Uzdrawianie ciała i duszy

Uzdrawianie ciała i duszy Uzdrawianie na odległość - tak najtrafniej można podsumować sposób i zakres, w jakim pomagam. Natchnienie czerpię z wielu źródeł, systemów myślowych oraz metod uzdrawiania, nie tylko z tych postrzeganych za niekonwencjonalne. W swojej pomocy łączę umiejętności parapsychiczne z rzetelną wiedzą psychologiczną. Przekazuję energię zdrowia i miłości, pracując z pacjentem w gabinecie lub uzdrawiając na odległość. Udzielam pomocy między innymi poprzez regresywną terapię, chroniącą od balastu przeszłości, terapię słowem i dźwiękiem. Przynoszę ukojenie ofiarując pomoc energią i słowem poprzez wprowadzanie harmonii w czakrach, organach i biopolu.

Szczegóły strony www.leilana.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.leilana.pl:

Uzdrawianie ciała i duszy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Warszawa »

  Depresja, poczucie niskiej samo wartości czy wybuchy agresji to tylko niektóre przykłady problemów, które można rozwiązać dzięki psychoterapii. Wspiera ona bowiem proces leczenia wielu dolegliwości emocjonalnych.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  MIND to zarówno skuteczne wyjście dla osób borykających się z problemami natury psychologicznej, jak również znakomite wyjście dla osób zainteresowanych szeroko pojętym rozwojem osobistym. Osobom dotkniętym chwilowym lub długotrwałym zachwianiem równowagi psychicznej oferujemy pomoc jaką jest profesjonalna psychoterapia. Sprawny fachowiec, tj. psycholog, za pomocą tej psychoterapii, pomoże przemeblować system wartości. Osobom zainteresowanym samokształceniem oferujemy natomiast współpracę z wykwalifikowanymi instruktorami, przeprowadzającymi szkolenia powiązane zarówno z kwestiami biznesowymi jak i skojarzone z rozwojem personalnym.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice »

  Pomoc medyczna wypełnia aktualną rolę w sukcesie korporacje, czy istnieje płodzenie partnerstw JV pozostałych gabinet psychologiczny Katowice posiadaczów nazw, robocie spośród personelem, azali interakcji z interesantami.Jeśliby czujesz, iż Twoje umiejętności interpersonalne brakuje, w tej chwili jest czas, tak aby przyswajać na niuanse internetowi oraz podnoszenia działu. Zawodowe lekcje są do kupienia w psychologii, komunikacji i umiejętności interpersonalnych na skroś community colleges natomiast ekskluzywnych zgrupowaniach szkoleniowych. Pieniędzy wkładać w własne profesjonalne kwalifikacji, stanie się przebyć długookresową politykę, rodzi przemykać spółkę bardziej efektywnie.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Sosnowiec »  Nazywam się Magdalena Juda, jestem człowiekiem podobnym do Ciebie. Człowiekiem, który doświadczył w życiu wiele różnych przeżyć, trudnych chwil, był na zakrętach. Posiadam własne ograniczenia. W związku z tym przechodzę własną długoletnią psychoterapię, a swoją pracę superwizuję u wyszkolonych specjalistów. Robię to po to, aby lepiej poznać siebie oraz lepiej zrozumieć psychoterapię, która jest dla mnie szczególną pracą. Pracą wymagającą szukania nowych rozwiązań, dostosowanych w sposób indywidualny dla każdego pacjenta.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »