Uzdrawianie ciała i duszy

Uzdrawianie ciała i duszy Uzdrawianie na odległość - tak najtrafniej można podsumować sposób i zakres, w jakim pomagam. Natchnienie czerpię z wielu źródeł, systemów myślowych oraz metod uzdrawiania, nie tylko z tych postrzeganych za niekonwencjonalne. W swojej pomocy łączę umiejętności parapsychiczne z rzetelną wiedzą psychologiczną. Przekazuję energię zdrowia i miłości, pracując z pacjentem w gabinecie lub uzdrawiając na odległość. Udzielam pomocy między innymi poprzez regresywną terapię, chroniącą od balastu przeszłości, terapię słowem i dźwiękiem. Przynoszę ukojenie ofiarując pomoc energią i słowem poprzez wprowadzanie harmonii w czakrach, organach i biopolu.

Szczegóły strony www.leilana.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.leilana.pl:

Uzdrawianie ciała i duszy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Seksuolog Poznań »

  Nadmiar zwyczajnych problemów zazwyczaj stanowi krótką drogę do wyolbrzymienia, tak naprawdę, dużo mniej poważnych kłopotów. W stanie depresji, z błahymi trudnościami, trudno wielu obywatelom sobie poradzić. Psychologowie z Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii ALTEA są po to, żeby pomóc Wam w radzeniu sobie z trudnościami. Terapie ze specjalistami prowadzone w naszym zakładzie pomogą przede wszystkim uświadomić sobie istniejący problem oraz odszukać sposobu do jego rozwiązania. Zapraszamy do poznania szczegółów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra w Krakowie »

  Atrakcyjna propozycja psychoterapii jak również seminariów, jaką nasz krakowski gabinet psychiatryczny oraz psychologiczny ma do zaoferowania to doskonałe wyjście dla małżeństw i klientów indywidualnych - bezpośrednio albo pośrednio naznaczonych komplikacjami natury psychicznej. W trosce o higienę zdrowia psychicznego, oferujemy również szkolenia dla terapeutów oraz superwizję terapii. Terapia, jako najbardziej efektywna droga docierania do meritum problemu lub odbudowy formy psychicznej - to też dobry sposób pracy z dzieckiem, w czym specjalizuje się psycholog Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz. Swoim pacjentom oferujemy rzetelną, życzliwą i dyskretną pomoc.
   

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Olsztyn - spis placówek »

  Jedną z metod badawczych, wykorzystywanych w psychologii są zrealizowane specjalnie do tego celu testy. Przykładem są testy osobowości, testy inteligencji i testy badające odporność psychiczną. Wszystkich zainteresowanych kontaktem z poradnią albo gabinetem psychologicznym i poszukują danych kontaktowych  z dziedziny psycholog Olsztyn zapraszamy na witrynę www .bib.com.pl, gdzie zgromadzono ciągle aktualizowane i uzupełniane dane dotyczące takich placówek.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Nasz gabinet psychologiczny Poznań ma w swojej ofercie zawodową psychoterapię. Psychoterapia Poznań jest prowadzona przez wyedukowanego psychologa. Oferujemy prócz tego rozmowę dla rodziców dzieci niepełnosprawnych intelektualnie. Konsultacja ta może dotyczyć kłopotów opiekunów jakie posiadają w kontakcie z dzieckiem. W naszym ośrodku istnieje grupa wsparcia dla opiekunów dzieci z niepełnosprawnością.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »