Kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm Język jest wyjątkowo ważnym elementem większej grupy zawodów, powszechnych na rynku. Szkolenia dla firm są znanym rozwiązaniem, żeby własną grupę pracowników bardzo dobrze wyszkolić a zarazem mieć dzięki temu większe zyski. Szkolenia dla firm są przy okazji dużo bardziej opłacalne pod względem pieniędzy,niż wydawanie kroci na inne drogie doszkalania, dlatego że koszty nauczania są o dużo mniejsze i zyski większe. Wspaniałym wyjściem dla rosnących w siłę firm jest inwestycja w kadry.

Szczegóły strony www.szkolenia-jezykowe.biz:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.szkolenia-jezykowe.biz:

Kursy językowe dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy językowe dla firm »

  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.

  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.

  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Zależy nam, aby szkolenia miały wymierny efekt i były rzeczywistym transferem wiedzy. Dążymy do realnej poprawy umiejętności posługiwania się językiem obcym przez naszych słuchaczy zarówno w pracy jak i na co dzień.
  kursy językowe dla firm szkolenia językowe dla firm

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Biuro tłumaczeń GLOB trudni się w pełni biegłymi tłumaczeniami. Jedną z naszych ofert są przekłady pisemne. Tłumaczenia pisemne specjalistyczne to właściwie kluczowy obszar naszego działania. Przeprowadzamy tłumaczenia zachowując pełną zgodność tekstów z popularnymi edytorami tekstowymi występującymi na rynku. Stosujemy najświeższe sposoby informatyczne pozwalające na wysokiej jakości obróbkę graficzną dzięki czemu tłumaczenie oddaje jak najprawdziwiej tekst oryginalny. Zapewniamy każdorazowo dostosowanie naszej propozycji do Państwa potrzeb, determinując terminy realizacji, koszty tłumaczenia oraz formę płatności i doniesienia tłumaczeń. Udzielamy gwarancji na przeprowadzoną pracę. Nad nieprzysięgłymi tekstami branżowymi pracują dla nas tłumacze, którzy poza znajomością języka oryginalnego i docelowego mają także przedmiotową wiedzę o dziedzinie, której tekst dotyczy.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - korepetycje »

  Ambitni i odpowiedzialni oczekujemy takiej samej postawy od potencjalnych uczniów. Nasze przedsiębiorstwo powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby edukacyjne tak samo młodzieży, jak i dorosłych pragnących lub potrzebujących się dokształcić. Oferujemy Państwu regularne i ciągłe zajęcia, dzięki którym dziecko nie tylko nadrobi zaległości w nauce, nauczy się do testów, matury albo egzaminu po gimnazjum, a też zwiększy wiadomości i przedmiot, jakiego się uczy. Na przykład korepetycje angielski warszawa. Proponujemy tak samo lekcje osobiste z dojazdem do domu dziecka. Korepetycje z dojazdem do mieszkania! Stawiamy głównie na jakość oraz odpowiedni poziom uczenia. Dla nas dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu. Oprócz przeprowadzanych do tej pory lekcji oferujemy zajęcia z przedmiotów humanistycznych dodatkowo z języków obcych. Nauczyciele pracują również jako egzaminatorzy CKE. Uzyskane w ten sposób doświadczenia pomagają podczas pracy z dziećmi. Jesteśmy dumni, że udało nam się zatrudnić do współpracy wykładowców, których wysoki poziom doświadczeń zawodowych zyskał im podziw wśród uczniów.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Wrocław »

  Szkoła Językowa Lektor posiada szeroki wachlarz kursów językowych dla osób w różnych grupach wiekowych. Od 20 lat skutecznie uczymy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego oraz polskiego (dla obcokrajowców). Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwalają nam na stałe dostosowywanie się do najnowszych metod nauki i technologi, tym samym podnosząc efektywność nauki oraz zadowolenie stale rosnącej liczby uczniów. W ofercie również szkolenia dla firm, usługi tłumaczeniowe oraz obozy i kolonie językowe w kraju i zagranicą.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »