Adwokaci Gdańsk

Adwokaci Gdańsk Radca prawny Anna Kawczyńska proponuje usługi prawnicze oraz profesjonalne doradztwo prawne. Kancelaria prowadzi obsługę osób fizycznych jak również podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna obejmuje prawo rodzinne (alimenty, majątek małżeński), prawo majątkowe (sprawy spadkowe, podziały majątków) oraz prawo gospodarcze (opracowanie projektów umów, regulaminów i innych aktów prawnych związanych z działaniem przedsiębiorstwa, obsługa walnych zgromadzeń itp). Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą adwokaci Gdańsk, zapewniamy profesjonalizm realizowanych usług.

Szczegóły strony wwww.kawczynska.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę wwww.kawczynska.com:

Adwokaci Gdańsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Poznań »

  Bywają takie sytuacje w życiu wybranego człowieka, że czasem wymaga konkretnej pomocy adwokata, by uprościć poszczególne sprawy sądowe w swoim życiu. Zatem nie ma co się użalać, tylko takiej rady zacząć szukać. Na przykład w takim Poznaniu i pobliskich miejscowościach aż jest gęsto od ogłoszeń typu adwokat Poznań nie tylko w sieci, ale również w pospolitej prasie.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Zdobyliśmy właśnie zacną przyjemność do zaprezentowania Tobie naszej pożytecznej stronki www, na jakiej wysyłane są porady prawnicze, które oferują internautom renomowani adwokaci z najbardziej znanych z krakowskich działalności doradczych.
  Ręczymy, iż ich rada zawsze jest racjonalna oraz poważna. Żaden internauta przenigdy nie rozczarował się na proponowanej pomocy, dlatego też warto z niej korzystać. W tej chwili przetestuj tę prawną witrynę i skontaktuj się tutaj ze prawnikiem, jakiego porządne usługi wyciągną Ciebie z problemów i wyeliminują jakikolwiek zgłaszany za Twoją sprawą szkopuł prawny. Idziemy z pomocą bez opłat.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za śmierć »

  Naszym celem jest pomoc ofiarom wypadków, które nie mają sposobności osobistego występowania z roszczeniami w stosunku do podmiotów jak i organów odpowiedzialnych za powstałą szkodę. W naszych działaniach opieramy się na wieloletniej praktyce w dochodzeniu odszkodowań. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie oraz opiniując poszczególne sprawy zakreślamy dalsze szanse na uzyskanie godnego odszkodowania w procesach sądowych. W działaniu tym zawsze mamy na celu dobro naszego klienta oraz informujemy go o kosztach oraz orientacyjnym czasie postępowania sądowego. Nie czekaj, walcz o sprawiedliwość, my Ci w tym pomożemy.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Zapraszamy do przekazania nam swoich należności. Niewielkim kosztem pomożemy Szybko - Skutecznie - Tanio odzyskać Państwa pieniądze!
  Vindi Case SM oferuje Państwu profesjonalną i szybką usługę odzyskiwania należności świadczoną przez specjalnie wynajętą do tego celu kancelarię prawną. Pomimo wielu ofert windykacyjnych na rynku nasza usługa jest wyjątkowa, ponieważ jest Szybka - Skuteczna - Tania. Jej zasadniczą zaletą jest to, że od momentu przekazania nam faktur potwierdzających wierzytelność poprowadzimy sprawę do samego końca. Jeżeli więc będzie taka konieczność, skierujemy sprawę do egzekucji komorniczej.
  Po przyjęciu zlecenia odzyskania należności i podpisaniu umowy kancelaria prawna poprosi Państwa o przekazanie faktur, z których wynika wierzytelność, oraz o podpisanie pełnomocnictwa. Kancelaria w Państwa imieniu wyśle do dłużnika wezwanie do zapłaty i jeżeli ono nie poskutkuje, przeprowadzi postępowanie sądowe zakończone sądowym nakazem zapłaty lub wyrokiem.
  Vindi CaseSM jest unikatowa, bo zawiera w sobie usługi, które normalnie musicie Państwo pozyskać od firm windykacyjnych, kancelarii prawnych i komorników, którzy nie zawsze są tak efektywni, jak byście Państwo tego oczekiwali. W usłudze Vindi CaseSM naszym zasadniczym wynagrodzeniem jest 4% netto od odzyskanych kwot, dlatego będziecie mieli Państwo pewność, że wierzytelności, które nam powierzycie, będą obsługiwane sprawnie i skutecznie, co jest naszym wspólnym celem.
  Prosimy o kontakt z nami, a na pewno się Państwo nie zawiodą.
  Kontakt: vindicase.com.pl, tel.71/3412353

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »