Rusztowania Wrocław

Rusztowania Wrocław Proponujemy kompleksową usługę dzierżawy rusztowań systemu plettac SL70 wraz z montażem i demontażem na placu budowy. Rusztowania uniwersalne plettac SL 70 to wyjątkowo oszczędne rusztowania ramowe do wszelkiego gatunku robót budowlano-montażowych. Sprawdziły się one znakomicie w wielu domenach wdrożeń i zalicza się w Europie do najczęściej stosowanych.
Wykorzystując systemy rusztowań plettac poważnie oszczędzasz na kosztach robocizny.
Za pomocą uniwersalnego systemu rusztowań plettac Kombi SL 70 można prędko i bezproblemowo obudować rusztowaniami najróżniejsze domy, nawet jeśli miejscowe warunki z pozoru nastręczają problemy. W przeciągu dnia jeden pracownik może zarusztować od 70 do 250m2 powierzchni. Dzięki tym właściwościom, ale także z uwagi na prostotę składowania, transportu i montażu rusztowań SL 70 można poczynić znaczne oszczędności w kosztach budowy.
Nasze rusztowanie uniwersalne plettac Kombi SL 70 spełniają wymogi dyrektywy EWG HD 1000 i więc mogą być używane w całej Europie.
Tak więc rusztowanie uniwersalne plettac Kombi SL 70 mogą być z powodzeniem używane na każdym placu budowy w woj. dolnośląskim, jak też i w całej Europie, bez konieczności sporządzania kosztownego atestu indywidualnego. Spełnia ono także rygorystyczne wymogi budowlanych niemieckich związków zawodowych i posiada dopuszczenie eksploatacyjne opublikowane przez Instytut Techniki Budowlanej w Berlinie.
Posiadamy własny transport, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć na czas do każdego miejsca w woj. dolnośląski – Wrocław, Lubin, Legnica, Głogów, Wałbrzych, jak też i w Polsce.

Szczegóły strony www.fdrusztowania.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.fdrusztowania.pl:

Rusztowania Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Firma remontowa »

  Specjalizujemy się remontowaniem domów, biur w zakres naszych usług remontowych wchodzi malowanie, murowanie, tynkowanie ścian,gipsowanie.
  Świadczymy
  Usługi glazurnicze
  Usługi hydrauliczne
  Usługi elewacyjne
  Usługi dekarskie
  Obszar naszych usług remontowych dotyczy całego woj. Lubuskiego,
  głównie miast Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą, Sulechów, Nowa Sól, Sulechów, Żary i mniejszych miejscowości.
  W naszej firmie pracuje Murarz, Hydraulik, Elektryk, Glazurnik dlatego masz pewność że wykonany przez nas remont będzie na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz odpadów i ochrona środowiska »

  W czasach, kiedy produkujemy coraz więcej śmieci, problem, jaki stanowią odpady komunalne i ich łatwy i całkiem szybki, a ponadto efektywne zorganizowany, a zarazem jak najtańszy sposób usuwania jest nieprawdopodobnie ważny. Warto zaznajomić się z ofertami zakładów działających w tym zakresie. W praktyce nie musimy się troszczyć, jak poszczególne rodzaje odpadów przetransportować. Są zakłady, które zajmują się odbiorem i transportem poszczególnych rodzajów odpadów, równocześnie od jednostek prowadzących jakąś działalność gospodarczą, równocześnie od osób fizycznych, z gospodarstw domowych. Przy dużej ilości gromadzących się odpadów, na przykład takich, jak: gruz i inne odpady budowlane, genialnym sposobem jest zamówienie kontenera, do którego w niezbyt długim czasie nagromadzone pozostałości zostaną załadowane i wywiezione. Niektóre jednostki świadczą zarówno usługi demontażu i transportu elementów zawierających substancje niebezpieczne, przykładowo płyt eternitowych, zawierających azbest. Istnieje również sposobność wywozu odpadów o dużych gabarytach do masy 1500kg, ładowanych na palety. Z pełniejszą ofertą przedsiębiorstw świadczących usługi z dziedziny wywóz odpadów Olsztyn i województwo warmińsko-mazurskie można zapoznać się na witrynie internetowej www.bib.com.pl, na której zgromadzono wiele danych o firmach, nie koniecznie jedynie z tego zakresu usług.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy energooszczędne »

  Przedsiębiorstwo Arkada Domy Energooszczędne ma w ofercie profesjonalną budowę modnych domów pasywnych i energooszczędnych. Wszystkie wykonywane obiekty bezpłatnie dostają energetyczny certyfikat, który gwarantuje energooszczędność i jakość wykonania. Stosujemy murowaną technikę konstrukcji budynku, która uzupełniona jest o nowe rozwiązania. Właśnie technologia powoduje, że domy charakteryzują się dobrą akumulacją ciepła, trwałą konstrukcją oraz najwyższą jakością. Firma Domy Energooszczędne Arkada oferuje zarówno same projekty jak i realizację.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysant budowlany »

  Kosztorys inwestorski-ofertowy jest to reportaż finansowy realizacji określonego zadania. Kosztorys sporządza się m. in. w celu:

  dokładnego sprecyzowania cen (czy ceny) wytworzania określonego zadania:
  na mocy współudziałowca inwestycji : w sprawie określenia potencjał także opłacalności realizacji zadania, sprawdzeniu złożonych ofert, uzyskania kredytu, prowadzenia także testom rozliczeń finansowych,
  przez wykonawcę : w sprawie złożenia oferty inwestorowi, prowadzenia rozliczeń w takcie realizacji również inne,
  prowadzenie rozliczeń inwestycyjnych wśród zleceniodawcą (inwestorem), oraz zleceniobiorcą (wykonawcą), a też pomiędzy wykonawcą i podwykonawcami,

  Niewskazane jest zawyżanie przedmiaru robót budowlanych, tj. wskazywanie większych ilości robót aniżeli wynikają z wyliczeń przedmiarowych czyli spośród wymiarów osadzonych na rysunkach. Kiedy po skierowaniu przedmiaru robót obarczonego uchybieniem aż do poprawy w zakresie wypełnienia, Pozwany przedstawi na nowo za wysoki przedmiar robót (przykładowo. w innych pozycjach), owo nastąpi przecząca odpowiedź przyznania pomocy. Plany sytuacyjne oraz rysunki charakterystyczne powinny dopuścić na identyfikację zakresu planowanych do utworzenia zleceń, skonstatować miejsca realizacji operacji i planowanych robót dodatkowo dać możliwość szacunek przedmiaru robót.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  Cenniki - Bazy Cenowe
  BISTYP-CONSULTING
  EUROCENBUD
  INTERCENBUD
  ORGBUD-SERWIS
  SEKOCENBUD
  Elementy Kosztorysu
  Tabela Elementów Scalonych
  Katalogi Nakładów Rzeczowych
  Kosztorys budowlany Lublin
  Kosztorys dla ARiMR
  Kosztorys dla banku
  Kosztorys dla PFRON
  Kosztorys dla zamówień publicznych PZP
  Kosztorys inwestorski
  Kosztorys na kostkę brukową
  Kosztorys na remont łazienki
  Kosztorys NORMA PRO

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »