Kierownik Budowy Kraków i Okolice

Kierownik Budowy Kraków i Okolice Budujesz, remontujesz – zadzwoń

Swoje usługi opieramy na sprawdzonych brygadach dlatego nasze wykonawstwo gwarantuje jakość i solidność wykonania .

Zakres naszych usług to:

Nadzory:

1. Kierowanie budową - kierownik budowy
2. Nadzorowanie budowy - inspektor nadzoru
3. Kosztorysy

Projektowanie:

1. Projektowanie wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji do pozwolenia.
2. Aranżacje wnętrz

Wykonawstwo:

1. Stany surowe
2. Domki szkieletowe - przedstawicielstwo firmy „ Domek” z Ostrowa Wielkopolskiego
3. Stany zamknięte
4. Budowa pod klucz
5. Ocieplenia
6. Tynki
7. Wylewki jastrychowe
8. Klinkier
9. Kamień
10. Murowanie
11. Dachy
12. Ogrodzenia
13. Żelbety

Dodatkowo proponujemy innowacyjne rozwiązania, które przy niewielkich nakładach znacznie podnoszą energooszczędność i poprawiają komfort mieszkania.
Zapraszamy do podjęcia niezobowiązujących rozmów i zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Taka droga gwarantuje wspólny sukces.

Szczegóły strony www.budowykierownik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.budowykierownik.pl:

Kierownik Budowy Kraków i Okolice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rekuperatory Wrocław »

  System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja) często uzupełnia projektowany przez nas system ogrzewania oparty o pompę ciepła. Połączenie rekuperacji z instalacją pompy ciepła niesie za sobą wymierne korzyści w postaci pompy ciepła o mniejszej mocy, z krótszym dolnym źródłem. Ponadto system wentylacji mechanicznej z rekuperacją zapewnia zdrowe i komfortowe korzystanie z domu.

  Rekuperację proponujemy w uzasadnionych wypadkach wymagającym klientom, którzy w szczególny sposób dbają o zdrowe powietrze w domu, alergikom. Dla inwestorów planujących klimatyzację w domu proponujemy jako alternatywne rozwiązanie wykorzystanie pompy ciepła i rekuperacji w celu uzyskania naturalnego i bardzo taniego chłodu.

  W niektórych przypadkach obliczony przez nas bilans cieplny budynku wyraźnie wskazuje, że budynek ma bardzo duże straty ciepła przez wentylację. Polecamy wówczas rekuperator w celu zmniejszenia zapotrzebowania na ciepło. W związku z tym możemy zaproponować mniejszą pompę ciepła i krótszy kolektor gruntowy, równoważąc tym samym koszty całościowej inwestycji przy zachowaniu warunków bilansu energetycznego.

  W przypadku instalacji rekuperatora wraz z gruntową pompą ciepła, oba systemy mogą korzystać z tego samego dolnego źródła energii zarówno do chłodzenia/odzyskiwania chłodu jak i ogrzewania/odzyskiwania ciepła. Takie kompleksowe rozwiązanie i system całościowy ma przewagę ekonomiczną nad rekuperacją powiązaną z innymi systemami ogrzewania. Mimo to rekuperacja nadal jest inwestycją, która zwraca się dłużej niż pompa ciepła. Reasumując należy powtórzyć, że rekuperacja to przede wszystkim zdrowie i komfort, dopiero potem zysk ekonomiczny.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty prądotwórcze »

  Istnienie tego rodzaju maszyn jak agregaty prądotwórcze okazuje się przydatne dla osób, jakie wykazują zapotrzebowanie na posiadanie zasilania dodatkowego na wypadek kłopotów z głównym sposobem zaopatrywania się w energię elektryczną. Wytwarzane są najczęściej agregaty prądotwórcze, które zazwyczaj bardzo sprawnym i bezawaryjnym działaniem oferują pełną satysfakcję klientom. Klienci wiedzą, co pozyskać, szczególnie gdy widzą na przykładach jakość działania każdego z oferowanych modeli. Gdyż każdy ma inne potrzeby, liczą się na przykład takie możliwości, jak moc agregatu, jak również ich konfiguracja. Modele są stojące i działają na miejscu, są także takie, jakie można transportować ze sobą na różne odległości, określane jako przenośne albo inaczej, gdy je się przewozi – przewoźne. Mają różnego rodzaju silniki odpowiadające za określoną moc. Są zabezpieczone i dostępne do zakupu jako modele otwarte czy też zamknięte z dodatkowym wyciszeniem. Zapraszamy na: agregaty prądotwórcze

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Więźba dachowa »

  Czym jest i które dokonywać powinna potrzebowania profesjonalna domy z drewna? Pytanie to powinien zadać sobie każdy, kto właśnie zaczyna budowę prywatnego mieszkaniu. Przecież każdy z nas marzy o tym, żeby jego dach dokonywał wszelkie warunki ku temu, aby rezydowało się w nim jak najświetniej. A jak najświetniej określa słuszne warunki. A te podporządkowane są między różnymi od dachu. W i w tym momencie pojawia się sprawa tego, jak powinna wyglądać domy z drewna. Bo w rutynie to właśnie domy z drewna współgra za to, jakiej kategorii nasz dach będzie. W rutynie domy z drewna świadczy krajowe rusztowanie, na jakim następnie czyszczone będą dachówki. Okazuje się przeto, że więźba dachowa spełnia nadzwyczajnie fundamentalną funkcję. Z czego zrobiona jest domy z drewna? Do dzisiaj niezastąpionym towarem więźby jest drewno. Nabywając u nas ten element, mamy królestwo pewność, że będzie on najdalszej kategorii. Pewność tą gwarantuje najdalszej kategorii drewno. My dbamy bowiem o to, aby wszelka domy z drewna przeprowadzana z naszego drzewa przeznaczyła poczucie bezpieczeństwa. I dlatego również naprawdę warto nam zaufać.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent sztukaterii »

  Styroplast to firma parająca się wykonywaniem rzeczy ze styropianu używanych do wszelkiego rodzaju budynków. Jesteśmy producentem który ceni sobie zwłaszcza satysfakcję samego nabywcy toteż profile styropianowe i profile elewacyjne które przygotowujemy, mogą być specjalnie docinane do rozmiarów które zażyczy sobie nasz nabywca. W naszym spisie produktów/usług wyszukają Państwo także specjalne kolumny styropianowe, w jakich zastosowano styropian najwyższej klasy dzięki czemu kolumny stojące na zewnątrz budynków odporne są na warunki panujące na zewnątrz. Nasza firma otwarta jest także na współpracę z firmami jakie zajmują się sprzedażą okien. Skoro więc zainteresowany jesteś współpracą z naszą spółką, zadzwoń żeby ustalić warunki współpracy. Pracę jaką wkładamy w dostarczanie produktu dobrej jakości doceniły także osoby powiązane z budownictwem, przyznając nam nagrodę w prestiżowym konkursie Orły Polskiego Budownictwa. Liczymy na to że nasze produkty jak i referencje spełnią wymagania większości kontrahentów.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »