Programy do kosztorysowania

Programy do kosztorysowania Kosztorysowaniem nazwać można cykl definiowania wartości obiektu, przedmiotu, usługi lub ich kombinacji poprzez budowanie kosztorysu. Człowiekiem obowiązaną za zbudowanie kosztorysu jest kosztorysant. My zaopatrujemy programy do kosztorysowanie : Norma PRO, Norma STANDARD, programy wspomagające kosztorysowanie, bazy cenowe. Przygotowujemy szkolenia dla kosztorysantów z obsługi programów Norma PRO, Norma STANDARD.

Szczegóły strony norma-pro.komako.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę norma-pro.komako.pl:

Programy do kosztorysowania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program Analiza bilingów telefonów komórkowych »

  Rozliczanie kosztów (abonamenty, usługi, aktywacje) za telefony komórkowe. Ewidencja urządzeń i aktywacji. Umowy z operatorem. Analiza bilingów. Kontrola nadużyć i niedopełnień. Kompatybilność z bilingami przesyłanymi w postaci elektronicznej przez wszystkich operatorów telefonii komórkowej. Ewidencja telefonów i aktywacji Ewidencja telefonów wraz z odpowiadającym im aktywacjami w dowolnym układzie kolumn. Telefony i aktywacje stanowią podzbiór zasobów z modułu Zasoby. Filtrowanie danych po wielu kryteriach. Eksport danych do plików: Excel, CSV.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO - Programy kosztorysowe, Norma STANDARD »

  Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych programów kosztorysowych Norma Standard, Norma PRO. Programy dla kosztorysantów. Szczegółowe opisy programów, cenniki, wymagania sprzętowe Programy kosztorysowe Norma Pro, Norma Standard. Szkolenia dla kosztorysantów.

  Data dodania: 08 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Programy do pobrania »

  GigaDownload jest jednym z najczęściej odwiedzanych serwisów z darmowym i legalnym oprogramowaniem. Udostępniamy naszym użytkownikom ponad dwa tysiące plików (głównie są na licencjach freeware, open source, gnu gpl i adware). Prawie połowa opublikowanych programów jest w polskiej wersji językowej. Obsługa serwisu jest bardzo prosta, aby pobrać program antyspyware, pakiet biurowy, program P2P czy program do odtwarzania filmów wystarczy tylko parę klików. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje internetowe »

  Znana firma Vaka oferuje oprogramowanie dla firm. Tworzenie oprogramowania to podstawowa sfera działalności przedsiębiorstwa. Przedsiębiorstwo poleca cały wachlarz usług, na który składa się zmiana posiadanego oprogramowania, aż do utworzenia nowego oprogramowania. Programy na zamówienie są przejrzyste i łatwe w obsłudze. Nie ma więc potrzeby, żeby organizować dodatkowe szkolenia, więc ich wprowadzenie w życie nie przynosi dodatkowych kosztów. Programy dla firm charakteryzują się ogromną stabilnością działania, przy zachowaniu bezpieczeństwa systemów.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »