Remont łódź

Remont łódź Strona firmy remontowo budowlanej z Łodzi. Firma robi wszystkie prace remontowe zaczytając od fundamentów a kończąc na kompleksowym wykończeniu budynku. Na witrynie znaleźć możemy obszerną galerię zdjęć z naszych realizacji, opinie zleceniodawców a także kontakt z firmą. Ekipa zapewnia także pełne zaopatrzenie w materiały podczas realizacji zakontraktowanych prac. Przedsiębiorstwo preferuje usługi budowlane energooszczędne oraz budownictwo pasywne.

Szczegóły strony www.gips-service.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.gips-service.pl:

Remont łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kosztorysant »

  Biuro inżynieryjne Prokos to przedsiębiorstwo zajmujące się profesjonalnym świadczeniem usług z zakresu kosztorysowania, plus projektowania w obrębie budownictwa komunikacyjnego. Kosztorysowanie włącza w szczególności obiekty inżynieryjne, jak i też szkody ubezpieczeniowe, natomiast w zakresie projektowania przedsiębiorstwo Prokos oferuje projekty koncepcyjne, również projekty kompleksowe obiektów inżynierskich i dróg. Fachowa realizacja zleceń opiera się na wieloletnim doświadczeniu naszych wykwalifikowanych pracowników na rynku budowlanym. Klienci mogą liczyć na gwarantowaną pomoc w zakresie specjalizacji zawartych w ofercie.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Glazura warszawa »

  Oferujemy Państwu całościową usługę w zakresie remontu, wykończenia wnętrza, adaptacji mieszkań domów, biur, obiektów usługowych czy handlowych. Jeżeli szukają Państwo firmy z wykwalifikowanymi oraz kompetentnymi w branży pracownikami, to zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy kompetentni oraz uczciwi w swojej działalności, cały czas podnosi kwalifikacje swoich pracowników, organizując szkolenia zawodowe. Dzięki temu prace|fabrykacje wykonywane są na wysokim poziomie. Chcesz zapoznać się ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Teak »

  Misją naszej firmy jest wytwórczość najwyższej jakości elementów do konstrukcji jachtów, dbałość o szczegóły i kunsztowność wykonania naszych pokładów stanowi o luksusie i dużym kanonie jachtów.Teakdek zajmuje się wytwórczością pokrycia pokładów jachtów prawdziwym drewnem teakowym.Sporządzamy listwy pokładowe, deski tarasowe, pomosty, schody, oraz płyty gotowe.Nasze towary znalazły uznanie w wielu renomowanych stoczniach w Polsce i za granicą.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy Omnigena »

  Pompy Omnigena przeznaczone są do pompowania ścieków sanitarnych, przemysłowych a także wód drenarskich i opadowych. Znajdują użycie w instalacjach kanalizacyjnych, oczyszczalniach ścieków, a dodatkowo wszelkiego rodzaju odwodnieniach. Przelot swobodny pod wirnikiem ciał stałych o wielkości 50 mm i większych zapewnia dobre funkcjonowanie pompy nawet w nieprostych założeniach. Pompy, w zależności od modelu, mają ogranicznik temperatury w trzech fazach uzwojeń stojana silnika oraz dodatkowo wyłącznik wilgotnościowy. Elementy te wykluczają sposobności uszkodzenia silnika w wypadku przeciążenia lub dostania się do jego wnętrza wilgoci. Silnik uszczelniony jest od strony zespołu pompowego podwójnym uszczelnieniem mechanicznym w komorze olejowej. Wprost na silniku montowany jest korpus ssawny zabezpieczony sitem wlotowym, dalej poszczególne stopnie pompy składające się z korpusu i osadzonej w nim kierownicy, a dodatkowo wirnika promieniowego lub diagonalnego. Zakończeniem pompy jest korpus zaworu zwrotnego i korpus końcowy umożliwiający połączenie zespołu z rurociągiem tłocznym za pomocą kryz (kołnierzy) lub połączenia gwintowanego. Układ wirujący pompy łączony jest z wałem silnika za radą sprzęgła. Właściwe położenie wirnika w obudowie stopnia i kierownicy uzyskuje się poprzez tuleje dystansowe. Układ wirujący jest łożyskowany w panewkach stalowo-gumowych. Polecamy pompy Omnigena.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »