Wróżbita Bogumił - Wróżby Online

Wróżbita Bogumił - Wróżby Online Prywatna strona internetowa wróżbity - znanego w Polsce ezoteryka Bogumiła. Zdobył on uznanie wielu aktorów, polityków i biznesmenów. Pomógł odzyskać sprawność finansową wielu firmom. Przywrócił naturalną aurę wielu miejscom i oczyścił ze złych uroków rzeszę osób. Wróżby wykonuje w oparciu o specjalne karty przeznaczenia. Jego mocne strony to zdejmowanie klątw i talizmany energetyczne.

Szczegóły strony www.wrozbitabogumil.pl:

Komentarze:

 • Kasia » (raport)

  Bardzo dobry wróżbita. Niesamowity dar.
  Pomógł mi odzyskać miłość mojego życia, to o czym zawsze myślałam, dlatego będę go zawsze polecać każdemu. Jestem szczęśliwa i to bardzo.

  Data dodania: 17 12 2015
 • Małgorzata » (raport)

  Mam podobne doświadczenie jak Kasia. Działania były długie lecz skuteczne.
  Zrobiłam wszystko tak jak pisał i się spełniło.

  Data dodania: 07 09 2017

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrozbitabogumil.pl:

Wróżbita Bogumił - Wróżby Online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sennik »

  Gdy chcemy poznać co symbolizują nasze widzenia senne, dobrze jest znaleźć sennik, w jakim wyszukamy szczegółowo opisane różne zdarzenia. Naturalnie różne rzeczy prosto skojarzyć z różnymi ogółami i wszystko możemy na najróżniejsze sposoby interpretować, i przyrównywać z własnym życiem. Jednak wiele osób nie wierzy w coś takiego jak senniki oraz najróżniejsze wróżby, które mają przepowiadać różne zdarzenia. Niektórzy uważają w ogóle, że przewidywanie wydarzeń może wywoływać nieszczęście i jest przez wiele osób krytykowane. Senniki możemy znaleźć równie dobrze w Internecie, a również w gazetach i programach telewizyjnych.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zmęczenie »

  Nasze przemęczenie powstaje w wyniku stresu, zbyt licznych pracy i zbyt małej dawki snu. W obecnych czasach nasze życie nabrało pośpiechu, jesteśmy bardzo zajęci i nie mamy czasu, aby wypocząć.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ezoteryka »

  Jeśli pasjonuje Cię interpretacja snów, jednak samodzielnie nie umiesz rozszyfrować co oznaczał Twój sen zaglądnij na forum ezoteryczne. Na forum możesz opisać drobiazgowo swoje marzenia senne i zobaczyć jak zinterpretują go inne osoby. Interpretacja snów pomoże Ci zrozumieć siebie oraz Twoje potrzeby.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik Profetis »

  Zapraszamy w fascynującą podróż po głębiach ludzkiego umysłu. Odkryj znaczenie snów i dowiedz się czegoś o sobie. Sny są wyrazem naszych marzeń i lęków, na co dzień skrywanych przez dziennego stróża – świadomość.
  Od niepamiętnych czasów ludzie wierzyli, że w snach potrafią ujrzeć przyszłość. Była ona jednak ukryta pod osłoną bogatej symboliki. Z wiedzy i wielowiekowych doświadczeń powstały senniki przedstawiające interpretację snów. Dziś zaś nowoczesna nauka upatruje w snach odbicia rzeczywistości, tak wiec sny pełnią funkcję samopoznawczą.
  Sennik Profetis łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Oprócz wypracowanych przez lata obserwacji interpretacji, pokazuje też sny z ujęcia psychologicznego.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »