Wróżbita Bogumił - Wróżby Online

Wróżbita Bogumił - Wróżby Online Prywatna strona internetowa wróżbity - znanego w Polsce ezoteryka Bogumiła. Zdobył on uznanie wielu aktorów, polityków i biznesmenów. Pomógł odzyskać sprawność finansową wielu firmom. Przywrócił naturalną aurę wielu miejscom i oczyścił ze złych uroków rzeszę osób. Wróżby wykonuje w oparciu o specjalne karty przeznaczenia. Jego mocne strony to zdejmowanie klątw i talizmany energetyczne.

Szczegóły strony www.wrozbitabogumil.pl:

Komentarze:

 • Kasia » (raport)

  Bardzo dobry wróżbita. Niesamowity dar.
  Pomógł mi odzyskać miłość mojego życia, to o czym zawsze myślałam, dlatego będę go zawsze polecać każdemu. Jestem szczęśliwa i to bardzo.

  Data dodania: 17 12 2015
 • Małgorzata » (raport)

  Mam podobne doświadczenie jak Kasia. Działania były długie lecz skuteczne.
  Zrobiłam wszystko tak jak pisał i się spełniło.

  Data dodania: 07 09 2017

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrozbitabogumil.pl:

Wróżbita Bogumił - Wróżby Online

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sennik Online »

  Darmowy Sennik. Sennik jest zbiorem haseł, dzięki którym możemy wytłumaczyć znaczenie naszych snów. Co oznacza sen, który śnił ci się wczoraj, nie wiesz sprawdź w senniku. Już w starożytności często interpretowano sny, dzięki czemu powstał tzw. sennik egipski.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • OOBE »

  iSen.pl to strona poświęcona takim zjawiskom jak świadome śnienie (ang. lucid dreaming - LD) i OOBE (out of body experience) - doświadczenie poza ciałem. Znajdziesz tutaj od groma wiadomości na temat technik uzyskiwania wyżej wymienionych stanów świadomości, jak i ogólnie o procesie snu (m.in. zaburzenia snu, fazy snu, zdrowy sen). W przypadku pytań bądź niejasności zapraszamy do wejścia na nasze forum dyskusyjne, gdzie zarówno początkujący jak i zaawansowany oneironauta/podróżnik znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • CaliVita »

  Znasz takie produkty jak Cholestone, Ginko Biloba, Lizyna Plus, Polinesian Noni, czy też Sublingual CoQ10? To wspaniałe produkty CaliVita! Jeśli nie słyszałeś o tych produktach, to koniecznie je sprawdź!
  Myślę, że każdemu może przydać się przykładowo Omega 3! Więcej o tych wspaniałych suplementach przeczytasz na witrynie internetowej vitaklub.pl. Wstąp do klubu by zdobywać znakomite produkty o wiele taniej! Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą pod wskazanym dopiero co adresem. Koniecznie przeglądnij tę witrynę.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Czym jest wrozba-online.pl? To nowoczesna witryna internetowa, która gromadzi najciekawsze dane ze świata magii. Dzięki wróżkom, z jakimi masz szansę za pośrednictwem portalu odbyć rozmowę, Twoja przyszłość przestanie już stanowić zagadkę. Na stronie tej umieszczono także kilka artykułów, które niewątpliwie poszerzą Twoja wiedzę na temat rzucania uroków, ściągania z osób klątw, czy wróżenia z kart, fusów, run i tym podobne. Jeśli zatem któryś z tych tematów jest ci bliski, koniecznie musisz nas odwiedzić. Gwarantujemy, że wizyta na wrozba-online.pl, nie będzie zmarnowaniem Twojego cennego czasu.

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »