Wróżbita Bogumił - Wróżby Online

Wróżbita Bogumił - Wróżby Online Prywatna strona internetowa wróżbity - znanego w Polsce ezoteryka Bogumiła. Zdobył on uznanie wielu aktorów, polityków i biznesmenów. Pomógł odzyskać sprawność finansową wielu firmom. Przywrócił naturalną aurę wielu miejscom i oczyścił ze złych uroków rzeszę osób. Wróżby wykonuje w oparciu o specjalne karty przeznaczenia. Jego mocne strony to zdejmowanie klątw i talizmany energetyczne.

Szczegóły strony www.wrozbitabogumil.pl:

Komentarze:

 • Kasia » (raport)

  Bardzo dobry wróżbita. Niesamowity dar.
  Pomógł mi odzyskać miłość mojego życia, to o czym zawsze myślałam, dlatego będę go zawsze polecać każdemu. Jestem szczęśliwa i to bardzo.

  Data dodania: 17 12 2015
 • Małgorzata » (raport)

  Mam podobne doświadczenie jak Kasia. Działania były długie lecz skuteczne.
  Zrobiłam wszystko tak jak pisał i się spełniło.

  Data dodania: 07 09 2017

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrozbitabogumil.pl:

Wróżbita Bogumił - Wróżby Online

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sennik »

  Sennik interpretuje nam symbolikę zawartą w snach, ale oczywiście nie wszystkich, najczęściej tych najprostszych, a jednocześnie najbardziej nie typowych, tylko tutaj możesz opisywać swoje sny, komentować ich znaczenia. Sny (symble senne) zostały ułożone alfabetycznie by można było szybko odkryć ich znaczenie i zinterpretować znaczenie.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ezoteryka »

  Jeśli pasjonuje Cię interpretacja snów, jednak samodzielnie nie umiesz rozszyfrować co oznaczał Twój sen zaglądnij na forum ezoteryczne. Na forum możesz opisać drobiazgowo swoje marzenia senne i zobaczyć jak zinterpretują go inne osoby. Interpretacja snów pomoże Ci zrozumieć siebie oraz Twoje potrzeby.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki z wiedzą »

  Określ tylko swoje pragnienia dotyczące twojej przyszłości, a także aspekty jakie cię interesują. Ale możesz także poznać ogrom wróżb andrzejkowych i nie tylko. Najczęściej stosowanymi są: wróżenie z różnego rodzaju kart, z run ale także horoskopy i wróżenie z fusów. Zapewniamy, że nasze wróżki są bardzo otwarte i znajdą coś odpowiedniego dla każdego. Możesz wiele zyskać. Przekonaj się jak wiele.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby online tarot »

  Każdy rozpoczynający własną potyczkę i manię z Tarotem, prędzej lub później stawia sobie zapytanie: Której talii stosować? Będzie to kanoniczne pytanie, jeżeli chcemy ze zrozumieniem i należycie tłumaczyć układy. Wybór akuratnej talii może być decyzją indywidualną, przy braniu której powinno się wziąć pod uwagę "czucie kart". Talia, która nas w pewnym sensie odpycha, zmuszamy się do jej stosowania, nie wypełni swojej funkcji. Wprost przeciwnie, jej przekazanie może być zachwiany i zdominowany przez nasze przeczące doznania, które z kolei samoczynnie znajdą osobiste odzwierciedlenie w wykładni. Jednak będzie tu drobna zasadzka. Nie od pierwszego dotyku z Tarotem należy posługiwać się tym, co prześliczne. W pierwszej fazie pojmowania tajników Tarota powinniśmy się skupić na przekazie, jaki się wyłania, a nie szacie graficznej potrafiącej olśnić, zdominować.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »