Tanie drukarki i kasy fiskalne - Marcom Kraków

Tanie drukarki i kasy fiskalne - Marcom Kraków MARCOM – Marek Homoncik to profesjonalne urządzenia fiskalne dla Twojego sklepu i biura!

Firma działa na terenie Krakowa i okolic, mając do zaoferowania wysokiej jakości urządzenia:

- kasy i drukarki fiskalne (wraz z instalacją),
- wagi kontrolne i kalkulacyjne,
- skanery kodów kreskowych oraz metkownice,
- oprogramowanie do sklepów wspierające proces sprzedaży.

Ponadto sprzedaży urządzeń firma Marcom oferuje także usługi serwisowe w okresie gwarancji jak i już po nim, gwarantując szybkie naprawy, także bezpośrednio u klienta, biorąc pod uwagę konieczność codziennego używania sprzętu w toku prowadzonej przez niego sprzedaży.

Produkt flagowy drukarka fiskalna

Szczegóły strony www.marcom.krakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.marcom.krakow.pl:

Tanie drukarki i kasy fiskalne - Marcom Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pisanie prac magisterskich »

  Swą ofertę kierujemy do każdego z uczniów, a przede wszystkim do studentów uczelni wyższych, których czeka w niedługim czasie zapisywanie pracy magisterskiej lub licencjackiej. Zajmujemy się zapisywaniem przeróżnych prac - zacząwszy od łatwych wypracowań, do wymagających wysiłku prac magisterskich. Nasza załoga pracownicza słynie z olbrzymiego doświadczenia i całkowitego profesjonalizmu. Z całkowitą gwarancją możemy Wam pomóc. Nie każdy student może pochwalić się wprawą solidnego zapisywania. Jeżeli masz zamiar ustrzec się pokaźnego stresu powiązanego z tworzeniem pracy magisterskiej lub licencjackiej, to obowiązkowo zgłoś się do nas. Oprócz spokoju zyskasz też cenny czas, który będziesz mógł przekazać na naukę do egzaminów lub po prostu na rekreację. Możemy Tobie zagwarantować, że o postępach w zapisach będziemy informować Cię na bieżąco. Dzięki temu, iż będziesz mógł nieprzerwanie zapoznawać się z zawartością swej pracy, korzystnie zaliczysz egzamin. Pisanie prac magisterskich oraz pisanie prac licencjackich - najpomyślniej u nas! Gwarantujemy satysfakcję naszych klientów. Jeśli wymagasz tego typu usług to koniecznie przyjdź do nas. Pomagamy nie tylko studentom, ale także maturzystom i wszystkim tym, którzy mają trudności z pisaniem albo po prostu brakuje im na to czasu.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac licencjackich »

  Jeśli jesteś studentem, a  nic a nic nie posiadasz zdolności do zapisywania, to koniecznie zgłoś się do nas. Oferujemy Wam pisanie prac magisterskich oraz pisanie prac licencjackich na iście wysokim pułapie. Podczas kariery studenta zdarzają się momenty, że mnóstwo prac spada na niego raptownie. Wielość osób przekłada wszystko na niemalże ostatnią chwilę. Tacy studenci na pewno mają kłopoty z należytym skonstruowaniem pracy magisterskiej, czy licencjackiej. My jesteśmy po to, aby wesprzeć wasze działania naukowe. Z naszą pomocą oszczędzisz krocie wartościowego czasu, unikniesz wysiłku oraz ogromu stresu. Oprócz tego zyskasz szczęśliwą ocenę, która nie będzie zdobyta nadludzkim wysiłkiem. Wielu studentów niepokoi się, iż kupując tegoż typu prace, grzebią swoje szanse na zaliczenie egzaminu. Bez obaw! Będziemy na bieżąco informować Ciebie o postępach w tworzeniu pracy, tak abyś zdołał z wolna zapoznawać się z jej treścią. Prace tworzone przez naszą firmę są bezspornie solidnej jakości. Taki wynik uzyskujemy dzięki zatrudnianiu tylko takich osób, które posiadają dużą wiedzę oraz doświadczenie w wybranej przez siebie dyscyplinie. Poza tym gwarantujemy raczej nieduże opłaty. Jeżeli pragnąłbyś skorzystać z naszych usług, to miło zapraszamy. Dzięki nam oszczędzisz sobie trudu oraz zyskasz mnóstwo cennego czasu.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Jeśli obecnie studiujesz, a  całkiem nie posiadasz kompetencji do pisania, to nieodzownie zgłoś się do nas. Chcemy zaproponować Wam pisanie prac magisterskich oraz pisanie prac licencjackich na autentycznie wysokim poziomie. W karierze studenta bywają momenty, iż mnóstwo pracy spada na niego raptownie. Masa osób przekłada wszystko na ostatnią chwilę. Tacy studenci na pewno mają problemy z poprawnym zapisaniem pracy magisterskiej, czy licencjackiej. My jesteśmy po to, aby odciążyć wasze czynności naukowe. Dzięki nam możesz oszczędzić niemało wartościowego czasu, unikniesz zmęczenia oraz ogromu stresu. Nadto zyskasz pomyślną ocenę, która nie będzie zdobyta nieludzkim wysiłkiem. Wielu studentów obawia się, że pozyskując tegoż rodzaju prace, odbierają sobie szanse na zdanie egzaminu. Bez strachu! Będziemy bez przerwy informowali Cię o postępach w tworzeniu pracy, tak byś zdołał stopniowo zapoznawać się z jej tematyką. Prace realizowane przez naszą firmę są bezsprzecznie rzetelnej klasy. Taki rezultat osiągamy dzięki zatrudnianiu wyłącznie takich ludzi, którzy posiadają gigantyczną wiedzę i wprawę w wybranej przez siebie tematyce. Co więcej gwarantujemy dość nieduże ceny. Jeżeli pragnąłbyś skorzystać z naszych usług, to ciepło zapraszamy. Dzięki nam oszczędzisz sobie wysiłku i zyskasz multum cennego czasu.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • HACCP »

  Księga haccp, Ghp i Gmp. Potrzebujesz szybko i solidnie wykonanego systemu HACCP! Haccp to system analizy krytycznych punktów kontroli, służących rozpoznaniu możliwych zagrożeń a następnie opracowaniu metod ich zapobiegania Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP oraz dodatkowo wszystkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Wykonujemy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm produkcyjnych, transportowych itp. Na produkt wykonany przez naszą firmę dajemy gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, wątpliwości ze strony SANEPIDU wprowadzamy konieczne poprawki już tylko na nasz koszt. Posiadamy również księgi wzorcowe w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski.Księga Systemu Haccp zrealizowana przeze mniezą korporację są dopasowane do zakresu i funkcjonalności danego obiektu, w skład jego wchodzi System Haccp, GHP, GMP, Szkolenia HACCP, WDROŻENIA HACP wszelkie wymagane wzory rejestrów jakie powinniście Wy prowadzić w danym punkcie. Konkurencyjność cenowa na terenie całej Polski. Tel. 506046300. Zapraszamy
   

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »