Słupsk Szkolenia haccp

Słupsk Szkolenia haccp Dokumentacja HACCP zgodna z zaleceniami ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, niezbędna w trakcie sprawdzeniu w sklepach, hurtowniach, restauracjach, stołówkach, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, korporacji produkcyjnych, transportowych i tym podobne. Analiza zagrożeń i punkty krytyczne. Dokumentacja HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP oraz dodatkowo wszystkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w współzależności do potrzeb i procedur prowadzonej działalności. Trudnimy się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP dostosowane w zależności do wymagań i funkcji prowadzonej działalności. Robimy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego stylu gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów itp.
 Na Dokumentacje Haccp wykonane przez naszą firmę udzielamy zapewnień, to znaczy w razie gdyby sanepid miał zastrzeżenia odnośnie naszego opracowania Haccp, my realizujemy stosowne poprawki już na nasz koszt. Mamy również księgi haccp wzorcowe w atrakcyjnych cenach. Funkcjonujemy na terenie całej Polski. Tel. 506046300
 

Szczegóły strony slupsk.haccp.100pka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę slupsk.haccp.100pka.pl:

Słupsk Szkolenia haccp

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gitara dla początkujących | nauka, chwyty, porady, lekcje »

  Ten skromny blog skierowany jest głównie do początkujących gitarzystów, którzy swoją karierę dopiero zaczynają. Znajduje się tu dużo na takie tematy,jak: teoria i techniki gry, a także o różnych gatunkach muzyki i wiele więcej. Znajdziesz tutaj informacje na temat muzyki klasycznej, akustycznej, a także cięższych brzmień.Wiedza zawarta na mojej stronie sprawie ze nauka gry na gitarze stanie się przyjemnością.Na stronie oprócz porad, będących swoistymi lekcjami dobrymi zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych gitarzystów, znajdują się materiały takie, jak tabela chwytów czy ćwiczenia dla gitarzystów. Nauczysz się tutaj, między innymi, jak czytać zapis nutowy, jak rozumieć znaki w tabulaturze oraz poznasz tajniki gry na gitarach akustycznych, klasycznych oraz elektrycznych. Zapraszam serdecznie na moją stronę!

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, szkolenia, coaching »

  Czy warto chodzić na kursy doszkalające ? Dzisiaj coraz częściej musimy się doszkalać w różnych zawodach. Trzeba być konkurencyjnym na rynku pracy. Dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju kursy i szkolenia, które organizowane są w mniejszych miejscowościach, jak i w dużych miastach. Możemy uczęszczać na kurs językowy, żeby podnieść swoją znajomość niemieckiego lub rosyjskiego, pójść na szkolenie z zakresu informatyzacji czy też np. coaching, który pomoże nam w rozwoju osobistym. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka i każdy może znaleźć dla siebie coś interesującego.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego »

  W obecnych czasach każda możliwość zarobienia kasy jest bajeczniedobrze postrzegana. Mając sposobność wyboru rodzajuświadczonej pracy, większość osób na pewno wybrała by taką pracę, która pokrywałabt się z jej zamiłowaniami. Oczywistym bowiem jest, że jeśli praca polega na wykonywaniu zadań, które ktoś lubi robić, to jest to sytuacja godna pozazdroszczenia.
  Najlepszą jednak opcją wydaje się jednak możliwość połączenia pracy, którą się uwielbia z odpoczynkiem. Można dywagować, czy to jest w ogólności realne, czy istnieje taki zawód, który pozwala na jednoczesne zarabianie pieniędzy i odpoczynek. Odpowiedź brzmi: istnieje. Ten zawód to wychowawca kolonijny.
  Aby móc sprawować funkcję wychowawcy kolonijnego powinno się przejść adekwatny kurs. W teraźniejszych czasach jest możliwośćzrealizowania takiego kursy bez wychodzenia z lokalu mieszkalnego. Umożliwia to internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego, dzięki któremu da się zdobyć niezbędne uprawnienia przez platformę internetową.
  Jeżeli zatem chciałabyś zarobić w czasie wakacji odrobinę grosza, prócz tego jeszcze dobrze się bawić, zastanów się, czy wychowawca kolonijny to nie jest aktualnie to, czego szukasz!

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia rzeszów »

  Właściwie każdy młody człowiek kończąc szkołę średnią planuje iść na studia Rzeszów. Studiowanie stało się bardzo popularne i modne! Natomiast studiowanie nie jest już wyłącznie dla najwybitniejszych. Studiować w tych czasach może prawie każdy kto zdał egzamin maturalny nie zależnie od jego wyniku.  W katalogu usług/produktów uczelni posiadamy dostępne studia stacjonarne i niestacjonarne jak również wieczorowe. Na uczelniach własnych jak również państwowych. Studia niestacjonarne i wieczorowe są płatne. Coraz większą popularnością cieszą się studia online. Niegdyś było nie do pomyślenia by studiować w trybie eksternistycznym on-line dzisiaj jest to możliwe. Dużym zainteresowaniem cieszą się też kursy Rzeszów i szkolenia.  Dają one sposobność zdobycia cennych umiejętności, których wymagają pracodawcy. Warsztaty komputerowe, księgowe, administracyjne to warsztaty w których wszyscy ludzie uczestniczą najchętniej. Pracodawcy także delegują indywidualnych pracowników na szkolenia dokształcające, a dodatkowo na studia. W ogromnej liczbie przypadków odmowa podjęcia studiów kończy się wypowiedzeniem. Pracodawcy pragną mieć nie tylko doświadczoną niemniej jednak również wykfalifikowaną kadrę pracowników. Studiują młodzi i studiują też starsi niestety tym drugim nie przychodzi to z taką łatwością.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »