Pit 2013 program

Pit 2013 program Podatnicy mają prawo odjąć w deklaracji ulgę od zysku wartości zapłaconej za korzystanie z sieci internetowej w lokalu (budynku) będącym miejscem zamieszkania podatnika w wartości nie wyższej niż w roku fiskalnym.

Szczegóły strony pityprogramy2013.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę pityprogramy2013.pl:

Pit 2013 program

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program Zarządzanie licencjami i infrastrukturą IT »

  Zarządzanie zasobami informatycznymi przedsiębiorstwa. Obsługuje inwentaryzację zasobów IT, licencji i urządzeń. Magazyn licencji dostarcza informacji o wykorzystanych i wolnych licencjach. Doskonale nadaje się jako narzędzie do przeprowadzania audytu oprogramowania w firmie. Ewidencja zasobów IT Ewidencja zasobów informatycznych. Zasoby informatyczne stanowią podzbiór zasobów z modułu Zasoby. Karta stanowiska komputerowego. Wykaz urządzeń zainstalowanych na danym zasobie informatycznym (dyski twarde, procesory, karty graficzne).

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Rozliczanie premii »

  Narzędzie wspomagające rozliczanie premii w przedsiębiorstwie. Umożliwia przełożonym przydzielanie premii dla podwładnych wg ustalonej puli premiowej. Pule premiowe ustalane przez Zarząd. Akceptacja premii przez przełożonych i dział Kadry i Płace. Raporty premiowe wg pracowników i jednostek organizacyjnych. Pule premiowe Określanie puli premiowych dla poszczególnych jednostek organizacyjnych w ramach miesiąca kalendarzowego przez Zarząd i Dyrekcję. Przydzielanie premii Przydzielanie premii dla pracowników przez przełożonych. Kontrola premii wg puli premiowych. Akceptacja premii.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Archiwum Zakładowe »

  Prowadzenie ewidencji dokumentacji aktowej i technicznej w Archiwum. Spełnia wymagania aktualnych ustaw regulujących archiwizację dokumentacji wraz z jej przekazaniem do Archiwum Państwowego. Wiele istotnych i praktycznych funkcji, które pomogą każdemu Archiwiście zapanować nad dużą liczbą akt zebraną w archiwum. Rejestr dokumentacji Wszystkie dokumenty wchodzące w skład dokumentacji aktowej lub technicznej są rejestrowane w bazie danych programu. Zaawansowane mechanizmy zapytań do bazy danych pozwalają użytkownikowi na dowolne przeszukiwanie zbioru dokumentacji znajdującej się w archiwum.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programowanie Android »

  Programów na komputery i na telefony komórkowe jest bardzo kilka. Jeskym z bardziej popularnych systemów jest obecnie Android. Znajdziemy go w komórkach najnowszego rodzaju, czyli tak zwanych smartfonach. Jeśli aplikacji jest wiele, o tyle programowanie android częściej kuleje. Potrzebna realnie speców od tego, ażeby te programy stworzyć i wgrywać, ponieważ nie jest to wcale tak zwykłe. Tożsamo programowanie php. Mimo że zapotrzebowanie na programistów jest ogromne, dobrych fachowców można policzyć na palcach jednej ręki.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »