Pomiary oświetlenia, pomiary natężenia oświetlenia, światło

Pomiary oświetlenia, pomiary natężenia oświetlenia, światło Wykonujemy pomiary oświetlenia, pomiary natężenia oświetlenia stanowisk pracy, dróg ewakuacyjnych, ciągów komunikacyjnych itp. Pomiary oświetlenia wykonujemy przy użyciu luksomierzy, które zostały zatwierdzone przez Główny Urząd Miar. Światło na stanowisku pracy i w jego najbliższym otoczeniu wpływa na szybkość i pewność widzenia oraz określa w jaki sposób widzimy formy, barwę i właściwości przedmiotów tam występujących. Aby praca wzrokowa była optymalna, stanowisko pracy oraz pomieszczenie, w którym się ono znajduje, muszą być odpowiednio oświetlone, by występowała wygoda widzenia.

Szczegóły strony www.pomiary-oswietlenia.slask.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.pomiary-oswietlenia.slask.pl:

Pomiary oświetlenia, pomiary natężenia oświetlenia, światło

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oświetlenie »

  Żarówki LED dzięki swoim walorom: energooszczędności, długiej żywotności oraz prostoty technologicznej zrewolucjonizały przemysł elektroniczny na całym świecie. Wykorzystywane są zarówno w przemyśle ciężkim jak i w mieszkaniach (również w celach dekoracyjnych). Lumenmax Polska oferuje: żarówki ledowe, taśmy led, zasilacze, żarówki samochodowe, telebimy, oprawy oświetleniowe i wiele innych.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprawy led »

  Od kilkunastu lat także w technice oświetleniowej widzimy dynamiczny postęp. Stare źródła światła, używane i znane od wieków, są powoli wypierane.Obecnie na rynku rządzą żarówki led . Najnowsze rodzaje oświetlenia są bardziej trwałe, bardziej ekonomiczne, i coraz częściej zastępują standardowe żarówki, a do nowych trendów zaliczamy oświetlenie LED. Oświetlenie zbudowane z diod LED, czy to w domowym zastosowaniu, czy też w przemysłowym zastosowaniu ma wiele ważnych cech. Z uwagi na zastosowaną technologię są także niezwykle odporne na wstrząsy i wibracje, i dużo trudniej jest je zniszczyć w czasie pracy. Posiadają również niewielkie rozmiary, co sprawia, że żarówka led może dać duże możliwości przy projektowaniu i instalacji. Obecnie żarówki led są wszechstronnie używane, zarówno w zastosowaniach przemysłowych, jak i w domu. W sprzedaży są już oprawy led , które można wykorzystywać zamiast tradycyjnych punktów oświetleniowych. Przez to żarówki led są doskonałym zamiennikiem żarówek i świetlówek.Dzięki sporym możliwościom wzornictwa często możemy zobaczyć również inne oprawy LED, przykładowo paski, taśmy i moduły. W takim wydaniu bardzo dobrze realizują się jako oświetlenie dekoracyjne i uzupełniające, we wnękach, zabudowach czy schodach i korytarzach. Co istotne, żarówki led emitują bardzo mało ciepła, co sprawia, że można stosować je blisko drewnianych mebli.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żarówki LED »

  Uprzejmie zapraszam na oficjalną stronę spółki CEZOS. Polecana firma Cezos powstała 20 lat temu i zajmuje się zwłaszcza produkcją elementów przeznaczonych do urządzeń oświetleniowych. Od 7 lat firma Cezos rozszerza własną działalność i zaczyna produkcję platform, jakie bazują na współczesnej technologii LED. Przedsiębiorstwo Cezos z początkiem swojego funkcjonowania była postrzegana jako partner jakim jest solidny partner, umiejący dać radę wymogom wielokrotnie niezmiennie okazałym stawianym w dyscyplinach jakimi jest projektowanie, wytwórczość części i regulatorów, oraz oświetlenia z diodami LED. Obiekt firmy Cezos mieści się na powierzchni ponad 5 tys m2.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przekaźnik czasowy »

  Automat zmierzchowy to najnowszy i najnowocześniejszy produkt firmy Pollin. Oświetlenie i elektrotechnika to branże w jakich funkcjonujemy. Jesteśmy producentem automatów schodowych i zmierzchowych, przekaźników i różnego rodzaju automatów elektrotechnicznych. Za przekaźnik czasowy otrzymaliśmy kilka wyróżnień branżowych. Zapraszamy do odwiedzenia mojej firmy.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »