Linie do chleba, linia do chleba, maszyny do chleba, automat do chleba

Linie do chleba, linia do chleba, maszyny do chleba, automat do chleba Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem na Polskę nagrodzonych liń do chleba firmy Koenig. Dostarczana przez nas linia do chleba została wyróżniona nagrodą Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP podczas targów Bakepol 2007 w Kielcach - linia do chleba. Jest to pierwsza na świecie dzielarka do chleba, która odważa ciasto w sposób elektroniczny, a nie dzieli objętościowo.Opatentowany, grawitacyjny system dzielenia ciasta.
Możliwość obróbki ciast o wysokiej wydajności TA, od 158-195.
Możliwość obróbki mocno wygarowanych ciast, nawet do 3h.
Bardzo delikatna obróbka ciasta, co pozwala na zachowanie powietrza w cieście.
Nadaje się do obróbki praktycznie wszystkich rodzajów ciast (nie mogą być za sztywne) od 100%pszennego do 100% żytniego.
Szybka zmiana produkowanego asortymentu - maszyna do chleba.
Modułowa budowa linii pozwala na wybór komponentów zgodnie z potrzebami klienta.
Produkty: chleb żytni, pszenno-żytni, biały, bagietka, ciabatta - linie do chleba.

Szczegóły strony www.linie-do-chleba.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.linie-do-chleba.pl:

Linie do chleba, linia do chleba, maszyny do chleba, automat do chleba

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dysze »

  Dysze to pomocnicze narzędzia pneumatyczne służące do odmuchu sprężonym powietrzem. W przemyśle wystepują dysze o różnych kształtach i rozkładzie strumienia powietrza oraz o różnym zastosowaniu. Dysze stanowią elementy składowe pistoletów odmuchowych, wykorzystywane są do wytworzenia strumienia sprężonego powietrza.
  Dysze Silvent pochłaniają niższą niż sztandarowe dysze ilość sprężonego powietrza dzięki zastąpieniu strumienia powietrza z dużymi zawirowaniami i wytwarzającego nadmierny hałas odpowiednio ukształtowanym strumieniem, równomiernie rozłożonym. Każda dysza Silvent to najlepsze zintegrowanie dużej siły odmuchu, niskiego poziomu hałasu i niewielkiego zużycia energii.
  Vervo proponuje urządzenia dla przedsiębiorstw wykorzystujących sprężone powietrze w procesach przemysłowych. Propozycja produktowa Vervo obejmuje maszyny do wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, elementy systemów odmuchowych opartych o sprężone powietrze oraz niskie ciśnienie, pompy próżniowe, osuszacze oraz akcesoria pneumatyczne. Wśród nich do najbardziej znanych produktów firmy należą przemysłowe łopatkowe sprężarki powietrza firmy Mattei oraz bezpieczne i energooszczędne dysze, pistolety i tłumiki szwedzkiej firmy Silvent. Nasza oferta obejmuje również poziome i pionowe zbiorniki ciśnieniowe do sprężonego powietrza wraz z certyfikowanym osprzętem zgodnie z wymaganiami UDT. Ważny element stanowią nowoczesne systemy sterowników nadrzędnych, kierujących pracą kompresorów i urządzeń pomocniczych. Traktując każdego klienta indywidualnie, oferujemy wsparcie techniczne oraz zapewniamy wysokiej klasy obsługę od nawiązania kontaktu do obsługi po wdrożeniu rozwiązań. Dzięki know-how oraz bogatej ofercie produktów Vervo umożliwia zredukowanie kosztów wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, ograniczenie ilość powietrza zużywanego w procesach, podnosienie efektywności procesów produkcyjnych, a także ma wpływ na polepszenie warunków pracy.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka przemysłowa »

  Jesteśmy firmą posiadającą w swojej ofercie realizację projektów w branży mechaniki przemysłowej. Polecamy opracowanie oraz realizację układów mechatronicznych. Oferujemy projektowanie urządzeń i maszyn, remonty maszyn. Proponujemy też obróbkę skrawaniem. Wszystkie realizacje, które polecamy posiadają znak CE oraz Certyfikat Jakości. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przecinarki taśmowe »

  Stworzone przez nas przedsiębiorstwo to jeden z czołowych podmiotów na rynku trudniących się optymalizacją procesów produkcyjnych. Jeśli szukasz doświadczonego podmiotu, który oferuje kompleksowy zakres usług obejmujący nie jedynie szeroko rozumiane doradztwo, ale również produktowe wdrożenia, serwis czy outsourcing, koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją. wszelkie najistotniejsze informacje dotyczące naszej działalności znajdziesz na utworzonej przez nas internetowej witrynie. Jesteśmy pewni, iż dzięki wizycie na niej przekonasz się o naszym ogromnym profesjonalizmie i docenisz wieloletnie doświadczenie stanowiące jedną z naszych najistotniejszych zalet. Zobacz - śrutownice.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa »

  Od bardzo niedawna elementy takie jak złączki, typowe siłowniki hydrauliczne, szeroka wybór manometrów oraz wszelkiego typu zawory hydrauliczne, a także urządzenia do kompleksowej diagnostyki układów hydraulicznych można nabyć za pomocą jednego kliknięcia bez wychodzenia z domu. Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży hydrauliki siłowej i oferujemy jedynie wysokiej jakości podzespoły, by zaoszczędzić państwu czasu i pięniędzy na doświadczenia z tanimi zamiennikami.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »