Fiszki angielski

Fiszki angielski Fiszki online to innowacyjny kurs nauki słówek. Fiszki to jedna z najskuteczniejszych technik przyswajania słówek. Fiszki angielskie to ponad 2300 słówek z wielu kategorii. Fiszki online to wygoda oraz praktyczność w nauce słowek. Fiszki angielskie to znakomity sposób na naukę słówek angielskich. Nauka słówek jeszcze nigdy nie była tak wydajna. Łącznie do nauki wykorzystane jest 2300 słówek oraz wyrażeń. Bądz nowoczesny i kształć się przez kurs angielskiego online. Fiszki angielskie to karteczki do nauki słownictwa oraz wyrażeń.

Szczegóły strony fiszkionline.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę fiszkionline.pl:

Fiszki angielski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz niemiecki poznań »

  Oferta podstawowa to tłumaczenie zwykłych tekstów z niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki. Jeśli masz problem z przygotowaniem wystąpienia, które musisz przeprowadzić w języku niemieckim ponieważ posiadasz tylko tekst polski, zgłoś się do wykwalifikowanej i doświadczonej absolwentki filologii germańskiej, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu tłumaczenia tekstów zwykłych i bardzo specjalistycznych dokumentów prawniczych. W ofercie także lekcje niemieckiego. Zobacz na stronie cennik i skontaktuj się w razie zainteresowania. W ofercie również tłumaczenie przysięgłe. Absolwentka posiada uprawnienia do tłumaczenia przysięgłego, uprawnienia zostały zdobyte na egzaminie państwowym w Ministerstwie Sprawiedliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski »

  Zapraszam serdecznie do nauczania się angielskiego z moim serwisem. Język Szekspira to najprawdopodobniej najważniejszy język obcy, jakiego z werwą uczą się Polacy. Język ten jest tak wszechstronny w handlu i interesie, że niedostatek w jego znajomości powstrzymuje aktywność w sektorze międzynarodowym. Dodatkowo w kontaktach indywidualnych znajomość języka obcego jest ważna. Dostęp do Internetu sprawia, że posiadamy kolegów z wielu zakątków świata, dla jakich język
  angielski jest po prostu językiem publicznym.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Kursy angielskiego we Wrocławiu »

  Dzięki naszej stronie można dowiedzieć się o szczegółach lekcji angielskiego Wrocław, w skład którego zalicza się np. przygotowanie do testu maturalnego co więcej możliwość otrzymania specjalnych certyfikatów, deklarujących znajomość języka obcego. Dzięki zakładce klienci biznesowi poznasz wyczerpujące szczegóły umożliwiające rozpoczęcie kursu dla danej grupy.W specjalnym dziale Materiały dydaktyczne szkoła językowa Wrocław przedstawia podręczniki elitarnych wydawnictw, które w ramach kursu udostępnia w atrakcyjnych cenach. Niezbędne mogą okazać się informacje o lektorach angielskiego, które zawarte na stronie głównej w dziale "Nasi lektorzy" potwierdzają kwalifikacje naszej kadry. Dane kontaktowe oraz cennik w odpowiednich zakładkach.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs niemieckiego online »

  Edustation.pl jest platformą, która oferuje użytkownikom kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego za darmo. E-learning jest nowoczesną formą nauki przez Internet, którą można traktować w tradycyjny sposób lub jako uzupełnienie dla kursów prowadzonych w szkołach. Nauka języków obcych przez Internet jest skuteczna dzięki zastosowaniu multimediów. Taka forma kształcenia jest atrakcyjna oraz łatwo przyswajalna. Trenując niemiecki czy francuski online można pozbyć się strachu przed mówieniem. Użytkownik ma dostęp do forum językowego, licznych artykułów, filmów i zdjęć podzielonych według kategorii tematycznych oraz stopnia zaawansowania. Do dyspozycji jest również interaktywny słownik i wiele innych ułatwień przyczyniających się do lepszego zrozumienia języka obcego. Zapraszamy na internetowy kurs językowy w naszym serwisie.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »