E-kolektory.com - kolektory słoneczne, solary

E-kolektory.com - kolektory słoneczne, solary E-kolektory.com jest profesjonalnym sklep internetowym oferującym kolektory słoneczne (zarówno kolektory płaskie, jak i próżniowe).
Działamy pod marką OZE SYSTEMS, która obejumje patronatem także portal www.turbinywiatrowe.com.
Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad fachowych, zakupy są czystą przyjemnością.

Zapraszamy do zakupów.

Szczegóły strony www.e-kolektory.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.e-kolektory.com:

E-kolektory.com - kolektory słoneczne, solary

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tanie ogrzanie domu węglem? Węgiel brunatny Poznań . Lecz w jaki sposób poszukiwać tani »

  węgiel Poznań
   
  Co roku gdy na zewnątrz zaczyna być ziąb zaczynamy rozglądać się za dobranym opałem do nagrzewania budynku bądź gniazdka. Które kryteria powinien dopełniać opał, jaki będziemy spożytkowywać przez całą zimę?
   

   
  Węgiel
  Nadrzędną rolę ma niezbicie cena. Na zbycie atrakcyjną cenę ma eko-groszek tudzież węgiel brunatny, jakie wpisują się do ekologicznych paliw. Są ludzie, którzy spotkali się już z węglem brunatnym, wypracowali sobie adekwatne metody palenia tego opału i są bardzo zaspokojeni.
   
  Są zaś tacy, którzy gromią ten gatunek ogrzewania domu, po największej części z braku czasu na koncypowanie strategij a także modeli spalania.
   
  Jednakowoż co to jest w istocie węgiel brunatny?
  Węgiel brunatny to skamielina aluwialna, która jest źródła organicznego. Powstała w epoce kenozoicznej. Używany jest jako opał, jako że składniki węgla jest stosunkowo znaczna, wynosi albowiem 62 - 75%. Jego kaloryczność oscyluje od 7,5 do 21Mj/kg.
  Na ziemi w ekstrakcji węgla brunatnego przewodzą Szwaby, ponieważ wydobywają 185 mln ton rocznie. Na następnym miejscu jest Federacja rosyjska, bo wydobywa węgla brunatnego około 80 mln w biegu roku.
   
   

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kotły gazowe Termet »

  Firma Mikas Instalacje prowadzi zarówno sklep stacjonarny w Poznaniu, jak i wysyłkowy sklep w Internecie. Przedsiębiorstwo trudni się dystrybucją urządzeń i akcesoriów instalacyjnych, sanitarnych oraz grzewczych. Proponowane w ofercie handlowej urządzenia grzewcze to m.in. kotły, grzejniki, ogrzewacze oraz piece – zasilane prądem elektrycznym albo gazowe. Sklep oferuje kupującym bogatą bazę fachowców w branży montażu i naprawy.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie podłogowe Katowice »

  Solary, Kolektory próżniowe działają na sprawdzonej w wielu krajach zasadzie, dzięki czemu charakteryzują się wysoką sprawnością i długoletnią niezawodną pracą. Wysoka sprawność solary wynika ze zdolności do absorbowania rozproszonego promieniowania słonecznego i maksymalnego ograniczenia strat ciepła. Odbiór ciepła z kolektora następuje w kondensatorze rurki miedzianej umieszczonej w środku solary, która jest zainstalowana w listwie zbiorczej a ciepło jest przekazywane do kolektory słoneczne Katowice. Ciepła woda jest magazynowana w stalowym zbiorniku CWU, solary który jest wyposażony w podwójną wężownicę a własną pojemnością zapewnia adekwatny odbiór ciepła z Solary. System działa przez całe 356 dni w roku. Zimą i latem. Zarówno w słoneczne jak również pochmurne dni.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.ogrzewanie.pl »

  Nowoczesny pasaż handlowy zaprasza do zakupów. www. ogrzewanie. pl to najlepszy wybór dla osób, które szukają produktów związanych z ogrzewaniem i techniką grzewczą. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i niskie ceny.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »