EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, finansowanie

EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, finansowanie European Projects Group jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo-inwestycyjną. Naszą misją jest umożliwienie zrównoważonego rozwoju polskich przedsiębiorstw.
Oferujemy szeroki zakres usług konsultingowych w takich dziedzinach jak:
1) Doradztwo finansowe (pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowanie, w tym dotacje z UE);
2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi);
3) Doradztwo środowiskowe (m.in. sporządzanie raportów z oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięć inwestycyjnych).

Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony www.europg.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.europg.pl:

EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, finansowanie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wzór przemysłowy »

  Firma Federowicz i Rumpel tworzona jest przez specjalistów świadczących pomoc prawną we wszelkich sprawach związanych z dziedziną własności intelektualnej. Początki naszej działalności sięgają 1990r. Dynamicznie rosnąca renoma naszej firmy i wzrost liczby stale obsługiwanych klientów spowodowała konieczność poszerzania kręgu współpracowników. Na dzień dzisiejszy działamy w ośmioosobowym zespole. Prawnicy reprezentujący kancelarię maja uprawnienia do występowania we wszelkich sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej zarówno przed polskimi sądami oraz urzędami odpowiedzialnymi za ochronę własności intelektualnej na terenie całej Europy.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Kalisz »

  Nasza oferta kierowana jest do osób pragnących szybko i sprawnie otrzymać dowolny kredyt, leasing oraz ubezpieczenie. Oferujemy produkty wielu banków w jednym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty konsolidacyjne. Współpracujemy z najlepszymi funduszami leasingowymi oraz firmami ubezpieczeniowymi.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi detektywistyczne »

  Nasze biuro detektywistyczne działa na rynku od 2008 roku. Świadczy usługi na bazie autoryzacji śledczego. Działamy na terenie całej Polski jaki i poza jej granicami. Detektywi w swojej robocie zbierają wiadomości na jakich zależy klientowi. Przyjmujemy zadania w kwestiach rodzinnych, badamy wiarygodność przedsiębiorstw czy pracowników. Agencja Detektywistyczna zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych i chowających się, poszukiwaniem rodziny w których nasze biuro ma 100% wydajność. Przystępujemy też zajęcia w sytuacjach w których kierowane są działania cywilne, gospodarcze, karne czy karno - skarbowe o przestępstwach i wykroczeniach a także różne przed sądem lub odmiennym organem praworządności. Istnieje możliwość zawarcia umowy w biurze w Rzeszowie, Przemyślu i Strzyżowie, ze względu na charakter pracy preferujemy zawieranie umowy na odległość.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatkowe usługi Toruń »

  Kancelaria Optima świadczy usługi podatkowe (Toruń) dla klientów korporacyjnych i spersonalizowanych. Prowadzimy rozliczenia rachunkowych oraz rejestrację wszelkich zdarzeń gospodarczych. Nasza księgowa (Toruń) swoim doświadczeniem a także kompetencjami gwarantuje najwyższą jakość usług oraz dokładność jak również rzetelność wszelkich rozliczeń. Usługi podatkowe (Toruń), które przygotowujemy, cieszą się dużym zainteresowaniem oraz uznaniem, ponieważ jesteśmy otwarci na każdego kontrahenta a także każdy jest przez naszą firmę traktowany indywidualnie i z należytą uwagą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w istniejących dylematach. Oferujemy konkurencyjne stawki.

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »