Kurs języka angielskiego

Kurs języka angielskiego Szkoła języków obcych w Rzeszowie. W naszej ofercie kursy języków min angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego. Przez 5 lat prowadzenia szkoły udało nam się zebrać zespół sprawdzonych lektorów entuzjastów, wypracować własne metody nauczania i współpracy ze słuchaczami.
Szkoła posiada własną siedzibę, wszystkie zajęcia odbywają się w jednym miejscu. Mieścimy się w części biurowej zmodernizowanego centrum handlowego, budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły strony www.masterschool.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.masterschool.pl:

Kurs języka angielskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz niemiecki poznań »

  Oferta podstawowa to tłumaczenie zwykłych tekstów z niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki. Jeśli masz problem z przygotowaniem wystąpienia, które musisz przeprowadzić w języku niemieckim ponieważ posiadasz tylko tekst polski, zgłoś się do wykwalifikowanej i doświadczonej absolwentki filologii germańskiej, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu tłumaczenia tekstów zwykłych i bardzo specjalistycznych dokumentów prawniczych. W ofercie także lekcje niemieckiego. Zobacz na stronie cennik i skontaktuj się w razie zainteresowania. W ofercie również tłumaczenie przysięgłe. Absolwentka posiada uprawnienia do tłumaczenia przysięgłego, uprawnienia zostały zdobyte na egzaminie państwowym w Ministerstwie Sprawiedliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski »

  Zapraszam serdecznie do nauczania się angielskiego z moim serwisem. Język Szekspira to najprawdopodobniej najważniejszy język obcy, jakiego z werwą uczą się Polacy. Język ten jest tak wszechstronny w handlu i interesie, że niedostatek w jego znajomości powstrzymuje aktywność w sektorze międzynarodowym. Dodatkowo w kontaktach indywidualnych znajomość języka obcego jest ważna. Dostęp do Internetu sprawia, że posiadamy kolegów z wielu zakątków świata, dla jakich język
  angielski jest po prostu językiem publicznym.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i tworzenie stron www »

  pozycjonowanie i tworzenie stron www. Tu dowiesz się wszystkiego o tworzeniu serwisów i portali internetowych. Przekazujemy wiedzę w sposób przyjazny i logiczny.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Na witrynie Fast Learn dowiesz się jak wiązać naukę z zabawą co pozwala niesłychanie skutecznie i błyskawicznienauczyć się języka angielskiego i innych języków. Poznasz jedną z najlepszych metod trwałego zapamiętywania słówek. Dowiesz się dlaczego wystarczy poznawać tylko wybrane wyrazy i dowiesz się dlaczego to one są najważniejsze. Dostaniesz program do nauczania słówek jak również mnóstwo fiszek. Poznasz również wiele przydatnych i sprawdzonych informacji dotyczących jeszcze prostszej nauk i wiązania jej z zabawą. Kurs nauki Szkolenie z języka angielskiego dokładnie dla Ciebie.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »