Systemy Bankowe

Systemy Bankowe Struktura bankowa. Zjawisko upadłości banków. Ewolucja regulacji bankowych. Niebankowe instytucje depozytowe. Kryzys w systemie bankowym. Działania państwa na rzecz uzdrowienia sektora bankowego. Systemy bankowe krajów unii gospodarczej i walutowej. Struktura bankowa w USA. Funkcjonowanie banków w Japonii. Wszystko o systemach bankowych na Świecie !

Szczegóły strony www.systemy-bankowe.cba.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.systemy-bankowe.cba.pl:

Systemy Bankowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia EFS Warszawa »

  MASTER Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową. Powstaliśmy korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. Obecnie rozwijamy firmę korzystając ze środków unijnych w ramach ZPORR. W 2005 roku otworzyliśmy Oddział w Warszawie. Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków z budżetu Państwa. W ramach współpracy z grupą firm doradczych na terenie Trójmiasta, Warszawy i Krakowa oraz Katowic tworzymy znaczący efekt synergii w dużych projektach doradczych. Dysponujemy również wsparciem renomowanej kancelarii prawnej, specjalizującej się w restrukturyzacjach spółek. Ponadto współdziałamy z firmami specjalizującymi się w obszarach uzupełniających nasz zakres usług doradczych, a w szczególności: technologiach informatycznych i Internecie, systemach jakości, procedurach bezpieczeństwa i obiegu dokumentów, ochronie środowiska, reklamie zewnętrznej oraz usługach targowo-wystawienniczych.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Capri New »

  Gdy jesteś zaciekawiony smakowitym i niedrogim jadłem w Podwawelskim grodzie, zapewne interesować może Cię atrakcyjny lokal na ulicy Czarnowiejskiej w Krakowie. Tak, to w tym miejscu mieści się lokal Capri New, jaka swoim zachwycającym smakiem wyprzedza inne pizzerie. Kraków to miasto, w którym odszukasz ich faktycznie sporo, lecz by oferować pizzę nie wystarczy mieszać ingrediencje, wysmażyć placek i udekorować składnikami. W naszej firmie pizza sporządzana jest z polotem, tak aby każdorazowo smakowała całkowicie w ten sam sposób. Niemniej jednak dostępna u nas pizza to nie jedyny produkt. W naszym asortymencie odszukasz także pyszne obiady domowe i zasadniczo dobre jedzenie. Kraków to miasto studentów, z tej przyczyny nasze szczególne promocje i ceny dopasowane są do ich portfeli. Chcesz zjeść coś dobrze i tanio - zamów pizzę z Capri New lub skonsumuj u nas pyszny obiadek. Bez wątpienia powrócisz do nas jeszcze nie raz i nie dwa!

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ścianki profilowe »

  Sprawdzone ścianki profilowe przeciwpożarowe projektowane są z profili stalowych. Poszczególne detale ścianki profilowe można stworzyć na wymiar, a oprócz tego zastosować różnorodne przeszklenia. Ramy dla ścianki profilowe wykonuje się ze stalowych profili odpowiednio dociętych, które łączy się w ramy. Poszczególne szczegóły montowane są przy pomocy spawania. Przestrzeń pomiędzy profilami ścianki profilowe przeciwpożarowe wypełnia się szkłem lub nieprzeźroczystymi panelami a następnie obkłada się je blachą stalową.
  Ścianki profilowe przeciwpożarowe, a oprócz tego drzwi przeciwpożarowe mogą być zrobione z profili aluminiowych. Tego rodzaju konstrukcja powstaje poprzez zagniatanie profili dzięki czemu można generować dowolnego wymiaru konstrukcje oraz dodatkowo zastosować rożnego stylu podziały na poziom, pion albo skos. Można też skonstruować nietypowe kształty drzwi i ścianki profilowe przeciwpożarowe tj. np łuki albo trapezy.
  Ścianki profilowe stalowe przeciwpożarowe mogą być zastosowane wewnątrz budynków do wydzielenia przeciwpożarowych klatek schodowych, a ponadto w celu dokonania podziału budynku na strefy przeciwpożarowe, można nimi wydzielić pomieszczenia. W wypadku przeciwpożaroweych ścianek profilowanych bardzo istotnym jest czynnik zapewniający bezpieczeństwo czyli np profile o podwyższonej odporności ogniowej z wewnętrzną komorą izolacyjną, szyby ognioodporne, wypełnienia, bezpieczne zamki antypaniczne, a ponadto specjalny sposób montażu.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szerokie stosowanie automatyki w gospodarce - kompatybilne S7-200 »

  Firma szczyci się precyzja i doświadczeniem w produkcji rozwiązań dla przemysłu z sfery automatyki. Na swojej stronie internetowej przedstawia szeroka ofertę min. sterowniki kompatybilne S7-200 wraz z modułami. Co więcej CPU, HMI także specjalne wtyki do magistrali. Szczegółowe dane są umieszczone na stronie polskiego dystrybutora www.new-system.pl. Z kolei zakładka, Kontakt" zawiera przydatne dane teleadresowe jak email czy telefon. Jeżeli wiesz jaki produkt cie interesuje, a chcesz znać więcej detali specjalnie dla ciebie w zakładce, Zamów" znajduje się formularz ofertowy a także formularz zamówienia wspólnie z ogólnymi regułami realizacji zamówienia. Tymczasem za pomocą mobilnej wyszukiwarki błyskawicznie przeszukasz naszą ofertę pod kątem poszukiwanego towaru np. S7-200 i uzyskasz informacje o cenie oraz rodzaju poszukiwanego modelu.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »