Budowa domu jednorodzinnego - dach

Budowa domu jednorodzinnego - dach Jak powszechnie wiadomo, wybudowanie domu od podstaw wymaga od nas odpowiedniego doboru wysokiej jakości materiałów. Dom jednorodzinny jest inwestycją konieczną w życiu każdego człowieka, na jej realizację nie powinniśmy szczędzić żadnych środków. Domek posiada zwieńczenie, jakim jest dach. Ocieplać należy nie tylko ściany budynków, ale też ich dachy. Odpowiednia izolacja dachu niezależnie od tego, czy jest to obiekt mieszkalny, produkcyjny, czy usługowo-handlowy, przynosi bowiem wiele korzyści, zarówno na etapie projektowania, użytkowania, jak i w trakcie rozbiórki obiektu. Jednym ze sprawdzonych i niezawodnych materiałów służących do izolacji dachów płaskich jest skalna wełna mineralna. Dzięki swoim unikalnym właściwościom chroni ona potrójnie - termicznie, ogniowo i akustycznie. Właściwa i skuteczna izolacja cieplna dachów gwarantuje zatrzymanie ciepła w budynku zimą oraz niedopuszczenie do jego zbytniego nagrzewania się latem. Dzięki temu, znacznemu zmniejszeniu ulegają rachunki za energię potrzebną do ogrzania obiektu, a także poprawia się komfort jego użytkowania. Każdy dach posiada także komin. Komin jest podstawowym elementem instalacji wentylacyjnej budynku (tylko w przypadku braku urządzeń spalających w budynku oraz przy zastosowaniu wentylacji mechanicznej komin jest niepotrzebny), służy do odprowadzania spalin, a różnica temperatur przy wlocie i wylocie z komina tworzy ciąg, który ułatwia usuwanie spalin i zanieczyszczeń na zewnątrz.

Szczegóły strony finanseok.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę finanseok.pl:

Budowa domu jednorodzinnego - dach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wizualizacje architektoniczne wnętrz 3THESIGN »

  Zajmujemy się profesjonalną grafiką 3D - wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz, animacje domów i osiedli. Posiadamy 10 letnie doświadczenie i setki zrealizowanych projektów w naszym portfolio na stronie. Deweloperzy mogą liczyć dodatkowo na aranżacje przestrzeni mieszkań, na podstawie rzutów.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy ekologiczne »

  W swej bogatej ofercie projektów różnego rodzaju domów, pracownia PRO-EKO-ART oferuje również projekty domów energooszczędnych. Realizowane one są jako domy szkieletowe, drewniane jak również murowane. Domy zaprojektowane są tak, żeby zużycie energii koniecznej do ogrzania konkretnego budynku było jak najmniejsze. Osiąga się to przez m.in. odpowiednie zaplanowanie wszystkich pomieszczeń jak również poprzez należyte ocieplanie poszczególnych elementów domu.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parterowe projekty domów »

  Czy podnieść kurczaka w ogródku domu? Jeżeli to zrobisz, będziesz wiedzieć, że te bantams priorytetowo kury bez przerwy żerował na koty, psy, szczury dużych, szopy itp. żeby utrzymać ptactwo bezpieczny, to jest wyśmienity koncepcja, aby zbudować kurnika dla nich żyjemy Jak można tworzyć kurnik na swoim podwórku? Zaczynasz z coraz zestaw zamiarów domu kurczaka. Budowa kurnika jest jak projekty domów z poddaszem, jedynie na mniejszą skalę. Zanim zaczniesz, powinniśmy zdecydować, jak wiele kurczak chcesz zachować. Kiedy już zdecydujesz się na liczby, zaleca się, by dodać kolejne 50 %, do niego. To jest, ażeby wziąć pod uwagę przyszłe rozszerzenia powodu nowo narodzonych piskląt. W tej chwili, gdzie można wyszukać plany kurniku? Najlepszym miejscem do szukania informacji jest w internetowej rzeczywistości. Istnieje kilka rodzajów wzorów kurniku, które można wyszukać w globalnej sieci Internet. Niektóre są bezpłatne, a inne należy zapłacić. Jak to się mówi, "nie ma free lunch". Stąd darmowe plany Chicken Run ma możliwość nie być bardzo dobre i ma możliwość być bardzo mylące. O ile masz cel budowanie ładny, praktyczny i solidny lokal z kurczaka, najlepiej byłoby, aby zainwestować w bardzo dobry zamysł. Z kurniku plany na rękę, można uruchomić na zakup albo zebrać materiał na budowę. Spora większość dobrych zamysłów jakości miałoby listę materiałów budowlanych. Można użyć listy do zakupów materiałów budowlanych z lokalnego przechowywania sprzętu. Aby zaoszczędzić koszty, można dosłownie źródłem wykorzystane lub poddane recyklingowi materiału.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budynków gospodarczych »

  Posiadając działeczkę pod budowę nie jedynie możliwe jest postawienie jak najbardziej dom, ale także inne budynki gospodarcze. Tego typu elementy bywają widoczne przede wszystkim na gospodarstwach rolnych, w których mają one swoje odpowiednie przeznaczenie. Projekty budynków gospodarczych z całą pewnością wspaniale przydają się osobom, które mają w planach powiększenie swojego gospodarstwa oraz potrzebują dodatkowych miejsc przykładowo na narzędzia. Bez wątpienia można przechowywać nie jedynie narzędzia rolniczych. Niektóre osoby po jakimś czasie mogą użytkować takie budynki gospodarcze, jako garaży. Oczywiście tego typu budynki w wielu przypadkach może pozostać też przekształcone, jako budynek mieszkalny. Niektóre osoby już w taki sposób przekształcili swoje budynki gospodarcze.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »