Buduj Dom - jest szansa

Buduj Dom - jest szansa Czy obawiasz się, że poprzez długą i mroźną zimę wkrótce skończą Ludzie się zapasy węgla zgromadzone na cały sezon grzewczy? A może rachunki za ogrzewanie gazem Twojego mieszkania dawno już przekroczyły zaplanowane na zimę wydatki? Trzeba zadbać o Docieplenia natryskowe oraz izolacje natryskowe ażeby uniknąć takich kłopotów w przyszłości, warto poddać lokal mieszkalny termomodernizacji. Dobrze zaplanowana i opracowana nie dość, że trwale i radykalnie zmniejszy koszty ogrzewania oraz poprawi wygodę lokalu, to przy okazji może odmienić wygląd budynku i sprawić, że poczujemy się w nim, jak w nowym. Warto wiedzieć, że do efektywnej termomodernizacji, w tym także prywatnego lokalu mieszkalnego jednorodzinnego, Wy ma możliwość dołożyć kilka, a nawet kilkanaście tysięcy zł - do 16% kosztów całego przedsięwzięcia. W 2008 roku na wypłacone z funduszu termomodernizacji ponad 187 mln PLN - tylko 520 tys. złotych (31 premii termomodernizacyjnych) przypadło na termomodernizację budynków jednorodzinnych. - Powodem takiego stanu rzeczy jest często brak wystarczającej edukacji inwestorów na temat możliwości pozyskania dodatkowych środków finansowych na remont mieszkania - mówi Jakub Dygas, Kierownik Działu Doradztwa i Komunikacji Rockwool Polska. Tymczasem w 2008 r. każdy z właścicieli budynków jednorodzinnych otrzymał średnio niemalże 17 tys. złotych premii termomodernizacyjnej!
 
To najlepsza zachęta do działania. Powinno się wprawdzie wydać 1-2 tys. złotych na audyt energetyczny, niemniej jednak dzięki niemu można mądrze zaplanować inwestycję i w konsekwencji ubiegać się o premię, której wartość wielokrotnie przewyższa koszt audytu. Jak to można zrobić?

Szczegóły strony optimumterm.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę optimumterm.pl:

Buduj Dom - jest szansa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agregaty Kraków »

  NO PROBLEM - przedsiębiorstwo od początku głównie wynajmuje agregaty prądotwórcze. W przedsiębiorstwie tym każdy klient jest traktowany zawsze profesjonalnie. Przedsiębiorstwo kładzie nacisk na terminowość, profesjonalną jakość jak i niskie ceny. Obsługa w tej firmie jest rzetelna, a ceny bardzo przystępne.
  Zobacz zatem najlepsze agregaty - najlepsza oferta dla każdego. Agregaty najlepszej jakości we wspaniałej obsłudze. Zatem zapraszam ponownie każdego zainteresowanego na stronę www noproblem.com.pl - nie ma lepszej oferty na agreaty ani w Warszawie, ani w Krakowie - tego jestem w stu procentach pewny.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery łódź »

  Zapewne każdy z was korzystał często z infrastruktury chociażby drogowej, albo kolejowej. Do konstrukcji większości fragmentów betonowych stosowane są przeróżnego typu surowce. Zwłaszcza piach i żwir są podstawowym składnikiem. Frapujemy się wydobywaniem wszelakiego typu kruszcu, żwiru, piasku oraz ziemi. znajdują one użycie w nadzwyczaj wielu dziedzinach, przede wszystkim w budownictwie. Ziemia nie ulega wątpliwości przydaje się wszędzie, a głównie w ogrodach. Przedkładamy towary znakomitej jakości.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Womax piaskowanie - hydropiaskowanie »

  Womax-piaskowanie to prężnie działająca firma oferująca usługi piaskowania i hydropiaskowania budynków, elementów drewnianych i metalowych, konstrukcji, sprzętu transportowego oraz pojazdów. Firma swoim działaniem obejmuje województwa śląskie i przyległe. Mamy duże doświadczenie w czyszczeniu elewacji, usuwaniu graffiti i rewitalizacji powierzchni wszelkich typów. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy chętnie sprawdzą i wycenią powierzchnię którą chcielibyście odnowić. Zapraszamy

  Data dodania: 12 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy w Suwałkach »

  System alarmowy stanowi aktualnie obowiązkowe wyposażenie większości sklepów, biur, czy magazynów. Dobrze wyselekcjonowane i zrobione alarmy są również idealnym sposobem prewencyjnej ochrony przed intruzem. Firma Maxi-Tech oferująca alarmy w Suwałkach i okolicy posiada dobre kwalifikacje i umiejętności w montażu alarmów, a ponadto zapewnia serwis gwarancyjny i opiekę pogwarancyją wszystkim Kontrahentom. Dbałość o alarm wymaga także dokładnych przeglądów, a dodatkowo innych działań, które może utworzyć wyłącznie wykwalifikowany zespół. Przegląd zarejestrowanych zdarzeń w systemie alarmowym umożliwia określenie słabych punktów takiego elektronicznego systemu zabezpieczeń. Przeciętny użytkownik alarmu ogranicza się do jego załączenia i wyłączenia, bez zwracania sugestie na poprawne jego działanie. Wręcz regularne wywołanie alarmów testowych jest w stanie wykazać, czy potrzebna jest ingerencja w konfigurację alarmu, czy wystarczy łatwy przegląd systemu. Przeglądy alarmów wykonywane przez firmę Maxi-Tech zapewniają zapewnienie poprawnego funkcjonowania systemu, dzięki czemu koryguje się bezpieczeństwo chronionego miejsca lub obiektu.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »