Program Flota samochodowa

Program Flota samochodowa Nadzór nad flotą samochodową będącą na wyposażeniu firmy. Ewidencja pojazdów i kart floty. Raporty: spalania, przebiegu, bieżącej eksploatacji, tankowań. Naprawy. Szkody komunikacyjne. Eksploatacja opon. Kompatybilność z rozliczeniami tankowań przesyłanymi w postaci elektronicznej przez koncerny paliwowe. Ewidencja pojazdów Ewidencja pojazdów wg dowolnego układu kolumn. Pojazdy stanowią podzbiór zasobów z modułu Zasoby. Filtrowanie pojazdów po szerokim zbiorze kryteriów. Eksport danych do pliku Excel, CSV. Import pojazdów z pliku Excel. Ewidencja kart floty Ewidencja kart floty wg dowolnego układu kolumn.

Szczegóły strony www.flota-samochodowa.progpol.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.flota-samochodowa.progpol.com:

Program Flota samochodowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy za darmo »

  Ciekawy serwis, w którym można trafić na oprogramowanie freeware, które można z miejsca ściągnąć na dysk i legalnie użytkować. Wynika to z samej jego licencji, choć trzeba każdorazowo sprawdzać, czy dotyczy to również użytku do celów komercyjnych, czy wyłącznie do zastosowań prywatnych.

  Można w nim znaleźć dobre programy za darmo, a wśród nich antywirusy, narzędzia do odczytu e-maili, klientów sieci P2P (Gnutella, Torrent, DC i podobne), a także darmowe programy graficzne, jak chociażby dostępny na wiele systemów (początkowo tylko na Linuksa GIMP.

  Skoro mowa o Linuksie, to należy zaznaczyć, iż witryna pozwala znaleźć darmowe programy również na ten system, a co więcej dostępne jest tutaj także oprogramowanie za darmo na Mac OS X i kilka innych platform systemowych. Wbudowane w serwis forum zapewnia możliwość dyskusji na temat odnalezionych zasobów, co tym bardziej zwiększa wartościowość witryny dla większości internautów, którzy tutaj trafią, czy to z wyszukiwarki, czy z polecenia innych internautów.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komputery »

  Obecnie w większości polskich domów jest komputer a czasem nawet niejeden. Sprzęt ten kupujemy, aby ułatwiać sobie pracę i naukę, dostarczać rozrywki, móc mieć kontakt ze światem itd. Komputery są więc bardzo praktycznymi urządzeniami, dzięki którym można np. prowadzić firmę czy dom bez wychodzenia z mieszkania. Dzięki Internetowi można bowiem opłacać rachunki, robić zakupy, porozumiewać się z klientami itp. Warto więc dobrze poznać działanie swojego komputera i urządzeń, które można do niego podłączyć. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że potrafimy nie tylko z niego korzystać ale i konserwować, czyścić i przeprowadzać drobne naprawy. Garść cennych porad, jak dbać o komputer i dodatkowe akcesoria znajdziesz na stronie: monitory.komputery-bydgoszcz.eu. Dzięki niej dowiesz się, jak działa Twój komputer, co mu służy oraz jak dobierać urządzenia peryferyjne (monitory, klawiatury, myszy czy drukarki). Zdobądź wiedzę z zakresu budowy komputera, aby lepiej go poznać i korzystać z pełni możliwości jakie oferuje.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie PIT 2013 »

  Możesz stąd pobrać bezpłatny Program PITy 2013 firmy Format. Dowiesz się jak rozliczyć się z Urzędem Skarbowym online, jak poświęcając własny czas krok po kroku uzupełnić PITy 2013 oraz dowiedzieć się czym jest CIT.
  W 2012 roku weszło w życie nowe udogodnienie dla polskich rozliczeń z fiskusem, a mianowicie w wypadku wypełniania deklaracji PIT możemy zrobić to też drogą internetową. W poprzednich latach polegało to na konieczności przesłania korekty wyłącznie w formie tradycyjnej, czyli papierowej, co znacznie utrudniało sprawę podatnikom.
  W obecnych czasach deklaracje elektroniczne, stają się coraz bardziej dopasowane do naszych wymagań. Nowe udogodnienia i uproszczenia sprawiają, że rozliczenie PITów przy użyciu programu  PITy 2013 będzie tylko przyjemnym obowiązkiem wobec kraju.
   

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szyfrowanie dysków »

  Bezpieczeństwo w codziennym życiu jest najważniejsze. Dlaczego więc nie chronimy danych firmy przechowywanych na nośnikach cyfrowych, które mogą być bezcenne i decydujące o konkurencyjności firmy. Dla zabezpieczenia się przed wypadkami korzystamy z najbezpieczniejszych rozwiązań. Tak samo możemy zrobić z ważnymi danymi. Dzięki zastosowaniu szyfrowania dysków i danych firmy Symantec oraz kotroli dostepu mamy możliwość pełnego zabezpieczenia danych oraz kontroli nad osobami mającymi do nich dostęp.Sisoft proponuje zarówno przystępne ceny, proste w obsłudze wysokiej jakości programy do szyfrowania, oraz kursy i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa w firmie. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »