Izolatory

Izolatory Firma Handlowa Grażyna i Sławomir Zgubińscy sp. j. działa na rynku od 1990r. Zajmuje się sprzedażą oraz serwisem urządzeń z dziedziny elektroenergetyki na terenie całego kraju. Specjalizujemy się zbytem elementów elektroenergetycznych. Rozpowszechniane przez nas aparaty są wyprodukowane do obsługi prądu SN. Naszymi konsumentami są firmy produkcyjne, elektromontażowe, wykonawcze i handlowe z branży oraz przedstawiciele innych gałęzi przemysłu. Oferowany przez nas sprzęt elektroenergetyczny to: bezpieczniki i osprzęt, transformatory, izolatory i przepusty, słupy, żerdzie, konstrukcje, rozdzielnice SN w izolacji powietrznej, słupowe stacje transformatorowe oraz osprzęt kablowy.

Szczegóły strony www.gislebork.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.gislebork.pl:

Izolatory

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzedaż nieruchomości w Mszanie Dolnej »

  Firma MONTANUS zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz zarządzaniem nieruchomościami głównie na terenie miast z podhala i wojewódzctw śląskiego, małopolskiego - Mszana Dolna. Firma Montanus tworzona jest przez ludzi z pasją. Oferujemy profesjonalne usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości, zarządzania nieruchomościami, remontów oraz budownictwa.
  Firma" Montanus s.c." z siedzibą w Łętowni jest spółką cywilną prowadzącą działalność gospodarczą zarejestrowaną w Urzędzie Gminy Jordanów. Właścicielami firmy są Tomasz Pietraszek i Andrzej Wicher.
  Przedmiot działalności: Prowadzimy usługi w zakresie pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami oraz prac remontowo-wykończeniowych. Oferujemy również usługi projektowania wnętrz.mszana-dolna.montanus.pl

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki betonowe »

  Istniejemy na w Polsce już długi czas, co sprawia, iż wyczuwamy wysoką odpowiedzialność za projektowane przez nas Szamba. Kładziemy obszerny nacisk na jakość, trwałość, wodoszczelność zbiorników, które to wytwarzamy. Posiadamy pozwolenia potwierdzające wykorzystanie z innowacyjnych technologii, jakie w żaden sposób nie działają na szkodę naturze. Dbamy o zadowolenie Kontrahenta, stąd mamy wyjątkowo długi okres gwarancyjny na szamba betonowe i pojemniki na deszczówkę. Potrzeby każdego kontrahenta rozpatrujemy indywidualnie oraz podług niego dopasowujemy wszystkie usługi, techniki wytwarzania. Bogate doświadczenie zawodowe sprawia, że rodzicielki wyborny kontakt z Klientami i wiemy, co jest dla nich najatrakcyjniejsze. Profesjonalna pomoc przy transporcie oraz montażu oczywiście jest oferowana przez moją firmęzą korporację, ponieważ chcemy posiadać zapewnienie, że Klient jest usatysfakcjonowany i dodatkowo w pełni zadowolony.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.601-676-619 »

  Kupię przejmę zadłużone spółki, Likwidacja - Upadłość, Pomoc prawna, Zarząd kryzysowy . Tel.601-676-619 Tel.535-867-180 www.bcgi.eu Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy albo kupimy firmę, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY Spółka zajmująca się pośrednictwem w obrocie udziałami spółek prawa handlowego, Proponuje swoje usługi w zakresie: Pośrednictwa w kupnie sprzedaży spółek Przeprowadzenie postępowania likwidacyjnego. Przygotowanie do postępowania upadłościowego z możliwością zawarcia układu bądź obejmującej likwidacje spółki. Przejecie zarządzania kryzysowego w sytuacjach, kiedy obecny zarząd nie widzi możliwości dalszego funkcjonowania spółki lub dalsze funkcjonowanie może spowodować zagrożenia cywilno-karne dla członków zarządu.  Tworzenie na bazie likwidowanej spółki nowego podmiotu, który może wykorzystać wartości niematerialne i doświadczenie likwidowanej spółki. Pełną pomoc prawną w zagadnieniach kodeksu spółek handlowych. Nasze Usługi :  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek)

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe Wrocław »

  Ogrom przyszłych właścicieli domów jednorodzinnych, na samym wstępie tego przedsięwzięcia, konsternuje sprawa zamontowania przydomowego SZAMBA. Jakby nie było ów solidny kolos bowiem, może ważyć wręcz parę ton. Mimo to od czego ma się zgraną załogę profesjonalistów. Kompleksowy wytwórca szamba betonowe Wrocław nie tylko umożliwi w ramach swej oferty przewóz w dowolne położenie w Polsce, jakkolwiek również wyśle doświadczonych monterów, którzy zrealizują za nas tą całą ciężką robotę powiązaną z dołączeniem tego zasobnika do systemu kanałów kanalizacyjnych. Wbrew pozorom, to nie taka łatwa sprawa, jako że należy zagwarantować godziwie duży spadek odprowadzenia ściekowego, iżby ścieki śmiało ściekały do naszego SZAMBA, które jest umieszczone nieopodal domu.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »