Projektowanie wnętrz Kraków

Projektowanie wnętrz Kraków Tarna Design Studio opracowuje głównie projekty wnętrz, jak mieszkania czy kluby. Zakres usług obejmuje także opracowywanie projektów scenografii teatralnej oraz mebli. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - z racji kreatywności a także stosownym komputerowym programom specjalistycznym pomagamy zrealizować każde marzenia klientów.

Szczegóły strony www.tarna-ds.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.tarna-ds.com:

Projektowanie wnętrz Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Krybud wyburzenia i rozbiórki. »

  Firma Kybud jest na polskim rynku od 2000 r. Obszarem swojego działania obejmuje cały kraj. Specjalnością naszą są kompleksowe rozbiórki i wyburzenia obiektów budowlanych, hali konstrukcji przemysłowych, demontaż i rozbiórki konstrukcji stalowychi żelbetowych, prace demontażowe urządzeń, maszyn, linii technologicznych, kotłów, rurociągów, estakad i kominów, oraz rekultywacja terenów poprzemysłowych, roboty ziemne, niwelacje terenu, głębokie wykopy sprzętem ciężkim. Ponadto wykonujemy sieci kanalizacyjne i wodociągowe, przeprowadzamy prace związanez przygotowaniem terenów pod inwestycje.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kuchenka Bosch ceny »

  Kuchenka Bosch spełni wszystkie Twoje wymagania i pragnienia w życiu codziennym, które niewątpliwie jest związane z takimi urządzeniami. Gwarancja tych produktów wynosi 24 miesiące. Jest ona wyjściowa, ale nie oznacza, to że nie możemy zwiększyć tego okresu. Mamy taką możliwość, mianowicie za niewielką ceną możemy ten czas zwiększyć do 5 lat na określonych warunkach. Kuchenka Bosch może zawierać front tradycyjny, czy też szklany. Z reguły są one sterowane elektronicznie. Jeżeli chodzi o ich wymiary, to powodują one świetne prezentowanie się wizualne takiego urządzenia. Ponadto taką kuchenkę można zmieścić w każdą kuchnię. Następnie pola grzejne tych urządzeń są naprawdę mocne, gdyż potrafią przekraczać 2000 W. Już dobrą kuchenkę możemy kupić za 1500 złotych i na pewno takiego wyboru nie da się żałować. Dobrym połączeniem z tymi egzemplarzami może być płyta indukcyjna Bosch, czy też określony piekarnik. Chcąc zwiększyć użyteczność i funkcjonalność naszego domu, pomyślmy o takim właśnie połączeniu.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piekarniki do zabudowy opinie »

  Piekarnik do zabudowy to idealne rozwiązanie dla lubiących nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązania . Zabudowę możemy stworzyć tak aby była jak z naszych marzeń więc tak naprawdę my decydujemy co w niej będzie się znajdować i na jakim poziomie. Piekarniki do zabudowy są to piekarniki wielofunkcyjne zastępujące co najmniej trzy urządzenia takie jak na przykład grill elektryczny i mikrofale. W dzisiejszych czasach gdy mamy do czynienia z tak rozwiniętą technologią otaczający nas świat zadziwia nas co raz bardziej to takie nowinki w kuchni są jak najbardziej potrzebne. A  w dobie technologii takich jak na przykład auto pilot czyli możliwość pieczenia i przygotowywania potraw bez konieczności znajomości podstaw kuchni i szukania przepisów. Mamy mięso w piekarniku ustalamy wagę i wybieramy spośród kilkudziesięciu programów a reszta sama się ustawia więc czego chcieć więcej. Funkcje takie jak samo czyszczenie wewnątrz piekarnika to ich dodatkowy atut . A nie ma nic gorszego niż spędzenie w kuchni przy czyszczeniu piekarnika kilkudziesięciu minut. A co do nowoczesnych powłok zewnątrz piekarników które są pokryte specjalną powłoką na której nie pozostają ślady palców.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.zmywarkigastronomiczne24.pl »

  Lubimy wygodę. Na szczęście możemy korzystać z różnych technologicznych cudów, do których dostęp jest naprawdę bardzo łatwy. Ograniczeniem są tylko pieniądze. Jeżeli mamy środki finansowe możemy kupić sobie różnorakie urządzenia, które z całą pewnością ułatwią i usprawnią nam życie. A takim urządzeniem na pewno może być zmywarka. W wielu domach taka zmywarkę możemy zobaczyć. O ile w domach prywatnych zmywarka to rzecz potrzebna ale nie niezbędna, o tyle w punktach gastronomicznych - w barach, restauracjach, lokalach jest to urządzenie niezbędne, bez którego funkcjonowanie byłoby bardzo trudne. Dlatego też każdy taki punkt gastronomiczny zaopatruje się w zmywarkę gastronomiczną dobrej jakości, dzięki czemu praca w takim miejscu, działanie lokalu jest odpowiednie. Zmywarki gastronomiczne wykonują za nas, ludzi wiele zadań, na które musielibyśmy poświęcić wiele godzin. A przecież zmywanie naczyń wcale nie musi być czynnością dla nas nieprzyjemną. Dzięki zmywarce polubimy mycie nawet najbardziej zabrudzonych garnków, patelni i talerzy.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »