Wrocław Podkategoria: Wrocław

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Amortyzatory, Amortyzatory wrocław »

  P.H.U. EX-POLMOZBYT LTD sp. z o.o. jest HURTOWNIĄ MOTORYZACYJNĄ i SKLEPEM-dystrybutorem i przedstawicielem fabrycznym ponad 50 firm krajowych i zagranicznych specjalizujacych się w AKCESORIACH SAMOCHODOWO-TUNINGOWYCH oraz CZĘŚCIACH i materiałach EKSPLOATACYJNYCH

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory Wrocław »

  System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja) często uzupełnia projektowany przez nas system ogrzewania oparty o pompę ciepła. Połączenie rekuperacji z instalacją pompy ciepła niesie za sobą wymierne korzyści w postaci pompy ciepła o mniejszej mocy, z krótszym dolnym źródłem. Ponadto system wentylacji mechanicznej z rekuperacją zapewnia zdrowe i komfortowe korzystanie z domu.

  Rekuperację proponujemy w uzasadnionych wypadkach wymagającym klientom, którzy w szczególny sposób dbają o zdrowe powietrze w domu, alergikom. Dla inwestorów planujących klimatyzację w domu proponujemy jako alternatywne rozwiązanie wykorzystanie pompy ciepła i rekuperacji w celu uzyskania naturalnego i bardzo taniego chłodu.

  W niektórych przypadkach obliczony przez nas bilans cieplny budynku wyraźnie wskazuje, że budynek ma bardzo duże straty ciepła przez wentylację. Polecamy wówczas rekuperator w celu zmniejszenia zapotrzebowania na ciepło. W związku z tym możemy zaproponować mniejszą pompę ciepła i krótszy kolektor gruntowy, równoważąc tym samym koszty całościowej inwestycji przy zachowaniu warunków bilansu energetycznego.

  W przypadku instalacji rekuperatora wraz z gruntową pompą ciepła, oba systemy mogą korzystać z tego samego dolnego źródła energii zarówno do chłodzenia/odzyskiwania chłodu jak i ogrzewania/odzyskiwania ciepła. Takie kompleksowe rozwiązanie i system całościowy ma przewagę ekonomiczną nad rekuperacją powiązaną z innymi systemami ogrzewania. Mimo to rekuperacja nadal jest inwestycją, która zwraca się dłużej niż pompa ciepła. Reasumując należy powtórzyć, że rekuperacja to przede wszystkim zdrowie i komfort, dopiero potem zysk ekonomiczny.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie Ciąży »

  Blog o prowadzeniu ciąży. Prowadzenie ciąży polega na tym, że lekarz ginekolog od początku ciąży, a właściwie od momentu, gdy niewiasta w błogosławionym stanie przekroczy próg jego gabinetu, obwieszczając z dumą lub z rozpaczą, że chyba jest w ciąży, śledzi rozwój płodu, wykonuje wszelkie niezbędne badania i kontroluje, czy nienarodzone dziecko rośnie zdrowo, a przyszła matka - zdrowo tyje.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe »

  PM Serwis to przedsiębiorstwo przemysłowe, które realizuje usługi z zakresu handlu jak i najmu różnego typu sprzętu budowlanego i przemysłowego.
  Nasza firma może się pochwalić wieloma bardzo udanymi latami funkcjonowania, które zaprocentowały zdobyciem doświadczenia a także licznymi współpracami, które przekładają się na pełen profesjonalizm. Od samego początku współpracy z klientem do samego końca najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta. Dążymy do tego by zrealizować wszystkie jego oczekiwania.
  W obfitej ofercie PM Serwis znajdują się: usługi dźwigowe, montaż i transport maszyn, produkcje oraz obróbkę metali a także rolki transportowe czy wózki do transportu maszyn.
  Firma Pm serwis zaprasza do swojego biura w Wrocławiu przy ulicy Bajana 40/8, gdzie odpowiemy na każde zadane pytania oraz podpowiemy w razie wątpliwości.

  PM Serwis Paweł Maniewski
  Bajana 49/8
  54-129 Wrocław
  tel. 696 029 128
  pmserwis@pmserwis.pl

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wymiana oleju wrocław »

  Każdy rodzaj oraz marka samochodu ma konieczność wymiany oleju. Liczba przejechanych kilometrów oraz czas zalegania oleju ma znaczenie dla kondycji naszego silnika. Ważne jest aby przestrzegać zalecenia producenta w zakresie wymiany oleju. Firma Lacart zaprasza na wymianę oleju we Wrocławiu. Pamiętaj aby przestrzegać wytycznych producenta, tylko to daje gwarancję prawidłowej pracy silnika.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karfil - Witamy na naszej oficjalnej stronie WWW »

  Firma KARFIL SYSTEM Wrocław oferuje: rolety, okna PCV, rolety zewnętrzne, okna drewniane, okna trzykomorowe, okna pięciokomorowe, stolarka aluminiowa, drzwi, żaluzje, markizy, parapety. Wykonujemy okna i drzwi na każdy wymiar

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf na ślub wrocław »

  Portfolio Fotografa ślubnego z Wrocławia. Piotr Spigiel organizuje zdjęcia ze ślubu, do promocji jak również profesjonalne zdjęcia studyjne z różnych okazji. Zdjęcia plenerowe, Warszawa, Poznań, Łódź.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • CEZ CARGO Nysa. »

  Zastanawiasz się nad doskonaleniem techniki kierowania?
  CARGO Nysa posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to określane, jako szkolenia okresowe, które organizowane są, co pewien okres. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji zawodowej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część teoretyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym tranportem. Polecamy także warsztaty dla instruktorów nauki jazdy pogłębiające wiedzę nauczycielom OSK.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław »

  Kancelaria Notarialna Janina Zaporowska we Wrocławiu, działa z Zgodnie z art 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie: sporządza akty notarialne, sporządza poświadczenia, dostarcza oświadczenia, spisuje protokoły itd.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Wrocław »

  Gwarantujemy korzystną propozycję dla zróżnicowanych grup zawodowych (min. służby mundurowe, biura rachunkowe, sadownicy itp.). Firmową ideą jest profesjonalna obsługa klientów ze szczególnym uwzględnieniem na aktywność wszystkich doradców. Proponujemy min. kredyty konsolidacyjne od 10.000 do 150.500 pln. Jakikolwiek konsument jest u nas traktowany indywidualnie. Sprzedajemy także VIP ofertę prestiżową dla wolnych zawodów (min. weterynarze, sędziowie, nauczyciele, biegli, lektorzy językowi itp.). Dzięki omawianemu podejściu, każdy zainteresowany nabywca otrzymuje ofertę kredytową maksymalnie dopasowaną do swoich wymagań. Stawiamy na fachowe doradztwo i staranny dobór pakietów finansowych w zależności od typu klienta. Za sprawą indywidualnego podejścia do klienta cieszymy się zacnym zainteresowaniem osób wszystkich grup zawodowych. W omawianej ofercie proponujemy kredyty praktycznie dla każdej osoby uzyskującej dochody. Rolnicy mają prawo skorzystać z pożyczek preferencyjnych. Z wieloma zainteresowanymi mamy specjalne warunki dedykowane dla kontrahentów naszej firmy.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • BUSY w Karpaczu »

  Firma Transportowa KARPACZ-BUS BO-DZIO jest firmą prężnie rozwijającą
  się na rynku lokalnym(Jelenia Góra,Karpacz i okolice) krajowym(cała Polska)
  oraz zagranicznym(Praga,Berlin) Nasze atuty to:Elastyczne terminy płatności
  konkurencyjne ceny solidność i punktualność Kontakt 601 350 783

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wroclaw airport taxi, wroclaw airport transfers »

  Wrocław tours jako miasto zabytków. Wycieczki po Wrocławiu są najciekawsze. Najlepiej ten czas spędzić z przewodnikiem. Przewodnik po Wrocławiu oprowadzi nas na tyle dobrze że będziemy mogli zobaczyć co najciekawsze. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszej usług, zwłaszcza gości z zagranicy. Rozmawiamy po angielsku, włosku, rosyjsku oraz niemiecku.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  DB-kancelaria-prawnik Wrocław. Kancelaria prawna Wrocław, pozew rozwodowy, usługi prawnicze, profesjonalny pozew, porady prawne Wrocław, obsługa prawna przedsiębiorstw, pomoc prawna Wrocław, radca prawny, doradztwo prawne Wrocław.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anna Mazurkiewicz - stylizacja biznesowa »

  Usługi szkoleniowe w zakresie kreowania wizerunku dla firm, instytucji oraz osób fizycznych. Szkolenia wizerunkowe, autoprezentacja, analiza kolorystyczna, public relations, dress code, savoir vivre w biznesie, profesjonalna obsługa klienta; konsultacje wizerunkowe, coaching, kwestionariusze autodiagnozy, instruktaż makijażowy, psychologia koloru, stylizacja ubioru.
  Usługi skierowane do biznesu i klienta indywidualnego.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa wrocław 24 h »

  Firma Lacart oferuje całodobową pomoc drogową na terenie całego dolnego śląska. Zapewniamy szybką reakcję, pomoc oraz dodatkowo usługi powypadkowe: blacharstwo, lakiernictwo oraz ogólnie rozumianą mechanikę samochodową. Dysponujemy 3 specjalistycznymi samochodami oraz zapewniamy kompleksową obsługę oraz doradztwo. Lacart - firma, której możesz zaufać.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe wrocław, biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe we Wrocławiu zajmuje się obsługą finansowo-księgową, doradztwem podatkowym oraz sprawuje nadzór księgowy u klientów samodzielnie prowadzących księgi handlowe. Zatrudnieni pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i wieloletnie doświadczenie, mają również uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz cały czas kształcą się ze zmian legislacyjnych.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem CNC »

  Wrocławska firma Galwmet powstała dziesięć lat temu i obecnie jest jedną z większych firm o kapitale prywatnym, znajdujących się na terenie Wrocławia i okolic, która proponuje klientom m.in. takie usługi jak: chromowanie, obróbka metali, nakładanie powłok, miedziowanie, obróbka galwaniczna. Wykonujemy prace zgodnie ze zleceniami klientów, posługując się maszynami i urządzeniami przyporządkowanymi do kilku kluczowych wydziałów galwanizerni, ślusarstwa, transportu, lakierni proszkowej, a także obróbki skrawaniem. Posiadamy też własną bazę transportową i w ramach współpracy dostarczamy zamawiane elementy i usługi.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Peeling kawitacyjny »

  Peeling Kawitacyjny


  Urządzenie do profesjonalnych zabiegów wykorzystujących technologię ultradźwiękową i peeling kawitacyjny. Zastosowanie nowoczesnej aparatury jest bezbolesną alternatywą dla tradycyjnych metod np. manualnego oczyszczania skóry. Zwiększa ona również możliwości transportowania składników aktywnych w głąb skóry.
  Peeling kawitacyjny to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacone o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i meszków włosowatych, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Zapraszamy do sklepu internetowego.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Animacje Wrocław »

  Animacje drogowe na bardzo dobrym pułapie. Robimy dokumentacje powykonawcze, prezentacje budynków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu architektury. Główne biuro zlokalizowane we Wrocławiu.

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski Wrocław »

  Firma Subway Business English Tadeusz Szałamacha świadczy usługi z zakresu tłumaczenia na profesjonalnym poziomie z języka polskiego na angielski i z angielskiego na polski.
  Siedziba firmy znajduje się w Wrocławiu, gdzie posiadamy najwięcej klientów jednak bez problemu tłumaczymy teksty klientom spoza granic Wrocławia. Myotrzymujemy tekst na maila, wyceniamy go i jeżeli klient akceptuje nasze warunki przechodzimy do tłumaczenia, odsyłając również drogą mailową.
  Ceny tłumaczenia zależą od wielu czynników: czasu jaki mamy na tłumaczenie(na specjalne życzenie klienta tłumaczymy tekst błyskawicznie od ręki, w tym wypadku usługa jest droższa), czy jest to tłumaczenie przysięgłe a także oczywiście od ilości tłumaczonego tekstu. Tłumacz przysięgły Wrocław – Tadeusz Szałamacha.
  Szczegółowy cennik znajdziesz na stronie tlumaczangielski.wroclaw.pl.  Subway Business English Tadeusz Szałamacha

  603-582-594
  biuro@tlumaczangielski.wroclaw.pl
  ul. Stolarska 22
  Wrocław 53-205
  NIP: 894-103-11-78
  Regon: 932179291
  biuro czynne: poniedziałek-piątek 9:00-16:00

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wrocław

Wrocław - nowa strona:

Adres: