Śląskie Podkategoria: Śląskie

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Pomiary elektryczne, pomiary ochronne, usługi elektryczne »

  Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie - pomiary elektryczne. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:
  - szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,
  - sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,
  - czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,
  - pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
  Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:
  - oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,
  - przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji pomiary elektryczne.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy szeregowe »

  Szukasz mieszkania, nie chcesz zajmować się mnóstwem prac związanych z jego budową, obawiasz się, że firma której zlecisz wybudowanie Twojego własnego mieszkania nie zrobi tego profesjonalnie? Sprawdź ofertę firmy Raport-MiłyDom.
  Nasza firma to jeden z liderów w branży deweloperskiej na rynku Śląskim, oferujemy gotowe mieszkania pod klucz na terenie Dąbrowej Górniczej oraz w okolicach. Raport – Miły dom posiada domy jednorodzinne oraz szeregowe, domy są wykonane najnowocześniejszymi metodami budowlanymi, wszystkie szczegóły techniczne, oraz odpowiedź na każde pytanie uzyskasz kontaktując się z nami telefoniczne bądź odwiedzając siedzibę przy ulicy Wolskiej 1 w Dąbrowej Górniczej.
  Sporo informacji wraz z galerią naszych realizacji można zobaczyć na stronie internetowej którą znajdziesz w Google wpisując frazy: osiedle słoneczne, domy szeregowe, domy jednorodzinne czy domy Dąbrowa Górnicza.
  Zapraszam do kontaktu.
  RAPORT - Miły Dom
  ul. Wolska 1
  41-300 Dąbrowa Górnicza
  tel. 032/261-35-26
  kom. 664 913 814

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Ślubny Śląsk »

  Zdjęcia Ślubne Śląsk cieszą się nieodpartym zainteresowaniem. Coraz więcej osób, stawia na profesjonalizm, odstawiając w kąt rodzinnych fotografów, którzy amatorsko, fotografują całą ceremonię ślubną, wraz z uroczystością weselną. Dzięki, temu, że mieszkańcy, terenów Śląska, stawiają na fachowe usługi, specjaliści w dziedzinie fotografii, nie mogą narzekać na brak zajęcia.
  Zdjęcia ślubne Częstochowa, to pamiątka na całe życie. Pamiątka z niewątpliwie, najważniejszej uroczystości. Profesjonalne fotografie, po latach, przypominają nam każdą chwilę, wszystkie emocje, które towarzyszyły nam w tym dniu. Każdy z nas, chce, by ten dzień, został zapamiętany, doskonałą okazją, ku temu są fotografie z dnia zaślubin.
  Fotograf ślubny Katowice, musi być osobą, która zapewni wspominaną wyżej pamiątkę. Gdy zdjęcia, będą kreatywne, otrzymamy największy prezent, jakiego mogliśmy się spodziewać. Dostaniemy pamiątkę, który będzie budził emocje i wzruszał, nawet po latach. Zatrudnienie fachowca, wiąże się z kosztami, jednak warto je ponieść, niż powierzyć ten dzień w ręce, niekompetentnej osoby.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Katowice - i cała Polska »

  Nasze centrum certyfikatcji energetycznej para się tworzeniem świadectw charakterystyki energetycznej dla różnego typu budynków lokali użytkowych lub mieszkaniowych czyli ogólnie tworzeniem certyfikatów energetycznych w Katowicach zwanych również audytami energetycznymi. Sporządzamy również projekty termomodernizacji budynków w całej Polsce czyli również w Opolu, Krakowie, Małopolsce, Łodzi, Poznaniu, Wilekopolsce, Śląsku - Gliwicach sosnowcu i w reszcie miast naszego kraju. Naszym początkowym obszarem działań były województwa: małopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, mazowieckie, oraz podkarpackie.Nasza działalność rozpoczęła się na początku 2009r. dzięki temu, iż zajmujemy się tworzeniem certyfikatów energetycznych od początku ich istnienia. Dzięki temu mamy dużą przewagę nad firmami które również tworzą świadectwa charakterystyki energetycznej, gdyż jesteśmy najbardziej doświadczoną firmą na polskim rynku świadectw energetycznych. Nasi audytorzy energetyczni mają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz dysponują wiedzą merytoryczną i wieloletnim doświadczeniem z zakresu sporządzania audytów energetycznych dzięki czemu tworzone przez nich certyfikaty energetyczne łódź są na najwyższym możliwym poziomie. Wszystkie dokumenty wykonujemy na legalnym oprogramowaniu najlepszej klasy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, krótkie terminy wytworzenia oraz najmniejsze ceny w Polsce.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekspresy do kawy, Ekspresy ciśnieniowe, Ekspres do kawy, Ekspresy, Ekspres »

  Witamy, przedstawiamy profesjonalne ekspresy do kawy La Spaziale, to ekspresy które pozwalają ludziom już w ponad 60 krajach świata na pięciu kontynentach delektować się prawdziwym aromatem kawy. Szeroka gama ekspresów pozwala zaparzyć wspaniałą kawę zarówno w małej kawiarence jak i dużych restauracjach. Ekspresy La Spaziale wpisały się już historie kawy, twórz legendę kawy razem z nami.Kawa zazwyczaj jest kojarzona z krajami kultury łacińskiej, ale to narody skandynawskie piją jej najwięcej - ekspresy ciśnieniowe. W Szwecji kawa stalą się napojem narodowym, np. ofiarowuje się ją laureatom Nagrody Nobla po oficjalnej ceremonii, średnia ilość spożycia kawy w Szwecji to 13 kilogramów rocznie na jednego mieszkańca. Francuzi spożywają tylko 5,5 kilogramów, mniej niż Japończycy, którzy kawę poznali dopiero w latach siedemdziesiątych naszego wieku i tak oszaleli na jej punkcie że dziś słynną jamajską Blue Mountain wykupują prawie w całości. W naszej ofercie znajdzie Państwo również młynki do kawy, lodówki do mleka i podgrzewacze do filiżanek oraz fachową pomoc od naszych wykwalifikowanych pracowników - ekspresy do kawy.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne kęty »

  Fotografowanie ślubów to nasza jedyna radość, pozwalająca także doprowadzić do łez naszych przyszłych par młodych. Nic tak bardzo nie wzrusza młodej pary jak wspomnienia do których mogą przysiąść po latach wspólnego małżeństwa.Fotografie ślubne to jedyne karty pamięci w rękach młodych osób, które powodują uśmiech na twarzy i łzy w oczach młodej pary najbliższej rodziny i przyjaciół. Fotografia ślubna Kęty czy Fotografia Ślubna Bielsko pozwala na jeszcze piękniejsze powroty do tego wspaniałego ceremonii za sprawą niezwykłej scenerii, niezwykłych miejsc. Fotograf Ślubny Kęty powinien mieć niesamowite wyczucie chwili i emocji, gdyż po raz kolejny mogą się one już nie powtórzyć. Wszystkie te zdolności posiada nasze studio relax. Profesjonalne fotografie zrobione przez doświadczonego fotografa w kościele, plenerze i na Sali ślubnej to gwarancja wysokiej jakości i słusznego podejścia do pary młodej. Atrakcyjne ceny i iście najlepsza obsługa to nie jedyne nasze atuty Fotografii Ślubnej w Kętach.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad grobami Progress 2 »

  Nasza Firma prowadzi kompleksowe usługi w zakresie mycia biur, klatek schodowych oraz okien. Naszym motywem przewodnim jest hasło:
  "TANIO - SZYBKO - SUMIENNIE". Zajmujemy się również sprzątaniem grobów, odśnieżaniem grobu, czyszczeniem i woskowaniem nagrobka, usuwaniem zwiędłych oraz sezonowych kwiatów, usuwaniem chwastów, uprzątnięciem okolic grobu, ustawianiem zniczy, kwiatów, wieńcy.
  Nasi pracowici są sumienni, mili oraz efektywni. Zapraszamy do kontaktu - pracujemy 24 godziny, 7 dni w tygodniu. ZAPRASZAMY !!!

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Rybnik »

  Niezależnie czy szukasz mieszkania, domu, czy apartamentu, z nami dobrze wybierzesz! Oferujemy Tobie dostęp do setek świeżutkich ogłoszeń wynajmu i sprzedaży przeróżnych nieruchomości. Wszystkie prezentowane obiekty są dostępne na terenie Rybnika. Wpisz kryteria, jakie chcesz zachować i przeglądaj bazę. W dokonaniu wyboru pomogą zdjęcia i filmy, dzięki czemu pierwszej selekcji dokonasz bez wychodzenia z domu. Sprawdź już dziś co oferuje rynek!

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja i dorabianie linek samochodowych »

  Różnego rodzaju linki i cięgna do samochodów to oferta firmy motoryzacyjnej Linpex z Będzina. Fachowa wiedza i doświadczenie pracowników pozwalają firmie realizować zamówienia również na nietypowe linki. Ponadto Linpex specjalizuje się w regeneracji i dorabianiu według wzoru wszelkich linek, zarówno tych do samochodów, ale też i do maszyn rolniczych, budowlanych oraz do sprzętu medycznego i sportowego.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Womax piaskowanie - hydropiaskowanie »

  Womax-piaskowanie to prężnie działająca firma oferująca usługi piaskowania i hydropiaskowania budynków, elementów drewnianych i metalowych, konstrukcji, sprzętu transportowego oraz pojazdów. Firma swoim działaniem obejmuje województwa śląskie i przyległe. Mamy duże doświadczenie w czyszczeniu elewacji, usuwaniu graffiti i rewitalizacji powierzchni wszelkich typów. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy chętnie sprawdzą i wycenią powierzchnię którą chcielibyście odnowić. Zapraszamy

  Data dodania: 12 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm Katowice »

  Znajdziecie tu Państwo baze firm z Katowic takich jak: artykuły dziecięce, salony kosmetyczne, siłownie, sushi oraz wiele innych. Strona jest czytelna i zrozumiała. Nasza baza firm jest ciągle powiększana o nowe obiekty. Każda wizytówka zamieszczona u nas zawiera dane teleadresowe, galerie, opis działalności oraz mapka lokalizacyjna. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ARTIFACE Kreacja chwili »

  Przygotowania do ślubu to szaleństwo i ciągłe poszukiwania. Szukasz wszystkiego co wyjątkowe: niepowtarzalnych zaproszeń, winiet, biżuterii jaką sobie wymarzyłaś, dodatków, które będą idealnie pasowały do sukni. A może nie masz pomysłu na siebie? Szukasz kogoś kto pomoże Ci stworzyć tę całą ślubną spójną całość - dobierze i wykona makijaż, pomoże w wyborze fryzury, stworzy dekoracje, skompletuje dodatki...

  Powstaliśmy właśnie po to, by w miłej atmosferze pomóc Ci opanować cały ten rozgardiasz... Jesteś przyszłą Panną Młodą, mamą, która chciałaby podczas ślubu swojego dziecka wyglądać pięknie, klasycznie, ale jednocześnie niepowtarzalnie, druhną, po prostu gościem weselnym, a może czeka Cię inna szczególna okazja...

  Zapraszamy do Naszego Butiku.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaz czestochowa i okolice »

  Nazywam się Barbara Bera, jestem dyplomowana, doświadczoną masażystka. Masaż to dziedzina życia, która daje mi dużo radości I satysfakcji, oraz pomogła wielu ludziom w różnych schorzeniach. W mojej ofercie znajduj się masaż klasyczny, relaksacyjny, energetyczny (Reiki), kręgosłupa oraz leczenie uciskiem (Shiatsu). Wszystkie zabiegi wykonywane na specjalnym stole do masażu. Cenie czas, wygodę i komfort swoich pacjentów, dlatego masaż wykonuje w domu klienta. Dojazd do domu klienta na terenie Częstochowy i okolicach GRATIS. Rabaty dla stałych klientów.Masaż Częstochowa Zaprasza

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabrze »

  Znajdując się na południu nie sposób zwiedzić zabytków poprzemysłowych. Zabrze proponuje ogrom atrakcji można też zwiedzić kopalnie guido, sztolnie, skansen górniczy królowa luiza. W Zabrzu znajduje się wiele hoteli, pizzerii a wszędzie podwiezie Cię taxi Zabrze. Nasz katalog stron pokieruje Cię tam gdzie trzeba. Miasto znajduje się pomiędzy Katowicami a Gliwicami, można dojechać tu tramwajem, autobusem czy pociągiem. Miasto oferuje atrakcje kulturalne takie jak kino, teatr, muzea które są zlokalizowane blisko centrum miasta. Nasz katalog stron gromadzi wszystkie te miejsca wraz z danymi adresowymi tak aby każdy znalazł to czego szuka. Jesteś zainteresowany reklama Zabrze na naszym portalu, napisz do nas. Reklama na naszym portalu jest skuteczna i dociera do większości mieszkańców Zabrza, jesteśmy alternatywnym rozwiązaniem dla lokalnej prasy czy lokalnej telewizji. Zachęcamy do dodawania wpisów z naszego regionu w specjalnie przygotowanych do tego kategoriach.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Katowice »

  Wnętrza, które będą gustowne, relaksujące, to cel każdego właściciela domu.
  Artefice deco&design zajmujące się projektowaniem wnętrz pomoże Państwu spełnić ten cel.
  Artefice wykonuje projektowanie wnętrz w Katowicach, Krakowie i innych miejscowościach.
  Aby Państwa wnętrza były wspaniale urządzone, polecamy skorzystanie z naszych usług projektowania wnętrz, gdyż spowoduje to, że będą się Państwo relaksować swoimi wnętrzami i cieszyć się nimi poprzez przebywanie w nich.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne, strony internetowe Rybnik »

  Firma ShareMaxIT świadczy wszelkie usługi informatyczne: analiza, projektowanie i wdrożenie oprogramowania;serwis komputerów (serwery, stacje robocze);projektowanie sieci komputerowych;szkolenia IT;graficzne: strony internetowe Rybnik, sklepów internetowych, logo,ikon, animacji, ulotek, kalendarzy;administracja aplikacji po stronie klienta.ShareMaxIT tworzy niepowtarzalne strony internetowe, które niewątpliwie są najlepszą wirtualną wizytówką Twojej firmy. Jeśli jesteś zainteresowany oryginalnym projektem dla Twoich stron www to dobrze trafiłeś. Współpracujemy z dynamicznymi, pełnymi pomysłów grafikami, którzy na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom, a my dopilnujemy by projekt był niezawodny pod względem technicznym. Współpracujemy z klientami z całej Polski : Rybnik, Katowice, Kraków, Wrocław, Bielsko-Biała, Warszawa. Jako grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów proponujemy Państwu najbardziej optymalne rozwiązania i usługi informatyczne, gwarantując jednocześnie atrakcyjne ceny i najlepszą jakość usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary oświetlenia, pomiary natężenia oświetlenia, światło »

  Wykonujemy pomiary oświetlenia, pomiary natężenia oświetlenia stanowisk pracy, dróg ewakuacyjnych, ciągów komunikacyjnych itp. Pomiary oświetlenia wykonujemy przy użyciu luksomierzy, które zostały zatwierdzone przez Główny Urząd Miar. Światło na stanowisku pracy i w jego najbliższym otoczeniu wpływa na szybkość i pewność widzenia oraz określa w jaki sposób widzimy formy, barwę i właściwości przedmiotów tam występujących. Aby praca wzrokowa była optymalna, stanowisko pracy oraz pomieszczenie, w którym się ono znajduje, muszą być odpowiednio oświetlone, by występowała wygoda widzenia.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia katowice, pzu katowice, agencja ubezpieczeniowa, życie »

  Witamy, oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń PZU. Już 16 lat pomagamy ludziom z naszego regionu dopasować odpowiednie ubezpieczenie. Mamy już ponad 3 tys. zadowolonych Klientów, a nasz zgrany zespół, jeśli trzeba bezpłatnie dojedzie i do Państwa. Oczywiście zapraszamy też do naszej agencji gdzie pomożemy w wyborze ubezpieczenia np. przy kawie - pzu katowice. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu.PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Początki działalności ubezpieczeniowej w naszym kraju datuje się już od ponad 200 lat.
  PZU S.A. jest bezpośrednim spadkobiercą tej tradycji zapewniając kompleksowe ubezpieczenia swoim klientom we wszystkich dziedzinach życia prywatnego, publicznego oraz gospodarczego - ubezpieczenia katowice.
  Gama produktów ubezpieczeniowych PZU S.A. przekracza 100 pozycji, wśród nich znajdziemy: ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, majątkowe, finansowe, rolne, wypadkowe i chorobowe oraz turystyczne.
  Wszystkie produkty są na bieżąco ulepszane i dostosowywane do wymagań i oczekiwań klientów - pzu katowice.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble kolonialne Częstochowa »

  Prawdziwe, drewniane meble znajdziesz na stronie naszej firmy. Nasze meble są najwyższej jakości, nigdzie nie znajdziesz lepszych. Zrezygnuj z tanich plastikowych mebli, lub drewnianych tragicznej jakości - nasze meble są najsolidniej wykonane, nie będziesz żałować. Palisander wykorzystywany do produkcji naszych mebli jest pozyskiwany na specjalnych ekologicznych plantacjach. Siedziba firmy znajduję się w Chorzowie lecz dostarczamy meble prawie w całym kraju - Warszawa, Kraków, Rzeszów. Oprócz dopracowanych kolekcji dostępnych w wielu wersjach kolorystycznych znajdziesz wiele hitów cenowych na AM Design Meble. Am Design Meble serdecznie zaprasza!

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Śląskie tablice rejestracyjne »

  Tablice rejestracyjne dostarczają obserwatorom cennych informacji o danym samochodzie a dokładniej o miejscu, w którym dokonano rejestracji. Jeśli i Ciebie interesuje, skąd pochodzi mijający Cię pojazd, sprawdź numery tablic rejestracyjnych w naszym serwisie dla województwa śląskiego.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Śląskie

Śląskie - nowa strona:

Adres: