Kalisz Podkategoria: Kalisz

 • Radca Prawny Kalisz, Kancelaria Prawna »

  W swoich działaniach znajdujemy skuteczne rozwiązania. Ofertę swoją kierujemy głównie do kaliszan oraz mieszkańców okolic Kalisza. Doradcy w Naszej kancelarii oferują usługi w zakresie obsługi prawnej inwestycji. Odpowiemy na Każde Twoje Pytanie. Gwarantujemy kompleksową pomoc, nawet w języku angielskim. Nasza doświadczenie udokumentowane jest współpracą z najlepszymi specjalistami w okolicy. Składamy się z grupy prawników oraz doradców. Wyspecjalizowana kancelaria prawna oraz doskonałe doradztwo prawne to klucz do Twojego indywidualnego sukcesu. Profesjonalne Usługi Prawnicze w Kaliszu tylko u nas! Staramy się robić wszystko by zadowolić Naszcyh klientów. Zakładanie własnej firmy krok po kroku - z nami to nic trudnego, doradzimy i pomożemy! Gorąco wierzymy, iż Nasza oferta wzbudzi Państwa zaufanie. Zachęcamy do zapoznania się z Naszymi referencjami. Wierzymy, iż zdołamy Państwu pomóc. Staranie dbamy o jak najlepsze relacje z Naszymi klientami. Kancelaria prawna zapewnia kompleksowe doradztwo prawne. Swoimi działaniami spełniamy wszystkie najwyższe wymogi oraz standardy. Zajmujemy się doradztwem prawnym, ale także opieką prawną. Świadczymy usługi, także w pobliskich Kaliszowi miejscowościach. Teraz wystarczy do Nas już tylko zatelefonować! Mamy nadzieję, że będziemy mogli Państwu pomóc.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia z odzieżą nową i używaną »

  Darmowy serwis ogłoszeniowy, dodawaj nieskończoną ilość ogłoszeń, kupię, sprzedam, zamienię, odzież nowa i używana, sprzedaż hurtowa i detaliczna, gadżety, biżuteria, zegarki, torebki, koszulki, spodnie, czapki, odzież dziecięca i ciążowa, odzież dla puszystych XXL,

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja ogrodów Kalisz »

  Projektowanie, urządzanie i budowa terenów zieleni, konserwacja i pielęgnacja zieleni, wykonywanie nasadzeń trwałych i sezonowych, urządzanie małej architektury ogrodowej. Realizujemy i projektujemy zarówno małe ogrody przydomowe jak i zieleń wokół firm, placów zabaw, posiadłości, oraz inne większe założenia krajobrazowe. Przez lata naszej działalności stworzyliśmy wiele pięknych i urokliwych zakątków, tworzonych zawsze z pasją i pełnym zaangażowaniem.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble na wymiar Kalisz »

  Wytwórnia mebli KAJA przedstawia także pomoc w zaprojektowaniu salonu. Staramy się projektować produkty do stylowych pomieszczeń, nawet tych nowoczesnych. Kaja-meble para się wyszukiwaniem pełnych rozwiązań w zakresie projektowania jednocześnie wyposażania kuchni, zaczynając od wykonania pomiarów, wydania projektu mebli kuchennych i akcesoriów, kończąc na realizacji. Szalenie istotne jest jest, żeby meble gabinetowe były odpowiednio dopasowane i odzwierciedlały ich indywidualny charakter. Nasza firma to odpowiedź na przekształcenia w zakresie przebiegu pracy biurowej. Oferujemy jednocześnie fotele biurowe (naprawa foteli biurowych). Oferujemy Państwu szafy w standardowych wymiarach i surowcach również o niestandardowych wymiarach, pod personalne zalecenie. Trudnimy się w tworzeniu mebli na wymiar. Firma Kaja trudni się pełnym wyposażaniem wnętrz biurowych. Staramy się żeby produkowane meble biurowe spełniły państwa oczekiwania.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Huhtamaki »

  Z Naszych usług skorzystało już wiele firm. Inwestujemy w wygórowaną jakość niniejszych opakowan gastronomicznych huhtamaki. W okresie letnim posiadamy zwiększony asortyment na naczynia garmażeryjne.Sprzedawane przez Nas naczynia spełnia wszystkie standardy, w tym także ekologiczne. Omawiana firma AJK funkcjonuje już ponad 18 lat. Jesteśmy idealistami w swojej dziedzinie. Nasze opakowania posiadają niepowtarzalne projekty itp.Szybko osiągamy cele firmowe stawiając na rozwój. Dzięki Naszej dostępnej ofercie, teraz wystarczy z niej jedynie skorzystać. Nasze towary znajdują się w wielu sklepach na terenie woj. wielkopolskiego. Obsługujemy jednocześnie klientów indywidualnych prowadząc sprzedaż detaliczną. Proponujemy ogromny wybór także z branży opakowań konsumpcyjnych i również opakowania garmażeryjne. Funkcjonujemy na terenie całego państwa, systematycznie poszukując nowych kontahentów. W ofercie posiadamy jednocześnie papierowe tacki, patyczki do grillowania, jednorazowe opakowania i sztućce. Jesteśmy hurtownią z imponującym doświadczeniem, gwarantując jednocześnie owocną współpracę z każdym klientem. Z chęcią podejmiemy współpracę z firmami zagranicznymi. Staramy się robić wszystko aby klienci byli zadowoleni z podjętej z Nami współpracy.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ślub Wesele Ostrów Wielkopolski »

  Kompleksowa organizacja ślubu i wesela. Przygotowanie scenarisza ślubnego. Typowanie lokalizacji ślubu. Kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych. Profesjonalna pomoc. Ogrniczenie stresu związanego z przygotowaniami. Dekoracja Kościoła, Dekoracja sali, zaproszenia ślubne, winietki, etykiety, podziekowania, Ksiega gości.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Flora »

  Hotel Flora umiejscowiony jest w centrum miasta Kalisza, tuż przy głównej drodze krajowej numer 12 (Al. gen. Sikorskiego) w odległości 1500 m od Rynku w Kaliszu. Nieopodal hotelu umiejscowiony jest Akwapark tudzież pływalnia. Kalisz jest to drugie co do powierzchni miasto województwa wielkopolskiego, jest położone w malowniczej dolinie koryta Prosny. Najstarsze oznaki działalności ludzi w okolicy miasta i jego stref sięgają pradawnych dziejów.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kalisz

ogrody (6), hotel (4), wesele (3), Polska (11), ślub (5), ogłoszenia (1)

Kalisz - nowa strona:

Adres: