Turystyka Podkategoria: Turystyka

1 · 2 · następna strona »
 • Maroko »

  Maroko to kraj położony w północnej Afryce. Jego sąsiadami ze wschodu i południa są kraje takie jak Sahara Zachodnia i Algieria. Jeżeli interesować cię będzie przeszłość Maroka, jego przyroda, kultura lub też zagadnienia gospodarcze, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu. Znajdziesz tam wiele ciekawych wiadomości, dzięki którym rozszerzysz swoją wiedzę o tym niezwykłym afrykańskim państwie.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Egipt hurghada »

  Egipt to państwo leżące w Afryce północno-wschodniej, niezwykle popularny w gronie turystów i urlopowiczów. Jeżeli wybierał się będziesz na wycieczkę do Egiptu, to powinno się dowiedzieć się czegoś więcej o nim. Na przykład o całkowicie innej kulturze i panujących obyczajach, światowej sławy pamiątkach kultury i historii a także znanych na całym świecie kurortach turystycznych. Wszystko to bez problemów znajdzie się w naszym internetowym serwisie.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogoda długoterminowa bułgaria »

  Gdy u nas niepodzielnie królował ustrój komunistyczny, Bułgaria stała się wymarzonym miejscem na wycieczki polskich turystów, którzy przywozili z Bułgarii nie tylko piękne wrażenia ale również wiele towarów na sprzedaż. Teraz Bułgaria to dla Polaków kraj wyłącznie wakacyjny, ale żeby w pełni poznać jej walory warto przed wyjazdem pooglądać strony o Bułgarii. W takich serwisach internetowych dowiemy się przede wszystkim o geograficznych walorach Bułgarii ale również o jej kulturze. Bo wartościowe serwisy to bardzo ważne źródło wiedzy.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Indie »

  Indie są jednym z najliczniejszych państw na naszej ziemi, posiadają niezwykle duży przyrost naturalny. Większość tematów związanych z Indiami, na przykład polityka, gospodarka, kultura czy turystyka możemy znaleźć na jednej z wielu stron publikujących najświeższe informacje o tym kraju. Jeśli ktoś ma zamiar znacznie lepiej zapoznać się z tym krajem i dowiedzieć się więcej o nim to warto żeby zajrzał do jednego z takich serwisów. Z pewnością dużo dowie się o Indiach.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Willa Jana »

  Zapraszam do serwisu internetowego który prezentuje ofertę Willi Jana. Oprócz tego obiektu będą przedstawiane inne interesujące miejsca noclegowe, turystyczne w okolicy Wisły.

  Serwis będzie służył pomocą osobom przyjeżdżającym w okolice Wisły. Będzie można odszukać, oraz porównać oferty noclegowe, zaplanować zwiedzanie i zaznajomić się z trasami turystycznymi.
  Wisła wspólnie z pobliskimi miejscowościami dysponuje ogromem atrakcji dla każdego. Coś dla siebie wynajdą zarówno hobbyści pieszych wędrówek, jak i amatorzy sportów ekstremalnych. Osoby zaciekawione kulturą i tradycją ludową podobnie nie będą się nudzić.

  W ościennym Ustroniu znajduje się wiele domów uzdrowiskowych, tym samym zapraszamy w nasz rejon osoby pragnące odzyskać zdrowie.
  Region Wisły i Ustronia obfituje w smakowite i zdrowe potrawy regionalne, a dodatkową cechą jest świeże górskie powietrze.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kambodża »

  Krajem najmniej chyba znanym z obszaru południowej Azji, lecz jednocześnie niezwykle pięknym i tajemniczym jest Kambodża. Wiele publikacji o tym państwie można wyszukać w internetowej sieci, na różnych internetowych stronach. Takie serwisy przedstawiają sporo najróżniejszych informacji o Kambodży, geograficznych, politycznych, kulturowych i turystycznych. Większość z takich serwisów przedstawia prawdziwe informacje, tak więc korzystanie z nich jest bezpieczne.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mapa afryki »

  Afryka, drugi pod względem obszaru ziemski kontynent, uważany jest za miejsce narodzin życia. Na obszarze Afryki jest położonych sporo krajów, o których mnóstwo interesujących i ciekawych wiadomości znaleźć można w niejednym internetowym serwisie. Jeśli będziemy się wybierać do któregoś kraju w Afryce na wycieczkę, to powinniśmy solidnie sprawdzić zasady i zwyczaje w nim panujące. Używając solidnego serwisu tematycznego wszystkie te informacje bezproblemowo można będzie wyszukać.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Białoruś »

  O dawna Białoruś daje powody do niepokojów państwom Unii Europejskiej, obserwującym z uwagą zdarzenia z tego państwa. Żeby jednak odpowiednio ocenić wszystko, co inni piszą o tym kraju, trzeba poznać bliżej naszego sąsiada. Wystarczy poprzeglądać konkretne serwisy w Internecie. Wiele z takich serwisów zawiera kompletne, interesujące wiadomości o Białorusi. Wpisując w wyszukiwarce słowo Białoruś otrzymamy w wyniku dużo interesujących serwisów o tym kraju.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maroko »

  Maroko jest niedużym krajem, leżący w północnej Afryce, nad Atlantykiem oraz Morzem Śródziemnym. To bardzo ciekawy zarówno pod względem miejscowej kultury i tradycji jak i przeszłości. Udając się na wycieczkę do Maroka powinno się to wszystko wiedzieć, aby lepiej wykorzystać czas który tam spędzimy. Tak więc chcemy zaprosić każdego, kto będzie się wybierał do Maroka, do przeglądnięcia naszej internetowej strony, gdzie można znaleźć mnóstwo interesujących i potrzebnych podczas podróżowania informacji o Maroku.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie loty tajlandia »

  Jednym z najbardziej popularnych krajów w Azji w gronie urlopowiczów jest Tajlandia. Tajlandia jest krajem bardzo ciekawym i różnorodnym, sporo informacji o niej znaleźć można w najróżniejszych portalach internetowych. Publikują one wiele przydatnych informacji o Tajlandii, jej przyrodzie, klimacie i mieszkańcach. Każdy, kto ma ochotę czegoś się dowiedzieć o tym pięknym miejscu z całą pewnością bez kłopotów znajdzie jakieś ciekawe informacje.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogoda na cyprze »

  Cypr jest państwem położonym na południu Europy, na jednej dużej wyspie tak samo nazwanej. Cypr stał się przyjęty do Unii Europejskiej wtedy, kiedy i Polska. Jeżeli chcesz wiedzieć jak rozwija się Cypr, przede wszystkim poszukaj informacji w jakimś portalu w sieci. Mając komplet informacji ze strony będziesz widzieć, że Cypr to wspaniałe miejsce wypoczynku wakacyjnego dla Polaków oraz region interesujący kulturowo. Strony opisujące Cypr podają ogrom interesujących informacji, zatem powinniśmy poświęcić im trochę czasu.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grecja rodos »

  Nasz portal powstał z myślą o wszystkich tych, którzy chcą poznać mityczną krainę Grecji. Każdy zainteresowany przeczyta potrzebne dane w naszym przewodniku. Ciągle również uzupełniamy portal bieżącymi informacjami na temat Grecji. Tylko u nas dowiecie się jaka pogoda panuje tam obecnie i kiedy warto wybrać się na urlop. Przedstawiamy najciekawsze miejsca w tej antycznej, śródziemnomorskiej krainie. W naszym serwisie przeczytacie także bardzo dużo nowinek na temat tego kraju. Nie zabrakło również licznych relacji naszych czytelników. Polecamy budowle warte zwiedzenia. Piszemy o greckiej kuchni i przyrządzanych w niej przysmakach.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sportimpreza-imprezy z opcją Kup Teraz + wynajem atrakcji »

  Pierwsza w Polsce firma oferująca imprezy z opcją Kup Teraz-ceny kompleksowych imprez bezpośrednio na stronie.W pikniki firmowe,imprezy integracyjne,wynajem atrakcji.Posiadamy własny sprzęt między innymi Ścianę Wspinaczkową SKAŁA oraz Scenę Mobilna typu S-M-S.Szczegółowy cennik podany na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Turcja »

  Turcja jest państwem położonym na obszarze dwóch kontynentów, Azji i Europie. To rzeczywiście interesujące miejsce, które zostało opisane w jednym z wielu internetowym portalu. Łatwo taki serwis znaleźć w internetowej sieci. Możemy dowiedzieć się czegoś więcej na temat tureckiego kraju, o jego gospodarce, polityce, kulturze i tradycjach. Z pewnością może zachęcić to nas do tego, żeby kiedyś odwiedzić Turcję, a znalezione wiadomości na pewno będą przydatne.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Rzeszów »

  Istniejący w Rzeszowie od 1992 r. „DOM POLONII” mieści się w jednej z piękniejszych miejsc otaczających Rynek w zabytkowej, XVII wiecznej, kamienicy mieszczańskiej odrestaurowanej dla potrzeb Rzeszowskiego oddziału Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Noclegi Rzeszów. Jako miejsce spotkań przedstawicieli Polonii i Polaków z zagranicy, przyjeżdżających tu nie tylko z okazji znanych szeroko w świecie imprez, stał się znaczącym w tym regionie Polski ośrodkiem kultury. Ma on znaczenie nie tylko dla polonijnych gości, ale też dla mieszkańców Rzeszowa i województwa podkarpackiego, którzy mogą się tu zaznajomić z życiem, działalnością i dorobkiem swych mieszkających na obczyźnie, rodaków. Dom Polonii jest przede wszystkim bazą i zapleczem organizacyjno – administracyjnym dla działań Rzeszowskiego Oddziału Stowarzyszenia. Rozwija też różnorakie formy własnej działalności. Proponujemy Państwu do dyspozycji dwie sale konferencyjne, Dużą i Małą. Pierwsza z nich pomieścić może do stu osób, druga 20 osób. Osobom w podróży oferujemy pokoje gościnne, usytuowane w staromieszczańskim stylu, noclegi w centrum Rzeszowa. Do
  dyspozycji naszych gości mamy apartamenty i pokoje noclegowe.
  Nowość!
  Dla Państwa wygody mamy nową, wyjątkową propozycje na spotkania biznesowe i robocze. Oferujemy biura na godziny Rzeszów. Jeśli szukasz pokoju na spotkanie biznesowe w spokojnym miejscu, biura nie na stałe, gdzie w ciągu dnia będziesz mógł spotkać się z Klientem, zapraszamy do nas! Możemy pomóc w zorganizowaniu cateringu.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Kraków »

  Zapraszamy Państwa do nowych gabinetów „Zdrowy Ząb” Tatarska 5, w samym Centrum Krakowa zaledwie 500 m od Wawelu. W naszych gabinetach młody dobrze wykształcony, personel z kilkunastoletnim doświadczeniem dąży do zapewnienia pacjentom wszechstronnej i profesjonalnej opieki stomatologicznej w miłej i bezstresowej atmosferze. Świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie ponieważ „Zdrowy Ząb” tworzony jest przez zespół doświadczonych specjalistów podnoszących regularnie swoje kwalifikacje na krajowych jak i zagranicznych szkoleniach.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logos Tour »

  Jest to specjalna strona biura turystycznego Logos Tour, jednego z czołowych w Polsce, oferujących wycieczki na wszystkich kontynentach. Strona przedstawia specjalne oferty biura. Czyli wszelkiego rodzaju wyjazdy na ferie itp. Możemy zabrać Cię do naprawdę ciekawych krajów leżących na wszystkich sześciu kontynentach. Nasi kontrahenci przygotują dla Ciebie m.in uroczystą kolację sylwestrową z przysmakami kuchni międzynarodowej i lokalnej. Dzięki nam możesz w tej szczególnej chwili zobaczyć m.in tańce folklorystyczne albo usłyszeć odgłosy dzikich zwierząt dobiegające z otaczającej dżungli.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy odchudzające »

  Praktycznie każdy ludź na ziemi bardziej ceni różne rzeczy i różnego typu sposoby spędzania wolnego czasu i różne najbardziej mogą satysfakcjonować. Każdy jednak powinien zaczynać przywiązywać bardzo duże znaczenie do tego w jaki sposób troszczy się o własne zdrowie i jakie rzeczy wykonuje, aby w znaczącym stopniu zapewnić dla własnego spokoju, bezpieczne życie na przyszłe lata. A przecież wszyscy wiemy, że chodzenie do Spa, uzdrowisk i innego typu kurortów wypoczynkowych ma we wspomnianym temacie przeogromne znaczenie. Ze wspomnianego powodu należy rozglądać się za hotelami, które mają bardzo interesującą i niesamowicie znaczącą ofertę. Dzięki niej osiągnięcie dobrego samopoczucia jest łatwiejsze – dobrze jest próbować i korzystać z takich przyjemności właśnie w ten sposób.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portugalia przewodnik »

  Jednym z bardziej znanych krajów turystycznych w Europie jest położona nad Atlantyckim Oceanem Portugalia. Internet pełen jest wiadomości o tym niezwykłym państwie, wystarczy jedynie znaleźć odpowiednią stronę. Kultura i turystyka, polityka i gospodarka, te wszystkie informacje dostępne są dla wszystkich bez żadnego ograniczenia. Dzięki takim stronom praktycznie każdy bezproblemowo może znaleźć to, co potrzebuje wiedzieć w temacie Portugalii. Serdecznie zapraszam na odwiedziny naszej strony internetowej, która zwiera obszerne informacje o Portugalii.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kajaki Mazury - Ster »

  Przygotujemy ognisko, catering oraz zapewnimy noclegi. Zawsze w doborze trasy, doradzimy wybór odpowiednich biwaków i podpowiemy co warto zobaczyć w okolicy. Zapewniamy Państwu niezawodny sprzęt kajakowy, wygodne kajaki, nowoczesne kamizelki kajakowe jak również pojemniki hermetyczne. Zapraszamy do czynnego spędzania czasu razem z nami.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Turystyka

wynajem (6), egipt (1), pokoje (4), podróże (3), wakacje (6)

Turystyka - nowa strona:

Adres: