Religia Podkategoria: Religia

 • ParaMythology »

  ParaMythology to strona poświęcona głównie mitologi, legendom i baśniom. Można spotkać na niej również tematy poświęcone zjawiskom paranormalnym. Jeśli chcesz poznać wierzenia naszych przodków, bądź wiesz cokolwiek na tematy paranormalne to nie zwlekaj i wejdź na stronę! Pomóż nam tworzyć stronę przyjemną dla użytkowników. ParaMythology oferuje ciekawe artykuły opisujące zarówno mitologię jak i zjawiska paranormalne i wiele, wiele więcej.
  Serdecznie zapraszamy Administracja.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rosary Card - Różaniec XXI wieku - Karta Plastikowa »

  Różaniec XXI wieku - ROSARY CARD - Różaniec święty to najpiękniejsza modlitwa Kościoła. Nasza plastikowa Karta Różańcowa umożliwia wygodny sposób odmawiania modlitwy - Teraz możesz mieć swój różaniec zawsze przy sobie!

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bóg »

  Deon.pl - to portal katolicki nie tylko dla ludzi wierzących. Bóg, religia i teologia to nie jedyne tematy, które podejmowane są na łamach serwisu. Deon.pl jest z jednej strony rzetelnym portalem informacyjnym prezentującym aktualne wiadomości z Polski. Z drugiej zaś strony jest serwisem web 2.0 łączącym ludzi dla których wiara, duchowość i życie wewnętrzne nie są bez znaczenia. Deon.pl dużo uwagi poświęca życiu rodzinnemu - ojcostwo, eros, małżeństwo - codzienności każdego człowieka i tematowi psychologia. W serwisie podejmowane są trudne tematy takie jak: walka z depresją, wychowanie dziecka czy religie świata. Użytkownicy mogą tu znaleźć również zupełnie nie związane z życiem duchowym porady zdrowotne czy kalendarz imieniny. Dla członków kościoła i nie tylko przygotowane zostały działy katecheza, zawierający rekolekcje na Wielki Post i informacje o osobie Jana Pawła II oraz parafie publikujący bazę kościołów i godziny mszy świętych w całej Polsce. Dla aktywnych warto polecić dział pielgrzym oraz czytelnia prezentujący czasopisma katolickie. Jako, że to ludzie są dla portalu Deon.pl najważniejsi, nie można nie wspomnieć o forum, gdzie można dyskutować, dzielić się doświadczeniami i mądrze kłócić na każdy temat.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wybory do Parlamentu Europejskiego 2009 »

  Serwis pluru.pl nawiązuje do idei serwisów social action, który umożliwia internautom w sposób świadomy kształtować rzeczywistość społeczną jak i pomagać inicjować i rozwijać określone idee w świecie internetowym, jak i rzeczywistym.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze życzenia ślubne »

  W obecnych czasach ginie składnie oryginalnych życzeń weselnych, ludzie składają życzenia, które wyszukali w internecie bądź też są umieszczone na kupionej kartce. Analogicznie dzieje się z upominkami weselnymi, gdzie kończy się epoka atrakcyjnych i kreacyjnych prezentów a zaczyna się era wręczania pieniędzy względnie oklepanych upominków. Strona powstała z myślą o ludziach, jacy pragną układać oryginalne życzenia i wręczać oryginalne podarunki. Ponadto na stronie odszukać można wskazówki dotyczące organizacji wesela, które bez wątpienia przydadzą się przed organizacją ślubu.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jezus ze Świebodzina »

  Mamy Pana Naszego w Świebodzinie! Widzieliście Go? Jeszcze nie? Wejdź na stronę dowiesz się o Nim wszystko. Najlepsza nieoficjalna strona o Zbawicielu ze Świebodzina. Temat poświęcony w całości figurze Jezusa postawionej w Świebodzinie. Poznaj kronikę tej szczytnej idei! Oglądnij zjawiskowe galerie. Napisz do nas jeżeli znasz jakieś ciekawostki o Świebodzińskim Jezusie. Pomóż rozwijać wiedzę o tym największym symbolu religijnym i masowym na mapie naszego kraju.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik przygotowania wesela »

  Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w naszym istnieniu. Przewidzenie wszystkiego konkretnie na ten dzień żeby nic nas nie zaskoczyło to nie byle wyzwanie. Stąd, by ułatwić organizację powstał ten blog. Wyszperacie tu mnóstwo artykułów dotyczących przygotowań weselnych, następnych trendów panujących w ślubnej modzie a również wskazówek które przyczynią się do podejmowania jak najlepszych decyzji. Blog ciągle jest aktualizowany, ponieważ nie ulega wątpliwości moda nie stoi w miejscu, co więcej pojawiają się coraz to nowe spytania dotyczące organizacji ślubu.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stolarstwo artystyczne i meble sakralne »

  Pracownia WOLAK zajmuje się stolarstwem artystycznym, wyrobem mebli sakralnych oraz mebli drewnianych. Nasza działalność to nawiązanie do tradycji rodzinnych. Nasze wyroby powstają w większości z drewna dębowego oraz lipowego. Na specjalne życzenie wykonujemy dowolne elementy w drewnie na życzenie klienta w miarę dostępności surowca. Firma zajmuje się stolarstwem artystycznym, wyrobem mebli drewnianych oraz mebli sakralnych. Nasza oferta jest bardzo szeroka, staramy się bowiem zaspokoić wymogi licznego grona klientów. Chcemy sprostać szerokiej grupie odbiorców.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ślub »

  Wyszukiwarka i ranking firm ślubnych z całej Polski. Łatwo znajdziesz najlepszą firmę organizującą ślub i wesele, najlepszego kamerzystę i fotografa, najlepszy zespół weselny. Oceniaj firmy ślubne i dyskutuj o nich z innymi klientami.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parafia Miłosierdzia Bożego »

  Znajdziecie tu Państwo informacje o najważniejszych wydarzeniach i uroczystościach jakie odbywały się w naszej wspólnocie parafialnej. Gorąco zapraszamy na zupełnie odmienioną oficjalną stronę - Parafia Miłosierdzia Bożego Sędziszów. Na naszej stronie internetowej nie będzie brakować także tych najbardziej aktualnych ogłoszeń jakie można usłyszeć także w naszym kościele. Posiadamy tutaj wiele niezwykle ciekawych artykułów a także homilii, polecamy niemniej zajrzeć do galerii jak również spisem polecanych ciekawych stron.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Neoarianie »

  Blog neoarian, duchowe przemyślenia, cytaty z lektur. Szukamy nowego spojrzenia na sprawy wiary. Inspirujemy się awangardą chrześcijaństwa - braćmi polskimi, ale nie ograniczamy się do tradycji judeo-chrześcijańskiej.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sędruga Zadruga Rodzimej Wiedzy »

  Pogaństwo XXI wieku - Wychowani w ponurym bałwochwalstwie, nauczeni klękać i odkrywać głowy przed symbolami, które są obce naszej ziemi - kiedyż wreszcie ustanowimy religię według naszego serca i uderzymy czołem przed Świętością której już ani rozum nam nie odbierze, ani uczucie nasze jej się nie powstydzi?" Wprawdzie znakomity autor tej myśli sam jej nie podzielał, ale chwała mu za to, że ją wypowiedział Idzie pogaństwo XXI wieku. Przyjdzie czas, gdy dziecko polskie będzie recytować: Kto ty jesteś? - Polak mały, Polak - znaczy człowiek śmiały. Śmiały myślą, słowem, czynem, Polak - prawym Słowianinem, A Słowianin - to poganin! Tako uczą mnie rodzice, Tako wierzę, tym się szczycę!

  Pogaństwo XXI wieku - co to jest? To nie niemrawe słowianofilstwo spod znaku Lelum Polelum, rozczulające się nad skorupką odkopaną w Biskupinie. Dzisiaj już pogaństwo – to koncepcja światopoglądowa, to ideologia mocy ducha i siły ramienia ludzkiego... To ludzka świadomość nabrzmiałej patosem heroizmu absolutnej samotności we wszechświecie. Odrzucając chrześcijaństwo, jako obrazę człowieczeństwa, pogaństwo czyni to w imię własnej filozofii człowieka i jego zadań. Mówi Jan Stachniuk: "Ogarnąć myślowo wewnętrzny rytm dziejów, znaczy to określić budowę kosmosu, rolę człowieka we wszechświecie, hierarchię najwyższych wartości, sens historii, jej właściwy kierunek rozwojowy." Ten właściwy kierunek rozwojowy – to kultura Znaczy to potęgowanie władztwa człowieka nad cała przyrodą, w tym nad jej żywiołami, które mieszczą się w jego własnej duszy. Takie jest wyznanie wiary Zadrugi. Głosimy je pod hasłem:Odkatoliczyć, unarodowić, dowartościować Polaka!

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady o organizacji ślubu i wesela »

  Moja strona zadedykowana jest na rzecz ludzi, jacy zaręczyli się i organizują wesele. Na stronie znajdziecie dużo porad dotyczących organizacji uroczystości weselnych również jak i też zaręczyn. Staram się, by na stronie prócz ścisłych treści znajdowały się ciekawe i głównie stosowne porady, które pomogą urządzić ślub, tak aby każdy był rad a Twoje wesele było jak najbardziej trafne. Na domiar tego na blogu znajdziecie galerie, które być może będą inspiracją w przygotowaniach do wesela.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Plan rekolekcji z ks Bashobora »

  Strona zawiera całoroczny plan rekolekcji Księdza John Baptist Bashobora. Jest ciągle aktualizowana. Nie musisz szukać po witrynach wspólnot charyzmatycznych informacji na temat niezapomnianych rekolekcji z charyzmatykiem z Ugandy. Wszystkie potrzebne informacje znajdują na tej stronie (data, miejsce, charakter rekolekcji, kontakt). Znajdziesz tutaj również teoretyczną wiedzę na temat charyzmatycznych wspólnot odnowy w Duchu Św. O realnej mocy Jezusa przekonają Cię świadectwa ludzi których Pan dotknął.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  O tym, że sny rzeczywiście potrafią być bardzo niezwykłe z pewnością przekonała się już niejedna osoba. Jednak widziane przez nas obrazy nie zawsze mają proste przełożenie na to, co dzieje się w rzeczywistości. I właśnie z tego powodu powstają senniki. Pierwsze interpretacje sennych symboli powstały już w czasach antycznych. Pionierami w tym względzie byli mieszkańcy starożytnego Egiptu. To oni jako pierwsi postanowili zbadać, czy między tym, co widzimy przez sen, a tym, co dzieje się później naprawdę zachodzi jakaś relacja.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Twoje wyjątkowe wesele »

  Każde wesele powinno być szczególne i niezapomniane, żeby tak było powinno się odpowiednio się do tego przygotować. Toteż należałoby zaznajomić się z moim blogiem i materiałami, jakie się na nim znajdują, poruszające najistotniejsze materie zespolone z przygotowaniem wesela. Nie zapisuje jedynie o panujących stylach oraz nieodłącznych materiach, jakie trzeba załatwić przed weselem. Staram się gromadzić własne materiały także na radach, które przed ślubem mogą być pożyteczne i rozwiać wątpliwości, powiązane z ślubnymi wyborami.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baza sal weselnych »

  Wesela są nadzwyczaj istotnym elementem ceremonii ślubnych. Narzeczeni mogą dzielić z rodziną i przyjaciółmi swoje szczęście podczas weselnego przyjęcia i ucztowania. Niestety nierzadko znalezienie właściwego miejsca jest niezwykle skomplikowane i zajmuje mnóstwo czasu. Jeśli ten obraz budzi w was przerażenie, przygotowana witryna okaże się najlepszym wyjściem z sytuacji. Opublikowany katalog zawiera spis najlepszych sal weselnych, dzięki którym każde wesele Warszawa ma szansę stać się wartym zapamiętania wydarzeniem. Jeśli zaprosiliście mnóstwo ludzi na pewno zainteresują was nowoczesne domy weselne i wygodne hotele. W rozległych salach wykwintnych kawiarni urządzicie natomiast kameralne spotkanie dla najbliższych. Funkcjonalne menu wprowadzi was w niepowtarzalny krajobraz balowych sal weselnych. Wyszukacie tu ogromną ilość sprawdzonych ogłoszeń, mnóstwo fotografii a także liczne komentarze od narzeczonych. Prócz tego nadzwyczaj łatwa w obsłudze wyszukiwarka, która bardzo ułatwi wam decyzję o wyborze perfekcyjnego lokalu na wasze wesele.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Religia

Wizytówka (28), wesele (3), ślub (5)

Religia - nowa strona:

Adres: