Polityka Podkategoria: Polityka

 • Stanisław Kęsik - blog radnego »

  Blog radnego miejskiego z Ciechanowa, w którym dzieli się on z wyborcami, swoimi spostrzeżeniami i uwagami, dotyczącymi funkcjonowania miasta. Jest to jeden z pierwszych takich blogów w Ciechanowie i od początku istnienia cieszy się dość sporą popularnością.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Demokracja bezpośrednia | Stowarzyszenie Więcej Demokracji - Demokracja »

  Stowarzyszenie Więcej Demokracji oraz Stowarzyszenie Demokracja Bezpośrednia zajmuje się propagowaniem systemu sprawowania wiedzy jakim jest demokracja bezpośrednia. Walcz z nami o więcej demokracji dla każdego obywatela. Każdy z nas może realnie wpływać na polityków, którzy przez nas zostali wybrani. Demokracja Bezpośrednia - ty decydujesz, razem możemy więcej.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bronislaw Komorowski - elections 2010 »

  Bronisław Komorowski (ur. 1952) - polski polityk, poseł na Sejm, minister obrony narodowej w latach 2000-2001, marszałek Sejmu VI Kadencji, od 10 kwietnia 2010 r. pełniący obowiązki prezydenta RP. Cytaty: Bardzo poważnie rozważyłbym taką możliwość, jeśliby się okazało, że to właśnie może być elementem utrzymania wewnętrznej zgody, a nie wywołania wewnętrznej batalii. Opis: o możliwości zostania szefem POBez względu na to, na kogo wskaże Platforma, to ten kandydat będzie mógł liczyć na wsparcie. Jeśli będzie to Jarosław Kaczyński... Źródło: Wprost

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ruda Śląska »

  Misją stowarzyszenia Rudzianie Razem jest doprowadzenie do przestrzegania przez GZM oraz Rudy Śląskiej prawa polskiego i wspólnotowego oraz wypełniania wszystkich procedur.
  Dołożymy wszelkich starań, aby w oparciu o prawo polskie, ale też dyrektywy unijne oraz konwencję z AArhus, doprowadzić do przeprowadzenia dogłębnej debaty publicznej, której skutkiem będzie wykorzystanie już w najbliższej przyszłości technologii wydajnych energetycznie i akceptowalnych społecznie. Działając w obronie praw obywatelskich oraz w trosce o środowisko i finanse publiczne, zdecydowanie stajemy przeciwko naginaniu przepisów prawa przez administrację publiczną. Zastosowanie w Rudzie Śląskiej wydajnych energetycznie i oszczędnych technologii, w celu stworzenia logicznego sposobu gospodarki odpadami. Tak wyobrażamy sobie konsultacje społeczne, które już dziś są warunkiem uzyskania wsparcia finansowego ze strony UE do przeprowadzenia reformy w systemie odpadowym w Polsce.
  Zobacz: nasza misja, blog, kontakt

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska »

  Serwis społecznościowo – publicystyczny „Polska Ma Sens” to strona, gdzie omawia się tematykę historyczną, literacką, czy nawet polityczną, a jej redaktorzy dbają, aby w publikacjach przedstawiona była pozytywna Polska. Można tu znaleźć dużo interesujących i wartościowych artykułów, które odnoszą się do świata kulturalnego, a sama Polska przedstawiona jest tu zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. W licznych tekstach nie brak opisu zjawisk negatywnych, ale redaktorzy tacy jak: Stanisław Mancewicz, Krzysztof Burnetko, Robert Makłowicz, Piotr Czyż, Jerzy Skoczylas, Witold Bereś, Jarosław Makowski skutecznie dbają, aby nie rozpowszechniało się właśnie takie pesymistyczne stanowisko do świata i Polski. Stąd też motto strony to: „Myślę pozytywnie”, a zapewne każdy, kto podziela ten pogląd lub chce zacząć, znajdzie tu wiele wartościowych informacji, które pomogą mu zauważać otoczenie w bardziej pozytywnych barwach.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Send bulk sms »

  Software for bulk sms is useful to send bulk text messages using delay delivery option without any other help.
  Bulk sms sending service is capable for composing bulk numbers of text messages from laptop or computer system via GSM mobiles.
  Sending bulk messages tool is beneficial to deliver mass text messages to individuals or group of people.
  Sending bulk sms software downloads on www.sendbulksms.org and is capable to compose limitless text messages.
  Bulk sms software is capable for composing limitless messages from your pocket pc to user friends without any other help.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Porządek Świata »

  Tematyką serwisu są Teorie Spiskowe i Tajne Organizacje.Polityka i New World Order zobacz jak wiele je łączy. Zajmujemy się też na bieżąco analizą polskiej i światowej sceny politycznej. NowyPorzadekSwiata.pl - Twoje codzienne źródło informacji, o otaczającym nas świecie. Zacznij wpływać na rzeczywistość, bo zrobią to za Ciebie inni.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Polityka

Polityka - nowa strona:

Adres: