Badania gruntu Podkategoria: Badania gruntu

 • Automatyka przemysłowa Queris »

  Queris to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku automatyki przemysłowej. Queris specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji informatyzacji przedsiębiorstw, automatyzacji, wizualizacji nadzoru linii technologicznych oraz przesyłania i przetwarzania informacji w systemach rozproszonych.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • No-Fuss Programs In chess - A Closer Look »

  W dzisiejszych czasach szachy możе być nieco zarabiać, dodany do tym konkretnym Kursy z wydziału Metody w mieście Wschodnia Azji і Europy, jednak nadal cierpieć w сiągu akceptacja oraz Uwaga poprzez cokolwiek.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dzień Kobiet »

  Międzynarodowy Dzień Kobiet, święto ustanowione dla upamiętnienia walki kobiet o prawo do człowieczeństwa i od blisko wieku świętowane w dniu 8 marca. Jego geneza wywodzi się z ruchów feministycznych i robotniczych na przełomie dwudziestego wieku w Ameryce Północnej i Europie, a zatwierdzono zostało uchwałą II Międzynarodowego Kongresu Kobiet Socjalistek w Kopenhadze w dniach 26-28 sierpnia 1910 roku.

  Data dodania: 22 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sail Gdańsk »

  Sail Gdańsk to barwny żeglarski festiwal w sercu Starego Miasta: regaty, parady, koncerty szantowe, niepowtarzalna okazja do zwiedzania jachtów, kontaktu z żeglarzami i przyjrzenia się z bliska tradycjom życia pod żaglami. Program tego żeglarskiego zlotu obejmuje Regaty Heweliusza na trasie Gdańsk - Kłajpeda - Gdańsk, regaty na Zatoce Gdańskiej o Puchar Baltic Sail, wyścigi smoczych łodzi na Motławie i festiwal Szanty pod Żurawiem. Zlot organizowany jest od 1997 roku pod nazwą Sail Gdańsk. Galeria, forum, kalendarz gdańskich imprez żeglarskich, linki.

  Data dodania: 20 04 2008 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Badania gruntu

Badania gruntu - nowa strona:

Adres: