Skutery Podkategoria: Skutery

 • Skutery Krosno »

  Salon Sprzedaży Dukla: Skutery, quady, buggy. Sprzedaż pojazdów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Sklep z częściami zamiennymi. W ofercie posiadamy około 50 pojazdów do wyboru. Wykonujemy naprawy gwarancyjne większości Skuterów i Quadów oraz pogwarancyjne wszystkich Skuterów i Quadów. Naprawy wykonujemy zarówno z częściami własnymi jak i dostarczonymi przez właścicieli pojazdów. Świadczymy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdów marek, których jesteśmy przedstawicielami (pojazdy nowe). Wykonujemy naprawy bieżące oraz kompleksowe wszystkich skuterów i motorowerów. Posiadamy pełną ofertę części zamiennych do marek z autoryzacją (pojazdy nowe). W razie potrzeby możemy odebrać pojazd do serwisu od klienta .

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenia ABUS »

  Akcesoria motocyklowe - blokady, zapięcia i zabezpieczenia motorów i motocykli, Quadów, przyczepek. Zabezpieczenia przed kradzieżą firmy ABUS, uznawane przez PZU. Nowoczesne blokady tarcz hamulcowych również do skuterów. Blokady z alarmem, łańcuchy, kotwy do przypinania motyckli w garażach podziemnych i na parkingach.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Quady »

  Strona autoryzowanego przedstawiciela skuterów i quadów wielu uznanych marek. Znajdujące się w ofercie quady dostępne są w największej ilości jeśli chodzi o salony tego typu w Wielkopolsce. Trwająca od wielu lat pasja do motoryzacji właściwieli gwarantuje profesjonalną pomoc przy wyborze pojazdu.

  Data dodania: 08 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Motorowery »

  Skuterowo.com to serwis informacyjny i forum o skuterach. Dostarczamy najświeższe wiadomości i porady dla sympatyków dwóch kółek.
  Znajdziesz nas bardzo łatwo wpisując w wyszukiwarce takie frazy, jak: skuter, skutery, motorowery, Romet...
  Dla nich wszystkich również opracowaliśmy platformę społecznościową, w której można nawiązywać kontakty z miłośnikami skuterów, dyskutować i publikować ilustracje.
  To unikatowa możliwość w tym segmencie stron internetowych www. Możesz sprawdzić użyteczność naszej platformy po dokonaniu darmowej rejestracji, która nie zajmie Tobie więcej, niż 30 sekund.
  Poznaj także nowe opcje dostępne w panelu galerii zdjęć.
  Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • O skuterach »


  Motocykl jest specyficznym środkiem transportu, który przypomina motocykl. Jest mężczyzna skutery jednak mniejszy niż skuter i można na przedtem jeździć bez prawa jazdy. Koniec menu motorowerowa (dla młodzieży ponad 13 roku życia) to znaczy dokument osobisty (dla ludzi dorosłych). Skuter to wehikuł samojezdny zasilany benzyną (skutery spalinowe) oznacza to prądem elektrycznym (skutery elektryczne). Z wykorzystaniem temu posiadamy prawdopodobieństwo wybrania takiego modelu, kto będzie na rzecz nas najodpowiedniejszy. Skądinąd, powinno się podkreślić, że także inne szczegóły pozwalają uhonorować inne rodzaje skuterów, tj. skutery terenowe, miejskie, sportowo-turystyczne innymi słowy o dużej pojemności silnika, tzw. maxi-skutery. Niestety, skutery są nieodpowiednim środkiem transportu w zimne to znaczy deszczowe dni. W Polsce jest dozwolone więc zdenerwować się nimi bez obaw tylko w cieplejszych miesiącach. Wynika to spośród faktu, iż skutery nie posiadają dachu. W dużej mierze utrudnia to poruszanie się nimi przy gorszych założeniach pogodowych. Tymczasem powinno się uwydatnić, że skutery elektryczne oznacza to spalinowe pozwalają na poruszanie się po zatłoczonych ośrodkach miejskich w takim razie, gdy są ku temu odpowiednie sytuacja. Za pośrednictwem ich niewielkim rozmiarom poruszanie się w korku czyli na zatłoczonych ulicach nie stanowi kłopotu.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Skutery

Blokady (1), akcesoria (1)

Skutery - nowa strona:

Adres: