Prawo jazdy Podkategoria: Prawo jazdy

1 · 2 · następna strona »
 • Szkolenie motocyklowe - doskonalenia jazdy na motocyklu »

  Szkolenie dla motocyklistów prowadzone przez instruktorów Motocyklowej Szkoły Jazdy HigH z Poznania oraz zaproszonych gości. Oferujemy szkolenia dostosowane zawsze do umiejętności uczestników oraz sprzętu na którym jeżdżą. Szkolenia są prowadzone na torze kartingowym w Gostyniu, a szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy. Szkolenie motocyklowe dla każdego.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy Tarnowskie Góry »

  Oferujemy zaawansowane kursy kat. B, jazdy dokształcające i przedegzaminacyjne a także szkolenia dodatkowe. Szkoła Jazdy ELDRIVE to nauka na kursach prawa jazdy w dogodnych warunkach pod okiem doświadczonych szkoleniowców. Przyjdź do nas i poznaj pełną ofertę kursów na prawo jazdy. Nauka Jazdy Tarnowskie Góry zaprasza.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Katowice OSK Euroklasa »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców EURO KLASA prowadzi kursy prawa jazdy kat. B.
  EURO KLASA należy do mniejszych ośrodków w Katowicach, co umożliwia
  indywidualne podejście do każdego kursanta.Instruktorzy zatrudnieni w ośrodku to osoby miłe, cierpliwe, kulturalne i dyspozycyjne.Godziny ich pracy są dostosowane do potrzeb kursantów.Pracujemy również w weekendy.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Wrocław »

  Samochód to bardzo dobre wyjście w różnych sprawach. Posiadanie własnego auta daje nam wrażenie swobody. Możemy w każdej sytuacji wyjechać tam gdzie potrzebujemy, a ponadto gdy chcemy. W takiej okoliczności nie ogranicza nas żaden rozkład jazdy czy tym podobne. Natomiast również poruszanie się autem może nie w każdej chwili być wygodna przede wszystkim, kiedy takowy ulega awarii w przysłowiowej drodze. Na szczęście w każdej sytuacji jesteśmy w stanie zadzwonić po poradę. Ta oto witryna oferuje zestawienie najważniejszych przedsiębiorstw oferujących pomoc drogowa Wrocław . A przy tym pewna część ujętych tu firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) działa na obszarze całego kraju. Jeżeli zatem ktoś preferuje poznać podstawowe informacje takowych firm, ażeby w przyszłości być przygotowanym na potencjalne kłopoty zapraszamy do błyskawicznego przejrzenia tej oto witryny. Będzie to prawdziwy strzał w samą dziesiątkę.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Poznań & prawo jazdy w Poznaniu »

  Nauka jazdy Poznań, prawo jazdy Poznań. Ośrodki Szkolenia Kierowców OSK, opinie, oferty, informacje. Instruktorzy nauki jazdy w Poznaniu. Szkolenie kandydatów na kierowców w Poznaniu. Informacje z WORD oraz urzędu miasta. Statystyki zdawalności i rankingi OSK.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie okresowe kierowców »

  Transport samochodowy staje się bardzo popularny, przez co potrzebuje się coraz więcej kierowców zawodowych. Zaczyna się od zdania na prawo jazdy na kategorię C lub D. Jeżeli chcemy zostać kierowcą autobusu, to czeka na nas jeszcze szkolenie: kwalifikacja zawodowa kierowcy, dopiero po zaliczeniu takiej kwalifikacji będziemy mieć uprawnienia do prowadzenia ciężarówki. Takie kursy trwają blisko 300 godzin, w tym czasie kursanci poznają wszystkie zagadnienia związane z osobowym transportem. Podobnie bywa w przypadku użytkowników ciężarówek, którzy chcą rozpocząć pracę jako kierowca. Żeby można było wykonywać swoje obowiązki, to wcześniej potrzebne do zaliczenia jest szkolenie: szkolenie okresowe kierowców. Podczas 280 godzin, podzielonych na część teoretyczną i praktyczną, kierowca nabędzie wiedzę, jak w bezpieczny sposób prowadzić samochód z ładunkami, pozna zasady ekonomicznej jazdy i będzie to wszystko ćwiczył jadąc ciężarówką. Szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowców kończy się egzaminem, po zdaniu którego kierowca dopiero może zacząć jeździć. Wprowadzenie tych przepisów wywołało sporo kontrowersji. Niemały czas trwania kursów, a w konsekwencji wysoka cena sprawiają, że zmniejsza się liczba osób na zawodowych kierowców.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Olsztyn »

  Uzyskanie dokumentów prawa jazdy to milowy krok w prawdziwe życie. O ile i ty znalazłeś się przed ogromnym dylematem wyboru najlepszego miejsca, w w jakim to nie tylko zgarniesz właściwą edukację teoretyczną ale także wysokiej klasy umiejętności praktyczne, to firma WSK jest z pewnością właściwą szkołą nauki dla ciebie. Najlepsi nauczyciele nie tylko przeprowadzą cię przez stertę reguł ruchu drogowego ale także sprawią, iż w 100 procentach zrozumiesz zasadnicze zasady poruszania się po polskich drogach. Godziny praktyczne zarówno na specjalistycznym placu jak i na drogach umożliwią wszystkim na otrzymanie takiego pokroju umiejętności, iż z miesiącem odebrania dokumentu prawa jazdy, podróżowanie się po polskich drogach będzie dla ciebie już tylko przyjemnością a nie bonusowym stresem.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Symulator jazdy »

  Na portalu symulator-jazdy.pl prezentujemy praktyczny symulator jazdy samochodem. Na czym symulator jazdy polega? A mianowicie w naszym przypadku jest to program, który może nam pomóc w zdaniu egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Siedząc za kierownicą wirtualnego samochodu uczymy się praktycznych nawyków, przydatnych następnie na teście. Dużym plusem opisywanego symulatora jazdy jest fakt, że oparty został w polskich realiach, dzięki czemu jeszcze lepiej wywiązuje się ze swojej funkcji. Do jego minusów możemy zaliczyć nierealistyczną fizykę jazdy, ale zdaniem wielu ludzi w przypadku symulatora na prawo jazdy nie jest ona ważna. Jeśli chcemy prawdziwy symulator jazdy samochodem, w którym fizyka jest wiernie odwzorowana, zazwyczaj nie mamy co liczyć na polskie realia - zazwyczaj programami z perfekcyjnie przerysowaną fizyką jazdy są gry wyścigowe, najczęściej pochodzące z Zachodu.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdynia »

  Posiadanie prawa jazdy jest bez wątpienia ogromnym ułatwieniem i z tym się prawdopodobnie prawie każdy zgodzi i dlatego nie jest dziwne to, że młodzi ludzie pragną je posiadać możliwie jak najszybciej. Jednakże zdanie egzaminu na prawo jazdy nie jest przecież takie łatwe i to jest prawdopodobnie dla każdego pewne. Bardzo dużo zależy od tego jak nas przygotowano w ośrodku szkolenia i z tego powodu powinny nas interesować tylko najlepsze. Dlatego wszystkich zainteresowanych kursem na prawo jazdy serdecznie zapraszamy do odwidzenia tej strony.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Lider Bielsko-Biała »

  Ośrodek szkolenia kierowców LIDER zajmuje się organizacją kursów na prawo jazdy kategorii B. Znajomość przepisów ruchu drogowego połączona z odpowiednimi umiejętnościami praktycznymi są tymi elementami, do których nasi instruktorzy przywiązują największą wagę. Od osób szkolonych oczekujemy jedynie chęci i zaangażowania w zdobywanie nowej wiedzy. Każdego kursanta traktujemy indywidualnie, gdyż zdobyte przez nas doświadczenie pozwoliło nam przekonać się, że każdy z Was ma inne potrzeby oraz różną wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego przed rozpoczęciem szkolenia..
  Wysoka zdawalność egzaminów oraz ilość uzyskanych praw jazdy przez kursantów ośrodka szkolenia kierowców Lider Bielsko-Biała świadczy o dużej skuteczności naszych szkoleń. Dodatkowo należy pamiętać, że profesjonalne szkolenie staje się podstawą bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Wrocław »

  Frapujemy się szkoleniami w obszarze kategorii B. Lokalna firma to kompetencja dodatkowo gwarancja zyskania trwałych kwalifikacji bycia kierowcą. Zaręczamy kursantom odpowiednie przygotowanie do egzaminu na prawko i poczucie komfortu za kierownicą, kiedy przedtem nabędą adekwatne pełnomocnictwa. Organizujemy kursy w przystępnych dla lokalnych odbiorców systemach zajęć, proponując przebieg rutynowy ewentualnie weekendowy. Nasi wykładowcy to nader odpowiednio wyuczona grupa dydaktyków. Za to nasi szkoleniowcy, to mili, subtelni co więcej nader benedyktyńscy ludzie.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dopinki »

  W naszej katalogu usług/produktów znajdziecie Państwo przede wszystkim bogaty asortyment 100% naturalnych włosów pochodzenia europejskiego, dostępnych w zypełnej gamie barw, a oprócz tego długości, pozwalających stylistom na realizowanie najbardziej wyszukanych i wymagających fryzur. Posiadamy w spisie produktów/usług również pasma syntetyczne, grzywki, dopinki , a dodatkowo peruki, które są dopełnieniem naszej gamy towarów. W asortymencie  znajdziecie Wy nie tylko włosy, ale też akcesoria do ich przedłużania, w dodatku specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji włosów przedłużonych, które ze względu na własną specyfikę, powinny być otaczane wyjątkową ochroną. SMEGGI to wreszcie prężnie działające centrum szkoleniowe, które prowadzi szkolenia z zakresu przedłużania włosów, a ponadto rzęs.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Toruń »

  Auto jazda to szkoła nauki jazdy która zaprasza wszystkich zainteresowanych kursem nauki jazdy do swojego biura w Toruniu. Współpracujemy zarówno z klientami którzy nie mieli nic wspólnego z jazdą pojazdem jak i tych, którzy chcą tylko wykupić dodatkowe godziny nauki jazdy przed egzaminem. Zapewniamy stu procentowe zaangażowanie ze strony naszych instruktorów ale również nowe samochody jak i bardzo dobry plac manewrowy. Duża zdawalność naszych uczniów, miła i sympatyczna atmosfera jak i atrakcyjne stawki, które oferujemy to cechy które nas charakteryzują. Zapraszamy do zapisów na zbliżające się terminy.

  Auto - Jazda OSK
  Krzysztof Cichacki
  87-100 Toruń
  Św. Katarzyny 10
  auto_jazda@op.pl
  tel.56 6522880
  NIP: 9561369115

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy na nasz pokaz dachowania »

  Symulator jazdy dokładnie pokazuje położenie samochodu po wypadku, podczas którego doszło do dachowania.
  Symulator naszej firmy został specjalnie stworzony dla przyszłych kierowców, którzy pragną zdobyć umiejętność znalezienia się w takich warunkach. Symulacja pokazuje wynik nie przestrzegania podstawowych przepisów bezpieczeństwa takich jak zapięcie pasów oraz braku zabezpieczenia przedmiotów w pojeździe. Dostęp do symulatora możemy zrealizować poprzez wynajem symulatora dachowania u nas. Zobaczyć lub skorzystać z symulatora możemy także podczas różnorodnych event’ów motoryzacyjnych. Symulator ma na celu zapobieganie bezmyślności kierowców. Każdy kierowca musi dbać o zdrowie swoje i pasażerów. Jazda symulatorem, a realny wypadek to znacznie mniejsza cena. Symulator dachowania pokazuje reakcje podczas dachowania.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Wołów »

  Prawo jazdy w Wołowie, natomiast u kogo i za za jaką cenę? To nurtujące zagadnienie, dla tych, którzy potrzebują zainicjować swoją przygodę z autem. Stopień kształcenia jest rozmaity. Tym samym selekcja należytej jednostki, jak skuteczność jazd jest istotą wyboru. Stają się one kluczowymi elementami. Szkoła Jazdy Wołów wesprze każdego prężnie w pozytywnym przejściu egzaminu. Prawo jazdy Wołów przyuczy zręczności, owocnych w ciągu egzaminu. Z nami poczujesz się bezstresowo.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Łódź »

  Szkoła jazdy Grzywacz to działalność, świadczy usługi z zakresu szkolenia przyszłych kierowców na egzamin prawa jazdy kategorii A,A1,B i B1. Szkoła jazdy Grzywacz zapewnia kursantom to co najważniejsze, czyli niezawodne auta, plac manewrowy, sale wykładową jak i doświadczonych i profesjonalnych nauczycieli, którzy przygotują Cię do egzaminu w taki sposób byś zdał go za pierwszym razem. Nasza firma zajmuje trzecie miejsce w Łodzi wśród zdawalności. Atrakcyjne ceny oraz liczne promocje to dodatkowe nasze plusy. Jeżeli masz pytania odnośnie terminów lub jeszcze inne bardzo prosimy o kontakt z pewnością na każde pytanie udzielimy odpowiedzi. Zapraszamy


  Centrum Marcin Grzywacz
  90-418 Łódź
  Kościuszki 12
  tel. 666300201
  mail: biuro@mgc.com.pl
  NIP: 7712274252
  Regon: 100348527

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca samochodowy Warszawa »

  Stały wzrost liczby samochodów w Polsce, przy jednoczesnym braku dostatecznych inwestycji w infrastrukturę drogową musi powodować i sprawia wzrost liczby kolizji i wypadków samochodowych. Równocześnie dzięki stałemu wzrostowi poziomu życia, po polskich drogach i ulicach jeździ coraz więcej samochodów o znacznej wartości. Te dwa czynniki powodują, że coraz więcej wypadków samochodowych wiąże się z ogromnymi stratami materialnymi sięgającymi tysięcy i dziesiątek tysięcy złotych. W związku z tym, coraz ważniejsza w procedurach odszkodowawczych wydaje się być rola rzeczoznawcy samochodowego.
  Rzeczoznawca samochodowy to osoba zajmująca wysokiej klasy oceną, a dodatkowo wyceną szkód powstałych w trakcie kolizji, stłuczki, bądź wypadku samochodowego. Rzeczoznawca samochodowy Warszawa spełnia więc niewyobrażalnie istotną rolę w procesie ubiegania się o odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia (AC i OC) przy okazji wypadku samochodowego. Dzięki opiniom osób, takich jak rzeczoznawca samochodowy Kraków, można zatem ustalić wysokość odszkodowania należnego biorcy ubezpieczenia.
  Praca, jaką wytwarza rzeczoznawca samochodowy Wrocław, wymaga ogromnej edukacji z zakresu produkcji i funkcjonowania pojazdów mechanicznych, głównie samochodów, a też zdolności analitycznych, a ponadto wysokiej spostrzegawczości. Praca, jaką wytwarza rzeczoznawca samochodowy Łódź wymaga również wysokich kwalifikacji intelektualnych i doświadczenia prawnego, ponieważ wiele osób usiłuje w większości wypadków zawyżyć wysokość inależnego im odszkodowania poprzez zgłaszanie szkód większej wartości, niż ma to miejsce w rzeczywistości.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Częstochowa »

  Interesuje Cię nauka jazdy Częstochowa? Szukasz profesjonalnego ośrodka szkoleniowego, gdzie szkolenie przebiega bezstresowo, bezpiecznie i w miłej atmosferze? Już dziś zgłoś się do nas, my spełniamy wszystkie te warunki. Odwiedź portal internetowy www.grandejazda.pl i zapoznaj się z naszą pełną ofertą. Zapewniamy dobre warunki nauki i proponujemy liczne ulgi między innymi możliwość opłaty za kurs w nieoprocentowanych ratach.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Gdańsk »

  .
  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, mat. profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Mat. szkoleniowe gratis, wysoki standard sal wykł., fiaty grande punto; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole Nauki Jazdy mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedziałek.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
  W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie link textprzejść przez egzamin państwowy.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • AOK - DRIVER auto szkola Łódź »

  Nauka nie musi być nudna!
  Szkolimy ciekawie i bezstresowo!
  Uczymy bezpiecznej i poprawnej jazdy samochodami!
  Brak ukrytych kosztów!
  Bezpieczne samochody!
  Wysoka zdawalność egzaminów!
  Najlepsi instruktorzy!

  Aby ułatwić kursantom pomyślne zdanie egzaminu, w trakcie nauki objeżdżamy trasy egzaminacyjne!

  Sprawdź co oferujemy i zdecyduj, czy chcesz z nami wkroczyć w świat samochodowej przygody!

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo jazdy

Prawo jazdy - nowa strona:

Adres: