Pomoc drogowa Podkategoria: Pomoc drogowa

1 · 2 · następna strona »
 • Na drodze »

  Kierowcy często zapominają, że dobre maniery obowiązują również na drodze. Przestrzeganie ich pomaga uniknąć stresujących sytuacji.Kierowcy często zapominają, że dobre maniery obowiązują również na drodze. Przestrzeganie ich pomaga uniknąć stresujących sytuacji.Kierowcy często zapominają, że dobre maniery obowiązują również na drodze. Przestrzeganie ich pomaga uniknąć stresujących sytuacji.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warsztat Gdynia »

  Warsztat samochodowy Gdynia predestynuje do niewielu warsztatów w Gdyni, co oferują szeroki wachlarz kompleksowych usług remontowych dla każdego modelu auta. Naszymi zasadniczymi usługami, które przeprowadzamy są blacharstwo Gdynia oraz lakiernictwo Gdynia. Dysponujemy głównie nowoczesnym zapleczem technicznym do diagnostyki pojazdów i napraw tudzież doświadczoną i fachową kadrą zdolną zreperować nawet najbardziej trudne uszkodzenia. Ponadto oddając nam pod opiekę swoje auto możesz liczyć na miłą obsługę oraz przydatne sugestie.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie »

  Nasze auta nie zawsze są nie zawodne i czasami zdarza im się popsuć na drodze. W takich wypadkach zmuszeni jesteśmy wezwać pomoc drogową która zajmie się holowaniem naszego samochodu do warsztatu mechanicznego. Auto Pomoc Skrzypczak oferuje kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej, holowania pojazdów oraz transportu drogowego. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem na którą zawsze możesz liczyć.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autolawety Warszawa »

  W dniu dzisiejszym przewiezienie rozbitego auta z miejsca w miejsce jest sporym kłopotem. Nasza firma pożyczająca autolawetę wychodzi Państwu naprzeciw umożliwiając wynajęcie Iveco, za pomocą którego samodzielnie przewieziecie swoje auto w dowolną lokalizację nie patrząc na odległość. Każdy driver mając prawko typu B jest w stanie prowadzić ten pojazd. Jeżeli chcecie przetransportować więcej niż jedną brykę to da radę zapiąć dodatkową przyczepę i w zgodzie z przepisami daje radę jechać bez kłopotu. Zapraszamy wszystkich do naszej firmy.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laweta Poznań »

  Autopomoc i holowanie na terenie Poznania i okolic. Firma posiada specjalistyczny sprzęt, nowoczesne lawety i wykwalifikowany personel. Działamy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Dla naszych klientów oferujemy atrakcyjne ceny, już od 130 zł za autoholowanie w Poznaniu. Pomoc drogowa w naszej firmie to gwarancja zadowolenia z wykonywanej usługi! Szybko i solidnie. Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Laweta Rzeszów »

  Kiedy na drodze przytrafi Wszyscy się coś nieodpowiedniego powinieneś zwrócić uwagę w szczególności na to, by skontaktować się czym prędzej z wypasioną Holowanie Rzeszów.
  W tym zakresie więc konieczne okazuje się przede wszystkim posiadanie numeru kontaktowego do stosownej spółki, która działa na wysokim poziomie i przede wszystkim w miarę prędko. W przypadku wypadków bądź nagłych awarii odholowanie samochodu w relatywnie szybkim czasie jest podstawą. Jak jednakże odnaleźć tego rodzaju zakład usługowy?
  Najlepszym wyjściem okazuje się głównie skorzystanie z Globalnej sieci. W sieci dostępnych jest bowiem niemało rozmaitych stron www dotyczących pomocy drogowej. W tym celu wystarczy tylko zainstalować standardową wyszukiwarkę serwisów, a dodatkowo wpisać w nią jakieś podstawowe frazy. W tym przypadku najlepiej jest sformułować radę drogowa plus miejscowość w jakiej mieszkamy czy także do jakiej w ogromnej liczbie przypadków podróżujemy. Wtedy to pojawi się przed nami pełen wykaz rozmaitych rodzajów korporacji trudniących się w odholowywaniu samochodów czy również transporcie prywatnych pojazdów.
  Przykładem jest między innymi wpisanie frazy, Holowanie Rzeszów" i wtedy zyskamy całą masę rozmaitych rodzajów firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) specjalizujących się w świadczeniu usług w razie ewentualnych awarii drogowych czy także niespodziewanych wypadków. Oprócz standardowym odholowywaniem wozu możliwe jest też skorzystanie z dostawy paliwa czy też wymiany koła. Wszystko to jednak sporo pochłania dużo pieniędzy więc warto nie wybierać pierwszej lepszej korporacji lecz nieco się za optymalnym wyjściem oglądnąć.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nie tylko produkcja samochodów- czyli garść przemyśleń na temat firmy Mitsubishi »

  Chyba nie ma takiego człowieka, który nie skojarzyłaby w pierwszej chwili firmy mitsubishi z produkcją samochodów. I wcale to nie dziwi, bo przecież motoryzacja to na tę chwilę (co prawda nie jedyna, ale jednak) najbardziej znana część działalności Mitsubishi.Na początek mała terapia szokowa... firma Mitsubishi na początku swego istnienia świadczyła usługi... logistyczno- transportowe! Obecnie, po wielu latach i wielu przemianach, w zakres działalności przedsiębiorstw, które łącznie budują grupę Mitsubishi wchodzą dla przykładu przemysł metalowy, stocznie, bank, zakłady chemiczne no i oczywiście przemysł motoryzacyjny.
  Popularność marki Mitsubishi w naszym kraju jest średnia. Znaczna większość przewijających się na drogach modeli to Lancer, Colt i Pajero, pozostałe widuje się znacznie rzadziej. A fakt jest taki, że modeli jest duuuuuużo więcej. Jeżeli ktoś chciałby poznać pozostałe modele, powinien skorzystać z dostępu do sieci web. Jak zbudować słowo kluczowe do wyszukiwania, by osiągnąć zadowalający rezultat? Na bank w konstrukcji powinna znajdować się nazwa firmy. Później można puścić wodzę fantazji. Warto wypróbować kombinacje z oficjalnym dealerem marki, albo do słowa dodać nazwę swojego miasta. dealer Mitsubishi oraz części Mitsubishi to przykładowe hasła, które mogą pomóc nam szukać.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektronika pojazdów - Auto Centrum Marcin Piotrowski »

  Prowadzimy znakomicie wyposażony warsztat samochodowy, w którym wykonujemy pełny zakres diagnostyki i napraw samochodów osobowych wszystkich marek oraz ciężarowych do 3, 5 tony. Zatrudniamy profesjonalny zespół fachowców.
  Oferujemy pełny zakres usług, między innymi: mechanikę pojazdów, diagnostykę i naprawy z zakresu elektroniki samochodowej, blacharstwo i lakiernictwo, obsługę flot samochodowych Klienta (w tym obsługę "door to door"), przeglądy samochodów przed zakupem, naprawy klimatyzacji, całodobową pomoc drogową, serwis kół i ogumienia, wymianę i przechowywanie opon.
  Na czas naprawy dajemy samochody zastępcze.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najbliższy holownik »

  Nieoczekiwane zdarzenie na drodze, jak sama nazwa wskazuje, przydarza się bez uprzedzenia. Nigdy nie można przewidzieć w jakim miejscu będzie niezbędne ciągnięcie holownikiem zepsutego pojazdu. Strona pomoc drogowa Najbliżej Ciebie ułatwia odszukanie pobliskiej lawety, nieważne gdzie własnie się znajduje samochód. Wystarczy wpisać położenie, a wyświetlą się najbliżej położone pomoce drogowe wraz z informacją o ilości kilometrów oraz planowanym czasie dotarciado podanego miejsca. Nie wymaga to szukania po wielu serwisach. Wszystkie niezbędne dane w jednym portalu - http://pomoc.drogowa.info.pl a w podróży wersja dla komórek http://pomoc.drogowa.info.pl/Mobile. Już dzisiaj warto zapamiętać adres strony, aby wezwać najbliższą pomoc, gdy potrzebne będzie laweta.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Poznań »

  Decydując się na podróż samochodem, zwłaszcza w długą musimy wziąć pod uwagę, że może zdarzyć się nam niespodziewana awaria i konieczne będzie skorzystanie z pomocy drogowej lub nawet holowania. O ile wybieramy się w okolice Poznania to posiadamy wielkie szczęście, gdyż tam działa ta firma do której należy ta strona www. Firma zajmuje się radą drogową a oprócz tego holowaniem pojazdów. O ile zdarzy się nam jakiś niespodziewany postój możemy zwyczajnie skorzystać z usług tej firmy.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Kraków »

  Wielu ludzi na dzień obecny prowadzi własną działalność i dynamicznie pozyskuje swoich kontrahentów. Z całą pewnością nie zupełnie inaczej, jak w tym momencie samochodem. Niestety, przynajmniej w początkowej fazie, samochody te nie w każdej sytuacji są takie, o jakich byśmy marzyli. W wielu wypadkach zaskakują nas niespodziewaną awarią, postojem w najmniej uczęszczanych miejscach, czy również spóźnieniem do nabywcy. W momencie, gdy taka awaria nam się trafi. W wielu sytuacjach zależy nam na tym, ażeby jak najszybciej się jej pozbyć, jak najszybciej dodać samochód do naprawy. Niestety nie za każdym razem jesteśmy w stanie wytworzyć to poświęcając własny czas. Właśnie przydaje się poradę fachowców, czyli między innymi pomoc drogowa Kraków. Są to wszyscy ludzie, którzy w praktyce przeraz całą dobę są gotowi pomagać nam w zakresie holowania, przewiezienia, czy też dowiezienia paliwa. Niestety i takie przypadki się zdarzają, priorytetowo, gdy na trasie dość długo nie pojawia się żadna stacja paliw. Kiedy jesteśmy przedsiębiorcami, współpraca z taką korporacją powinna być aktywna długo wcześniej.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem busów Poznań »

  Przedsiębiorstwo Auto-Service Andrzej Politowicz z Poznania to świadczenia, proponujące przewóz osób i wynajem busów. Tę firmę stanowi załoga profesjonalistów z doświadczeniem. Ich działania sprawiają, że każdy Klient chcący skorzystać z transportu osobowego poznańskiej firmy, ma pewność całkowitego zawodowstwa. Jak w każdej firmie oferującej wynajem busów, też w tej z Poznania, kierowcy odgrywają istotną funkcje. Ludzie odpowiadający za przewóz osób, to mający wszelkie niezbędne dokumenty fachowcy. Dzięki powyższemu każdy transport prowadzony poprzez poznańską firmę jest bezpieczny. Na bardzo dobrą jakość usług Auto-Service Andrzej Politowicz ma wpływ również efektywna praca logistyków. Bez względu czy do zaplanowania jest transport dla małej liczby osób, bądź przewóz osobowy dla bardzo dużej grupy, w każdej sytuacji odbywa się wszystko umiejętnie jak i bez problemów. Wykopy Poznań Wyburzenia Poznań Rozbiórki Poznań

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie Wrocław »

  Warsztat samochodowy Autogregor oferuje pomoc w naprawie każdego samochodu. Nie boimy się nawet najtrudniejszych zleceń na naprawę. Autogergor znajduje się w Wrocławiu przy ulicy Buforowej 89. Firma oprócz usług związanych z naprawą Twojego pojazdu, posiada dodatkowo w ofercie pomoc drogową(naprawa na miejscu wypadku, holowanie jak i dowóz uszkodzonego auta lawetę). Usługi te świadczymy zarówno w Wrocławiu, jednak wedle potrzeby możemy udać się do każdego zakątka kraju czy Europy. (u
  W ofercie Autogregoru znajdują się takie usługi naprawcze naszego samochodu, jak: blacharstwo, wykonujemy kompleksową naprawę blachy powypadkowego auta, przed przystąpieniem do pracy tworzymy dokładny kosztorys zawierający spis części potrzebnych do naprawy jak i cenę naszej usługi. Lakiernia, firma oferujemy lakierowanie bezpyłowe samochodów. Warsztat samochodowy Autogregor to także naprawy techniczne popsutych aut, konserwacja i naprawa klimatyzacji oraz dużo innych usług związanych z naprawą i konserwacją Twojego auta. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji. Szczegóły znajdziesz na witrynie autogregor.wroclaw.pl

  AUTO NAPRAWA - GRZEGORZ TUREK
  ul. Buforowa 89
  Wrocław 52-131
  TEL: 781 800 800 - 24h
  FAX: 071 346 49 50
  dostępny w godzinach pracy
  m@il: autogregor@wp.pl
  Zapraszamy Państwa
  od poniedziałku do piątku
  w godzinach
  od 900 do 1700
  Regon: 930717933
  NIP: 8991087666

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • 24h auto pomoc »

  Trudne warunki pogodowe utrudniają pewne podróżowanie. Auto laweta służy non stop, przez 24 godziny, gdy ma miejsce karambol, zderzenie, źle zatankowane paliwo, problem z wyjechaniem z pobocza. Świadczymy usługi w strefie Wielkopolski, ale nasze holowniki można napotkać w całej Polsce a nawet Unii Europejskiej. Drogowa Pomoc wykonuje usługi z dziedziny holowania pojazdów, pomocy drogowej, ściągania źle zatankowanego paliwa, przewozu lawetą pojazdów awaryjnych, napraw blacharskich, usług lakierniczych czy mechanicznych. Stosujemy osprzęt uznanych marek. W czasie pracy stawiamy na bezpieczeństwo powierzonych nam aut.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Auto pomoc Poznań »

  Poruszając się po naszych ulicach wypada liczyć się z tym, iż mogą wystąpić na nich do zajść niezwykle niebezpiecznych. Nareszcie transportowanie pojazdów, usługi lawetą oraz także szeroko wykonywana pomoc drogowa nie jest już na terenie Poznania dylematem. Korzystając z usługi jednej z najbardziej solidnych firm na Poznańskim rynku można zdać się nie tylko na wsparcie uprzejmego i wprawnego fachowca, ale dodatkowo na przykładną wycenę usługi i dobranie środków maszynowych tak, by kontrahent poniósł najmniejsze możliwe koszty. Plusem firmy jest i to, iż zameldowania przyjmowane są przez 24h, a każde rozpatrywane jest w całości indywidualnie.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa wrocław »

  Firma motoryzacyjna Asis to pewna, szybka, profesjonalna i rzetelna obsługa, która pomoże Ci w wielu nieprzyjemnych sytuacjach związanych z kraksą Twojego auta.


  Popsuł Ci się samochód i nie możesz go odpalić, wykonaj telefon do ASIS pod numer telefonu: 668 22 22 66 my przyjedziemy tak szybo jak to tylko możliwe na miejsce usterki, bądź odpukać nieszczęśliwego wypadku i jeżeli okaże się, że nie jesteśmy wstanie zapalić samochodu na miejscu, bądź jego usterki są na tyle poważne, że auto nie nadaje się do ruchu drogowego, to bez kłopotu wyciągniemy pojazd na lawete bądź za pomocą holowania dowieziemy pojazd do warsztatu bądź w wyznaczone przesz poszkodowanego miejscu.

  Firma motoryzacyjna Asis posiada warsztat samochodowy w Wrocławiu, ulica Złotostocka, gdzie możesz nas odwiedzić osobiście i wypytać o szacunkowe koszty naprawy. Zajmujemy się praktycznie wszystkimi usługami związanymi z naprawą pojazdów. Naprawiamy zarówno usterki techniczne jak i prowadzimy lakierowanie i blacharstwo. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta oraz oferowanie jak najniższych kwot, adekwatnych do rodzaju usterki jaką wykonamy.
  Asis
  Złotostocka 311
  50-511 Wrocław
  668 222 266
  atomx1@wp.pl

  nip 8992259081

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie Wrocław »

  Firma motoryzacyjna A-G to mistrzowska pomoc w naprawach aut, zarówno na miejscu kolizji jak i w razie potrzeby naszym warsztacie.
  Terenem naszego działania jest najczęściej Wrocław i okolice, jednak wykonujemy również usługi w pozostałej części Polski jak i na terenie Europy.

  Zakład motoryzacyjny A-G to lata praktyki która oferuje srzetelnym serwisem, mistrzowską obsługą oraz komfortowy transportem na lawecie, oraz bezpieczne holowanie. Nasze samochody służące do lawetowania posiadają spore wyposażenie potrzebne przy tego typu usługach. Kierowcy A-G to fachowcy w swojej branży. Te wszystkie elementy sprawiają, iż udzielamy pomoc bardzo szybko bez marnowania zbędnie czasu a oferowane koszt są atrakcyjniejsze.
  Zakład samochodowy to pomoc drogowa, która ubezpiecza każdy przewożony towar. Firma motoryzacyjnaposiada ubezpieczenie OCP także nie musisz się martwić, że przewożony towar czy samochód ulegnie zarysowaniu czy innemu uszkodzeniu. Za naszą firmą przemawia również fakt, iż działamy na rynku przewozowym od 1995 roku. W czasie tych 16 lat pracujemy bez przerw. Czas ten zaowocował, nawiązaliśmy sporo znajomości z różnymi warsztatami w kraju i za granicą. Naszą firmę A-G może już polecić tysiące zadowolonych klientów.

  603 334 801 - 24h
  lawetawroclaw@wp.pl
  Sikorskiego 13-17
  53-659 Wrocław
  NIP: 899-108-76-66

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie Warszawa »

  Niesprawny samochód w drodze? Zatelefonuj po autopomoc!Czasem zdarzyć się może każdemu - jeżeli twój samochód w czasie drogi odmówi ci posłuszeństwa i nie możesz własnym sumptem zająć się jego reperacją, wówczas musisz czym prędzej wezwać w tej domenie zawodowców. Najlepsza będzie fachowa pomoc drogowa Warszawa, która będzie potrafiła zająć się wszystkim. Można dostać wtedy auto pomoc Warszawa na miejscu, dzięki czemu będzie można w razie jej powodzenia momentalnie rozpocząć kolejny raz podróż. Jakkolwiek może także być tak, że pomoc na drodze Warszawa nic nie da i trzeba będzie odholować samochód do zakładu, gdzie będą mogli zająć się nim profesjonaliści. W każdym z tych przypadków powinno się wyszukać w samej rzeczy właściwą firmę, która posiada spore doświadczenie w tej dziedzinie oraz właściwe zaplecze samochodowe. Samo holowanie Warszawa musi być w końcu wykonane z wykorzystaniem dobrych samochodów. Konieczna jest specjalna laweta Warszawa, która będzie dostosowana do rozmiarów pojazdu. Do wyboru jest zasadniczo dużo firm, dla których całodobowa pomoc drogowa z Warszawy nie jest dużym problemem. Najodpowiedniej zacząć szukać ich w internecie, a podobnie mieć za każdym razem numer do zaufanej firmy pod ręką - w żadnym razie przecież nie wiadomo, kiedy może się on przydać. Pomotrzebna pomoc drogowa Warszawa? Dzwoń do nas!

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie komunikacyjne »

  Strona www.ubezpieczauto.waw.pl jest zbiorem informacji na temat ubezpieczeń komunikacyjnych. Wyjaśnia podstawowe różnice pomiędzy takimi rodzajami ubezpieczeń jak OC i AC. Informacje w niej zawarte pokazują na jakie rzeczy warto zwrócić uwagę podczas wybierania ubezpieczyciela zarówno przy OC jak i AC. Oprócz przydatnych informacji na temat ubezpieczeń, znajduje się tam również kalkulator wyliczający składkę OC oraz AC. Każdy kto chcę mniej więcej zorientować się jaką ma będzie miał składkę dla swojego auta lub zaczerpnąć kilka wartościowych informacji na temat ubezpieczeń komunikacyjnych powinien koniecznie odwiedzić naszą stronę. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Gdańsk »

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy ogólnopolski numer 789-000-789 na który można zadzwonić w razie potrzeby interwencji pomoc drogowa Gdańsk. Jeżeli Państwa auto odmówi posłuszeństwa - nasi partnerzy udzielą Państwu fachowej pomocy na miejscu, lub zabiorą auto do odpowiedniego partnera. Nie muszą już Państwo dzwonić po kolegach z prośbą o holowanie i czekać na ich przyjazd - dzięki skorzystaniu z naszych usług zaoszczędzą Państwo czas i ewentualne pieniądze wydane na połączenia, ponieważ mamy partnerów w całej Polsce i wszyscy dysponuje własną laweta. Klienci są dla nas bardzo ważni dlatego, każdego dnia staramy się rozszerzać naszą ofertę.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomoc drogowa

Pomoc drogowa - nowa strona:

Adres: