Off-road Podkategoria: Off-road

 • 4x4 »

  Nasza działalność polega na tym, że organizujemy wyprawy autami terenowymi po dzikich terenach, nie tylko w naszym kraju, ale też za granicą. Zapewniamy bezpieczeństwo podczas wyprawy, wybieramy ciekawe i ładne miejsce, udzielamy też wsparcia i doradzamy, jak ulepszyć swój samochód. Na stronie można zobaczyć zdjęcia z wypraw, które dotychczas odbyliśmy, jest tych zdjęć naprawdę dużo i będzie jeszcze więcej.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Absurdy drogowe »

  W czasach, kiedy tempo jazdy po zatłoczonym mieście można czasem porównać do spaceru z balkonikiem, zakup własnego pojazdu ma tyle samo plusów, co wad. Posiadanie czterech kółek może wydać się zbędną inwestycją, która poza oszczędnościami, pochłonie także nasze nerwy i resztki cierpliwości.

  Z drugiej strony, użytkownicy komunikacji miejskiej, którzy swoim zagęszczeniem przebijają już przysłowiowe sardynki w puszce, marzą o takim luksusie i zazdroszczą kierowcom przestrzeni. Trudno się tu zgodzić z ekologami, którzy ciskają gromami w kierowców-samotników, przypisując im całe zło tego świata. I trudno obronić tezę, że w tramwaju czy autobusie w godzinach szczytu też może być wygodnie.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • JURA OFF- ROAD TEAM »

  Strona największego klubu off-road na Jurze. Na stronie można znaleźć m. in. mnóstwo zdjęć, ciekawe artykuły i forum dyskusyjne. Wejdź, zobacz i dołącz do nas! Off-road na Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Działamy zgodnie z zasadami thread lightly. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 06 2008 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Off-road

(83)

Off-road - nowa strona:

Adres: