Stomatologia Podkategoria: Stomatologia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Lekarze »

  Potrzebujesz poznać kontakt do lekarza, adres szpitala czy godziny przyjęć? Zapraszamy do odwiedzenia internetowego katalogu medycznego MedInf Nasz serwis to bogate źródło wiedzy na temat lekarzy, klinki czy aptek. Firmy medyczne także zapraszamy do naszego informatora w którym mogą Państwo bez opłat dodać informację swojej działalności. Dzięki obecności w naszym katalogu dotrą Państwo do potencjalnych pacjentów.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolodzy »

  Jest to portal medyczny umożliwiający dodanie informacji o placówkach zdrowia takich jak: szpitale, gabinety lekarskie, kliniki medyczne a także uczelnie medyczne, apteki a nawet salony optyczne czy Spa. witryna dostępna jest w kilku wersjach językowych. Z jednej strony witryna pozwala na zamieszczenie informacji na temat świadczonych usług, z drugiej strony serwis zaopatrzony jest w wyszukiwarkę, pomocną w odnalezieniu konkretnego specjalisty w danym regionie Polski. W serwisieogłoszenia o swoich usługach mogą zamieszczać chirurdzy, urolodzy, neurolodzy, lekarze ginekolodzy, lekarze okuliści, stomatolodzy, lekarze pediatrzy, dietetycy, laryngolodzy, seksuolodzy i masażyści.
  Dostępny jest także dział "Warto wiedzieć", w którym zamieszczone są ciekawe artykuły dotyczące naszego zdrowia ale nie tylko.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implanty warszawa »

  Stołeczna klinika stomatologiczna S.Tom oferuje gruntowne usługi dentystyczne w tym między innymi: pedodencja, leczenie zachowawcze, leczenie periodontologiczne, leczenie estetyczne, leczenie endodontyczne - kanałowe, refleksologia twarzy, diagnostyka radiologiczna, oraz wiele innych. Nasza klinika korzysta z zaawansowanych technologicznie unitów dentystycznych wyposażonych w kamery wewnątrzustne. Naszą kadrę tworzą stomatolodzy posiadający wieloletnie doświadczenie, jak na przykład doktor Tomasz Falkowski.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tani Dentysta Gdynia, Protetyka Gdynia, Ortodoncja Gdynia »

  Szukasz Taniego Dentysty w Gdynia? Najlepszy a zarazem Tani Dentysta Gdynia, to Gabinet Dentystyczny Ideal-Dent. U Taniego Dentysty IdealDent zostaniesz powierzony w ręce wykwalifikowanych specjalistów, którzy w sposób profesjonalny i bezbolesny przeprowadzą wszelkie zabiegi na Twoich zębach.

  Protetyka Gdynia
  Utrata zęba niesie za sobą poważne konsekwencje, takie jak: przesuwanie zębów w kierunku luki, zanik kości w miejscu usuniętego zęba, przeciążenie strony przeciwległej. Proponujemy Ci liczne rozwiązania protetyczne, takie jak: protezy ruchome, korony, mosty, implanty.

  Ortodoncja Gdynia
  Ortodoncja oferowana przez gabinet stomatologiczny Ideal-Dent ma na celu przywrócenie pięknego i zdrowego uśmiechu u naszych pacjentów, poprzez leczenie wad zgryzu za pomocą aparatów ortodontycznych. Dzięki leczeniu ortodontycznemu możesz mieć idealnie równe, zdrowe i ładnie wyglądające zęby. Korzyściami ortodoncji są nie tylko walory estetyczne, lecz zdrowe i proste zęby mają wpływ także na wygodę przy spożywaniu posiłków oraz na poprawną mowę.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odent.pl »

  Twój piękny uśmiech na wyciągnięcie dłoni. Szybko,
  sprawnie i 100% satysfakcji. Nie wstydź się więcej swojego uśmiechu.
  Zdobądź zainteresowanie płci przeciwnej. Implanty Warszawa to Twój
  ratunek w nagłych przypadkach. Koniec z długotrwałym nie przynoszącym
  efektów leczeniem. Nie szukaj już więcej tylko zapoznaj się z naszą
  ofertą. Tylko u nas super ceny. Czekamy na Ciebie. Ale wybór należy tylko
  do Ciebie.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Kraków »

  Ortodoncja to niesłychanie ważna sprawa gdy mamy istotny kłopot z zębem, który nie kończy się na zwykłym borowaniu, ale pociąga za sobą konieczność specjalistycznego leczenia dentystycznego. Decydując się na nasze usługi można liczyć na fachową pomoc a także sympatyczną obsługę. Korzystamy w leczeniu z najnowszych technologii. Gabinet lekarski umiejscowiony jest w Krakowie. Zapraszamy na leczenie zębów.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Anadent stomatolog Warszawa »

  Wszyscy chcą mieć lśniący uśmiech, którego nie baliby się pokazać. Czyż nie prawda? Prawda! Nasze trzy prywatne centra klinik stomatologicznych oferują pełen zakres usług z dziedzin stomatologii i medycyny estetycznej. Ponad 30. letnie doświadczenie uczyni, że na pewno nie będziesz rozczarowany z naszej pracy. Profesjonalny personel i najwyższej klasy sprzęt tylko oczekują, aby spełnić Twoje marzenie o białym uśmiechu. Gorąco zapraszamy każdego; dorosłych i dzieci. Dla tych ostatnich przewidziane są ciekawe prezenty.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Warszawa »

  EfektDent to biuro dentystyczne. Mieści się w Stolicy w dzielnicy - Żoliborz. EfektDent wybija się na tle innych przychodni nie tylko wyborem znieczuleń ale przede wszystkim jakością. EfektDent jako jedna z nielicznych gabinetów zapewnia urządzenia takie jak pantomogram. EfektDent robi dogłebne i specjalistyczne leczenie w przemiłej, kojącej atmosferze.Każdego dnia dbamy o jakość naszych materiałów i zabiegów. Zostając naszym Pacjentem będziesz zadziwiony jak na luzie, z uśmiechem i bez obaw mogą przebiegać wizyty u stomatologa. Zadbamy o to by Twoje zęby były mocne i zdrowe.
  Pełen zakres usług EfektDent to - Stomatologia estetyczna czyli wybielanie zębów (skaling, piaskowanie). Ortodoncja czyli badanie prawidłowości zgryzu. Implantologia czyli robienie implantów. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia gabinetu EfektDent i zostania naszym klientem!

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog dziecięcy Katowice »

  Praktyka lekarska Vidental istnieje już od 1992 roku. Po gruntownej modernizacji w 2009 roku przekształciła się w klinikę stomatologiczną dorównującą standardom zachodnioeuropejskim. Klinika Vidental dysponuje trzema gabinetami klimatyzowanymi, wyposażonymi w wysoce specjalistyczny sprzęt. Jeden z gabinetów tak zwany chirurgiczny wykorzystywany jest do zabiegów chirurgicznych i implantologicznych. W tym gabinecie wykonywane są również zabiegi w znieczuleniu ogólnym, które pozwalają na przeprowadzenie kompleksowego leczenia stomatologicznego, na jednej wizycie, zwłaszcza u pacjentów specjalnej troski. W trakcie znieczulenia ogólnego istnieje również możliwość przeprowadzenia implantacji przez doświadczonego chirurga implantologa. W czasie każdego zabiegu nad bezpieczeństwem pacjenta czuwa zespół anestezjologiczny. Dokładane są wszelkie starania aby podczas każdej wizyty uprzyjemnić czas najmłodszym pacjentom, a o Ich zdrowie dba specjalista stomatologii dziecięcej. Turystyka medyczna stanowi dopełnienie oferty i jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów przybywających zza granicy. Nasza oferta to protetyka Katowice, stomatolog Katowice, dentysta Katowice

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medyczny blog tematyczny »

  Blog na tematy medyczne. Począwszy od medycynę tradycyjnej, nauki medyczne skończywszy na niekonwencjonalnej medycynie. Farmaceutyka, opisy pobytów w szpitalu, opisy lekarzy i wszystko co związane z leczeniem i zdrowiem.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Kraków »

  Dentysta Cichoń poleca zabiegi w ramach stomatologii. Gabinet jest wyposażony w wysokiej jakości wyposażenie, dzięki czemu leczenie przeprowadzane są uważnie - również, co ważne - w miłej atmosferze. Wieloletnie doświadczenie oraz duża troska o postać świadczonych zabiegów powodem tego, że nasi pacjenci rekomendują nasze usługi swoim znajomym. Sprawdź samemu, czemu należałoby leczyć swoje zęby właśnie u nas.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologii Nowoczesnej Laser-Dent »

  Gabinet Stomatologii Nowoczesnej Laser-Dent
  Powstał w 1993 roku. Z upływem czasu gabinet zmieniał swój obraz z małego do profesjonalnego gabinetu, w pełni zaspokajającego wszystkie potrzeby pacjentów.
  W grudniu 2000 przenieśliśmy swoją siedzibę do nowego budynku przy ulicy Szklanej 67/69 gdzie pomieszczenia przychodni zostały zaprojektowane dokładnie według potrzeb praktyki stomatologicznej (bez barier dla niepełnosprawnych). Udogodnieniem dla Państwa jest możliwość łatwego dojazdu oraz zaparkowania pojazdu.
  Służymy Państwu wysoko wyspecjalizowanym zespołem lekarskim. Specjalizacje między innymi:
  ortodoncja, implantologia stomatologiczna, chirurgia, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, endodocja, protetyka czy też bardzo ważna profilaktyka i kosmetyka stomatologiczna pozwalają na realizacje procesu leczenia zgodnie z najwyższymi standardami jak też na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagającego pacjenta Nowoczesny sprzęt jak panoramiczne rtg, cefalometr, radiowizjografia, mikroskop endodontyczny, czy laser stomatologiczny i inne w jaki wyposażone są nasze gabinety oraz kunszt lekarski stawia nas w czołówce krajowej jeśli chodzi o zakres jak i metody leczenia.
  http://www.laserdent.pl/implanty.htm[url=http://]http://www.laserdent.pl/ortodoncja.htm[url=http://]http://www.laserdent.pl/wybielanie.htm[/url][/url]

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów »

  Jesteśmy pierwszym w Wielkopolsce centrum profesjonalnego wybielania zębów. Nasi stomatolodzy pracują na najbardziej zaawansowanym sprzęcie. Jako jedyni w Poznaniu oferujemy zabieg wysokiej klasy w tak przystępnej cenie.
  Nasi stomatolodzy wykonują zabiegi w oparciu o system wybielania beyond plus,który otrzymał maksymalną ocenę w rankingu najlepszych urządzeń i materiałów stomatologicznych - ranking prowadzony przez amerykańską instytucję Dental Advisor. Dzięki nowatorskiej technologi systemu zapewniamy najsilniejsze efekty przy zachowaniu stuprocentowego bezpieczeństwa.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Poznań »

  Zespół świetnych stomatologów oferuje pełen zakres usług pacjentom dorosłym i dzieciom. Gabinet STOM-MED w Poznaniu (ul. Kosińskiego 29) jest przyjazny pacjentom. Personel do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, zapewniając pacjentowi najkorzystniejsze wyjście. Wyjątkową uwagę zwraca się na leczenie najmłodszych, zaniechając użycia wiertarki na rzecz piaskarki i preparatów żelowych. W ofercie nowoczesna protetyka i stomatologia estetyczna.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Żory »

  Ortodoncja to jedna z naszych usług, którą polecamy wszystkim tym którzy cierpią na wady zgryzu oraz wady szczękowo-twarzowych. Dotyczą one zarówno dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Skorzystaj na naszej oferty stomatologicznych a gwarantujemy Ci że będziesz usatysfakcjonowany z poziom oferowanego przez nas leczenia twojego uzębienia. Zapraszamy do naszego gabinetu dentystycznego w Żorach.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika stomatologiczna Łódź »

  Gabinet dentystyczny Łódź oraz wizyta w nim bardzo często budzi w nas niepokój. Nasza witryna www ma za swe zadanie dać szansę na odpowiednie przygotowanie się do takowej wizyty. Tutaj mogą poznać Państwo wszystkie odpowiedzi na wyjątkowo frapujące pytania. Nasza strona internetowa umożliwia szansę na zaznajomienie się z takimi zagadnieniami jak protetyka Łódź czy stomatologia estetyczna Łódź. Wiedza z dziedziny stomatologii bez wątpienia przyczyni się do tego, iż nie będzie ona już taka straszna a każda wizyta u dentysty będzie przebiegała w znacznie bardziej przyjaznej atmosferze.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów »

  Stomatolog Rzeszów – lek. dentysta Beata Żabicka wykonuje usługi w nowym, klimatyzowanym gabinecie mieszczącym się w Rzeszowie przy ulicy Widokowa 1.

  Orisdent spowoduje, iż Twój uśmiech będzie bardzo piękny a wizytę w gabinecie będziesz wspominał bardzo miło. Zabiegi te jednak po naszym leczeniu będą bardzo rzadkie gdyż nasze materiały i usługi stoją na wysokim poziomie.

  Firma Pani Beaty może pochwalić się bardzo bogatą ofertą usług stomatologicznych, takich jak: Radiowiziologia dzięki której stomatolog może rozpoznać długość kanału zęba, gęstość kości, poprawność wypełnienia kanału co jest bardzo przydatną wiedzą do dalszego prawidłowego leczenia. Gabinet wykonuje także stomatologie zachowawczą, estetyczną, protetykę profilaktykę oraz chirurgie.

  Dokładny opis wszystkich wykonywanych usług znajdziesz na naszej stronie internetowej orisdent.eu. Na witrynie znajduje się także kontakt do naszej firmy, godziny przyjęć klientów jak i bardzo dokładny opis wszystkich świadczonych zabiegów.

  Pani Beata gwarantuje każdemu klientowi usługi na najwyższym poziomie wykonywane najnowszej klasy sprzętem i materiałami, a co także bardzo ważne wszystkie usługi wykonujemy praktycznie bezboleśnie w sympatycznej atmosferze.


  Orisdent Beata Żabicka
  Widokowa 1
  35-119 Rzeszów
  17 859 40 65
  beadent@onet.eu

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Rzeszów »

  Jest to strona firmowa rzeszowskiego Centrum Stomatologii DentAR, które znajduje się na ulicy Mickiewicza. DentAR posiada bardzo bogatą ofertę, zawiera przykładowo leczenie paradontozy i chorób przyzębia, implantologię, profilaktyki wad zgryzu i leczenia ortodontycznego, leczenia chirurgicznego pacjentów czy stomatologię estetyczną. Cechuje nas sympatyczna atmosfera, która sprawi, że będziesz chciał do nas wracać częściej.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Kraków »

  Zapraszamy Państwa do nowych gabinetów „Zdrowy Ząb” Tatarska 5, w samym Centrum Krakowa zaledwie 500 m od Wawelu. W naszych gabinetach młody dobrze wykształcony, personel z kilkunastoletnim doświadczeniem dąży do zapewnienia pacjentom wszechstronnej i profesjonalnej opieki stomatologicznej w miłej i bezstresowej atmosferze. Świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie ponieważ „Zdrowy Ząb” tworzony jest przez zespół doświadczonych specjalistów podnoszących regularnie swoje kwalifikacje na krajowych jak i zagranicznych szkoleniach.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • RTG zębów Gdynia »

  K2 Dental - to zespół profesjonalnych stomatologów z Trójmiasta. Jesteśmy stomatologami z wieloletnim doświadczeniem. Nasze centrum medyczne ma siedzibę w Gdańsku. Oferta jest dla wszystkich mieszkańca miasta. Jeżeli jesteś ciekawy wysokiej jakości świadczonych usług i pragniesz mieć zdrowsze zęby to zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej na której dowiesz się wielu informacji. Zobacz nasze profesjonalne Implanty Gdańsk. Między innymi jak się z nami skontaktować i jak do nas dojechać. Zapraszam serdecznie. Dbamy też o dziąsła naszych cennych klientów. Jesteśmy ludźmi z wieloletnim doświadczeniem, jeżeli chcesz wiedzieć więcej o nas to zapraszam na stronę. Odnajdziesz tam wiele informacji o nas.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

Stomatologia - nowa strona:

Adres: