Sprzęt medyczny Podkategoria: Sprzęt medyczny

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Wspólnota ludzi, dla których ratowanie życia ludzkiego jest najwyższą wartością, stworzyła Polską Grupę Ratownictwa Medycznego. Cele przyświecające stowarzyszeniu to przede wszystkim poszerzanie wiedzy z zakresu ratownictwa medycznego oraz wynajem i sprzedaż sprzętu koniecznego do ratowania życia. PGRM specjalizuje się także w zabezpieczaniu medycznym różnego rodzaju imprez rekreacyjnych i sportowych.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny i hurtownia medyczna Cezal »

  Spółka Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal działa w Polsce od lat 90 ubiegłego wieku. Sklep medyczny i hurtownia medyczna swoim klientom zapewniają sprzęt medyczny, sprzęt stomatologiczny, urządzenia medyczne, środki dezynfekcyjne, narzędzia chirurgiczne i meble medyczne. Do tego dochodzi również diagnostyka laboratoryjna i odzież medyczna.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektrody »

  Dystrybutor oraz wytwórca sprzętu wykorzystywanego m.in w {ginekologii oraz sprzętu kosmetycznego. Usługi kierujemy zarówno do niedużych gabinetów lekarskich, jak i większych przychodni. W ofercie również posiadamy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis aparatów medycznych. W tym momencie firma jest autoryzowanym agentem kilkunastu krajowych firm wytwarzających sprzęt medyczny. Zapraszamy Klientów do naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biopsja tarnów »

  Badania profilaktyczne są istotne dla podtrzymania odpowiedniej kondycji i stanu zdrowia. Wielu ludzi nie korzysta systematycznie z możliwości wykonania badań, a duża grupa z nich wybiera tylko najprostsze metody, czyli podstawowe badanie krwi. Mało kto wie, że chociaż mało znane wśród potencjalnie zdrowych badania usg mogą niezmiernie pomóc w ekspresowej diagnozie. Zarówno w ciąży, ale i w podejrzeniu różnych chorób można skorzystać z tej jakże dokładnej metody diagnostycznej. Bardzo wiele zakładów zajmuje się taką działalnością, jednak dobrze jest zaufać specjalistom, aby to oni profesjonalnie zadbali o nasze zdrowie.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyki do włosów »

  Najwyższej klasy farby do włosów można nabyć w naszym internetowym sklepie www.negozio.pl. Mamy niskie atrakcyjne ceny oraz wiele promocji. Przy zakupie produktów o pewnej wartości przesyłka gratis.
  Markowe Loreal farby do włosów dla każdej klientki do kupienia w sklepie www.negozio.pl. Wiele towarów takich jak różnego rodzaju kosmetyki dla pań i panów można u nas nabyć. Zapraszamy.
  W katalogu usług/produktów sklepu internetowego www.negozio.pl można odkryć wiele produktów takich jak szampony, lusterka, prostownice do włosów, suszarki i kilka innych. Najlepsze kosmetyki do włosów do kupienia tylko u nas.
  Tanie kosmetyki, a dodatkowo wyposażenie salonów fryzjerskich znaleźć można w ofercie sklepu www.negozio.pl. Posiadamy też różnego typu oczyszczacze, sterylizatory i jonizatory powietrza do mieszkania i firmy.
  Fachowa koloryzacja włosów dla każdej z Pań jest ważnym elementem wyglądu. Perfekcyjne pokrycie włosów kolorem ma możliwość być zagwarantowane poprzez stosowanie adekwatnej jakości kosmetyków które można kupić u nas w promocyjnych cenach.
  Odżywki do włosów oraz różnego rodzaju inne kosmetyki do dbania o wygląd są w spisie produktów/usług sklepu internetowego www.negozio.pl. Oferujemy szeroki przekrój towarów, na przykład. kosmetyki dla zwierząt, szczotki do włosów, nawilżacze i inne.
  Podczas codziennej pielęgnacji ważna jest dbałość o stan twoich włosów. Odbudowa zniszczonych włosów przy użyciu sprawdzonych markowych kosmetyków pozwala dostać szybko zadowalające efekty. Zapraszamy do poznania naszej oferty.
  Szampony do włosów wielu znanych korporacji do nabycia w naszym sklepie internetowym. Mamy szampony do włosów blond, cienkich, farbowanych i innych. Szampony posiadają właściwości oczyszczające i regenerujące do wrażliwej skóry głowy.Chenice kerabond to metodę na rekonstrukcje twoich włosów.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka rehabilitacyjne elektryczne »

  Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny jest w stanie znacznie ułatwić opiekę nad osobami leżącymi i zapewnić im lepsze warunki. Do takiego sprzętu, który oferuje lozka-rebabilitacyjen.pl z pewnością należą elektryczne łóżka rehabilitacyjne. To one sprawiają, że osoba leżąca ma pełen komfort i możliwość samodzielnej zmiany swego położenia a osoba opiekująca się łatwiejszy dostęp do pacjenta. Takie łóżka rehabilitacyjne doskonale sprawdzają się nie tylko w warunkach szpitalnych ale również w domach opieki oraz w warunkach domowych. Tylko one sprawią, że opieka na chorą i leżącą osobą nie będzie wymagała tyle wysiłku.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteczka »

  Zapraszamy Państwa na stronę internetową poświęconą apteczkom pierwszej pomocy. Powstała ona z myślą o wszystkich tych, którzy powinni kupić apteczki zakładowe do swojego zakładu pracy, bądź też planują zakupić apteczkę do prywatnego użytku. Misją serwisu jest stworzenie największego w internecie źródła informacji o apteczkach, którego dotąd nie było.Z naszej strony można dowiedzieć się, czym jest apteczka pierwszej pomocy, jakie są rodzaje apteczek i jakie przepisy w polskim prawie regulują wyposażenie w apteczki różnych miejsc. Na stronie znajduje się także galeria zdjęć apteczek tworzona razem z użytkownikami strony oraz przykładowe wyposażenie apteczki pierwszej pomocy, stworzone przez doświadczonych ratowników medycznych.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stół rehabilitacyjny »

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzętu rehabilitacyjnego. Posiadamy szeroki wybór stołów używanych w procesie rehabilitacji i masażu. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć sprzęt rehabilitacyjny wykorzystywany przy zabiegach kinezyterapii. Jeśli szukasz najlepszego i markowego sprzętu rehabilitacyjnego to zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Termometry elektroniczne dla dzieci i niemowląt do ucha i czoła Warszawa »

  ActiveTech oferuje bezdotykowe termometry elektroniczne dla dzieci i niemowląt w Warszawie. Dzięki bezinwazyjnym termometrom elektronicznym pomiar temperatury u dziecka jest niebywale łatwy i bardzo szybki. Termometry medyczne to urządzenia które mogą mierzyć temperaturę ciała w czasie jednej sekundy oraz dokonują pomiarów temperatury otoczenia i powierzchni stałych - np. butelki z mlekiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Compact clinical lab »

   
  Establishment of our conclave in 2002 resulted in cooperation with a large group of manufacturers of medical equipment and medical laboratories. Thankfulness nabytemu experience over the years have learned to offer our customers high-quality equipment, and low price. Suitability is an memorable fidelity of our life saving health through proper equipment increases the chances of each patient back to health. Gain cheap and choose wisely, please contact us.
   
   

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Laseroterapia Szamotuły »

  Nasza klinika oferuje Ci swoim pacjentom najwyższej jakości zabiegi rehabilitacyjne, dzięki innowacyjnym urządzeniom oraz odpowiedniej kadry rehabilitantów. Zdrowie jest bardzo istotnym elementem naszego prawidłowego działania, po wizycie w naszym gabinecie poczują się Państwo zwłaszcza, dzięki indywidualnemu podejściu do naszych pacjentów.

  Data dodania: 20 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • InMedis - Sprzęt medyczny na wyciągnięcie ręki »

  InMedis. pl jest portalem ułatwiającym wyszukiwanie i porównywanie ofert sprzętu medycznego zarówno używanego jak i nowego. Umożliwia zamieszczanie ogłoszeń dotyczących sprzedaży i zakupu różnego rodzaju sprzętu medycznego oraz ułatwia bezpośredni kontakt klientów z producentami i firmami zajmującymi się dystrybucją aparatury medycznej. Ponadto portal zawiera informacje na temat firm zajmujących się sprzedażą i serwisem aparatury medycznej a także interesujących wydarzeń dotykających tematyki medycznej.

  Zassi Polska sp. z o. o. jest właścicielem i administratorem portalu InMedis. pl.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny »

  Sklep medyczny to w pierwszej kolejności źródło poszukiwania się w wymagany sprzęt rehabilitacyjny. Na wirtualnych półkach działającego w Internecie sklepu polecane są do nabycia nowoczesne wózki inwalidzkie, balkoniki pomagające w poruszaniu się a także ortezy lub stabilizatory, które z powodzeniem zastępujące standardowy usztywniacg z gipsu. Także w razie potrzeby każdy pacjent ma możliwość zaopatrzenia się w glukometr dzięki któremu bez regularnej potrzeby wizyty w laboratorium analizujących wyniki badań ustali określoną dawkę lekarstwa.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektrody jonoselektywne »


  Potrzebujesz zaopatrzenia medycznego lub chcesz nabyć produktydla zdrowia zapoznaj się z ofertą firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek)handlujących odpowiednim sprzętem. Na rynku jest szeregfirm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek)sprzedających produkty, których potrzebują nie tylko zwykli kobiety i mężczyźniale teżplacówki zdrowotne: szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie czy spersonalizowane kliniki.
  Asortyment, który oferują częstokroćkompleksowy jest na kilka pod kategorii dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W znaczącej liczbie sytuacji są to analizatory o różnym przeznaczeniu, jak analizator moczu, gazometrii, immunologiczny czy hematologiczny. Różnegostylu odczynniki także możemy nabyć, sprzęt medyczny, sprzęt laboratoryjny taki, jak pipety, szklane pojemniki czy butelki itd.
  W teraźniejszych czasach wszystkiespółkiwspółpracują z producentami, którzy istnieją na rynku od lat i posiadająsprzętwykonany z towarów najwyższej jakość. W związku z tym jesteśmy pewni, że kupujemy produkt wyśmienity, który posłuży nam przez dłuższy okres czasu.
  Pamiętajmy o testomwszystkichfirm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek)znajdujących się na rynku w celu zakupienia sprzętu najlepszej jakości.   Skrótem dla nas mogą być też zakupy odkorporacji zajmującej się dystrybucją sprzętu medycznego, laboratoryjnego, materiałów zużywalnych i akcesoriów, a również części zamiennych.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Flow cytometry hematology »

  Buyer was at an advanced hour everything considered the purchase of an expensive, state-of-the dexterity crumb of equipment for his practice and asked me to review the large insurance. The art of leverage a piece of used medical equipment (and its extended warranty) requires the perfect combination of medical, financial, business, and legal expertise. Physicians are ever so focused on the price of the equipment that little attention is spent on the warranty and its terms. In as a rule, prevalent are three types of warranties available for medical equipment: manufacturer´s warranty, retail seller´s warranty, and extended warranty. Manufacturers´ warranties and retail sellers´ warranties are provided by the manufacturer and retail seller, respectively, and are at no additional cost to the purchaser. Usually, these warranties are nonnegotiable and are for a very limited period of time. An extended warranty (also melody as a service contract, protection plan, or maintenance agreement) is a contract that the consumer purchases at an additional cost for the maintenance and repair of the equipment. It is calculated to behove the manufacturers´ and retail sellers´ warranties by providing coverage and protection for a longer period of time. This essay describes key provisions that can make or break an extended warranty for medical equipment. Chief, the length of the warranty is of great importance used laboratory equipment. Similar to one another as important is when the clock starts ticking on the warranty. On hold, the time eon of speech pattern in warranties is about coverage-specifically, what is covered and the conditions, limitations, and exclusions from coverage.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fartuch chirurgiczny »

  Leczenie obrażeń może być skomplikowane w zależności od stanu zapalnego. Niezmiernie ważne jest użycie odpowiedniego opatrunku w procesie leczenia. Hydrokoloidy oraz hydrożele z serii Medisorb Matopat kupić można odwiedzając sklep medyczny online. Dowiedz się więcej o ich zaletach, czytaj blog Matopat24.pl. Musisz pamiętać, że leczenie ran musi być konsultowane z lekarzem.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lampa sollux »

  Jesteśmy firmą konstruującą i produkującą najwyższej jakości aparaturę medyczną. Działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku. Specjalizacją naszej firmy jest fizjotechnologia, czyli zastosowanie zaawansowanych technologii w aparaturze do fizjoterapii. Od lat oferujemy naszym klientom urządzenia spełniające wszelkie światowe standardy, a naszą domeną jest produkcja wysokiej klasy aparatury do elektroterapii, laseroterapii, sonoterapii, magnetoterapii, terapii podciśnieniowej i światłolecznictwa. Zapraszamy do naszego sklepu Astar.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Igłotrzymacze »

  Hurtownia 4 Med Narzędzia Chirurgiczne ma do przedstawienia głównie szpitalom, przychodnim oraz pozostałym punktom medycznym interesującą ofertą związaną z narzędziami chirurgicznymi i ortopedycznymi. Cały swój asortyment nasza firma umieściła na w sklepie online narzedziachirurgicnze.pl, jej obszerność sprawia iż u nas możesz znaleźć właściwie w każde narzędzie chirurgiczne, a jeżeli nie znajdziesz tego czego szukasz, prosimy o kontakt, z pewnością będziemy mogli zamówić sprzęt który potrzebujesz. 4 Med znajduje się w okolicach Warszawy, gdzie możesz spotkać się z naszymi specjalistami osobiście. Zapraszamy udanych i przemyślanych zakupów.

  4 MED
  ul. Niepodległości 9
  05-091 Ząbki k/ Warszawy
  tel. 223796181
  e-mail: info@narzedziachirurgiczne.pl
  NIP PL: 1250981519
  REGON: 142381153

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulary korekcyjne, by wyglądały dobrze, powinny mieć dobrane odpowiednie oprawki okularowe »

  Na noszenie okularów skazanych jest sporo osób. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy najlepszą ofertę . Strona okularnia.pl oferuje najlepsze okulary w najlepszych cenach. Znajdziesz tutaj zarówno zwykłe okulary jak i oprawki okularowe. W kolejnej zakładce oferujemy najciekawsze okulary przeciwsłoneczne. Duży wybór cech okularów pozwoli Ci na łatwy i nieskomplikowany wybór okularów najlepszych właśnie dla Ciebie. Oferujemy również prostą aplikację, dzięki której możesz zobaczyć jak będziesz wyglądał w wybranym modelu okularów.
   

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cukrzyca »

  Cukrzyca jest  chorobą  spotykającą  teraz coraz większą  liczbę ludzi, której  kuracja niestety jest  niezmiernie  długo trwające i nie zawsze może  skutkować całkowitym wyzdrowieniem pacjenta. Łączy się ona  z powiększonym  stopniem cukru we krwi wynikającym z defektu działania insuliny, która jest  rozdzielana przez komórki beta trzustki.
  Z przykrością trzeba stwierdzić, że nie jest  w prosty sposób  absolutnie ustrzec się tej  dolegliwości, bo  prawie zawsze wiąże się ona z  licznymi  aspektami - charakterem pracy,  jedzonymi posiłkami czy  czynnikami genetycznymi. Do najczęściej spotykanych  rodzajów cukrzycy można zaliczyć:- cukrzycę typu 1- cukrzycę typu 2- cukrzycę ciężarnych.
  Cukrzyca  typu 2 jest  spotykana w największej  ilości przypadków  osób chorujących na tę dolegliwość i polega ona na  pomniejszeniu  czułości tkanek na insulinę -  innymi słowy zwane insulinoodpornością.  Rodzaj 1 cukrzycy  definiuje niedostateczne wydzielanie insuliny,  nawet gdy tkanki zachowują normalną  czułość na ten hormon. Ostatni  typ jest  powiązany  z transformacjami hormonalnymi  pojawiającymi się u kobiet ciężarnych.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt medyczny

Sprzęt medyczny - nowa strona:

Adres: