Psychologia Podkategoria: Psychologia

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Nerwica, depresja - forum trzymsie.pl »

  Trzymsie.pl jest psychologicznym serwisem społecznościowym skierowanym do ludzi walczących z różnymi zaburzeniami natury psychicznej, jak depresja, anoreksja, bulimia, uzależnienia.
  Trzymsie.pl nawiązał współpracę z inicjatywą "Konstelacja Lwa" pomagającą studentom Uniwersytetu Jagiellońskiego z zaburzeniami psychicznymi tworząc grupę dyskusyjną "Zaburzenia psychiczne a studiowanie" Zaburzenia psychiczne a studiowanie

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uzdrawianie ciała i duszy »

  Uzdrawianie na odległość - tak najtrafniej można podsumować sposób i zakres, w jakim pomagam. Natchnienie czerpię z wielu źródeł, systemów myślowych oraz metod uzdrawiania, nie tylko z tych postrzeganych za niekonwencjonalne. W swojej pomocy łączę umiejętności parapsychiczne z rzetelną wiedzą psychologiczną. Przekazuję energię zdrowia i miłości, pracując z pacjentem w gabinecie lub uzdrawiając na odległość. Udzielam pomocy między innymi poprzez regresywną terapię, chroniącą od balastu przeszłości, terapię słowem i dźwiękiem. Przynoszę ukojenie ofiarując pomoc energią i słowem poprzez wprowadzanie harmonii w czakrach, organach i biopolu.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ryzyko dysleksji Lublin »

  Jeśli pragniesz pomocy psychologicznej tak jak dla siebie jak i swych najbliższych prosimy o zapoznanie się z naszą całościową ofertą. Jako Gabinet Terapeutyczno-Psychologiczny prowadzimy kompletną pomoc indywidualną oraz dodatkowo kursy dla rodzin. Psychoterapia którą się zajmujemy to specjalistyczne techniki terapeutyczne względnie ułatwiające leczenie różnorodnych schorzeń mających psychologiczne podłoże. Bardzo serdecznie zapraszamy na wstępne konsultacje z wykwalifikowanym pedagogiem oraz dodatkowo poznanie szczegółowego harmonogramu leczenia. Specjalizujemy się także takimi problemami jak: dysgrafia, terapia psychologiczna, dyskalkulia, leczenie agresji lublin i wiele innych.
  Wszystkie informacje kontaktowe oraz szczegółowa oferta pedagogiczna dostępne są na naszej witrynie internetowej na jaką niezmiernie miło zapraszamy.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Gabinet Terapeutyczny Anny Golan to kameralne miejsce, w którym kompetentne osoby pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy. Nie musisz sam zmagać się z brakiem akceptacji, barierami w relacjach z innymi, obniżonym nastrojem i osobistymi problemami. Psychoterapia Warszawa to rozwiązanie dla Ciebie. Zajmujemy się psychoterapią, pomocą psychologiczną osobom w trudnych sytuacjach życiowych.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ty również możesz się nauczyć uwodzenia - Orety.pl »

  Podrywanie dla wielu osób jest dużym wyzwaniem. Dla osób nieśmiałych jest wręcz problemem, którego trudno się pozbyć. Paraliż związany z poznawaniem nowych osób, kłopoty dotyczące zawierania znajomości, problemy z okazywaniem uczuć lub wykonywaniem tego pierwszego kroku - któż tego nie zna? Nazywam się Kamil, znany pod pseudonimem O'rety. Moją pasją są relacje damsko-męskie. Pomagam tym, którzy potrzebują pomocy w otworzeniu się na nowe doznania, prowadzę seminaria w Polsce i za granicą. Przyjmuję również na praktyki kursantów, aby pomagać im zrozumieć damsko-męski świat.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neuropsychiatria »

  Wydawnictwo Termedia jest właścicielem wyspecjalizowanego wortalu online eneuropsychiatria.pl – wyspecjalizowanego kompendium informacji medycznych z domeny neurologii, psychiatrii albo neuropsychiatrii. Wiadomości zamieszczane za pośrednictwem portalu eneuropsychiatria.pl skierowane są do lekarzy albo innych pracowników służby medycznej specjalizujących się w neurologii, neuropsychiatrii albo psychiatrii. Przedstawiamy wyniki badań naukowych, teksty odnośnie nowoczesnych preparatach farmakologicznych czy procedurach medycznych. Wortal Wydawnictwa Termedia, eneuropsychiatria.pl informuje o aktualnych publikacjach wydawniczych wydawnictwa z dziedzin takich jak neurologia, farmakologia, psychiatria i neuropsychiatria Tematyczny portal online eneuropsychiatria.pl zaprasza specjalistów psychiatrów albo neurologów oraz pracowników ochrony zdrowia.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Małgorzata Wudarczyk - indywidualna psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ofercie: psychoterapia nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapia par i małżeństw, pomoc w sytuacjach kryzysowych. Pomagam osobom cierpiącym z powodu objawów uniemożliwiających odczuwanie radości życia. Mój gabinet znajduje się w pobliżu Placu Wilsona, przyjmuję także w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby rozpoznające u siebie symptomy depresji, nerwicy, czy zaburzeń odżywiania.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog wrocław »

  Oferujemy następujące formy pomocy: krótkoterminowa (ukierunkowana na rozwiązaniu problemu)
  długoterminowa (umożliwiająca dotarcie do głębokich źródeł problemów i rozwój osobowości)
  Terapia grupowa
  Terapia rodzinna
  Terapia par
  Detox i Terapia w domu pacjenta
  Konsultacja psychiatryczna
  Warsztaty
  Szkolenia
  Poradnictwo Jeśli poszukujesz pomocy w rozwiązaniu trapiących Cię problemów, chcesz uporać się z sytuacją, która Cię przerasta bądź po prostu pragniesz lepiej poznać samego siebie - skorzystaj z naszej oferty i weź udział w warsztatach, których nadrzędnym celem jest rozwój osobowości. Oferowana przez naszych specjalistów pomoc psychologiczna obejmuje szereg działań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, zmierzających do podniesienia ogólnej jakości jego życia poprzez poprawienie określonych zdolności. Diagnozujemy Twoje problemy, szukamy nowych sposobów rozwiązania trudności, wskazujemy metody umożliwiające ich przezwyciężenie oraz udzielamy wszechstronnego wsparcia.
  Jeśli więc Twoim problemem jest zaniżona samoocena, zapraszamy Cię na warsztaty "Budowanie poczucia własnej wartości". Podczas spotkań lepiej poznasz swoje mocne oraz słabe strony, odzyskasz wiarę we własne możliwości, a także opanujesz techniki umożliwiające poprawę własnego wizerunku - w tym właśnie pomoże Ci psychoterapeuta.
  Kontakt: www.psychoterapia24.com.pl

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Katowice »

  DOBROSTAN to realne miejsce, gdzie możesz poczuć się dobrze, spokojnie, bezpiecznie, a także stan, w którym Twój umysł, emocje i ciało działają w harmonii.

  Tutaj możesz zmienić na lepsze swoje dotychczasowe życie - osobiste i zawodowe, swój sposób funkcjonowania w świecie, relacje w związkach, z partnerami, rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Tu możesz stworzyć swój Dobrostan.

  A ponieważ psychologia jest nauką o duszy (po gr. psyche = dusza, i logos = słowo, myśl), to w zrozumieniu własnych problemów, w pełnym odkryciu własnego wnętrza, w realizacji swojego wewnętrznego Dobrostanu, nie może brakować elementu duchowości. Taki rodzaj psychologii i psychoterapii proponujemy.

  Zapraszamy Cię do przygody, jaką jest przekształcanie własnego życia, wprowadzanie harmonii, spełnienia i radości do wszystkich jego aspektów.
  Odwiedź gabinet psychologiczny Katowice i gabinet psychoterapii Katowice. Zobacz: psycholog Katowice.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Nowa Huta »

  Znalezienie dobrego specjalisty wcale nie jest trudne. Weterynarz Kraków to tylko jedno z haseł jakie można znaleźć na obecnych niemal wszędzie ulotkach. Informacje na ten temat znajdują się także w Internecie. Wiadomo przecież, że każda firma pragnie zareklamować się w sieci, aby w ten sposób pozyskać klientów. Dlatego też w wyszukiwarkach często pojawia się hasło: gabinet weterynaryjny Kraków. Dobrze jest bowiem wybrać najlepszego specjalistę, który ma się zająć zwierzęciem.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze weterynarii Wrocław »

  Leczeniem chorób zwierząt towarzyszących zajmujemy się od czasu roku 1951, natomiast tym samym nuże ponad 60 lat. We Wrocławiu na osiedlu Strachocin w dzielnicy Psie Odcinek działamy od czasu 1990 roku. Nasi personel są wieloletnimi wykładowcami natomiast pracownikami Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Specjalizujemy się w stomatologii, chirurgii natomiast leczeniu chorób wewnętrznych.Przyjmujemy policja, koty, króliki natomiast gryzonie.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Gabinet lekarza psychiatry, Warszawa Praga Południe.
  W ramach oferty diagnozowanie, leczenie chorób również zaburzeń psychicznych w trybie ambulatoryjnym. Konsultacje w gabinecie, w pilnych wypadkach przedkładam odwiedziny domowe. Ogromną zaletą gabinetu jest możność natychmiastowej diagnozy w prywatnej klinice pod Warszawą, której jestem właścicielem.
  Specjalizuję się w leczeniu:
  - zakłóceń psychotycznych (schizofrenii tudzież podobnych)
  - zaburzeń depresyjnych (choroby afektywnej jednobiegunowej, dwubiegunowej, depresji poudarowych także innych)
  - uzależnień (alkoholizmu, narkomanii, uzależnień od leków)
  Praktykę prywatna wiodę w sumie to już od 1999 roku, mam kilkunastoletnie doświadczenie kliniczne. Proponuję konsultacje w gabinecie na terenie: Warszawy, Otwocka i Pomiechówka.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Bydgoszcz »

  Psychoterapia Bydgoszcz - w trakcie naszych spotkań będziemy rozmawiać o tym co Cię najbardziej boli. Co sprawia, że nie czujesz się dobrze. Co powoduje, że nie możesz robić tego, co w głębi serca chciałbyś robić. Dlaczego postępujesz i odczuwasz tak a nie inaczej. Nasze rozważania i refleksje pomogą Ci z czasem poczuć się lepiej, bardziej siebie zaakceptować oraz znaleźć lepsze sposoby działania i skuteczniejsze metody pokonywania trudności, które dotychczas napotykałeś na swojej drodze.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień Kraków »

  Oferujemy extra obniżkę cen na leczenie alkoholizmu. Przystanek Trzeźwość zaprasza do małopolski, w niewielkiej odległości od Krakowa wszystkie osoby mające problemy z uzależnieniem - leczenie uzależnień kraków. Pomagamy w skuteczny sposób i dyskretny - oferujemy detoks,, czyli odtruwanie organizmu, terapie uzależnień np alkoholizmu. Pomożemy uzależnionym oraz współuzależnionym. Zapraszamy wszystkich, których dotyka problem alkoholizmu oraz narkotyków. Posiadamy dobrą kadrę, fachową. Nasz ośrodek jest odpowiednio wyposażony, a posiłek w przypadku terapii stacjonarnej smaczne. Nie wahaj się albowiem zdrowie jest tylko jedno i należy o niego starać się. Polecamy.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Szczecin »

  W gabinecie psychologicznym w Szkole dla Rodziców oczekuje na Państwa psycholog mgr Barbara Stawarz. Posiada ona niezwykłe doświadczenie w wykonywanym przez siebie zawodzie, które zdobyła pracując wiele lat, nieraz w bardzo trudnych warunkach. Przecież psycholog jest po by pomagać ludziom w trudnych dla nich sytuacjach. Jeśli potrzebujesz pomocy, bądź ktoś bliski to zapraszamy.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Kraków »

  Gdy zdarzają Ci się pewne kłopoty, lęki osobiste, nie potrafisz zaradzić sobie w rozlicznych sytuacjach, a szukasz kogoś kto mógłby Tobie udzielić jakiejś rady, wobec tego należałoby przełamać się w sobie oraz skierować się do najbliższego psychoterapeuty. Nader ważna jest wstępna wizyta, gdyż po niej w wielu przypadkach rozwikłane są już nasze problemy, a gdy lekarz zauważy, że przydałaby Ci się psychoterapia grupowa, kolejne prywatne konsultacje czy też np. potrzebna Ci grupa wsparcia, zatem zaleca się zaufać lekarzowi w takich sytuacjach i przełamać krążące tabu w kwestii psychoterapeutów i psychologów. Jeżeli wypatrujesz najlepszego lekarza w Krakowie bądź okolicy to zajrzyj na stronę cpp-psychoterapia.pl i umów się na kontrolną wizytę.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Codzienne problemy – kto ich dzisiaj nie ma? Okazuje się, iż dla sporej grupy osób zaczynają być one niekiedy coraz bardziej kłopotliwe do rozwiązania. Trudności osobiste zaczynają mieć wpływ na życie w pracy. Wówczas wsparcie otrzymać możemy u psychoterapeuty lub psychiatry. Trudności opiekuńcze, konflikty małżeńskie, brak zadowolenia z pracy – lekiem na nie może być porada psychologiczna czy odpowiednia terapia, m.in. terapia bezsenności. Na stronie znajdziemy wskazówki, z kim powinniśmy się skontaktować i jakie korzyści z tego typu działania mogą płynąć.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coach wrocław »

  Polecam nasz wrocławski gabinet psychologiczny. Prowadzona tu psychoterapia (Wrocław) pomogła już wielu jednostkom w rozstrzygnięciu emocjonalnych, żywotnych problemów ujemnie rzutujących na całkowicie obrotne jak również promienne działanie de fakto. Psycholog (Wrocław) wspomaga odkryć przyczynę zaistniałych problemów, a coach (Wrocław) w twórczy sposób pomaga w określeniu najważniejszych celów oraz dążeniu do nich. Prowadzona jest u nas też terapia dla par (Wrocław), wspierająca pary w rozwiązywaniu kryzysowych sytuacji.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Witryna internetowa Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej w Warszawie oferująca profesjonalną i wszechstronną pomoc psychoterapeutyczną. W ramach aktywności gabinetu psycholog Warszawa przeprowadza konsultacje, doradztwo zawodowe, terapię psychologiczną indywidualną oraz grupową. Psychoterapia jednostkowa odbywa się w formie spotkań, 1 raz ewentualnie dwa razy w tygodniu, natomiast grupowa terapia to seria spotkań w gronie ponad dziesięciu jednostek. Na stronie internetowej umieszczony jest cennik usług oraz wszelkie niezbędne wiadomości dotyczące propozycji psychoterapia Warszawa.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta katowice »

  W obecnych czasach bardzo wielu z nas ma problemy z oswojeniem się do tępa życia i pogodzeniem się z utraconym czasem. Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest wsparcie zasięgnięte u psychologa lub psychoterapeuty. Ludzie ci pomogą w rozwiązaniu kłopotów i sprowadzą psychikę na dobre tory. Teraźniejsza postawa Polaków co do usług psychoanalityków nadal nie jest pozytywna, jednak coraz więcej ludzi się do tego skłania. Warto zasięgnąć porady lekarza przede wszystkim wtedy, gdy nasze problemy są znaczące i sami nie radzimy sobie w tej sytuacji. Pomoc porządnego specjalisty jest bardzo ważna i systematyczne spotkania są w stanie wiele zmienić. Psycholog też człowiek i zrozumie kłopoty innych, wesprze, odpowie i wyleczy.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia

Psychologia - nowa strona:

Adres: