Medycyna Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Zaprzeczenie ojcostwa - badania DNA na ojcostwo »

  Chcesz zaprzeczyć ojcostwo? Wykonaj już teraz badania DNA! To najlepszy sposób poznania prawdy. Dowiedz się jak rozpocząć zaprzeczenie ojcostwa? Jak wybrać profesjonalne i wiarygodne laboratorium? Jaka jest cena badania DNA na ojcostwo? To oraz więcej potrzebnych informacji na temat zaprzeczenia ojcostwa przez badania DNA na ojcostwo znajdziesz na portalu www.pewnytato.pl.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dna moczanowa »

  Gdy zawartość kwasu moczowego we krwi jest przekroczona, może stać się to powodem powstania choroby zwanej dną moczanową zwaną również skazą moczową lub podagrą. Skutki tej choroby są z czasem odczuwalne w całym organizmie. W pierwszej kolejności i do tego najbardziej choroba uderza w stawy.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • CaliVita »

  Market internetowy z preparatami firmy CaliVita. Oferta CaliVita International to ponad sto produktów przystępnych w sieci całkowitej, tworzy możność dużego wyboru, w stosunku od wieku, płci, powodzenia czy jednostkowych upodobań użytkownika. Proponujemy takie artykuły jak Sok Noni, Paraprotex, Nopalin, AC-Zymes, Rhodiolin. Wszystkie wyroby wsparte są na tworzywach najwyższej marki. Bez nienaturalnych pigmentów i konserwantów. Wspierają kuracje i powodują, iż nasze witalność osiąga wzorowy poziom.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Turnusy rehabilitacyjne »

  Biuro turystyczne Tairon - zapraszamy do korzystania z naszej oferty dotyczącej aktywnej turystyki oraz rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

  Nasz oferta obejmuje:
  turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z autyzmem, z zespołem Aspergera, z upośledzeniem umysłowym
  obozy wędrowne
  zielone szkoły
  kolonie
  wycieczki szkolne oraz firmowe
  imprezy integracyjne
  wyjazdy sylwestrowe
  kuligi
  Jeśli mają Państwo ochotę:
  wziąć udział ze swoim dzieckiem w turnusie rehabilitacyjnym i skorzystać z doświadczeń najlepszych terapeutów
  odpocząć wśród dzikiej przyrody
  wędrować górskimi szlakami
  zwiedzać pieszo, rowerem lub kajakiem Poleski Park Narodowy i Roztoczański Park Narodowy
  poczuć smak przygody podczas górskich wędrówek
  to zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salon optyczny Anna - Kędzierzyn Koźle »

  Salon optyczny Anna - Kędzierzyn Koźle to zakład, który dorówna oczekiwaniom nawet najbardziej trudnych klientów. Dlatego też stawiamy na kompetentną i sumienną obsługę, osobiste podejście do klienta oraz najwyższą jakość usług. Naszym odbiorcom oferujemy całościową obsługę w nowocześnie urządzonym gabinecie okulistycznym, gdzie można zbadać oczy i uzyskać techniczną poradę. W salonie można uczynić zakupu opraw i szkieł okularowych lub soczewek kontaktowych odpowiednio z zarządzeniami lekarzy i optometrystów. Szeroki wybór opraw okularowych umożliwia na dobór odpowiedniego modelu w zależności od wady wzroku.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paraprotex »

  Gdy w ostatnim czasie w kółko odczuwasz przemęczenie, to komunikat organizmu, że jest przeciążony toksynami. Najwyższy czas, by skorzystać z pomocy natury oraz zrealizować kompleksowe oczyszczanie organizmu. Należałoby sięgnąć po unikalną formułę idealnych składników roślinnych zgromadzonych w preparacie Paraprotex. Wartościowe składniki ziół zniszczą intruzów, wspomogą harmonię na poziomie jelit i wzmocnią układ obronny organizmu. Przywrócisz werwę jak również pogodę ducha na następne miesiące. Szerzej na stronie. Gorąco zapraszamy.
   

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bez Barier - Sklep medyczny dla niepełnosprawnych i seniorów »

  Przyjazny sklep medyczny dla osób niepełnosprawnych oraz seniorów. Jeżeli chcesz się usamodzielnić, być niezależnym od innych to idealnie trafiłeś. Wiemy jakie to jest ważne dla osób niepełnosprawnych...Dzięki nam codzienne bariery nie będą stanowić żadnego problemu. Znajdziesz tutaj produkty medyczne i rehabilitacyjne bardzo dobrej jakości renomowanych firm w dobrych cenach. Posiadamy również produkty dla przyszłych i obecnych mam, sportowców jak i lekarzy. Sklep Bez-barier z nami łatwiej! Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badanie ojcostwa – Rzeszów przez test DNA na ojcostwo »

  Badanie ojcostwa przez test DNA wykonywane w Rzeszowie oraz we wszystkich miastach w Polsce. Test DNA na ojcostwo wykonywane w certyfikowanym laboratorium genetycznym po najniższych cenach na rynku za badanie ojcostwa. Wydaje wynik jednoznaczny - 99,99% dla potwierdzenia ojcostwa, 100 % pewności dla zaprzeczenia ojcostwa. Najwyższa jakość usług oraz zachowanie dyskrecji i anonimowości! Badanie ojcostwa przez test DNA na ojcostwo zarówno do celów prywatnych jak i sądowych.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Szaro »

  Badane w USG stawy są symetryczne co pozwala porównawczą ich ocenę. Dlatego w trakcie badania lekarz bardzo często porównuje stronę badaną do drugiej strony. W usg mięśni można zbadać jak wyglądają mięśnie i ich sąsiedztwo. Objawy zerwanie ścięgna zależą od tego czy ścięgno uległo zerwaniu całkowitemu czy częściowemu. Uczucie bólu porównywalne jest poprzez pacjenta do kopnięcia lub uderzenia w ścięgno.
   
   Ścięgno Achillesa jest przeważnie zrywanym ścięgnem kończyny dolnej. Ilość zerwań wzrasta przez co tak ważna sprawą jest wcześniejszego badania usg ścięgna Achillesa w celu wyeliminowania mikro pęknięć, które mogą spowodować rozległy uraz. Badane w USG stawy są symetryczne co umożliwia porównawczą ich ocenę. Dlatego w trakcie badania lekarz najczęściej porównuje stronę badaną do drugiej strony. W usg mięśni można zbadać jak wyglądają mięśnie i ich sąsiedztwo.
   

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audio-Med (Warszawa) »

  Oferujemy: wysokiej jakości aparaty słuchowe, generatory szumów, wzmacniacze słuchu oraz sprzęt medyczny firm: Audio Service, Phonak, Oticon, Bernafon, Siemens. Bezpłatne badania słuchu, dobór aparatów słuchowych - umowa z Narodowym Funduszem. Leczymy choroby słuchu, niedosłuch. Warszawa (Praga, Śródmieście - Centrum, Bródno, Żoliborz, Mokotów).
  Gwarantujemy najwyższą jakość sprzętu i usług. Pełen profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedwczesny wytrysk »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą witrynę WWW dotyczącą szeroko rozumianych dolegliwości i niesprawności w życiu seksualnym.

  Nie tylko wyczerpująco opisujemy problemy takie jak przedwczesny wytrysk, zaburzenia wzwodu czy obniżoną potencję, ale też radzimy jak efektywnie z nimi sobie radzić. Nie dostarczamy Państwu tylko materiałów i wiedzy - ale coś zdecydowanie cenniejszego - sprawdzoną broń do walki z wyżej wspomnianymi dolegliwościami. Znajdziesz tutaj recenzje preparatów które sprawią, że w mgnieniu ok zapomnisz o kłopotach, a poziom Twojego życia erotycznego znacznie się polepszy.

  Nie zwlekaj dłużej - już dziś masz możliwość rozpocząć terapię dzięki której będziesz mógł korzystnie zadziwić Twoją Partnerkę i wykazać się przed nią nowymi umiejętnościami - jesteśmy przekonani, że Ci za to podziękuje. Nie pozostaje nam nic innego, a zaprosić do odwiedzenia naszej witryny.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie pijawkami »

  Profesjonalne kursy z medycyny naturalnej. Prowadzimy kursy hirudoterapii czyli leczenia pijawkami. Głównym składnikiem leczniczym pijawek jest hirudyna, która jest wytwarzana przez gruczoł ślinowy pijawki. Jest to najlepszy ze znanych leków przeciwzakrzepowych. Obecnie zostało wyodrębnionych wiele substancji leczniczych produkowanych prez pijawki. Wszystkie one wspólnie powodują że pijawki są bardzo cenione w środowisku lekarzy. W Polsce hirudoterapia uznawana jest nadal za medycynę niekonwencjonalną, jednak w krajach zachodnich jest to pełnoprawna gałęź medycyny.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Wspólnota ludzi, dla których ratowanie życia ludzkiego jest najwyższą wartością, stworzyła Polską Grupę Ratownictwa Medycznego. Cele przyświecające stowarzyszeniu to przede wszystkim poszerzanie wiedzy z zakresu ratownictwa medycznego oraz wynajem i sprzedaż sprzętu koniecznego do ratowania życia. PGRM specjalizuje się także w zabezpieczaniu medycznym różnego rodzaju imprez rekreacyjnych i sportowych.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Parkinsonizm Choroba Parkinsona »

  Choroba Parkinsona może być wywołana przez czynniki genetyczne! Dowiedz się już teraz czym jest choroba Parkinsona? Jak Parkinsonizm objawia się? Czy chorobę Parkinsona można całkowicie wyleczyć? Dlaczego warto wykonać badanie określające predyspozycje genetyczne do zachorowania na chorobę Parkinsona? Gdzie można wykonać badanie na chorobę Parkinsona? To oraz więcej informacji na temat choroby Parkinsona znajdziesz na portalu www.genetyczne.pl

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alergolog Łódź »

  Med-pol jest to  firma działająca na rynku medycznym już od 1993 roku. Udostępniamy naszym pacjentom fachową i szybka pomoc specjalistów m.in. alergologów. Działamy na terenie Łodzi.
  Serdecznie zapraszamy zarówno osoby straszę jak i całe rodziny z dziećmi Alergolog Łódź . Nie znajdą Panstwo w całej Łodzi i okolicach lepszej opieki medycznej. W Med-pol  będą się Państwo czuli jak w domu.  med-pol Panuję tu przyjazna rodzinna atmosfera kardiochirurgia łódź .  Dowiedzą się państwo wszystkich niezbędnych rzeczy na temat swoich chorób.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Wrocław »

  Pogotowie Weterynaryjne dr Hau to pomoc wyjazdowa dla zwierząt działające na terenie Wrocławia. Nasza firma jest wyposażona w karetkę, którą dojeżdżamy do wskazanego przez Państwa miejsca po przyjęciu zgłoszenia telefonicznego. Weterynarz Wrocław nonstop 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy gotowi do pomocy Waszym zwierzętom w każdej chwili. Oprócz pomocy w nagłych przypadkach, oferujemy usługi weterynaryjne w szerokim zakresie.Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych, ambitnych weterynarzy. Każdy weterynarz jest przygotowany do udzielania doraźnej pomocy zwierzętom w stanach ciężkich, leczenia internistycznego  jak i specjalizuje się w swojej konkretnej dziedzinie weterynarii takiej jak  neurologia, chirurgia, ginekologia i położnictwo oraz reakcje odpornościowe u zwierząt.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektroliza - depilacja »

  Laserowa depilacja uważana jest za jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania się niechcianego zarostu, ogólnie z każdej części ciała. Dotychczas jej przeprowadzanie osiągalne było wyłącznie w fachowych gabinetach kosmetycznych. Kosztowało to bardzo wiele, dlatego niewiele osób mogło pozwalać sobie na takie wyjście. Jednak w sklepach pojawiły się już produkty do depilacji laserem - urządzania posiadające rozwiniętą technikę laserową. Chciałbyś dowiedzieć się, jakie urządzenia są najdoskonalsze? Sprawdź najbardziej aktualne rankingi laserowych depilatorów. W zestawieniach znalazły się depilatory laserowe dostępne na rynku. Jaki był zwycięzcą?

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Green Detox - detoksykacja organizmu – plastry »

  Green Barley Grass+ - 100 % natury bez chemii i konserwantów. Green Barley Grass+ to liofilizowany proszek uzyskany z zielonych pędów jęczmienia razem z ziarnem poddanym kiełkowaniu.Jęczmień ten rośnie na terenach ekologicznie czystych, a podczas uprawy nie stosuje się żadnej chemii. Substancje odżywcze osiągają maksymalne wartości w miarę zbliżania się krótkiego okresu krzewienia się rośliny, który kończy się w ciągu 7-8 dni od kiełkowania.www.greendetox.brat.pl

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opony »

  Jest to witryna internetowa dostarczająca wszelkie potrzebne informacje na temat opon mózgowych. Jest to bardzo istotna część ludzkiego mózgu. Strona udziela odwiedzającemu ciekawych danych na temat zapalenia opon mózgowych, takich jak na przykład informacje na temat komplikacji związanych z ową chorobą, metody leczenia itp. Dzięki naszej stronie dowiemy się jakie funkcje spełniają opony mózgowe oraz poznamy inne choroby dotykające je.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Materace, poduszki z gorczycy, gryki »

  Po 15-letnich autopsji i obserwacjach związanych z uzdrawianiem szczególnie skomplikowanych i wręcz nieuleczalnych przypadków postanowiliśmy uatrakcyjnić naszą propozycję uzdrawiania o produkty wykonane przez nas. Tak zaistniały lecznicze materace, materacyki dla dzieci, poduszki, pasy na kręgosłup, opaski, siedziska, maty dla kierowców. Przybywa osób szukających skutecznych sposobów pozbycia się swoich przypadłości. Przybywaosób z chronicznym zmęczeniem, migrenami, depresjami, zwyrodnieniami kręgosłupa, chorobami stawów itd. W wielu przypadkach długoletnie, kosztowne leczenie nie daje oczekiwanego skutku. Zażywanie szczególnie w dłuższym okresie czasu różnych specyfików powoduje dalsze problemy zdrowotne. Tworzy się błędne koło, mijają kolejne miesiące, lata, a schorzenia nie ustępują. Używanie na co dzień naturalnych produktów leczniczych wzmacnia proces uzdrawiania organizmu i leczenia. Gorczyca, łuska gryczana czy bursztyn posiadają swoje własne silne biopole, które bardzo dobrze oddziałuje leczniczo i zapobiegawczo na organizm człowieka, jest to swego gatunku stały zabieg energetyczny, w pewnym sensie porównywalny do zabiegu terapeuty - zabiegu energetycznego, typu bioterapia i inne podobnezabiegi energetyczne. Używanie na co dzień naturalnych produktów leczniczych wzmacnia przebieg terapii organizmu i leczenia, ale przede wszystkim bardzo dobrze oddziałuje zapobiegawczo na ciało człowieka.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: