Medycyna Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Zaprzeczenie ojcostwa - badania DNA na ojcostwo »

  Chcesz zaprzeczyć ojcostwo? Wykonaj już teraz badania DNA! To najlepszy sposób poznania prawdy. Dowiedz się jak rozpocząć zaprzeczenie ojcostwa? Jak wybrać profesjonalne i wiarygodne laboratorium? Jaka jest cena badania DNA na ojcostwo? To oraz więcej potrzebnych informacji na temat zaprzeczenia ojcostwa przez badania DNA na ojcostwo znajdziesz na portalu www.pewnytato.pl.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • CaliVita »

  Market internetowy z preparatami firmy CaliVita. Oferta CaliVita International to ponad sto produktów przystępnych w sieci całkowitej, tworzy możność dużego wyboru, w stosunku od wieku, płci, powodzenia czy jednostkowych upodobań użytkownika. Proponujemy takie artykuły jak Sok Noni, Paraprotex, Nopalin, AC-Zymes, Rhodiolin. Wszystkie wyroby wsparte są na tworzywach najwyższej marki. Bez nienaturalnych pigmentów i konserwantów. Wspierają kuracje i powodują, iż nasze witalność osiąga wzorowy poziom.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dna moczanowa »

  Gdy zawartość kwasu moczowego we krwi jest przekroczona, może stać się to powodem powstania choroby zwanej dną moczanową zwaną również skazą moczową lub podagrą. Skutki tej choroby są z czasem odczuwalne w całym organizmie. W pierwszej kolejności i do tego najbardziej choroba uderza w stawy.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audio-Med (Warszawa) »

  Oferujemy: wysokiej jakości aparaty słuchowe, generatory szumów, wzmacniacze słuchu oraz sprzęt medyczny firm: Audio Service, Phonak, Oticon, Bernafon, Siemens. Bezpłatne badania słuchu, dobór aparatów słuchowych - umowa z Narodowym Funduszem. Leczymy choroby słuchu, niedosłuch. Warszawa (Praga, Śródmieście - Centrum, Bródno, Żoliborz, Mokotów).
  Gwarantujemy najwyższą jakość sprzętu i usług. Pełen profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedwczesny wytrysk »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą witrynę WWW dotyczącą szeroko rozumianych dolegliwości i niesprawności w życiu seksualnym.

  Nie tylko wyczerpująco opisujemy problemy takie jak przedwczesny wytrysk, zaburzenia wzwodu czy obniżoną potencję, ale też radzimy jak efektywnie z nimi sobie radzić. Nie dostarczamy Państwu tylko materiałów i wiedzy - ale coś zdecydowanie cenniejszego - sprawdzoną broń do walki z wyżej wspomnianymi dolegliwościami. Znajdziesz tutaj recenzje preparatów które sprawią, że w mgnieniu ok zapomnisz o kłopotach, a poziom Twojego życia erotycznego znacznie się polepszy.

  Nie zwlekaj dłużej - już dziś masz możliwość rozpocząć terapię dzięki której będziesz mógł korzystnie zadziwić Twoją Partnerkę i wykazać się przed nią nowymi umiejętnościami - jesteśmy przekonani, że Ci za to podziękuje. Nie pozostaje nam nic innego, a zaprosić do odwiedzenia naszej witryny.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie pijawkami »

  Profesjonalne kursy z medycyny naturalnej. Prowadzimy kursy hirudoterapii czyli leczenia pijawkami. Głównym składnikiem leczniczym pijawek jest hirudyna, która jest wytwarzana przez gruczoł ślinowy pijawki. Jest to najlepszy ze znanych leków przeciwzakrzepowych. Obecnie zostało wyodrębnionych wiele substancji leczniczych produkowanych prez pijawki. Wszystkie one wspólnie powodują że pijawki są bardzo cenione w środowisku lekarzy. W Polsce hirudoterapia uznawana jest nadal za medycynę niekonwencjonalną, jednak w krajach zachodnich jest to pełnoprawna gałęź medycyny.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Szaro »

  Badane w USG stawy są symetryczne co pozwala porównawczą ich ocenę. Dlatego w trakcie badania lekarz bardzo często porównuje stronę badaną do drugiej strony. W usg mięśni można zbadać jak wyglądają mięśnie i ich sąsiedztwo. Objawy zerwanie ścięgna zależą od tego czy ścięgno uległo zerwaniu całkowitemu czy częściowemu. Uczucie bólu porównywalne jest poprzez pacjenta do kopnięcia lub uderzenia w ścięgno.
   
   Ścięgno Achillesa jest przeważnie zrywanym ścięgnem kończyny dolnej. Ilość zerwań wzrasta przez co tak ważna sprawą jest wcześniejszego badania usg ścięgna Achillesa w celu wyeliminowania mikro pęknięć, które mogą spowodować rozległy uraz. Badane w USG stawy są symetryczne co umożliwia porównawczą ich ocenę. Dlatego w trakcie badania lekarz najczęściej porównuje stronę badaną do drugiej strony. W usg mięśni można zbadać jak wyglądają mięśnie i ich sąsiedztwo.
   

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Wspólnota ludzi, dla których ratowanie życia ludzkiego jest najwyższą wartością, stworzyła Polską Grupę Ratownictwa Medycznego. Cele przyświecające stowarzyszeniu to przede wszystkim poszerzanie wiedzy z zakresu ratownictwa medycznego oraz wynajem i sprzedaż sprzętu koniecznego do ratowania życia. PGRM specjalizuje się także w zabezpieczaniu medycznym różnego rodzaju imprez rekreacyjnych i sportowych.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paraprotex »

  Gdy w ostatnim czasie w kółko odczuwasz przemęczenie, to komunikat organizmu, że jest przeciążony toksynami. Najwyższy czas, by skorzystać z pomocy natury oraz zrealizować kompleksowe oczyszczanie organizmu. Należałoby sięgnąć po unikalną formułę idealnych składników roślinnych zgromadzonych w preparacie Paraprotex. Wartościowe składniki ziół zniszczą intruzów, wspomogą harmonię na poziomie jelit i wzmocnią układ obronny organizmu. Przywrócisz werwę jak również pogodę ducha na następne miesiące. Szerzej na stronie. Gorąco zapraszamy.
   

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alergolog Łódź »

  Med-pol jest to  firma działająca na rynku medycznym już od 1993 roku. Udostępniamy naszym pacjentom fachową i szybka pomoc specjalistów m.in. alergologów. Działamy na terenie Łodzi.
  Serdecznie zapraszamy zarówno osoby straszę jak i całe rodziny z dziećmi Alergolog Łódź . Nie znajdą Panstwo w całej Łodzi i okolicach lepszej opieki medycznej. W Med-pol  będą się Państwo czuli jak w domu.  med-pol Panuję tu przyjazna rodzinna atmosfera kardiochirurgia łódź .  Dowiedzą się państwo wszystkich niezbędnych rzeczy na temat swoich chorób.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Wrocław »

  Pogotowie Weterynaryjne dr Hau to pomoc wyjazdowa dla zwierząt działające na terenie Wrocławia. Nasza firma jest wyposażona w karetkę, którą dojeżdżamy do wskazanego przez Państwa miejsca po przyjęciu zgłoszenia telefonicznego. Weterynarz Wrocław nonstop 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy gotowi do pomocy Waszym zwierzętom w każdej chwili. Oprócz pomocy w nagłych przypadkach, oferujemy usługi weterynaryjne w szerokim zakresie.Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych, ambitnych weterynarzy. Każdy weterynarz jest przygotowany do udzielania doraźnej pomocy zwierzętom w stanach ciężkich, leczenia internistycznego  jak i specjalizuje się w swojej konkretnej dziedzinie weterynarii takiej jak  neurologia, chirurgia, ginekologia i położnictwo oraz reakcje odpornościowe u zwierząt.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bez Barier - Sklep medyczny dla niepełnosprawnych i seniorów »

  Przyjazny sklep medyczny dla osób niepełnosprawnych oraz seniorów. Jeżeli chcesz się usamodzielnić, być niezależnym od innych to idealnie trafiłeś. Wiemy jakie to jest ważne dla osób niepełnosprawnych...Dzięki nam codzienne bariery nie będą stanowić żadnego problemu. Znajdziesz tutaj produkty medyczne i rehabilitacyjne bardzo dobrej jakości renomowanych firm w dobrych cenach. Posiadamy również produkty dla przyszłych i obecnych mam, sportowców jak i lekarzy. Sklep Bez-barier z nami łatwiej! Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektroliza - depilacja »

  Laserowa depilacja uważana jest za jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania się niechcianego zarostu, ogólnie z każdej części ciała. Dotychczas jej przeprowadzanie osiągalne było wyłącznie w fachowych gabinetach kosmetycznych. Kosztowało to bardzo wiele, dlatego niewiele osób mogło pozwalać sobie na takie wyjście. Jednak w sklepach pojawiły się już produkty do depilacji laserem - urządzania posiadające rozwiniętą technikę laserową. Chciałbyś dowiedzieć się, jakie urządzenia są najdoskonalsze? Sprawdź najbardziej aktualne rankingi laserowych depilatorów. W zestawieniach znalazły się depilatory laserowe dostępne na rynku. Jaki był zwycięzcą?

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Green Detox - detoksykacja organizmu – plastry »

  Green Barley Grass+ - 100 % natury bez chemii i konserwantów. Green Barley Grass+ to liofilizowany proszek uzyskany z zielonych pędów jęczmienia razem z ziarnem poddanym kiełkowaniu.Jęczmień ten rośnie na terenach ekologicznie czystych, a podczas uprawy nie stosuje się żadnej chemii. Substancje odżywcze osiągają maksymalne wartości w miarę zbliżania się krótkiego okresu krzewienia się rośliny, który kończy się w ciągu 7-8 dni od kiełkowania.www.greendetox.brat.pl

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opony »

  Jest to witryna internetowa dostarczająca wszelkie potrzebne informacje na temat opon mózgowych. Jest to bardzo istotna część ludzkiego mózgu. Strona udziela odwiedzającemu ciekawych danych na temat zapalenia opon mózgowych, takich jak na przykład informacje na temat komplikacji związanych z ową chorobą, metody leczenia itp. Dzięki naszej stronie dowiemy się jakie funkcje spełniają opony mózgowe oraz poznamy inne choroby dotykające je.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Objawy wirusa HPV »

  Wirus HPV odpowiedzialny za raka szyjki macicy! Dowiedz się już teraz co to jest wirus HPV? Jakie są objawy wirusa HPV? Jak rozpoznać wirusa HPV? Jakie zlecić badanie na obecność wirusa HPV? Czy wirusa HPV da się wyleczyć?Więcej informacji na temat wirusa HPV znajdziesz na portalu www.mojebadania.pl. Zapraszam do lektury dotyczącej wirusa HPV oraz raka szyjki macicy!

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Turnusy rehabilitacyjne »

  Biuro turystyczne Tairon - zapraszamy do korzystania z naszej oferty dotyczącej aktywnej turystyki oraz rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

  Nasz oferta obejmuje:
  turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z autyzmem, z zespołem Aspergera, z upośledzeniem umysłowym
  obozy wędrowne
  zielone szkoły
  kolonie
  wycieczki szkolne oraz firmowe
  imprezy integracyjne
  wyjazdy sylwestrowe
  kuligi
  Jeśli mają Państwo ochotę:
  wziąć udział ze swoim dzieckiem w turnusie rehabilitacyjnym i skorzystać z doświadczeń najlepszych terapeutów
  odpocząć wśród dzikiej przyrody
  wędrować górskimi szlakami
  zwiedzać pieszo, rowerem lub kajakiem Poleski Park Narodowy i Roztoczański Park Narodowy
  poczuć smak przygody podczas górskich wędrówek
  to zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o dyskopatii »

  Czy wiemy co nas ongiś w przyszłości spotka? Naturalnie, że tego i nie wiemy i raczej śmigle się również nie dowiemy, bo w końcu prawda jest taka, że życie być może nam zorganizować różne niespodzianki, możemy także chorować na różnorodne choróbska, ale są takie strony internetowe, jak oczywiście nasza dyskopatia, z której wyczytamy wsio i będziemy mogli pokojowo wiedzieć jak hamować, na czym polega mechanizm takiej choroby, jak dyskopatia i też dowiemy się, czy faktycznie może ona spotkać i nas. Dobrze być świadomym wielu rzeczy, jakie na nas po prostu czyhają, bo wówczas łatwej się jest nam przed nimi ubezpieczyć.Czy wiemy co nas kiedyś w przyszłości spotka? Zrozumiale, że tego i nie wiemy i właściwie prędko się też nie dowiemy, bo w końcu prawdziwość jest taka, że życie może nam wyprawić przeróżne niespodzianki, możemy też chorować na przeróżne choróbska, niemniej jednak są takie strony internetowe, jak oczywiście nasza dyskopatia, z jakiej wyczytamy wszystko i będziemy mogli pokojowo wiedzieć jak hamować, na czym polega mechanizm takiej choroby, jak dyskopatia i też dowiemy się, czy rzeczywiście może ona spotkać i nas. Dobrze być świadomym wielu kwestyj, jakie na nas po prostu czyhają, bo w takim razie banalnej się jest nam przed nimi ubezpieczyć. Tymczasem sami wiemy jak istotne jest, aby zapobiegać, a jeśli poczytamy wyżej wyszczególnioną stronę, to w gruncie rzeczy niesłychanie mnóstwo będziemy mogli z niej wyczytać. W końcu przecież dowiemy się tego, jak przebiega, jak się leczy, bądź jest niesłychanie przykra.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alveo dawkowanie »

  Wielce dużym problemem obecnego świata jest rozpowszechnianie niezdrowej, spreparowanej żywności. Aktualnie coraz większa ilość osób w miejsce zdrowych warzyw, pochłania duże ilości mięsa, słodyczy, tłuszczy i Fast foodów. Mają one niezmiernie ujemny doniosłość na układ, gdyż lecz i nie dostarczają niezbędnych składników odżywczych, ale podobnie zanieczyszczają natomiast zatruwają go. W jedzeniu coraz częściej znajdują się barwniki bądĽ regulatory smaku, a takie toksyny są przyczyną powstawania wielu cywilizacyjnych chorób. Jedną z nich są choroby układu pokarmowego. Aż do walki spośród nimi coraz więcej ludzi wykorzystuje alveo, mieszanina powstały na podstawie naturalnych składników, kto dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych, witamin, minerałów a pierwiastków śladowych, których brakuje nam w codziennym pożywieniu. Przyczyną nieprawidłowej diety nieraz są zaparcia, choroby żołądka czy nowotwory układu pokarmowego, które spowodowane są owszem przy użyciu nieprawidłową dietę. Wprowadzając alveo do codziennych posiłków, w charakterze aneks diety, możemy usprawnić kondycję naszego organizmu. Możemy podobnie jak wyleczyć to, odnośnie do tej pory udało nam się w organizmie sponiewierać. Krok alveo rozpoczyna się na poziomie komórek, które oczyszczane są spośród toksyn i dostarczane mają duże ilości tlenu, zaś energii, co powoduje wolniejsze ich starzenie się. W procesie oczyszczania komórek usuwane są różne zatory tudzież substancje odżywcze z organizmu, co w początkowej fazie możebny efektem złego samopoczucia. Regularne spożywanie alveo pomaga w ulepszeniu krążenia a oczyszczeniu żył z różnych złogów wapiennych azali cholesterolowych.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aaparaty słuchowe - gabinet badań słuchu »

  Aaparaty słuchowe – zapewniamy pełny asortyment aparatów słuchowych. Każdy klient wybierze u nas aparat na miarę swoich potrzeb i możliwości. Mamy aparaty na przewodnictwo powietrzne, jak też i kostne. Z tego rodzaju aparatów mamy dwa rodzaje: wewnątrzuszne i zauszne. Postaramy się dobrać dla naszych klientów aparat do każdego ubytku słuchu. Dla przykładu dla głębokiego czy średniego uszkodzenia słuchu. Aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe i wewnątrzuszne działają samodzielnie – elementy znajdujące się w takim aparacie słuchowym przesyłają wzmocniony sygnał bezpośrednio do przewodu słuchowego i naszego narządu słuchu. Aparaty słuchowe zauszne mają w swojej budowie także mikrofon, wzmacniacz i głośnik, jednak powodują przesyłanie tylko wzmocnionego sygnału dźwiękowego do wkładki noszonej przez nas w naszym uchu. Wkładka przesyła silny dźwięk do błony bębenkowej. Większość z oferowanych przez naszą firmę aparatów słuchowych posiada tzw. „potencjometr” do regulacji poziomu głośności i jest zasilany dwoma wymiennymi bateriami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby i dokonania bezpłatnego badania słuchu.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: