Leki Podkategoria: Leki

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Osteoporoza - cichy zabójca »

  Osteoporoza zasadza się na wolnym redukowaniu się masy kostnej z upośledzoną, to znaczy niewłaściwą, mikroarchitekturą tkanki kostnej, co w konsekwencji doprowadza do większej podatności na różne urazy - włącznie ze złamaniami.

  W Polsce osteoporozą dotkniętych jest około 20 do 30 proc. osób spośród tych, które ukończyły 50 lat życia. W przypadku złamania szyjki kości udowej ponad jedna czwarta chorych potrzebuje pomocy innych osób aż do śmierci. Śmiertelność z powodu powikłań tego typu złamań, głównie polegających na procesach zakrzepowo-zatorowych mających miejsce w układzie krążenia sięga od 10 do 15 procent w czasie pierwszego roku po złamaniu.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polinesian Noni CaliVita »

  Serwis w pełni poświęcony naturalnemu produktowi firmy CaliVita - Soku NONI. Wspomaga on leczenie wielu schorzeń, które coraz częściej się pojawiają wśród ludności. NONI wzmacnia organizm i jego układ obronny, usprawnia wiele procesów odtruwania. Noni jest korzystne dla wszystkich ludzi młodych, starszych, zarówno zdrowych jak i chorych. Strona zawiera również opinie chorych, którzy po zastosowaniu Noni zauważyli poprawę w leczeniu.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica- zwalczanie »

  1. Strona bogata jest w informacje dotyczące grzybic skóry oraz narządów i układów organizmu. Znajdziemy tam definicje chorób spowodowanych grzybami, ich podział oraz przyczyny zachorowań. Grzybica zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych, łatwo rozpowszechniających się. Jest ona schorzeniem, które dotyka coraz więcej osób. Strona zawiera sposoby leczenia, kuracje, diety przeciwgrzybiczne, porady specjalistów. Z Calivita zadbaj o swoje zdrowie i całej rodziny.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Witaminy zdrowia »

  1. Strona Calivita zawiera wiele informacji dotyczących składników mineralnych, witamin, multiwitamin,ziół, antyoksydantów, które stanowią ważna role w organizmie każdego człowieka. Zawarty opis poszczególnych składników mineralnych, pierwiastków i witamin jest podstawą do prawidłowego funkcjonowania organizmu u dzieci i dorosłych. Bardzo ważne jest, aby w naszej diecie znajdowała się odpowiednia ilość składników mineralnych, witamin.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog z informacjami medycznymi »

  Blog z mnóstwem informacji na tematy medyczne i nie tylko. Nie ma u mnie standardowych, powtarzanych tysiące razy kwestii. Za to znajdziesz u mnie ogrom informacji, które są ukrywane i tuszowane przez rządy i estabilischment medyczny.
  Jedną z takich informacji jest konspiracja wokół witaminy C. Oficjalne spożycie powinno oscylować w granicach 30 - 60 mg. tajemnicą poliszynela jest jednak to, że dawka 60 mg na dobę to życie w ledwo maskowanym szkorbucie. Tak naprawdę organizm potrzebuje 3.000 - 10.000 mg witaminy C na dobę!

  Kolejne kwestie które poruszam to ukrywane działania niepożądane szczepionek. Według kwalifikacji WHO szczepionki na świńską grypę z 2009 roku otrzymały status: "niebezpieczna broń biologiczna". A my tym świństwem się trujemy..

  Chcę, by jak najwięcej ludzi było świadomych zagrożeń ze strony rządów, mafii medyczno - farmaceutycznej jak i systemu bankowego.

  Skutki uboczne szczepionki HPV i sprawy związane z tym zagadnieniem - długi tekst, mnóstwo informacji

  Bogate opracowanie na temat skutków ubocznych szczepień i ogólnie ciemnej strony medycyny

  Jak się chronić przed radiacją? Preparaty, jod, medycyna naturalna, alerty. Dodatkowo istotne informacje na temat jednej z ukrywanych technologii (orgon)

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik zdrowia »

  Serwis poświęcony jest zagadnieniom dotyczącym różnych dziedzin życia: urody, zdrowia, żywności, ziołolecznictwa, odchudzania, porady dla kobiet i mężczyzn. Zawarte są tu również informacje dotyczące firmy Calivita i jej naturalnych suplementów diety, które uzupełniają codzienne niedobory składników pokarmowych, mineralnych jak i witamin.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stres »

  Tymofarm - firma farmaceutyczna specjalizująca się w produkcji preparatów naturalnych: Padma Basic, Neoglandyna omega 6, Alphol omega plus, Digestin, Gammolen. Oferujemy medykamenty wspomagające m.in. : odporność organizmu oraz lepsze trawienie.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedwczesny wytrysk »

  Pewnie słyszałeś o środkach, które pomagają w walce z przedwczesnym wytryskiem. Sporo z tych preparatów jak już zauważyłeś jest mało warta. Alvintax jest naprawdę skuteczny.
  Ten środek nie wpływa na jakość erekcji. Jego czas działania jest bardzo długi, zazwyczaj około dwóch dni. W zależności od efektu jaki chcemy uzyskać można go różnorodnie stosować. Dokładne informacje można uzyskać wysyłając nam zapytanie.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Olekach.pl - możesz leczyć się taniej! »

  Serwis olekach.pl jest miejscem, w którym możesz szukać zamienników leków oraz sprawdzać i porównywać ich ceny.

  Zamienniki działają tak, jak ich oryginalne odpowiedniki, a bezpieczeństwo ich stosowania jest uwarunkowane prawnie. Dostępne są w każdej aptece i każdy farmaceuta ma obowiązek poinformować nas o możliwości kupienia tańszego odpowiednika.

  Jak korzystać z portalu? Po wpisaniu nazwy oryginalnego leku otrzymamy listę dostępnych zamienników wraz z ich cenami, informacją o tym, czy wymagają recepty, a także o ich refundacji. Baza dostępnych leków liczy już blisko 35 000 pozycji i stale się powiększa, a każdy nowo dodany środek jest weryfikowany przez specjalistów – farmaceutów współpracujących z serwisem olekach.pl.

  www.olekach.pl

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Owsiki »

  1. Strona zawiera charakterystykę Owsika ludzkiego i Owsicy. Portal opisuję przyczyny zakażeń, objawy Owsicy i sposoby zapobiegania chorobie jak również cykl rozwojowy pasożyta. Zawiera również porady i kuracje dla dzieci i dorosłych, które pomogą Ci zadbać o zdrowie Twoje i Twojej rodziny na długie lata. Kuracje należy wspomagać specjalną dietą. CaliVita poleca suplementy: Ac Zymes, Paraprotex, Nopalin.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie »

  Każdy a jeden mężczyzna wolałby posiadać proporcjonalną sylwetkę, twarde jak skała mięśnie i na dodatek oczywiście przystojny wygląd. Jeśli ty również masz zamiar to zyskać, to jak najszybciej zobacz naszą witrynę internetową. Jedynie w naszym portalu masz możliwość odszukać najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie. Oczywistym jest, że to jest Ultra Slim dla panów. To właśnie Ultra Slim to tabletki wspomagające odchudzanie. Oferują one ogromną liczbę korzyści. W pierwszej kolejności to są jedyne tabletki odchudzające skutecznie. Po drugie są to środki wspomagające odchudzanie przez przyspieszenie metabolizmu jak również zmniejszenie apetytu. Tylko Ultra Slim dla mężczyzn to szybkie odchudzanie tabletki. Jeżeli interesują cię nasze tabletki na odchudzanie skuteczne to natychmiast zobacz naszą stronę i zaznajom się z systemem Ultra Slim.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szpital Kraków »

  Zdrowie:Jest owo tok ożywiony, system wzajemnych uwarunkowań w relacji organizm-środowisko. Jest owo dyspozycja zdolności przystosowania się organizmu aż do wymogów środowiska, wyposażający organizm żywy w dyspozycję do utrzymania równowagi między przedtem i wymogami środowiska. Jeżeli potencjał przystosowawcze organizmu przekraczają granice wymogów środowiska, owo można powiadać o zdrowiu optymalnym. Jeżeli pokrywają się spośród wymogami środowiska to mówimy o zdrowiu minimalnymR. BuresApteka KrakówZdrowie jednostki i populacji uwarunkowane jest wieloma czynnikami, które można podzielić na cztery podstawowe grupy:o Styl życia, w tym zachowania zdrowotne 53%o Środowisko fizyczne oraz społeczne dotyczące zarówno ranga zanieczyszczenia powietrza, gleby a wody, kiedy tudzież ograniczenia w dostępie aż do podstawowych zasobów materialnych niezbędnych dla utrzymania zdrowia 21%o Czynniki genetyczne 16%o Działania służby zdrowia również spośród zakresu medycyny naprawczej, jak natomiast oświaty jednakowoż promocji zdrowia 10%
   

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apteka internetowa »

  Apteka internetowa oferuje tanie leki. W ofercie witaminy i minerały, zioła i herbaty, leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, na przeziębienie i grypę, uspokajające, antyalergiczne, antykoncepcyjne i inne. W ofercie również apteczki, oraz środki higieny.

  Data dodania: 06 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Krwi »

  Strona bogata w informacje dotyczące diety zgodnej z grupa krwi. Zawarte tu informację dotyczą charakterystyki poszczególnych grup krwi oraz jadłospisu zalecanego rożnym grupa krwi. Zawarte są tu informacje co jest wskazane a jaka żywność jest niewskazana. Polecamy również multiwitaminy dla grup krwi: 0, A, B, AB.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jakość plemników »

  Będąc mężczyzną poważnym i serio myśląc oczywiście zastanawiałeś się nad poczęciem swojego pierwszego dziecka. Powinnaś jednakże zdobyć bezdyskusyjne dane np ilość plemników. Ich niewystarczalność może pozbawić cię tego wspaniałego przywileju. Dalej dbaj o jakość nasienia, o ile nie wiesz gruntownie jak, skieruj się do lekarza po poradę. Ze 100% pewnością pomoże, możesz w tej samej chwili zapytać jak zachować dobrą jakość plemników, o co również da się bardzo łatwo samodzielnie zadbać. Nie czekaj, zrób ten krok już współcześnie.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Na zwyrodnienie stawów - Artro Protect »

  Choroba zwyrodnieniowa stawów jest przewlekłą chorobą o progresywnym charakterze i nieustalonej jak dotychczas przyczynie. Może dotyczyć jednego albo kilku stawów. Ujawnia się często między 40 a 60 rokiem życia, dotyka więc osoby aktywne życiowo i zawodowo. Aż u 10-20 proc. z nich powoduje poważne ograniczenie sprawności.
  Zwyrodnienie stawów dotyczy każdego elementu tworzącego staw: chrząstki stawowej, podchrzęstnej, błony maziowej, torebki stawowej i więzadeł stawowych.
  Artro Protect Max to preparat polecany dla poprawy stanu stawów, o szczególnej recepturze. Obok zwykłych składników posiada również niezdenaturowany kolagen typu II.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pasożyty »

  1. Strona bogata jest w informacje o rodzajach pasożytów, chorobach jakie wywołują oraz o sposobach zapobiegania ich rozprzestrzenianiu się. Pasożyty są formą współżycia dwóch organizmów, w której jeden organizm czerpie korzyści z drugiego. Pasożyty były i są wszechobecne. Strona zawiera sposoby zarażenia, porady i kuracje wspomagające walkę z pasożytami za pomocą suplementów CaliVita. Zadbaj o swoje zdrowie i całej rodziny.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mama i dziecko »

  Serwis bogaty w informacje dotyczące przebiegu ciąży, porodu i pierwszych chwil życia noworodka. Na stronie znajdziemy wiele informacji dotyczących pielęgnacji noworodków, wcześniaków, opieki nad nimi jak również praktyczne porady dla matek karmiących. Strona zawiera także liczne porady i wskazówki, które pomogą młodym matkom w pierwszych miesiącach, a nawet latach w opiece nad ich maleństwem.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczanie organizmu »

  Strona poświęcona jest zagadnieniu oczyszczania organizmu z pasożytów, toksyn, złogów. W serwisie zawarte są informacje jak dokładnie oczyścić narządy, które odpowiedzialne są za usuwanie toksyn na zewnątrz: wątroba, nerki, jelita. Na stronie zawarte są również informacje dotyczące diety oczyszczające jak i skutecznych suplementów diety, które odpowiedzialne są za usuwanie pasożytów z organizmu: Paraprotex, Ac Zymes, Nopalin, ProbioBalance, Liver Aid, Polinesian Noni.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szpital, Szpitale, Przychodnia, lekarz, »

  Informator medyczny - pomożemy odnaleźć Ci specjalistyczny szpital, klinikę, przychodnię, gabinet prywatny. Dane teleadresowe, opis, oferty. Serwis posiada zaawansowane panele administracyjne dla klientów, nowoczesny newsroom i ciekawy design. W serwisie także medyczne forum dyskusyjne, porady ekspertów, abcbadań medycznych, galerie zdjęć i wiele innych. W serwisie także nowo otwarte medyczne forum dyskusyjne.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Leki

uroda (1), cena (1), dieta (4)

Leki - nowa strona:

Adres: