Lekarze Podkategoria: Lekarze

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Lekarze »

  Potrzebujesz poznać kontakt do lekarza, adres szpitala czy godziny przyjęć? Zapraszamy do odwiedzenia internetowego katalogu medycznego MedInf Nasz serwis to bogate źródło wiedzy na temat lekarzy, klinki czy aptek. Firmy medyczne także zapraszamy do naszego informatora w którym mogą Państwo bez opłat dodać informację swojej działalności. Dzięki obecności w naszym katalogu dotrą Państwo do potencjalnych pacjentów.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolodzy »

  Jest to portal medyczny umożliwiający dodanie informacji o placówkach zdrowia takich jak: szpitale, gabinety lekarskie, kliniki medyczne a także uczelnie medyczne, apteki a nawet salony optyczne czy Spa. witryna dostępna jest w kilku wersjach językowych. Z jednej strony witryna pozwala na zamieszczenie informacji na temat świadczonych usług, z drugiej strony serwis zaopatrzony jest w wyszukiwarkę, pomocną w odnalezieniu konkretnego specjalisty w danym regionie Polski. W serwisieogłoszenia o swoich usługach mogą zamieszczać chirurdzy, urolodzy, neurolodzy, lekarze ginekolodzy, lekarze okuliści, stomatolodzy, lekarze pediatrzy, dietetycy, laryngolodzy, seksuolodzy i masażyści.
  Dostępny jest także dział "Warto wiedzieć", w którym zamieszczone są ciekawe artykuły dotyczące naszego zdrowia ale nie tylko.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tani Dentysta Gdynia, Protetyka Gdynia, Ortodoncja Gdynia »

  Szukasz Taniego Dentysty w Gdynia? Najlepszy a zarazem Tani Dentysta Gdynia, to Gabinet Dentystyczny Ideal-Dent. U Taniego Dentysty IdealDent zostaniesz powierzony w ręce wykwalifikowanych specjalistów, którzy w sposób profesjonalny i bezbolesny przeprowadzą wszelkie zabiegi na Twoich zębach.

  Protetyka Gdynia
  Utrata zęba niesie za sobą poważne konsekwencje, takie jak: przesuwanie zębów w kierunku luki, zanik kości w miejscu usuniętego zęba, przeciążenie strony przeciwległej. Proponujemy Ci liczne rozwiązania protetyczne, takie jak: protezy ruchome, korony, mosty, implanty.

  Ortodoncja Gdynia
  Ortodoncja oferowana przez gabinet stomatologiczny Ideal-Dent ma na celu przywrócenie pięknego i zdrowego uśmiechu u naszych pacjentów, poprzez leczenie wad zgryzu za pomocą aparatów ortodontycznych. Dzięki leczeniu ortodontycznemu możesz mieć idealnie równe, zdrowe i ładnie wyglądające zęby. Korzyściami ortodoncji są nie tylko walory estetyczne, lecz zdrowe i proste zęby mają wpływ także na wygodę przy spożywaniu posiłków oraz na poprawną mowę.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.lasermed.pl »

  Każda dziewczyna zawsze chce pięknie wyglądać - nie tyle z chęci spodobania się facetom, lecz także z genetycznie zakodowanej potrzeby rywalizowania z innymi dziewczętami. Zła wiadomość jest taka, że nie każda mogła się urodzić z twarzą miss, ale zazwyczaj wystarczy o siebie odpowiednio zadbać i skutek będzie piorunujący.
  Podstawowym zabiegiem estetycznym, który wszystkie kobiety muszą sobie wykonywać jest depilacja laserowa. Być może jeszcze kilkadziesiąt lat wstecz nie była ona konieczna w takim stopniu jak dziś, ale w obecnych latach zbędne owłosienie nie jest mile widziane. Następnym istotnym kłopotem jaki trzeba rozwiązać są przebarwienia skóry. Niezdrowa dieta, picie kawy, herbaty i słodkich napojów, sprawiają, że kolorowi naszego uzębienia daleko jest do perfekcyjnej bieli. Chcąc polepszyć ich wygląd należy nie tylko wybrać się do doświadczonego stomatologa, kecz także wprowadzić działania profilaktyczne, czyli zmienić nawyki żywieniowe na takie, które nie będą szkodziły naszemu wyglądowi.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Szaro »

  Badane w USG stawy są symetryczne co pozwala porównawczą ich ocenę. Dlatego w trakcie badania lekarz bardzo często porównuje stronę badaną do drugiej strony. W usg mięśni można zbadać jak wyglądają mięśnie i ich sąsiedztwo. Objawy zerwanie ścięgna zależą od tego czy ścięgno uległo zerwaniu całkowitemu czy częściowemu. Uczucie bólu porównywalne jest poprzez pacjenta do kopnięcia lub uderzenia w ścięgno.
   
   Ścięgno Achillesa jest przeważnie zrywanym ścięgnem kończyny dolnej. Ilość zerwań wzrasta przez co tak ważna sprawą jest wcześniejszego badania usg ścięgna Achillesa w celu wyeliminowania mikro pęknięć, które mogą spowodować rozległy uraz. Badane w USG stawy są symetryczne co umożliwia porównawczą ich ocenę. Dlatego w trakcie badania lekarz najczęściej porównuje stronę badaną do drugiej strony. W usg mięśni można zbadać jak wyglądają mięśnie i ich sąsiedztwo.
   

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Botox Wrocław »

  Firma AESTETICA prowadzona przez dr Jacka Jarlińskiego zajmuje się profesjonalną chirurgią plastyczną i kosmetyczną od 1991 roku. Przez ten czas współpracowała z wieloma renomowanymi klinikami w Polsce (Wrocław, Legnica, Opole). Zdecydowaną większość wykonywanych przez dr Jarlińskiego zabiegów stanowią operacje plastyczne piersi ( powiększanie piersi, redukcja piersi, macrolane i inne). Od 2008 AESTETICA poszerzyła swoją ofertę o kosmetyczne zabiegi depilacji laserowej, cieszące się coraz większą popularnością w Polsce.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alergolog Łódź »

  Med-pol jest to  firma działająca na rynku medycznym już od 1993 roku. Udostępniamy naszym pacjentom fachową i szybka pomoc specjalistów m.in. alergologów. Działamy na terenie Łodzi.
  Serdecznie zapraszamy zarówno osoby straszę jak i całe rodziny z dziećmi Alergolog Łódź . Nie znajdą Panstwo w całej Łodzi i okolicach lepszej opieki medycznej. W Med-pol  będą się Państwo czuli jak w domu.  med-pol Panuję tu przyjazna rodzinna atmosfera kardiochirurgia łódź .  Dowiedzą się państwo wszystkich niezbędnych rzeczy na temat swoich chorób.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Poznań »

  W trosce o klienta. Usługi stomatologiczne w niejednokrotnie, sprawiają nam fizyczny ból. Osoby, które często korzystają z powszechnej służby zdrowia doskonale pamiętają chwile spędzone na fotelu dentystycznym. Dla znacznej części ludzi jest to koszmar, którego nie sposób zapomnieć. Kompetentny stomatolog aplikuje swoim pacjentom znieczulenie, a także w przypadku bardziej inwazyjnych zabiegów, specjalne zimne okłady a także tabletki na ból zęba. Korzystając z usług takiego stomatologa nawet nie zorientujemy się, kiedy ząb zostanie usunięty, ani nie odczujemy borowania ubytku. Koszt takiego znieczulenia nie stanowi wysokiej kwoty, a poprawę komfortu z wizyty u dentysty z pewnością odczujemy. Warto również uważnie słuchać wszelkich zaleceń, które daje nam stomatolog. Począwszy od czasu, jaki powinniśmy odczekać zanim zjemy pierwszy posiłek po zabiegu, po wskazówki dotyczące płukania jamy ustnej w czasie bólu zęba. Pamiętajmy jednak o najprostszym i najtańszym sposobie pielęgnacji zębów a także jamy ustnej – systematyczne mycie zębów ograniczy nasze wizyty u dentysty do minimum.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Wrocław »

  Pogotowie Weterynaryjne dr Hau to pomoc wyjazdowa dla zwierząt działające na terenie Wrocławia. Nasza firma jest wyposażona w karetkę, którą dojeżdżamy do wskazanego przez Państwa miejsca po przyjęciu zgłoszenia telefonicznego. Weterynarz Wrocław nonstop 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy gotowi do pomocy Waszym zwierzętom w każdej chwili. Oprócz pomocy w nagłych przypadkach, oferujemy usługi weterynaryjne w szerokim zakresie.Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych, ambitnych weterynarzy. Każdy weterynarz jest przygotowany do udzielania doraźnej pomocy zwierzętom w stanach ciężkich, leczenia internistycznego  jak i specjalizuje się w swojej konkretnej dziedzinie weterynarii takiej jak  neurologia, chirurgia, ginekologia i położnictwo oraz reakcje odpornościowe u zwierząt.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łódź psycholog »

  Szukając pomocy dobrego psychologa inspirujemy się wieloma pobudkami, a także sugestiami. Pierwszym, a także prawdopodobnie jednym z ważniejszych jest to jakimi metodami posługuje się wyznaczony przez nas psycholog łódź jak również jak ceni sobie swoją profesję. Psychoterapie łódź, którą chcemy zacząć winna być dla nas skuteczna, na to liczymy od dobrego psychologa. Wizyta w sprawdzonym, pewnym oraz pełnym zrozumienia gabinecie może być początkiem końca Twoich problemów, a także stanie się środkiem do osiągnięcia poszukiwanego przez Ciebie spokoju. To umożliwi Tobie bez wątpienia psychoterapeuta łódź.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinetkropka - Logopeda »

  Oto oferta dla wszystkich tych, którzy muszą albo chcą występować publicznie. Oferujemy porady, warsztaty i podnoszenie kwalifikacji w zakresie autoprezentacji, emisji głosu, a oprócz tego wystąpień publicznych. Pomagamy również dzieciom, które mają na co dzień problemy z mówieniem. Nasza profesjonalna diagnoza oraz dodatkowo odpowiednia terapia pozwala doskonalić umiejętność mowy, a co za tym idzie podnosić poziom pewności siebie. Pomagamy też walczyć z dysleksją. W ofercie są zajęcia, a dodatkowo konsultacje indywidualne i grupowe. Prowadzimy także edukacyjne zajęcia dla dzieci. Obok logopedii trudnimy się również nauką języka. Oferujemy zarówno zajęcia z języka angielskiego dla najmłodszych jak również zajęcia polskiego dla obcokrajowców. Wiedza praktyczna z zakresu psychologii i wiedza na temat zasad autoprezentacji pozwalają nam na oryginalne i efektywne nauczanie innego języka.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aaparaty słuchowe - gabinet badań słuchu »

  Aaparaty słuchowe – zapewniamy pełny asortyment aparatów słuchowych. Każdy klient wybierze u nas aparat na miarę swoich potrzeb i możliwości. Mamy aparaty na przewodnictwo powietrzne, jak też i kostne. Z tego rodzaju aparatów mamy dwa rodzaje: wewnątrzuszne i zauszne. Postaramy się dobrać dla naszych klientów aparat do każdego ubytku słuchu. Dla przykładu dla głębokiego czy średniego uszkodzenia słuchu. Aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe i wewnątrzuszne działają samodzielnie – elementy znajdujące się w takim aparacie słuchowym przesyłają wzmocniony sygnał bezpośrednio do przewodu słuchowego i naszego narządu słuchu. Aparaty słuchowe zauszne mają w swojej budowie także mikrofon, wzmacniacz i głośnik, jednak powodują przesyłanie tylko wzmocnionego sygnału dźwiękowego do wkładki noszonej przez nas w naszym uchu. Wkładka przesyła silny dźwięk do błony bębenkowej. Większość z oferowanych przez naszą firmę aparatów słuchowych posiada tzw. „potencjometr” do regulacji poziomu głośności i jest zasilany dwoma wymiennymi bateriami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby i dokonania bezpłatnego badania słuchu.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Nowa Huta »

  Zakres usług: - porady ortopedyczne dorośli zaś przychówek zajmujemy się schorzeniami narządu ruchu- zarówno spowodowanymi zmianami zwyrodnieniowymi, reumatycznymi podczas gdy także pourazowymi, wykonujemy USG ortopedyczne w pełnym zakresie więcej informacji w zakładce "USG" Zajmujemy się rownież diagnostyką zaś leczeniem osteoporozy- więcej informacji w zakladce "Osteoporoza" Serdecznie zapraszamy dużych zaś małych pacjentów.Pomagamy w dolegliwościach bólowych kręgosłupa zaś stawów nie wprost przeciwnie tabletkami toż także wskazaniem podczas gdy wypada zachowywać się zaś jaką rehabilitację wypada zastosować. Diagnozujemy zaś leczymy takie znane choroby jak- łokieć tenisisty, łokieć golfisty, ostrogi piętowe, zespół cieśni nadgarstka, przykurcz Dupuytrena, cysta Bakera, dyskopatia kręgosłupa, chondromalacja. Zapraszamy także pacjentów po urazach także sportowych. Na miejscu wolno wywiązać się USG zaś zaprojektować gips.Współpracujemy z doświadczonymi krakowskimi rehabilitantami więcej informacji w zakładce "Rehabilitacja" W naszych gabinetach wykonujemy także strategia okresowe, strategia kierowców zaś jest wybór skorzystania z konsultacji lekarza specjalisty medycyny rodzinnej. Więcej informacji w zakładce usługi lekarza rodzinnego.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pęknięta prezerwatywa »

  W kierowanym przez nas centrum udzielamy fachowych porad z zakresu metod zapobiegania niechcianej ciąży, ginekologii oraz seksuologii. Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy antykoncepcyjnej, również doraźnej: pomożemy dobrać najlepszą dla Was strategię zapobiegania ciąży. Nasza placówka zapewnia rzetelne, indywidualne podejście do kłopotów natury antykoncepcyjnej bądź ginekologicznej każdej kobiety lub dziewczyny: nie musisz obawiać się pośpiechu czy protekcjonalnego traktowania. Zlokalizowanie naszej placówki w ścisłym centrum stolicy, blisko najistotniejszych dworców autobusowych oraz kolejowych, gwarantuje prosty i szybki dojazd. Jeżeli masz problem, potrzebujesz profesjonalnej porady albo leczenia – przyjdź do nas, na pewno Ci pomożemy.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog Wrocław »

  CONTRA SPEM SPERO CENTRUM TERAPII to zespół specjalistów odpowiedzialnych za prowadzenie terapii dziecięcych. To miejsce powstałe specjalnie dla dzieci i z myślą o dzieciach, którym zapewniamy kompleksową pomoc z zakresu: logopedii, psychologi, pedagogiki i fizjoterapii. Naszą kadrę stanowi zgrany zespół wykwalifikowanych terapeutów, posiadających certyfikaty potwierdzające ich kwalifikacje. To zarazem osoby kochające dzieci, podchodzące indywidualnie do każdego małego pacjenta. Naszą ambicją jest stworzenie domowej atmosfery, będącej podłożem skutecznej terapii dzieci i dobrego samopoczucia ich opiekunów. Grupowe zajęcia terapeutyczne odbywają się raz w tygodniu, w każdą środę o godzinie 20:00. Ilość miejsc ograniczona (obowiązuje rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu podanym na stronie). Czas trwania: 90 minut. Koszt – bezpłatnie.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze »

  Gdy jesteśmy niesprawni prędko kierujemy się do szpitala. Tam przekazane zostają tabletki, albo robione specjalne badania. Gdyby nie lekarze, wielu pacjentów ginęłoby z braku świadomości o własnych przypadłościach .To oni starają się o nasze zdrowie i życie. Ich zawód, to bardzo ważne zajęcie. Wiele osób nie dałoby rady takiemu wyzwaniu. przypadłość napada na ciało z wielu frontów. Może dojść do zarażenia wirusowego, kolizji pojazdów, lub podkręcenia kostki. Dlatego praca specjalistów jest podzielona na wiele oddziałów. Jeden doktor zajmuje się jednymi dolegliwościami, gdyż tak łatwiej nauczyć się własnego fachu perfekcyjnie.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Rzeszów »

  Większość ludzi obawia się wizyt u dentysty. W dzisiejszych czasach możesz zapomnieć o bólu na fotelu stomatologicznym! Gabinet stomatologiczny Serwińscy oferuje zakres usług stomatologicznych wykonywanych przez wykwalifikowanych dentystów w Rzeszowie. Wykonujemy zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, wszczepiania implantów, stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyki. Także w naszym gabinecie możesz poddać się bardzo popularnym zabiegom medycyny estetycznej, którym jest nieoperacyjne usuwanie zmarszczek. Nasz gabinet cechuje profesjonalizm oraz przyjemna atmosfera.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Przemków »

  Szukasz fizjoterapeuty? Proponuje Ci wizyty rehabiliitanta w Twoim mieszkania. Rehabilitacja w lokalu mieszkalnego pacjenta to nowa forma fizjoterapii. Dzięki przyszłościowym zdobyczom technologii możliwe stało się zabieranie miniaturowych aparatów do fizjoterapii do lokalu mieszkalnego pacjenta. Aparaty te niczym nie odstępują od tradycyjnych które spotykamy w ośrodkach rehabilitacyjnych. Kluczową różnicą jest ich wielkość i waga. Przy tym posiadam ultralekkie przenośne łużko rehabilitacyjne na którym wykonuje z pacjentem niektóre ćwiczenia, a ponadto masaże . Dlaczego rehabilitacja domowa ?

  Nie czekasz w kolejkach
  Nie tracisz czasu na dojazd
  Mam dla Ciebie dużo czasu którego nie musze dzielić na innych pacjentów
  W zaciszu Twojego lokalu mogę się skoncentrować wyłącznie na Twoim problemie i dać z siebie wszystko by Tobie pomóc.

  Mam nadzieje że Cie przekonałem

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • W jakim miejscu najdokładniej zrobić badanie okresowe? »

  Szukasz przychodni, która wyda Ci zaświadczenie lekarskie dla pracodawcy? Wykonaj u nas badania kierowców. Jaworzno ma jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w aglomeracji śląskiej, dzięki czemu badania okresowe wykonywane są w komfortowych warunkach. Posiadamy najnowszy, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapewniamy także niskie ceny, co czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Oferujemy rabaty tym, którzy zapisali się na nasze szkolenia zawodowe. Poznaj naszą pełną ofertę!

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Katowice »

  Jesteś w potrzebie, bądź jakaś bliska Ci osoba? Jeśli tak to dobrze trafiliście. To właśnie my leczymy wszystkie choroby psychiczne i nie tylko. Sprawujemy całościową opiekę nad naszymi pacjentami. Prowadzimy skuteczne leczenie przywracając sprawność fizyczna i psychiczna umożliwiającą funkcjonowanie w społeczeństwie. Chętnie służymy pomocą każdemu kto się znajdzie w trudnej sytuacji. Skorzystaj z naszej pomocy. Tylko u nas dla każdego potrzebującego znajdzie się miejsce.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze

Lekarze - nowa strona:

Adres: