Dentysta Podkategoria: Dentysta

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Implanty warszawa »

  Stołeczna klinika stomatologiczna S.Tom oferuje gruntowne usługi dentystyczne w tym między innymi: pedodencja, leczenie zachowawcze, leczenie periodontologiczne, leczenie estetyczne, leczenie endodontyczne - kanałowe, refleksologia twarzy, diagnostyka radiologiczna, oraz wiele innych. Nasza klinika korzysta z zaawansowanych technologicznie unitów dentystycznych wyposażonych w kamery wewnątrzustne. Naszą kadrę tworzą stomatolodzy posiadający wieloletnie doświadczenie, jak na przykład doktor Tomasz Falkowski.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gaz rozweselający Jelenia Góra »

  Dentysta dziecięcy Jelenia Góra. Wysoka jakość usług, najlepszy oddział w powiecie jeleniogórskim. Pragniesz aby Wasz maluch polubił zabiegi u stomatologa. Gaz rozweselający, który podajemy sprawi, że Twoja córcia będzie nas chętnie odwiedzać.dentysta dziecięcy jelenia góra. wysoka jakość usług, najlepszy oddział w powiecie jeleniogórskim.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka dentystyczna »

  Wybór dobrego dentysty jest ważną sprawą dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Nieudolnie zrobiony ząb potrafi zepsuć humor na wiele dni, a bolesny i długotrwały zabieg potrafi zrazić nawet najwytrwalszychWybór dobrego dentysty jest ważną sprawą dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Nieudolnie zrobiony ząb potrafi zepsuć humor na wiele dni, a bolesny i długotrwały zabieg potrafi zrazić nawet najwytrwalszych

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologii Nowoczesnej Laser-Dent »

  Gabinet Stomatologii Nowoczesnej Laser-Dent
  Powstał w 1993 roku. Z upływem czasu gabinet zmieniał swój obraz z małego do profesjonalnego gabinetu, w pełni zaspokajającego wszystkie potrzeby pacjentów.
  W grudniu 2000 przenieśliśmy swoją siedzibę do nowego budynku przy ulicy Szklanej 67/69 gdzie pomieszczenia przychodni zostały zaprojektowane dokładnie według potrzeb praktyki stomatologicznej (bez barier dla niepełnosprawnych). Udogodnieniem dla Państwa jest możliwość łatwego dojazdu oraz zaparkowania pojazdu.
  Służymy Państwu wysoko wyspecjalizowanym zespołem lekarskim. Specjalizacje między innymi:
  ortodoncja, implantologia stomatologiczna, chirurgia, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, endodocja, protetyka czy też bardzo ważna profilaktyka i kosmetyka stomatologiczna pozwalają na realizacje procesu leczenia zgodnie z najwyższymi standardami jak też na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagającego pacjenta Nowoczesny sprzęt jak panoramiczne rtg, cefalometr, radiowizjografia, mikroskop endodontyczny, czy laser stomatologiczny i inne w jaki wyposażone są nasze gabinety oraz kunszt lekarski stawia nas w czołówce krajowej jeśli chodzi o zakres jak i metody leczenia.
  http://www.laserdent.pl/implanty.htm[url=http://]http://www.laserdent.pl/ortodoncja.htm[url=http://]http://www.laserdent.pl/wybielanie.htm[/url][/url]

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów »

  Stomatolog Rzeszów – lek. dentysta Beata Żabicka wykonuje usługi w nowym, klimatyzowanym gabinecie mieszczącym się w Rzeszowie przy ulicy Widokowa 1.

  Orisdent spowoduje, iż Twój uśmiech będzie bardzo piękny a wizytę w gabinecie będziesz wspominał bardzo miło. Zabiegi te jednak po naszym leczeniu będą bardzo rzadkie gdyż nasze materiały i usługi stoją na wysokim poziomie.

  Firma Pani Beaty może pochwalić się bardzo bogatą ofertą usług stomatologicznych, takich jak: Radiowiziologia dzięki której stomatolog może rozpoznać długość kanału zęba, gęstość kości, poprawność wypełnienia kanału co jest bardzo przydatną wiedzą do dalszego prawidłowego leczenia. Gabinet wykonuje także stomatologie zachowawczą, estetyczną, protetykę profilaktykę oraz chirurgie.

  Dokładny opis wszystkich wykonywanych usług znajdziesz na naszej stronie internetowej orisdent.eu. Na witrynie znajduje się także kontakt do naszej firmy, godziny przyjęć klientów jak i bardzo dokładny opis wszystkich świadczonych zabiegów.

  Pani Beata gwarantuje każdemu klientowi usługi na najwyższym poziomie wykonywane najnowszej klasy sprzętem i materiałami, a co także bardzo ważne wszystkie usługi wykonujemy praktycznie bezboleśnie w sympatycznej atmosferze.


  Orisdent Beata Żabicka
  Widokowa 1
  35-119 Rzeszów
  17 859 40 65
  beadent@onet.eu

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Wrocław »

  Szanowni Państwo, Z wielką przyjemnością tudzież radością zapraszam Państwa do Kliniki Unident Union Dental Spa, która jest ukoronowaniem mojej dwudziestoletniej pracy w zawodzie lekarza stomatologa. Projektując Klinikę wewnątrz przywilej uznałam wtajemniczenie w najwyższym stopniu zaawansowanych technologii medycznych dostępnych na świecie.Moim marzeniem było organizm żywy miejsca, gdzie w komfortowych, przestronnych wnętrzach, nie przypominających swoim charakterem wystroju klasycznych klinicznych aranżacji, przeprowadzone będzie kompleksowe, interdyscyplinarne rehabilitacja ze wszystkich dziedzin stomatologii na najwyższym poziomie, zapewniające świetność naszych Pacjentów tudzież eliminujące do minimum stres przedtem wizytą. Z Unident UnionDental Spa od momentu lat współpracuje na stałe orkiestra lekarzy cenionych w krajach Unii Europejskiej tudzież USA, wśród których kluczowe ważność posiada stała współpraca z prof. R. LAZARRA, lekarzem, twórcą systemu implantologicznego BIOMET 3i (Implants Innovation) w Palm Beach Garden na Florydzie. Ta współpraca z wielonarodową grupą stomatologów tudzież techników światowej rangi ma zapewnić Pacjentom Kliniki Unident Union Dental Spa-najwyższej jakości kompleksowe leczenie.Tym z większym natężeniem jest mi serdecznie, że moje poczynania zostały docenione przez przyznane środki Klinice Unident Union Dental Spa tytułu Najlepszej Kliniki w Polsce wg Rocznika Stomatologicznego 2007/2008- The Best in Poland tudzież wyróżnieniem miesięcznika URODA- SALONY

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań »

  Jeżeli zależy Ci na bardzo dobrej jakości protetyki i leczenia Twoich zębów zapraszamy do naszego gabinetu. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu nasi klienci otrzymują wysokiej jakości usługę, z której są w pełni zadowoleni. Wstępna wizyta - przegląd stanu zębów oraz jamy ustnej - jest darmowa. Pozwala ona określić co ewentualnie należy wykonać, aby zapewnić zdrowie zębom i jamie ustnej. Zapraszamy do naszego gabinetu.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Jelenia Góra »

  Najwyższa jakość usług, profesjonalny gabinet w Jeleniej Górze - dentysta Jelenia Góra. Spraw by Wasz maluch polubił przebywać u dentysty. Gaz rozweselający, który podajemy sprawi, że syn chętnie nas odwiedzi. Liczy się.najwyższa jakość usług, profesjonalny gabinet w jeleniej górze - dentysta jelenia góra.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Warszawa »

  Centrum SuperNova oferuje szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Zakres usług dotyczy głównie takiego obszaru stomatologii jak: stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, implantologia, ortodoncja Warszawa i wiele innych. Proponowana Warszawa stomatologia gwarantuje możliwość leczenia w komfortowych warunkach i bardzo nowocześnie wyposażonych gabinetach. Dentysta Warszawa to w szczególności fachowa pomoc stomatologiczna także bezpieczne i profesjonalne leczenie. Na witrynie internetowej znajduje się aktualny cennik usług.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Warszawa »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług gabinetu dentystycznego Adent w Warszawie. Już 15 lat zajmujemy się aby Wasze zęby były możliwie najzdrowsze. Nasz zespół to stomatolodzy o dużej wiedzy i umiejętnościach, a sprzęt którymi się posługujemy są najwyższej jakości. Pracujemy w zgranym i sprawdzonym składzie. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Na stronie znajdziecie wszystkie potrzebne o naszych usługach, a takze będziecie mogli zapisać się na wizytę online, a także zapoznać się z nasz cennik. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia dziecięca Oleśnica. »

  Serdecznie zapraszamy dzieci oraz dorosłych do naszego nowego gabinetu stomatologicznego. Nasz nowy gabinet stomatologiczny został uruchomiony, ponieważ chcieliśmy zagwarantować leczenie Państwa uzębienia w sprzyjających warunkach. Największy nacisk kładziemy na indywidualne podejście do pacjenta. Stomatologia dziecięca w Oleśnicy.
   

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika stomatologiczna »

  Martomedica powstała w celu zapewnienia całościowej opieki
  dentystycznej dla całych rodzin. Nasze wieloletnie doświadczenie, ciągłe
  szkolenia powodują, że pacjenci zdołają cieszyć się zdrowym uśmiechem przez
  długie lata. Każdemu oferujemy indywidualne programy leczenia, takie nastawienie
  jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu leczenia dentystycznego. Dodatkowo
  wszystkie zabiegi stomatologiczne wykonywane są z zachowaniem wszelkich standardów
  bezpieczeństwa i sterylności. W naszej ofercie znajdują się darmowe przeglądy
  jamy ustnej, warto przyjść i sprawdzić stan zębów niż, później płacić np. za
  implanty.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Jelenia Góra »

  Super jakość, profesjonalny oddział w stolicy Karkonoszy - stomatolog Jelenia Góra. Pragniesz aby Wasza pociecha polubiła wizyty u dentysty. Gaz rozweselający, który dostanie sprawi, że Twój synek będzie nas z chęcią odwiedzać. Postaw na jakość.super jakość, profesjonalny oddział w stolicy karkonoszy - [url=http://stomatologjeleniagora.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Łódź »


  Powszechne przekonanie, że sukcesy zawodowe i spersonalizowane łatwiej osiągnąć osobom o intrygującej aparycji i nienagannym uśmiechu sprawia, że do gabinet stomatologiczny Łódź zgłasza się coraz więcej pacjentów zainteresowanych wybielaniem.
  Do wybielania w większości stosowane są nadtlenki. Tym najbardziej znanym, już od 1884 r. jest nadtlenek wodoru. Posiada silnie utleniające właściwości. Jego wolny rodnik z niesparowanymi elektronami wiąże się ze związkami barwnymi i powoduje ich usunięcie. Ponieważ rodniki mają niesparowane elektrony, są one bardzo aktywne, lecz jednocześnie nietrwałe. Te powstające z nadtlenku wodoru reagują przede wszystkim ze związkami zawierającymi podwójne wiązania, powodując ich rozerwanie czego konsekwencją jest odbarwienie. Proces ten zachodzi wtedy, kiedy czynnik wybielający reaguje ze związkami organicznymi znajdującymi się w przestrzeniach pomiędzy związkami nieorganicznymi szkliwa. Ostatecznym jego produktem jest CO2 i H2O. Kontakt H2O2 ze skórą powoduje jej czasowe zbielenie, a długotrwałe podrażnienie - bolesne poparzenie.
  Żel jest aktywowanym przez światło preparatem przystosowanym wyłącznie do użytku przez wykwalifikowany personel dentysty Łódź. Żel powinno się nakładać na dostępne, przedsionkowe powierzchnie zębów po uprzedniej izolacji jamy ustnej w trzech 15-minutowych sesjach. Substancja aktywna to 25% H2O2. Zoom2 jest najbardziej skuteczny w stosunku do brunatnych i żółtawych przebarwień.
   
   

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Jelenia Góra »

  Super jakość, najlepsza przychodznia w powiecie jeleniogórskim - stomatolog Jelenia Góra. Chcesz aby Wasza pociecha polubiła przychodzić do dentysty. Gaz rozweselający, który dostanie sprawi, że syn z chęcią nas odwiedzi. Liczy się.super jakość, najlepsza przychodznia w powiecie jeleniogórskim - [url=http://stomatologjeleniagora.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • --brak-- »

  Przychodnia stomatologiczna Dental Park - masz większy problem ze swoim uzębieniem niż Ci się do tej pory zdawało? To bardzo źle, gdyż nasze zęby to największy skarb jaki posiadasz. Powinnaś to jak najszybciej zmienić, gdyż już niedługo może być już za późno. Odwiedzając nas w Internecie przekonasz się, że chirurgia stomatologiczna Kielce nie ma przed nami żadnych tajemnic. Oferujemy ci najwyższej jakości usługi, które nie w każdej sytuacji dostaniesz odwiedzając inne gabinety dentystyczne. Pamiętaj, że zbyt długie zwlekanie z naprawą własnego uzębienia ma możliwość przynieść dla ciebie nieodwracalne skutki. Uwierz nam, że nasza chirurgia stomatologiczna Kielce jest na takim poziomie, że będziesz całkiem zadowolony po wyjściu od naszych specjalistów. Umów się z nami, a już wkrótce przekonasz się, że znowu możesz cieszyć się pełnym uśmiechem, które tak bardzo ci brakowało.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Jelenia Góra »

  Najwyższa jakość usług, najlepszy gabinet w Jeleniej Górze - stomatolog Jelenia Góra. Pragniesz aby Wasz brzdąc polubił przychodzić do stomatologa. Gaz rozweselający, który dostanie sprawi, że Twoja pociecha będzie nas chętnie odwiedzać. Postaw na jakość.najwyższa jakość usług, najlepszy gabinet w jeleniej górze - [url=http://stomatologjeleniagora.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Protetyk wrocław »

  Zdrowie i uroda jest niesłychanie istotną dziedziną naszego życia, wciąż jest na pierwszym miejscu, albowiem od tego zależy nasze powszednie życie. Jesteśmy jednostką stomatologiczną, która pochłania się udzielaniem usług z obrębu protetyki. Zajmujemy się implementacją sztucznych zębów wykonanych z ceramiki, stali także corkonu. Są to niezmiernie trwałe materiały, więc znakomicie zastępują naturalne zęby i się nie psują. Używamy nowoczesnego sprzętu i rezolutnych technik leczenia, dlatego jesteśmy lubioną kliniką.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobra historia »

  Jak to można w życiu bywa, są różni mężczyzn i i kobiety i różnorodne punkty widzenia, nie każdy jest taki sam i możliwe, że to wyśmienicie. Natomiast także z takiego motywu dochodzi do wielu konfliktów nie tylko rodzinnych ale też tych międzynarodowych.
  Obecnie nie jest łatwo odkryć się w świecie, gdzie zarządza pieniądz i niełatwo jest się bez niego obejść, podczas za wszystko powinno się płacić a wizyty kontrolne w stomatolog Bydgoszcz są bezpłatne.
  Bywają jednak tego typu sytuacje gdy to za wszelką cenę i prawie każde dochody pragnie się poznać prawdę nawet tę najbardziej tragiczną.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Kraków »

  Gabinet stomatologiczny Kraków zaprasza wszystkich nowych pacjentów do skorzystania z profesjonalnej opieki dentystycznej świadczonej na bardzo wysokim poziomie. Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy niepowtarzalny prezent powitalny w postaci bezpłatnej wizyty oraz dodatkowo ilustracje panoramicznego wykonanego za jedyne 30 zł! W trakcie pierwszej wizyty będziecie Państwo mogli zapoznać się z wachlarzem usług wykonywanych poprzez zespół doświadczonych fachowców, a ponadto poznać najnowsze techniki leczenia. Stomatolog przeprowadzi z Państwem szczegółowy wywiad, zdiagnozuje stan uzębienia i jamy ustnej,  przedstawi intencja i kosztorys leczenia. Ponieważ nasza klinika świadczy kompleksowe usługi w zakresie opieki dentystycznej, dlatego wszelkie zabiegi wykonywane są w mojej klinice. Piękny uśmiech i zadowolenie pacjenta to nasza specjalność.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dentysta

Dentysta - nowa strona:

Adres: