Ciąża Podkategoria: Ciąża

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Test ciążowy online »

  Testy ciążowe, które są ogólnodostępne pozwalają na ustalenie z dużym prawdopodobieństwem obecności zapłodnienia. Opierają się one na oznaczaniu gonadotropiny kosmówkowej. Wynik ujemny nie wyklucza w 100% ciąży, jednakże wynik pozytywny świadczy o aktywności trofoblastu, która oprócz ciążą ma możliwość występować w sytuacji zaśniadu groniastego. Równolegle z rozwojem płodu nasila się i zmienia jakościowo przemiana materii. Wzrasta ilość tłuszczów w krwi, następuje zatrzymanie sodu i wody w ustroju, wzrasta zapotrzebowanie na witaminy. Zwiększają się pojemność klatki piersiowej i wentylacja płuc, zwiększa się pojemność minutowa serca i prędkość krążenia krwi, objętość krwi krążącej, masa krwinek czerwonych i cyfra krwinek białych. Schorzenia wątroby i nerek w czasie ciąży mogą ulec nasileniu.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Detektor tętna płodu »

  Detektor serca płodu BabySound B, pozwala posłuchać bicia serduszka dziecka już po 12 tygodniu ciąży. Jednocześnie należy pamiętać, że urządzenie służy do wykrycia i posłuchania akcji serca płodu. Nie zwalnia od innych obserwacji aktywności płodu (np. liczenia ruchów płodu). Ponadto jest to urządzenie przeznaczone do użytku domowego i przypadkach wątpliwych konieczna jest konsultacja z lekarzem, w celu określenia dobrostanu płodu.

  Po posmarowaniu skóry brzucha matki odpowiednim żelem, należy odnaleźć miejsce, w którym słychać bicie serca dziecka. Po odnalezieniu tego miejsca (nad bijącym serduszkiem płodu) urządzenie należy utrzymywać w tej samej pozycji przez 15 sekund. Po tym czasie wynik zostaje zamrożony na wyświetlaczu i można odczytać jak szybko pracuje serduszko płodu.

  Należy zaznaczyć, że zastosowanie urządzenia jest bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla płodu. Jego zasada działania opiera się o zastosowanie ultradźwięków w medycynie; w szczególności w położnictwie. Przy użyciu naszego urządzenia sprawdzisz tętno płodu. Wypełnij formularz i sprawdź kontakt.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia w Poznaniu »

  Strona szkoła rodzenia powstała z myślą o kobietach w ciąży i przyszłych rodzicach. Zajmujemy się przygotowaniem kobiet do porodu, uczymy o co w danym szpitalu mogą pytać, czego żądać. Oferujemy całodobowe doradztwo i spotkania dla par w ustalonym terminie. Początkowe zajęcia zaczynamy od wprowadzenia przyszłych rodziców w świat pobytu w szpitalu i zapoznanie z ogólnymi zasadami obowiązującymi w czasie ciąży u kobiety. Więcej dowiedzą się państwo odwiedzając stronę internetową www.szkola-mamatataija.pl

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Specjalizujemy się w różnego rodzaju profesjonalnych tłumaczeniach. Tłumaczmy zlecenia na różne języki. Cechuje nas szybkość, jakość, profesjonalizm oraz dobra stawka cenowa. Nasza firma istnieje na rynku szereg lat, przez ten czas nabraliśmy sporego doświadczenia i wiemy jak dobrze tłumaczyć każde zlecenie. Do każdego klienta podchodzimy z należytym skupieniem oraz zainteresowaniem. Tłumaczyliśmy dla różnego rodzaju klientów i możemy się pochwalić wieloma sukcesami w tej branży.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ebrzuszek »

  Ebrzuszek.pl to serwis informacyjny którego głównym tematem jest okres ciąży. Znajdziesz w nim poradniki i informację o ciąży i planowaniu ciąży. Nasze główne zagadnienia to ciąża, objawy ciąży, poród, połóg, Kalendarz, przebieg ciąży oraz kalkulator ciąży. Tygodniowy rozwój ciąży, rozwój płodu opatrzony zdjęciami z USG. Samopoczucie kobiety w czasie trwania ciąży, poród, połóg. Kolejna część naszej strony to część poświęcony mamom, które niedawno urodziły swoje niemowlę, ta część poświęcona jest karmieniu i pielęgnacji dziecka, poradnik laktacyjny i wszystko co powinna matka wiedzieć kiedy wasze dziecko przyjdzie na świat.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis dla matek »

  Mamazone.pl jest błyskawicznie rozwijającym się serwisem dla mamy i taty. Wychowywanie dziecka, wymaga od mamy i taty nie tylko oddania dodatkowo różnych informacji. Strona ta jest przetestowanym miejscem w sieci w którym ją zdobędziecie. Odnajdziecie tu dużo odpowiedzi na nurtujące was pytania. Na naszej stronie, poruszamy wiele przydatnych problemów związanych nie tylko z dziećmi ale dodatkowo, poświęcamy część artykułów rodzicielkom.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dolegliwości w czasie ciąży »

  Upławy należą z reguły do normalnych zjawisk fizjologicznych, niemniej jednak czasami powodowane są przez przeróżne schorzenia. Mogą one występować przy takich przypadłośiach jak na przykład: rzęsitkowica dróg rodnych, chlamydioza pochwy, kandydoza dróg rodnych jak również zakażenie wirusowe pochwy. Nękające mogą być intensywne upławy o barwie brązowej, jakie świadczą o krwawieniach. Jednakże dosyć naturalną sprawą są upławy u kobiet brzemiennych. Strona uplawy.eu będzie dla wszyskich użytkowników sowitym źródłem informacji w kwestii upławów jak również wszelkich tematów z nimi związanych.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepłodność »

  Przychodnia Lekarska „nOvum” od 1994 roku pomaga parom doczekać się dzieci. Lekarze specjaliści z tej stołecznej kliniki współpracują m.in. z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA. A w samej przychodni wykonują wszelkie konieczne badania i zabiegi mogące pomóc zajść w ciążę. Należą do nich m.in. zapłodnienie pozaustrojowe (IVF, mikroiniekcja PESA/TESA), badanie drożności jajowodów, czy chociażby histeroskopia operacyjna. To tylko część wykonywanych zabiegów. Ponadto w ośrodku prowadzone są konsultacje z zakresu andrologii, urologii i innych pokrewnych dziedzin.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • 34 tydzień ciąży »

  Jak dobrze wiadomo, okres ciąży nie jest prostym nierzadko dla absolutnie żadnej kobiety. Jeżeli ktoś chce przejść poprzez niego możliwie w jak najmniej nieprzyjemny sposób, to cała wiedza umieszczona na opisanej tutaj stronie z całą pewnością będzie przy tym bardzo pomocna. Dowiemy się na niej głównie wielu przydatnych rzeczy na temat poszczególnych tygodni ciąży kobiety, dzięki czemu będziemy wiedzieli, na co trzeba zwłaszcza uważać w wybranych jej momentach. Cała wiedza jest tu na pewno zrealizowana w taki sposób, ażeby każdy mógł z niej skorzystać bez żadnych problemów, więc jak najbardziej warto.Okres ciąży u kobiety dzieli się na kilka poszczególnych tygodni, o których warto jest wiedzieć jak najwięcej, bowiem stawiają one przed kobietą zupełnie odmienne wymagania, a dodatkowo wyzwania. Prezentowana tutaj strona stanowi prawdziwą skarbnicę edukacji na ten zagadnienie z której powinien skorzystać absolutnie właściwie każdy, kto tylko jest akurat tym interesujący się. Znajdziemy na niej absolutnie całą wiedzę dotyczącą najróżniejszych tygodni ciąży dzięki której będziemy mogli się de facto szczegółowo do nich przygotować. Jak najbardziej warto jest zatem zaznajomić się ze wszystkimi umieszczonymi tutaj zasobami!

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pęknięta prezerwatywa »

  W kierowanym przez nas centrum udzielamy fachowych porad z zakresu metod zapobiegania niechcianej ciąży, ginekologii oraz seksuologii. Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy antykoncepcyjnej, również doraźnej: pomożemy dobrać najlepszą dla Was strategię zapobiegania ciąży. Nasza placówka zapewnia rzetelne, indywidualne podejście do kłopotów natury antykoncepcyjnej bądź ginekologicznej każdej kobiety lub dziewczyny: nie musisz obawiać się pośpiechu czy protekcjonalnego traktowania. Zlokalizowanie naszej placówki w ścisłym centrum stolicy, blisko najistotniejszych dworców autobusowych oraz kolejowych, gwarantuje prosty i szybki dojazd. Jeżeli masz problem, potrzebujesz profesjonalnej porady albo leczenia – przyjdź do nas, na pewno Ci pomożemy.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne »

  Jeżeli chciałbyś zacząć leczenie ginekologiczne – najkorzystniej rozpocznij je ze specjalistami! Nasz ginekolog Warszawa to właściwy oraz doświadczony specjalista jaki zatroszczy się prawidłowo o twoje zdrowie! Nasze centrum medyczne każdy ma możliwość odnaleźć na naszykowanej stronie internetowej która to oferowana jest przez cały czas, a która posiada wiadomości odnośnie samej placówki prywatnej a również jej stawek i indywidualnego leczenia. Śmiało pozwól sobie zapoznać się z naszymi propozycjami z jakich wybierzesz coś dla siebie.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Depresja poporodowa »

  Kompendium wiedzy na temat depresji poporodowej. Warto wyszczegolnić tutaj między innymi: różnice pomiędzy baby blues a depresją poporodową, przyczyny, objawy i sposoby leczenia depresji poporodowej. Dodatkowo takie publikacje jak: Syndrom stresu pourazowego po porodzie, Edynburska Skala Depresji Poporodowej, Depresja w czasie ciąży, Depresja poporodowa - odrzucenie społeczne.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Abcmama-wszystko co chcialybyscie wiedziec o macierzynstwie i byciu mama »

  abcmama-wszystko co chciałybyście wiedzieć o macierzyństwie i byciu mamą. Jakie są pierwsze objawy ciąży, przygotowanie do porodu. Co powinna zawierać szpitalna wyprawka? Wychowanie dziecka, pierwsze problemy i radości. Jak prawidłowo wybrać żłobek i przedszkole? Pierwsze kroki w szkole. Prawa matki.Praca. Zestawy ćwiczeń. Żywienie oraz diety. Informacje o ciekawych filmach, książkach i interesujących płytach. Przykłady wspólnych zabaw z dziećmi. Rozrywka. Forumwww.abcmama.pl

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pierwsze objawy ciąży »

  Masz objawy ciąży? Jak rozpoznać pierwsze objawy ciąży? Kiedy wykonać test ciążowy? Czy wymioty lub wieczorna zgaga są pewnym znakiem ciąży? Kiedy wykonać test ciążowy? Portal oferuje informacje o pierwszych objawach ciążowych oraz podstawowych informacjach dotyczących hormonów, zmian przyrostu beta-hcg, testów ciążowych oraz i ich skuteczności, obliczania dni płodnych, podstaw cyklu menstruacyjnego oraz antykoncepcji. Wiele kluczowych informacji oraz komentarze kobiet i ich pierwsze objawy.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciaza-objawy.pl - informacje o ciąży »

  Jeżeli poszukujesz ciekawej i interesującej strony powiązanej z tematyką porodu, to właśnie prawidłowo trafiłaś. Zawarte tu wiadomości opisują takie tematy jak kalendarz ciąży oraz jej objawy. Portal jest prowadzony przez specjalistyczną kadrę pracowników, co zapewnia doskonałą jakość wszystkich treści, jakie są tu omawiane. Dowiesz się tu wiele interesujących newsów, w tym te dotyczące takich zagadnień jak 1 miesiąc ciąży.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego »

  Rzetelne tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego oraz tłumaczenia motoryzacyjne to nasza sztandarowa oferta. Jeżeli chcesz przetłumaczyć kartę samochodową, dowód rejestracyjny lub umowę zakupu pojazdu w Częstochowie, nie pozostaje Ci nic innego jak odwiedzić naszą witrynę. Spełniliśmy oczekiwania tysięcy klientów, świadcząc usługi tłumaczeniowe dla najważniejszych podmiotów w powiecie częstochowskim, dziś wychodzimy z wyjątkową promocją dla klientów indywidualnych jakiej żadna agencja lub tłumacz jeszcze nie oferował. Sprawdź dlaczego warto u nas tłumaczyć dokumenty do rejestracji pojazdów.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mamopedia dla kobiet w ciąży objawy ciąży »

  Serwis mamopedia to poradnik dla kobiet, kobiet w ciąży i po porodzie. Dowiesz się jak przebiega cykl miesiączkowy oraz jak obliczyć dni płodne. Opisujemy początkowe objawy ciąży oraz jak wygląda poród przez cesarskie cięcie i jakie są wskazania zdrowotne, jakie witaminy w ciąży warto zażywać. Radzimy też w takich sprawach jak rozstępy w ciąży oraz opryszczka płciowa.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dni płodne i niepłodne »

  Macierzyństwo jest jednym z najistotniejszych okresów w życiu każdej kobiety. Toteż dobrze jest się jak najlepiej do tego przygotować. Nasz serwis jest praktycznie w całości poświęcony tematom z tej właśnie dziedziny. Oferujemy wiedzę począwszy od planowania ciąży aż do późniejszego rozwoju malucha. Kobieta musi się do tego jak najlepiej przygotować. Z pewnością pomoże jej w tym duża ilość porad, podpowiedzi, które ułatwią przebrnięcie przez różne nieoczekiwane sytuacje. Naturalne planowanie rodziny jest najlepszym rozwiązaniem pod każdym kątem – zaczynając od zdrowia, a kończąc na moralności i pogłębianiu małżeńskiej więzi. Planowanie takie eliminuje pewne rodzaju możliwe komplikacje, które zdarzają się osobom młodym.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Test ciążowy online »

  Ciążą jest dla wielu kobiet i ich partnerów największym i najbardziej oczekiwanym marzeniem i myślę, że prawie każdy wie, czemu się tak dzieje. A jak prawdopodobnie wiadomo współcześnie ma się możliwość dostępu do różnorakich bardzo efektownych środków pozwalających na wczesne rozpoznanie ciąży. Niemniej jednak dla tych, którzy chcieliby to zrobić powiedzmy w inny sposób serdecznie zapraszamy na tę stronę www gdzie dzięki paru pytaniom można obliczyć prawdopodobieństwo ciąży, co może być bardzo przydatne.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis dla rodziców »

  Strona poświęcona jest tematyce macierzyństwa i wszystkim co z nią związane. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy działy jak ciąży, wychowania dziecka które zapewnią Wam dużą dawkę wiedzy z tematów związanych z dzieckiem. Zapraszamy również do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych specjalistów, dowiedz się wszystkiego w temacie jakim jest laktacja, mdłości w ciąży czy też żywienie dzieci. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ciąża

uroda (1), żywienie (1), kobieta (2), tłumaczenia (2), częstochowa (3), dieta (4), moda (1)

Ciąża - nowa strona:

Adres: