Choroby Podkategoria: Choroby

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Dna moczanowa »

  Gdy zawartość kwasu moczowego we krwi jest przekroczona, może stać się to powodem powstania choroby zwanej dną moczanową zwaną również skazą moczową lub podagrą. Skutki tej choroby są z czasem odczuwalne w całym organizmie. W pierwszej kolejności i do tego najbardziej choroba uderza w stawy.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doniosłość witamin d dla zdrowia i urody »

  Przedstawiany adres internetowy można zdecydowanie potraktować jako przydatny dla zdrowia. Wpływa na to przynajmniej parę zróżnicowanych aspektów. Każda osoba zdaje sobie sprawę, jak istotną rolę w kontekście życia spełniają różne witaminowe związki. Z tego miejsca, można dowiedzieć się mnóstwa różnych informacji o elemencie, którym jest witamina D. Chodzi tutaj zarówno o znaczenie jej przyjmowania dla funkcjonowania ludzkiego, jak też konsekwencje zbyt niskiego poziomu tego składnika. Warto sprawdzić także, w jakich produktach można znaleźć najwięcej witaminy D. Jej wysokie spożycie jest bardzo istotne, ze względu na dobroczynny wpływ na kości, które znajdują się w ciele. Nie wolno o tym zapomnieć, opłaci się jak najszybciej poszerzyć nabytą dotąd wiedzę.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paraprotex »

  Gdy w ostatnim czasie w kółko odczuwasz przemęczenie, to komunikat organizmu, że jest przeciążony toksynami. Najwyższy czas, by skorzystać z pomocy natury oraz zrealizować kompleksowe oczyszczanie organizmu. Należałoby sięgnąć po unikalną formułę idealnych składników roślinnych zgromadzonych w preparacie Paraprotex. Wartościowe składniki ziół zniszczą intruzów, wspomogą harmonię na poziomie jelit i wzmocnią układ obronny organizmu. Przywrócisz werwę jak również pogodę ducha na następne miesiące. Szerzej na stronie. Gorąco zapraszamy.
   

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trądzik »

  Problemy skórne takie jak trądzik różowaty często wiąże się z długotrwałym leczeniem farmakologicznym. Wiele osób próbuje walczyć z trądzikiem na własną rękę, co często pozastawia po sobie brzydki blizny i przebarwienia potrądzikowe. Długotrwały trądzik jest nierzadko przyczyną depresji oraz odcinania się od środowiska zewnętrznego. Nie możemy lekceważyć takiej sytuacji, powinniśmy jak najszybciej udać się do dobrego dermatologa, który pomorze nam wygrać z trądzikiem. Na powyższej stronie przedstawiam przyczyny powstawania trądziku, objawy oraz sposoby leczenia. Jednak rady te nie zastąpią wizyty u specjalisty, który wizualnie oceni nasz problem i dobierze odpowiednie leczenie do naszego przypadku.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza - cichy zabójca »

  Osteoporoza zasadza się na wolnym redukowaniu się masy kostnej z upośledzoną, to znaczy niewłaściwą, mikroarchitekturą tkanki kostnej, co w konsekwencji doprowadza do większej podatności na różne urazy - włącznie ze złamaniami.

  W Polsce osteoporozą dotkniętych jest około 20 do 30 proc. osób spośród tych, które ukończyły 50 lat życia. W przypadku złamania szyjki kości udowej ponad jedna czwarta chorych potrzebuje pomocy innych osób aż do śmierci. Śmiertelność z powodu powikłań tego typu złamań, głównie polegających na procesach zakrzepowo-zatorowych mających miejsce w układzie krążenia sięga od 10 do 15 procent w czasie pierwszego roku po złamaniu.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica, depresja - forum trzymsie.pl »

  Trzymsie.pl jest psychologicznym serwisem społecznościowym skierowanym do ludzi walczących z różnymi zaburzeniami natury psychicznej, jak depresja, anoreksja, bulimia, uzależnienia.
  Trzymsie.pl nawiązał współpracę z inicjatywą "Konstelacja Lwa" pomagającą studentom Uniwersytetu Jagiellońskiego z zaburzeniami psychicznymi tworząc grupę dyskusyjną "Zaburzenia psychiczne a studiowanie" Zaburzenia psychiczne a studiowanie

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trądzik »

  Na tej stronie znajdziesz artykuły poświęcone tematyce trądziku. Dowiesz się co powoduje trądzik, jakie są jego objawy, a także jak skutecznie go leczyć. Problem skórny pojawia się coraz częściej w późniejszym wieku, wtedy kiedy okres dojrzewania mamy już daleko za sobą. Leczenie często jest długotrwałe i nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Długotrwały trądzik powoduje powstawanie brzydkich blizn oraz przebarwień potrądzikowych, których usunięcie często wymaga zastosowania silnych środków chemicznych. Często pojawiający się trądzik jest wynikiem nieprawidłowej diety, lub niewłaściwej higieny twarzy. Kosmetyki, które stosujemy, na co dzień mogą powodować pojawienie się zmian skórnych i nasilać już istniejący trądzik. Jeśli chcesz skutecznie walczyć z trądzikiem musisz poznać jego przyczynę występowania. Bardzo zapraszamy na naszą stronę, gdzie dowiesz się jak leczyć trądzik.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polinesian Noni CaliVita »

  Serwis w pełni poświęcony naturalnemu produktowi firmy CaliVita - Soku NONI. Wspomaga on leczenie wielu schorzeń, które coraz częściej się pojawiają wśród ludności. NONI wzmacnia organizm i jego układ obronny, usprawnia wiele procesów odtruwania. Noni jest korzystne dla wszystkich ludzi młodych, starszych, zarówno zdrowych jak i chorych. Strona zawiera również opinie chorych, którzy po zastosowaniu Noni zauważyli poprawę w leczeniu.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słuch fonematyczny »

  Trening uwagi słuchowej metodą Tomatisa to zajęcia prowadzona przez niepubliczną przychodnie rehabilitacyjną Trening słuchowy lokalizowaną w miejscowości Poznań. Trening słuchowy pomaga szczególnie w dysleksji oraz takich schorzeniom jak: opóźniony rozwój mowy i zaburzony rozwój mowy

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica- zwalczanie »

  1. Strona bogata jest w informacje dotyczące grzybic skóry oraz narządów i układów organizmu. Znajdziemy tam definicje chorób spowodowanych grzybami, ich podział oraz przyczyny zachorowań. Grzybica zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych, łatwo rozpowszechniających się. Jest ona schorzeniem, które dotyka coraz więcej osób. Strona zawiera sposoby leczenia, kuracje, diety przeciwgrzybiczne, porady specjalistów. Z Calivita zadbaj o swoje zdrowie i całej rodziny.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Calivita »

  Codziennie mamy styczność z rozmaitymi elementami, które są niebezpieczne dla naszego istnienia oraz witalności. Niebezpieczne patogeny mogą doprowadzić do dużej ilości problemów ze zdrowiem fizycznym, a także psychicznym, a nawet ciężkich dolegliwości. Skutkiem tego należy wspierać swój ustrój immunologiczny oraz oferować mu stosownych witamin oraz minerałów. Powinno się sięgnąć po Paraprotex zawierający zestaw roślin bardzo dobrze troszczących się o odpowiednią mikroflorę jelit, która w znaczący sposób wpływa na zachowanie zdrowia. Już obecnie sięgnij po wspaniały preparat Paraprotex calivita, aby jak najdłużej zachować wiosnę życia, formę, jak również zdrowie na długie lata. Więcej na stronie. Uprzejmie zapraszamy.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niedokrwistość - Rak »

  Występująca anemia i nadmierne zmęczenie może oznaczać poważne problemy zdrowotne. Bóle głowy, brak apetytu i problemy z koncentracją to główne objawy w przypadkach niedokrwistości. Pomagamy rozpoznać niedokrwistość, objaśniamy leczenie, doradzamy co zrobić gdy spotyka naszych najbliższych w towarzystwie chorób nowotworowych. Masz pytania lub wątpliwości? Spytaj fachowców jak poradzić sobie z niedokrwistością, dlaczego jest niezmiernie ważne aby ją leczyć gdy występuje nowotwór. Objaśniamy na czym polega chemioterapia i czym może skutkować walka z rakiem. Leczenie niedokrwistości może pomóc zwalczyć problemy jakie niosą za sobą choroby nowotworowe.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  Najbardziej charakterystycznym objawem skazy białkowej (atopowego zapalenia skóry) jest pojawienie się na główce dziecka wysypki. Choroba jest wynikiem reakcji alergicznej organizmu naszej pociechy na jakiś składnik pokarmu który wcześniej przyjęło. Niestety, szybkie ustalenie co konkretnie uczula nasze dziecko bywa dość skomplikowane. przyjmuje się, że najczęściej uczula krowie mleko i jego przetwory. Jednak nie zawsze tak jest. Drogą eliminacji, należy wykluczać z diety ewentualne alergeny.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nadpobudliwość »

  ADHD owo schorzenie, odnośnie do którego powinnaś mieć pojęcie rzeczywiście dość dużo. Odsetki osób dotknięty tą chorobą jest znaczny - w bardzo wielu sytuacjach nawet nie zdajemy sovbie sprawy ze skali problemu. Możliwe, że również Twój poufały, bądź nawet krewniak choruje na tę chorobę? W naszym serwisie znajdziesz dane o tym w jaki sposób zdekonspirować schorzenie, kiedy sobie spośród poprzednio naprowadzać, jak kurować. To kompedium edukacji, które przydatne będzie zarówno dla laika w tym temacie, jak również osoby bardziej doświadczonej.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Refluks żołądkowy »

  Jedną z coraz bardziej dających się we znaki pacjentom chorób jest refluks żołądka. Śmiało można ta przypadłość dodać do chorób cywilizacyjnych. Pojawia się osób tuż przed lub po czterdziestce. Typowe objawy to uczucie zgagi i puste odbijania. Mogą też występować bóle żołądka i przełyku. Najczęstszą przyczyną choroby są błędy żywieniowe popełniane od najmłodszych lat.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz sportowy Olsztyn - gdzie można znaleźć specjalistę? »

  Wszystkim sportowcom, ale i innym osobom aktywnym fizycznie, zamieszkałym albo trenującym w Olsztynie, poszukującym informacji dotyczących zagadnienia placówek z dziedziny medycyny sportowej, czyli na na temat specjalistów, takich jak lekarz sportowy Olsztyn polecam zapoznanie się z danymi, opublikowanymi na stronie internetowej www.bib.com.pl. Wyszukają tam więcej niż tylko listę placówek. Niektóre z nich zamieściły równocześnie szersze informacje o oferowanych usługach. Całkiem prawdopodobne, że skorzystanie z tego żródła danych ułatwi wyszukanie właściwego specjalisty w poszukiwanej dziedzinie.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica pochwy »

  Na stronie dowiesz się sporo ciekawych informacji na temat grzybicy pochwy oraz gronkowcu. Poznasz metody walki z grzybicą, chorobą, która spotyka prawie każdą kobietę przynajmniej raz w życiu. Dowiesz się również jakie są jej objawy.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Witaminy zdrowia »

  1. Strona Calivita zawiera wiele informacji dotyczących składników mineralnych, witamin, multiwitamin,ziół, antyoksydantów, które stanowią ważna role w organizmie każdego człowieka. Zawarty opis poszczególnych składników mineralnych, pierwiastków i witamin jest podstawą do prawidłowego funkcjonowania organizmu u dzieci i dorosłych. Bardzo ważne jest, aby w naszej diecie znajdowała się odpowiednia ilość składników mineralnych, witamin.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rwa kulszowa »

  Nasza firma działa pod nazwą Gabinet Matuszak. W swej działalności zajmujemy się różnego rodzaju leczeniem rwy kulszowej. Za pomocą masażów leczniczych, fizykoterapii i fizjoterapii wykonujemy specjalistyczne badania i to na ich podstawie podejmujemy dalsze działanie. Kluczem do zdrowia jest doskonałe zdiagnozowanie choroby lub schorzenia. W naszym przypadku jest to rwa kulszowa. Jej powstanie i przebieg to bolesne doświadczenie dla każdego kto zmaga się z tego typu choroba. Polecamy w naszym gabinecie specjalistyczne i sprawdzone masaże. Nasi specjaliści działają w zaufaniu z naszymi pacjentami. Nasz zespół to specjaliści doskonali w tym co robią. Dlatego jeżeli zmagają się państwo z ta bolesną chorobą to zapraszamy na stronę www.rwakulszowa.com i do gabinetu bezpośrednio.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • CALIVITA Suplementy »

  1. Sklep z suplementami firmy CaliVita oferuje bogaty asortyment witamin, minerałów dla dzieci i dorosłych. Szeroka gama suplementów CaliVita pochodzenia naturalnego, ziołowego to preparaty nowej generacji, nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów. Uzupełniają niedobór witamin spowodowany dzisiejszym stylem życia. W ofercie znajdziemy bogaty asortyment ziół, minerałów i witamin dla dzieci i dorosłych.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: