Targi wystawy Podkategoria: Targi wystawy

 • Wesele w Polsce »

  Portal ślubny slubowo.com - powstał nie tylko dla Młodych Par oraz osób zainteresowanych tematyką ślubno-weselną ale także dla firm oferujących swoje usługi ślubne. Tutaj znajdziesz setki firm czy usług na Twój ślub i wesele. Zajrzyj także do komisu ślubnego - tam szybko i łatwo wyszukasz odpowiednią dla Ciebie tanią suknię ślubną czy garnitur ślubny. Warto z tego rozwiązania skorzystać, jeśli budżet nie jest zbyt duży. Można wspomóc się korzystając także z kalkulatora wydatków ślubnych.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Expoimage | Profesjonalne stoiska targowe »

  Expoimage Team to kreatywna grupa ludzi zajmujących się projektowaniem oraz kompleksowym przygotowaniem stoisk targowych. Realizujemy ekspozycje na targach krajowych i zagranicznych. Oferujemy najwyższą jakość materiałów, wyróżniający się design, będący u nas standardem.  Stoiska projektowane przez nas wyróżnia nowatorskie podejście do aranżacji przestrzeni, oryginalne pomysły, ciekawe zastosowania architektoniczne, elementy wyposażenia i nietuzinkowe detale, na których dopracowanie kładziemy ogromny nacisk. To wszystko sprawia że nasze stoiska wyróżniają się na tle innych. Warto również wspomnieć że nasze doświadczenie w branży sięga roku 2000, a okres naszej działalności przekłada się bezpośrednio na zadowolenie naszych Klientów. Od niedawna zajmujemy się również kreacją przestrzeni zamkniętych oraz aranżacją wnętrz, stanowi to dla nas ogromne wyzwanie, dostarcza niesamowitej satysfakcji z każdego dobrze ocenionego projektu oraz motywuje do dalszego rozwoju na tej płaszczyźnie.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Mroczek »

  Organizacja imprez przez lubianych konferansjerów gwarantuje udaną imprezę. Praca z popularnymi prezenterkami sprawi że będziecie Państwo usatysfakcjonowani. Polecani przez nas konferansjerzy mają duże obycie przy swojej pracy. Nie wyłącznie konferansjerzy i prezenterzy ale też kompleksowa współpraca przy organizacji imprez integracyjnych. Zapewniamy sprawdzonych konferansjerów też sprawdzone prowadzące.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • BIAGLASS huta szkła »

  BIAGLASS Huta Szkła Białystok Sp. z o.o. - producent szkła oświetleniowgo, bogate wzornictwo, najwyższa jakość.

  Data dodania: 08 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Agencja social media Wrocław »

  Social media to ostatnimi czasy jeden z w największym stopniu wydajnych elementów zintegrowanej komunikacji marketingowej. Zezwala poprzez promocję w serwisach społecznościowych oraz branżowych zmajstrować pożądany wygląd firmy w świecie wirtualnym. Działania naszej agencji polegają m. in. na założeniu kont portalowych i administrowaniu wpisami odbiorców, dodawaniu wpisów na tablicy, czy powiadamianiu grup docelowych o akcjach promocyjnych i zmianach w ofercie. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Roll-upy reklama »

  W dzisiejszych czasach praktycznie żadna firma bez profesjonalnej reklamy nie utrzyma się na rynku. Wiele firm oferuje swoje usługi w kampaniach reklamowych. Są to wszechstronne oferty, które proponują m.in. banery reklamowe, czy rollupy i flagi reklamowe. Roll-upy stosuje się na różnego rodzaju targach, konferencjach i podobnych imprezach. Prosty montaż, druk wysokiej jakości, łatwość transportu i przechowywania to głowne zalety systemu typu rollup. Złożony rollup zajmuje niewiele miejsca, jest lekki i wygodnie zapakowany w torbę transportową.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska na targach »

  Byliśmy jedną z pierwszej trójki firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) wystawienniczych w Polsce, które zaczynały generować stoiska niesystemowe, odbiegające dizajnem od powszechnego wtedy standardu OCTANORM. Jako firma istniejemy od 1992 roku. Oferujemy dobrej jakości stoiska targowe.
  Oferujemy projektowanie stoisk targowych na wysokim poziomie, na etapie produkowania dobierzemy wygląd,kształt każdego szczegółu jak i także możemy zilustrować metodę oświetlenia danego stoiska.
  Budowa stoisk z najlepszych materiałów to dla nas sprawa oczywista. Wszyscy nasi kontrahenci byli zawsze bardzo zadowoleni z wytworzania dla nich stoisk targowych. Powierzchnia stoiska ma możliwość być dowolna. Budowaliśmy stoiska o powierzchni 400 metrów kwadratowych.
  Od 1994 roku specjalizujemy się w tworzeniu i budowie stoisk targowych stoisk. Posiadamy możliwość profesjonalnego, estradowego oświetlenia i nagłośnienia ekspozycji,, a dodatkowo wyposażenia stoisk w sprzęt multimedialny. Aranżacja stoisk ze Studioantres to wspaniała decyzja.
  Oferujemy budowę stoiska na targach. Nasz wachlarz usług wystawienniczych, to stoiska systemowe, niesystemowe, mieszane (systemowe z szczegółami niesystemowymi), stoiska zewnętrzne (pawilony), a wszystkie te rozwiązania można u nas zamówić jako parterowe lub piętrowe.
  Specjalistycznie przygotujemy wszelkie ekspozycje targowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie na wielu międzynarodowych targach. Chętnie doradzimy w kreowaniu ekspozycji targowych i wykonamy je z najlepszych materiałów.
  Studio & Grupa ANTARES oferuje wszelkiego stylu stoiska targowe, schematy stoisk, oświetlenie stoisk jak również ich wykonanie. Wielkość nie posiada znaczenia. Kreowaliśmy już stoiska na 11 metrów wysokie i o powierzchni 400 metrów kwadratowych.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki reklamowe »

  Agencja reklamowa Upshot z Kielc specjalizuje się w projektowaniu i budowaniu systemów wystawienniczych. Agencja Upshot w swojej ofercie posiada: stojaki reklamowe, stoiska targowe, roll up'y, potykacze, X-banery. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą - upshot.pl.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Targi wystawy

Targi wystawy - nowa strona:

Adres: