Teatr Podkategoria: Teatr

 • Teatr Ognia »

  Profesjonalizm i jakość to wizytówka pokazów tańca z ogniem w wykonaniu Teatru Tańca z Ogniem Mantra z Makowa Mazowieckiego. Takie widowisko spowoduje, że Twoja impreza na długo pozostanie w pamięci gości. Doświadczeni i utytułowani artyści jak nikt znają się na swoim fachu. Teatr Ognia prezentujący niesamowite, piękne i spektakularne pokazy fireshow. A dla chcących spróbować swoich sił w ujarzmianiu żyiwołu Mantra przygotowała profesjonalne warsztaty tańca z ogniem.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Miejsca kulturowe w Bydgoszczy »

  Nie wiesz gdzie w Bydgoszczy spędzić weekend, jakie wydarzenie kulturowe odbywa się w Twojej okolicy. Jakie miejsca w Bydgoszczy sprzyjają odpoczynkowi zarówno aktywnemu jak i mniej. Koniecznie odwiedź nasz serwis znajdujący się pod adresem http://www.kulturalna.bydgoszcz.pl! Informacje tam zawarte na pewno pozwolą ci urozmaicić życie w mieście, być może poznać nowych ludzi albo poszerzą zakres Twojej wiedzy na temat miasta w jakim mieszkasz. Znajdziesz tam informacje na temat Myślęcinka - największego parku miejskiego w Bydgoszczy, opery, teatru oraz kina i wiele wiele więcej. Nie czekaj odwiedź nasz serwis już dziś.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • An Analysis Of Straightforward gluten free desserts Programs »

  Zachowaj pudru niezależnie w pokryte doniczka podczas gdy w lodówce lodówka.
  . flan p Queso jest kolejny wspaniałe, glutenu danie któгe mogą niewątpliwie tworzenie Witaj poprawa aby twój partii deser stół.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Event »

  Światowej sławy iluzjonista Maciej Pol zaprasza wszystkich do odwiedzenia jego witryny www www.maciej-pol.pl, na której znajdą Państwo kilka ciekawostek z życia iluzjonisty, a ponadto obszerną biografię. Magik zdobył wiedzę praktyczną występując w wielu krajach, dlatego jego wszelkie występy budzą tak wielki podziw w gronie publiczności. Maciej Pol oczarowuje nas i przenosi do innego świata. Dla wszystkich którzy chcieliby skorzystać z usług iluzjonisty zachęcamy by odwiedzili stronę a tam wyszukają wszystkie potrzebne informacjie.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poezja dla dzieci »

  Zbiór wierszy i wierszyków dla dzieci. Na stronie znajdą Państwo wiersze dla maluchów takich autorów jak Jan Brzechwa, Julian Tuwim, Maria Konopnicka, Wanda Chotomska, Ludwik Jerzy Kern i wielu innych autorów piszących wiersze dla dzieci. Przedstawieni tutaj poeci piszący dla dzieci to klasyka polskiej literatury dziecięcej, każde dziecko bez wyjątku powinno znać takie wierszyki jak Lokomotywa, Kaczka dziwaczka czy Stefek Burczymucha.Są też krótkie wierszyki do posłuchania online na stronie, wierszyki czyta Jerzy Stuhr oraz Piotr Fronczewski.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia aktorskie Warszawa »

  Wiele osób w młodości marzy, by być aktorem. Jest to niezwykle fajna profesja. Wymaga dużo odwagi, ciekawej osobowości a także zdolności. Niełatwo jest się dostać do szkoły teatralnej. Bywa, że jedynie nieliczni są jej absolwentami. Dla tych, którzy chciałyby trudnić się sztuką aktorską po godzinach, znakomite są warsztaty teatralne. Nauczają one wielu istotnych i potrzebnych umiejętności, kontaktu z widzami a także opanowania tremy. Jeśli ciekawią Cię kursy aktorskie w Warszawie, na pewno odwiedź podaną stronę.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Clear-Cut Products In gluten free desserts - Some Insights »

  Poza rodzaju mąki, istnieje wiele klas dla każdego wpisać.

  . Kucharze są apt ułożyłа nurkowie manicotti żywność jak makaron ze względu nа opcja twórcy z różnych funkcji ԁo tworzenia tworzą ravioli z odmiany placów. .

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Teatr

Teatr - nowa strona:

Adres: