Poezja Podkategoria: Poezja

 • Śmieszne życzenia urodzinowe »

  Kiedy jakaś bliska osoba ma akurat urodziny a nie ma się bladego pojęcia co dać z te okazji to można wysłać urodzinowe życzenia. W natłoku zajęć czasami się nie ma czasu na wymyślenie niebanalnych życzeń ale wtedy może się udać wyszukać coś niespotykanego w naszym serwisie internetowym. Strony takie jak nasza proponują ogrom wierszy i krótkich tekstów na wiele okazji, w tym również życzenia na urodziny.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wierszyki walentynkowe »

  Walentynki od jakiegoś czasu zadomowiły się w naszej kulturze i stają się coraz popularniejsze. Coraz więcej ludzi wysyła sobie nawzajem walentynkowe życzenia. Przeważnie to będą niezobowiązujące dowody pamięci i sympatii dla osoby, która będzie nam bardzo bliska i którą lubimy. Bardzo dobrym pomysłem jest więc nasz serwis który zawiera bogatą bazę przeróżnych życzeń na tę okazję, które można bez zobowiązań wyszukać i przesłać dalej. Już teraz odwiedź nasz serwis walentynkowy i znajdź najlepsze życzenia i sms walentynkowe.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia noworoczne »

  Gdy nie mamy talentu bądź chęci do układania bądź jakich utworów, to każdy Nowy Rok jest dla nas oczywiście niewątpliwą udręką. Bowiem jak wyjść z kłopotu gdy musimy napisać życzenia noworoczne, lecz pomysłów brakuje. Często radzimy sobie w ten sposób, że wysyłamy jak leci jednakową formułkę grzecznościową i nie zawracamy sobie tym już głowy. Ale o wiele lepiej byłoby znaleźć nasz porządny serwis internetowy a następnie wyszukać odpowiedni zestaw życzeń. Nasza strona z wierszykami świątecznymi, pomoże Ci w znalezieniu najwspanialszych życzeń.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wierszyki bożonarodzeniowe »

  Jak już przyjdzie Boże Narodzenie szaleńczo szukamy czegokolwiek co pomogłoby nam napisać niesamowite życzenia świąteczne. Pisząc życzenia bożonarodzeniowe należałoby zachować personalny wydźwięk zawartości i absolutnie nie wysyłać odbiorcom identycznych życzeń. Jednak nie zawsze macie czas na to, by poświęcić większość dnia na życzenia świąteczne, kiedy przed świętami tyle przygotowań jeszcze. Wówczas można zobaczyć nasz serwis internetowy zawierający różnorodne życzenia bożonarodzeniowe oraz znaleźć coś dla siebie.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia świąteczne »

  Kiedy nadchodzi Nowy Rok, każdy pragnie zaskoczyć znajomych oryginalnymi życzeniami, i jak najprędzej zasiada do swojego laptopa i szuka dobrej strony, która zawiera życzenia noworoczne. Jest w sieci serwis który ma ogromną bazę przeróżnych i oryginalnych życzeń, spośród których każdy wybierze pokaźny zestaw dla bliskich. Dzięki niemu możemy szybko i bezproblemowo rozesłać większą liczbę najróżniejszych życzeń bez ryzyka powielania tych samych wiadomości u adresatów.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum książki »

  Jeśli szukacie miejsca gdzie można porozmawiać o książkach to dobrze trafiliście, forum-książki to miejsce spotkań osób lubiących czytać książki. Zapraszam serdecznie do zerknięcia na naszą stronę, a oprócz tego do bezpłatnej rejestracji. Zakładanie nowych tematów, a dodatkowo odpisywanie na już istniejące możliwe jest dopiero po rejestracji która trwa zaledwie kilka minut. Sposobność pisania postów jest możliwe dopiero po rejestracji, by uniknąć spamu na naszej stronie. O ile chciałbyś spotkać interesujących ludzi to zapraszam na nasze forum.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki.pl »

  U nas dowiesz się więcej na obszerny temat wizytówek, który początkowo może się wydawać dość skromny. Przeczytasz o wizytówkach bawełnianych, plastikowych oraz drewnianych, jak i różnych akcesoriach do wizytówek, na przykład wizytownikach albo skanerach wizytówek. Dowiesz się również o technice druku: piszemy na temat druku cyfrowym, offsetowym, sitodruku oraz termodruku. Sprawdź też, jaki papier wizytówkowy chciałbyś użyć do swoich wizytówek i jakie są możliwości doboru kolorów (CMYK, Pantone) oraz jakie one mają znaczenie.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia bożonarodzeniowe »

  Gdy przyjdzie Boże Narodzenie na wariata poszukujemy czegoś pomagającego nam przygotować idealne życzenia świąteczne. Pisząc życzenia bożonarodzeniowe należałoby zachować indywidualny wydźwięk wiadomości i starać się nie posyłać odbiorcom takich samych treści. Lecz rzadko jest możliwość na to, żeby poświęcić pół dnia na życzenia świąteczne, gdy przed świętami jeszcze ogrom przygotowań. Wtedy można odwiedzić nasz serwis internetowy przedstawiający różnorodne życzenia bożonarodzeniowe i wybrać najciekawsze dla siebie.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyjdź z cienia klątwy »

  Serwis ezoteryczny stworzony jest po to, aby przybliżyć tematykę zjawisk paranormalnych oraz zagrożeń energetycznych takich jak klątwy oraz uroki. Oczywiście zagrożenie nie jest widoczne a także same klątwy określane są, jako zabobon lub przesąd nie można jednak wykluczyć, że za pomocą siły umysłu można wyrządzić komuś szkodą lub krzywdę. Przekleństwa lub klątwa najczęściej powstaje w chwili zdenerwowania, kiedy rzucamy słowa mocy w złości na swoich bliskich bądź osoby, które obwiniamy za swoje niepowodzenia. Bardzo często jednak mamy do czynienia z klątwą domniemaną, ponieważ niepowodzenia, jakie powstają mogą być wynikiem własnego zaniechania i bezczynności. Ukazujące się w serwisie porady jak zdjąć klątwę są za darmo i każdy może je wykonać samemu w domowym zaciszu lub poprosić o pomoc przyjaciół. Zdejmowanie klątw z mieszkania, domów oraz biur są po to, aby oczyścić przestrzeń mieszkalną z niepowodzeń, jakie do tej pory was spotkały. Przedstawione w serwisie zdejmowanie klątw jest również pewnego rodzaju metodą oczyszczania organizmu.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Czas Filozofów - Wiersze Brzydulki »

  Strona poświęcona aktualnej twórczości poetyckiej wrocławskiej poetki piszącej pod pseudonimem Brzydulki. Ciekawe wiersze o tematyce miłosnej oraz filozoficznej.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wierszyki dla dzieci »

  Strona gdzie znajdują się wierze oraz wierszyki dla dzieci jak i ich rodziców. Wszystkie z nich są oczywiście podzielone na wiele ciekawych kategorii. Z tej strony rodzice mają możliwość wybrania odpowiedniego wierszyka i poczytaniu go swojemu dziecku między innymi do snu. Jeżeli sami piszecie jakieś ciekawe i interesujące wierszyki to możecie je opublikować na naszej stronie. My je dodamy zaraz po sprawdzeniu ich przez moderatora strony.

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poezja

życzenia (1), forum (5), wierszyki (1), (83), zdejmowanie klątw (1)

Poezja - nowa strona:

Adres: