Numizmatyka Podkategoria: Numizmatyka

 • Domel103 - numizmatyka »

  Zajmujemy się rzetelną i w pełni profesjonalną wyceną monet. Jesteśmy firmą nowoczesną i prężnie rozwijającą się, dla której priorytetem jest zaspokajanie potrzeb Klientów. Służymy wyceną pojedynczych egzemplarzy, jak i całych kolekcji. Skupujemy srebro, prowadzimy aukcje numizmatyczne. Gwarantujemy pewną i w pełni fachową wycenę monet, płacąc za nie ceny rynkowe. Skup złotych monet prowadzimy dbając przede wszystkim o satysfakcję naszego Klienta. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Na naszych aukcjach licytujemy stare pieniądze, monety i banknoty polskie od czasów średniowiecza, a także zabytkowe pieniądze papierowe. Organizujemy skup banknotów z całego świata oraz papierów wartościowych, książek numizmatycznych i sztabek lokacyjnych. Prowadzone przez nas aukcje numizmatyczne obejmują numizmaty pospolite oraz okazy unikatowe. Naszą ofertę kierujemy do kolekcjonerów, jak i przypadkowych posiadaczy starych monet.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Złote monety kolekcjonerskie »

  Szukasz ciekawego pomysłu na prezent? Masz trochę pieniędzy, z którymi nie bardzo wiesz co zrobić? W takim razie czemu tego nie połączyć. Monety złote bite przez Skarbiec Mennicy Polskiej są doskonałym podarkiem, którym możesz uszczęśliwić swoich bliskich. Równie ważne jest, że taki prezent nie jest specjalnie kosztowny, ale za to bardzo gustowny. Doskonale nadaje się do wyeksponowania w gablotce w pokoju gościnnym. Wyobraź sobie zachwyt gości, kiedy zobaczą taki drobiazg.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena monet »

  W serwisie Piwnica24 możesz wystawić swoje monety na aukcje aby wycenił je rynek. Serwis to aukcje nie tylko dla osób zajmujących się numizmatyką. Na naszych stronach znajdziecie monety z różnych okresów oraz z rozmaitych tematów. Szeroki wybór dzięki któremu można odnaleźć unikalne egzemplarze oraz dokładnie te monety, których szukasz. Serdecznie zapraszamy do wystawiania aukcji oraz licytowania numizmatów.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Numizmatyka

Numizmatyka - nowa strona:

Adres: