Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

 • Poland-art. Informacje o sztukach wizualnych w Polsce. »

  Poland-art to zawsze aktualne wystawy i wydarzenia w galeriach i muzeach w Polsce.
  Codziennie na portalu ukazują się nowe informacje ze świata sztuki, piszemy o najważniejszych wydarzeniach z takich dziedzin jak malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, design. Najciekawsze z nich komentujemy w dziale recenzje. Poland-art to również baza konkursów graficznych, indeks artystów, kalendarium wernisaży, warsztatów, wykładów, festiwali artystycznych oraz innych wydarzeń w galeriach i muzeach.
  Grupa Poland-Art to drukowany Informator Galerie dostępny bezpłatnie w galeriach i muzeach w całej Polsce oraz portale tematyczne poland-art.com | noc-muzeow.pl |

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep plastyczny »

  Nasz sklep dla plastyków może przedstawić bogaty asortyment, wśród którego odnajdują Państwo najlepsze artykuły dla plastyków. Zarówno pasjonaci jak i doświadczeni artyści od lat zajmujący się sztuką, znajdą u nas odpowiednie dla siebie materiały. W ofercie posiadamy różnego rodzaju farby malarskie, wśród których jednymi z najczęściej wybieranych są farby akrylowe. Nasz sklep dla plastyków zaopatruje również w sztalugi, podobrazia i inne potrzebne akcesoria.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczne malowanie ścian »

  Aktywność jednostki Muralist opiera się na malarstwie artstycznym na przestrzeniach płaskich. Przedsiębiorstwo proponuje różnego wariantu malowidła ścienne ale i również na innych nawierzchniach takich jak podłogi lub lustra. Praca robiona przez muralist jest malarstwem pomysłowym pod względem nietuzinkowości i innowacyjności projektów. Firma urzeczywistnia takie malunki w rozmaitych miejscach na przykład w barach, firmach wielobranżowych, dyskotekach a przede wszystkim w prywatnych domach na przykład w pokojach dla dzieci przeróżne motywy z opowieści. W zamiarze zapoznania się z dogłębną ofertą firmy Miuralist zapraszamy na stronę firmową na której można obejrzeć atrakcyjną galerię z już przeprowadzonymi malunkami.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana, malarstwo i antyki. Unikalna ceramika, nautyki, szkło. Adak »

  Adak.pl to Porcelana użytkowa i ozdobna. Znajdziesz tu u nas ciekawe i piękne obrazy, antyki, mamy również dział nautyki - busole magnetyczne, kompasy, sekstanty, lunety. Piękne porcelanowe figurki i rzeźby, szkło artystyczne, laski, lampy, lustra kryształowe, rzeźby z brązu, bibeloty i upominki to wszystko do kupienia w naszym sklepie. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy ze zdjęć stworzone dla Twojej przyjemności. »

  Strona internetowa, którą odwiedzasz możesz poszukać i zamówić profesjonalny obraz wykonany technikami tradycyjnymi, który upiększy wnętrza twojego domu, gabinetu, hotelu czy restauracji. Poza obrazami wykonanymi dla własnej przyjemności, oferujemy ciekawie wykonane kopie dzieł nie żyjących już i obrazy wykonane na Państwa życzenie z pamiątkowych obrazów.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy »

  Galeri sztuki współczesnej, Arte. Dla amatorów malarstwa olejnego, internetowa galeria Arte, przygotowała bogatą prezentację obrazów. Nasza ekspozycja zawiera obrazy autorskie, obrazy jeszcze nie rozpoznawalnych, polskich artystów oraz kopie innych dzieł artystycznych. Malujemy również obrazy olejne na zamówienie, na wskazany temat oraz styl malarski. Malarstwo nowoczesne i tradycyjne. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły plastyczne »

  Firma Talents trudni się dystrybucją różnego rodzaju artykułów plastycznych - zarówno tych przeznaczonych dla zawodowych malarzy, jak i amatorów traktujących malarstwo jako swoje hobby. Zarówno dla tych pierwszych jak i drugich firma przygotowała obszerny asortyment akcesoriów służących do malowania, znajdziecie wśród nich takie towary jak farby olejne i akrylowe, pastele olejne i suche, jak również szereg akcesoriów typu sztalugi malarskie, płótna malarskie oraz podobrazia. Dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności plastyczne, wyposażenie się w nasze produkty będzie idealnym rozwiązaniem. Wszystkie oferowane przez firmę Talents towary charakteryzują się najwyższą jakością i niezwykłą wydajnością.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artphorma - Sklep plastyczny »

  W ofercie naszego sklepu plastycznego znajduje się wiele materiałów przydatnych dla profesjonalnych artystów plastyków jak i dla hobbystów czy amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z szeroko pojętym tworzeniem.
  Sklep plastyczny Artphorma posiada w ofercie farby, artykuły rzeźbiarskie, media malarskie, ołówki, duży wybór papierów o różnych fakturach, pastele, pędzle, tuby na rysunki, materiały do decoupage i wiele innych. Sklep dla plastyków - Artphorma powstał z miłości do sztuki oraz z myślą o ludziach dla których tworzenie jest pasją. Zapraszamy serdecznie na zakupy.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż obrazów Łódź »

  Galeria malarstwa Łódź gorąco zaprasza wszystkich miłośników sztuki. Do Państwa dyspozycji jest galeria on-line oraz jej siedziba znajdująca się w Łodzi. Malarze Łódź prezentowanych w galerii obrazów, należą do wielu różnorodnych nurtów malarskich. Stąd bogactwo tematów, wielorakość formy jak również odmienny wyraz artystyczny. Tym z większa przyjemnością ogląda się tak szeroki artystycznie zbiór. Każdy malarz Łódź pozostawił niesamowity ślad artystyczny, w postaci tychże niesamowitych dzieł. Ich urokiem powinnyśmy napawać się nieskończenie.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Witraż w formie prostokąta »

  Witryna, lub raczej Blog internetowy, zachęca wszystkich do zaznajomienia się z wielką propozycją malowideł ściennych, dzięki którym niejedno wnętrze nabierze innowacyjnego światła, koloru jak też unikatowej wytworności. Blog zawiera duzo rozległych przekazów połączonych z problematyką ozdoby wnętrz, zastosowania dekoracja ściany.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leonardo da Vinci »

  Leonardo da Vinci, urodził się w Vinci, w prowincji Florencja, był nieślubnym dzieckiem notariusza. W wieku 17 lat zaczął pracować w pracowni Verrocchia, a zanim ukończył dwadzieścia lat był już kierownikiem. Leonardo da Vinci był nie tylko malarzem, rzeźbiarzem i architektem, ale także położył podwaliny pod rozwój m.in. anatomii i aeronautyki, zbadał krążenie płynów w ciele człowieka, konstruował broń, wykładał fizykę atmosfery i pisał notatki opublikowane w późniejszym czasie w Traktacie o malarstwie. Dzięki swym niezwykym uzdolnieniom i wynalazczości poprzez wielu uznawany jest za najbardziej wszechstronnie utalentowanego artystę w historii świata.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ivayla.pl - wyjątkowe obrazy, tkanina artystyczna i sztuka bułgarska »

  Galeria w Łomży, Galeria Żivkowa - Ivayla Świtajewska zaprasza na swoją stronę internetową i podróż po świecie sztuki. Proponuje obrazy i wydruki obrazów. Wykonuje ręcznie malowane tkaniny: dekoracyjne i artystyczne,  zasłony na okna.
  Wytwarza ręcznie zdobione bombki, kartki okolicznościowe, drobne upominki i prezenty (również z reklamą firm).
  Prowadzi działalność doradczą w zakresie aranżacji wnętrz.
  W zakresie aranżacji wnętrz proponuje również wypożyczanie obrazów i tkanin dekoracyjnych oraz kompleksowe, wyposażenie" dziełami sztuki.
  Prowadzi sprzedaż autorskich, niszowych kolekcji ubrań.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Galeria malarstwa »

  Zapraszamy wszystkich miłośników malarstwa i obrazków do galerii autorskiej Marka Langowskiego. Mamy nadzieję ze kilka spędzonych tu chwil nie będzie czasami straconym.
  Znajdą tu Państwo fotografię z takiej tematyki jak: marynistyka, akt, miasto, zachody, morze, portret i kilka innych. W kategorii Teraz do dystrybucji znajduja się prace gotowe do sprzedaży. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty oraz do odwiedzenia mojej strony www.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witraże Tiffany, Galeria witraży - Anna Danowska »

  Galeria witraży Anny Danowskiej...jej pasją są witraże, które wykonuje

  posługując się techniką Tiffany. Mała, domowa pracownia jest miejscem,

  gdzie powstają nie tylko jej ulubione Anioły, ale także szklane obrazy o

  różnej tematyce, m.in. sakralne, kompozycje figuralne, a także ozdoby,
  biżuteria, lampiony itp. To kolorowy świat; jego tajemnicą jest szkło i

  światło, które od wieków zachwyca i fascynuje

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

Malarstwo - nowa strona:

Adres: