E-booki Podkategoria: E-booki

 • Audiobook »

  SklepDlaSluchacza.pl to nowoczesna i przyjazna klientom księgarnia internetowa, oferująca szeroki wybór książek na CD w formatach audio oraz mp3. Proponujemy najwyższej jakości audiobooki w mistrzowskiej interpretacji profesjonalnych lektorów, którzy wprowadzą Cię w niepowtarzalny klimat czytanych książek.
  W naszej ofercie odnajdziesz produkty z różnorodnych dziedzin, a wśród nich audiobooki z zakresu historii, filozofii i biznesu, książki do słuchania o tematyce podróżniczej i fantasy, kryminały i literaturę sensacyjną, jak również książki na CD dla dzieci i młodzieży. Bajki do słuchania pozwolą Twojemu dziecku poznać świat literatury i rozwinąć nową pasję. Dzięki bogatej ofercie literatury dziecięcej w naszej księgarni internetowej, zapewnisz swojemu dziecku niesamowitą rozrywkę, która z pewnością przyczyni się do rozwoju zainteresowań Twojej pociechy. Polecamy liczne pozycje polskiej i światowej klasyki w wyjątkowo przystępnej i praktycznej formie do słuchania. Nasz sklep online kieruje swą ofertę do miłośników literatury w każdym wieku, gwarantując pełną satysfakcję z zakupionych audiobooków.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Książki »

  Kolekcja publikacji elektronicznych, które możesz pobierać bezpośrednio ze strony lub czytać online. Wszystkie opublikowane książki są pod ochroną prawa autorskiego i można je rozpowszechniać przy zachowaniu ich pierwotnej formy. Przeczytaną publikację można oceniać i komentować bez potrzeby rejestracji. Najważniejszym dostawcą książek jest wydawnictwo ZłoteMyśli. Poza książkami tego wydanictwa znajdują się tu nieopublikowane na innych serwisach publikacje elektroniczne przywatnych autorów.

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnie wysyłkowe »

  Księgarnia Lubuska to internetowa księgarnia wysyłkowa, w obrębie której można zakupić online wszelkiego rodzaju podręcznik szkolne, podręczniki akademickie czy też lektury. Ponadto, nasza e-księgarnia oferuje różnego rodzaju pomoce dydaktyczne takie poradniki na DVD, audiobooki czy też e-czytniki, dzięki którym można samodzielnie podejmować edukację z różnorodnych dziedzin nauki. Studenci kierunków takich jak historia, filozofia czy teologia bądź po prostu pasjonaci tych dziedzin życia znajdą w obrębie serwisu Ksiegarnialubuska.pl szeroki wybór literatury skupiającej ową tematykę. Osoby, które interesuje bardziej ścisła strona wiedzy, mogą przebierać w bogatym asortymencie książek do informatyki, ekonomii i biznesu czy medycyny. Doświadczenie w handlu elektronicznym sprawia, że wśród księgarni internetowych funkcjonujących na polskim rynku, zajmujemy dobrą pozycję.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia »

  Dobra księgarnia internetowa to przede wszystkim księgarnia, która może zaoferować książki z różnorakich dziedzin. Dlatego także księgarnia internetowa Ebook World postawiła na różnorodne tematyki i możesz odkryć tutaj książki typowe o prowadzeniu biznesu bądź też o tym jak objechać świat dookoła w pół roku. Oferta składa się również z innych rzeczy oprócz książek, a są to między innymi audiobooki oraz prasa elektroniczna. Czyli znajdzie się coś dla każdego bo nie każdy musi lubić czytać książki ale może lubić gazety.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • The History Of Rolex Submariner Watch »

  Small Switzerland is not on the "approved" checklist, but it is a fantastic jewelry store with amazing deals.
  Occasionally it might come with three pens as nicely. Face down, the guy goads his parcel along without thought.

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • EClicto - nowa kultura czytania »

  Projekt eClicto jest pierwszym w Polsce kompletnym systemem dedykowanym e-bookom, czyli elektronicznym książkom, i ich czytelnictwu.
  Na projekt eClicto składają się cztery ściśle powiązane ze sobą obszary:
  -Księgarnia eClicto, czyli sklep internetowy ze zbiorem elektronicznych książek beletrystycznych i specjalistycznych.
  -Czytnik eClicto – urządzenie mobilne, wykorzystujące nie stosowaną dotychczas w Polsce technologię elektronicznego papieru, które pozwala czytać e-booki i inne publikacje elektroniczne,
  -Manager eClicto – darmowy program, zapewniający łatwy dostęp zakupionych e-booków i szybkiego przenoszenia ich na czytnik,
  -Blog eClicto – z informacjami o projekcie eClicto i e-papierze, zapowiedziami i recenzjami e-booków, także aktualnościami ze świata kultury.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: E-booki

E-booki - nowa strona:

Adres: